Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.08.2014., 00:41   #1
Kratko mišljenje ništa posebno :)

Bok ekipa sry kaj otvaram novu temu ali pol 1 je i fkt mi se neda trazit gdje je netko objavio slicni problem... Zanima me samo mišljenje vezano za jednu curu (cijenim svačije mišljenje ali volio bih da dobijem odgovor od djevojaka jer one ipak vise manje slicno razmisljaju). Ovak da opišem situaciju. Ja radim kod tete na moru i u blizini je prije par noći stajala ekipa cura i pričala. I prije nego kaj sam krenuo doma neznam zas imao sam balon u ruci i onak bzvz sam ga bacio jednoj curi i ona meni dodje "Is this for me?" a ja sam joj rekao "Yes it is " i rekla mi je youre so cute lala bla bla i tak dalje.... Ugl. vcrs je bila na veceri u restoranu a kasnije se pojavila sama ispred restorana (vjerojatno da ulovi wi-fi restorana) i ja sam joj prisao jer nisam bio ziher jel to ona ili ne. I tak malo smo pričali pitao sam je kak se zove, otkud je itd. Ja sam vec bio umoran ko pas pa iskreno i nisam davao previse paznje tome. Pa sam malo zeznuo (NE, znam da sam puno zeznuo) kad me pitala zasto sam joj dao balon ja sam joj odgovorio zato sto nisam znao kaj cu s njim... (To je vj. prva greska ali ima jos)...Ugl. ubacim joj ja bezveze kao hoces jos jedan? ona je rekla da zeli i normalno donio sam joj ga. E sad umjesto da je ko svaki normalan frajer upitam dali ima decka i dali zeli izaci samnom van, ja debil joj kazem da moram ici radit i odem 20 metara dalje slagat boce i ona se nakon par minuta pokupi (da me ubijete nemrem se sjetit kaj mi je rekla brijem da je bilo nes tipa "Im going now byee" ja sam joj normalno uzvratio pozdrav) i tek nakon nekih pola sata mi padne napamet kak sam ja fkt najveci debil na ovome svijetu i zato otkad se to desilo prije otprilike 5 sati ja stalno radim ovo:: 504: i to doslovno... Ugl. da ne duljim vise zanima me ovo...Cura ce vjerojatno doci sutra/preksutra opet na cugu/jelo ali ima li ikakve sanse da se opet pojavi ocekujuci balon ili razg. samnom (naravno da bih da se to ponovi sav posao stjerao u tri krasne i pitao je za izlazak), mislim biste li se vi ponovno pojavili??' Ja znam da svaka osoba zasebno razmislja ali da barem cujem vasa misljenja o tome (ja ne znam kak cure razmisljaju ali sam 75% siguran da ja na njenom mjestu nebih opet dosao ali dobro ja sam vjecni pesimista pa cemo to zanemarit ) pa evo sry kaj objavljujem bibliju valjda ce netko i procitat unaprijed zahvaljujem na svakom odgovoru....
qow is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2014., 00:50   #2
ako mislis iskazat interes u svakom slucaju se ne smije skuziti da nisi imao muda do sad. a upravo tako ce ispasti ako je odjednom pocnes obasipati paznjom. mora ispasti kao da ti se do sad nije posebno svidjala, ali evo kad si malo bolje pogledao ipak ti se pocela svidjati.

u prvom slucaju se svidja nekom smotanom liku bez muda. u drugom ju je zamjetio netko koga nije na prvu impresionirala, a to joj imponira.

postavi se prijateljski ali bez previse paznje i komplimenata (osim ako ih ona prva ne daje). iskazi zelju za druzenjem ali budi kul, nek nije sigurna na pocetku da li ti se svidja ili ne. ako ti kaze da si sladak mozes i ti njoj, ako te dodirne mozes i ti nju, itd.

ako vidis da joj ne smeta dodirivanje poljubi ju. da, ti nju moras poljubiti a ne ona tebe.

ako dugo ne daje znakove interesa, napravi ti nesto od toga da vidis kako dise. ako dobro to primi u igri si. ako lose to primi vec te otpisala.

ako te otpisala mozes joj biti samo prijatelj, ili ju odjebi isti tren, ili se nastavi druziti s njom da probas preko nje doci do jedne od njenih frendica.

ako se odlucis za ovo drugo dobro pazi kako se ona postavlja prema tome. neke zene su dobri saveznici i namjestit ce ti prijateljicu, a neke su gladne paznje i cock blockat ce te iako ti same ne misle dati. ako je ovo drugo slucaj odmah ju odjebi.

Zadnje uređivanje tjuner : 21.08.2014. at 01:03.
tjuner is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2014., 03:47   #3
Prošla baba s kolačima.
Boki000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2014., 09:05   #4
Wink

Quote:
tjuner kaže: Pogledaj post
ako mislis iskazat interes u svakom slucaju se ne smije skuziti da nisi imao muda do sad. a upravo tako ce ispasti ako je odjednom pocnes obasipati paznjom. mora ispasti kao da ti se do sad nije posebno svidjala, ali evo kad si malo bolje pogledao ipak ti se pocela svidjati.

u prvom slucaju se svidja nekom smotanom liku bez muda. u drugom ju je zamjetio netko koga nije na prvu impresionirala, a to joj imponira.

postavi se prijateljski ali bez previse paznje i komplimenata (osim ako ih ona prva ne daje). iskazi zelju za druzenjem ali budi kul, nek nije sigurna na pocetku da li ti se svidja ili ne. ako ti kaze da si sladak mozes i ti njoj, ako te dodirne mozes i ti nju, itd.

ako vidis da joj ne smeta dodirivanje poljubi ju. da, ti nju moras poljubiti a ne ona tebe.

ako dugo ne daje znakove interesa, napravi ti nesto od toga da vidis kako dise. ako dobro to primi u igri si. ako lose to primi vec te otpisala.

ako te otpisala mozes joj biti samo prijatelj, ili ju odjebi isti tren, ili se nastavi druziti s njom da probas preko nje doci do jedne od njenih frendica.

ako se odlucis za ovo drugo dobro pazi kako se ona postavlja prema tome. neke zene su dobri saveznici i namjestit ce ti prijateljicu, a neke su gladne paznje i cock blockat ce te iako ti same ne misle dati. ako je ovo drugo slucaj odmah ju odjebi.
Malo si previse otisao/la u analizu mene zapravo zanima hoce li se opet vratiti jer vjerojatno je ocekivala vise paznje od mene, ovo gore navedeno nije nikakav problem (a i imaj na umu da se radi o strankinji koju cu gledat jos cirka 10 dana). Svejedno hvala ti na odgovoru.
qow is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2014., 09:06   #5
Quote:
Boki000 kaže: Pogledaj post
Prošla baba s kolačima.
Da i ja mislim da je ali dobro što je tu je bit će još prilika. Možda i ovako iznenadnih kao što je ova bila
qow is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2014., 09:10   #6
Quote:
qow kaže: Pogledaj post
Malo si previse otisao/la u analizu mene zapravo zanima hoce li se opet vratiti jer vjerojatno je ocekivala vise paznje od mene, ovo gore navedeno nije nikakav problem (a i imaj na umu da se radi o strankinji koju cu gledat jos cirka 10 dana). Svejedno hvala ti na odgovoru.
a to... ne znam.
tjuner is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2014., 09:13   #7
Quote:
qow kaže: Pogledaj post
Malo si previse otisao/la u analizu mene zapravo zanima hoce li se opet vratiti jer vjerojatno je ocekivala vise paznje od mene, ovo gore navedeno nije nikakav problem (a i imaj na umu da se radi o strankinji koju cu gledat jos cirka 10 dana). Svejedno hvala ti na odgovoru.
Otvaraš temu na forumu sa pitanjem na koje ti teoretski nitko na svijetu ne može odgovoriti. Hoće li se ona vratiti, vjerovatno zna samo ona....a možda čak ni ona.
Quorgyle is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2014., 09:14   #8
Quote:
qow kaže: Pogledaj post
Cura ce vjerojatno doci sutra/preksutra opet na cugu/jelo ali ima li ikakve sanse da se opet pojavi ocekujuci balon ili ....
Idući put joj daj napuhani kondomčić

Zekopeko
__________________
Tisuću stepenica do vrha, jedna do dna
Gefutko is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2014., 09:19   #9
Panic attack!
Smiri se, duboko diši, sav si u panici.Na tvome mjestu bi malo razmislila što i kako dalje.Da li se pojavljivati pred njom ili je zaobilazit.Dobro bi bilo da napraviš neki vremenski odmak da razmisliš što dalje.
Što zapravo želiš?
superbee is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2014., 09:22   #10
Quote:
qow kaže: Pogledaj post
mene zapravo zanima hoce li se opet vratiti
Evo, kašike mi kažu da će se možda vratiti.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2014., 09:29   #11
Mislim da su ti vrata još mrvu otvorena.

Olakotne okolnosti su ti da je prošlo malo vremena i da je sve bilo kulturno rečeno.
nećeš me jahati is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2014., 09:33   #12
Pa s balonom ti je uspjelo iako nisi ništa planirao, šta god da napraviš s namjerom da joj pokažeš da ti se sviđa upalit će, samo nemoj komplicirati i slušati savjete odavde i uspjeh zagarantiran
mala prkos is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2014., 09:34   #13
Quote:
superbee kaže: Pogledaj post
Panic attack!
Smiri se, duboko diši, sav si u panici.Na tvome mjestu bi malo razmislila što i kako dalje.Da li se pojavljivati pred njom ili je zaobilazit.Dobro bi bilo da napraviš neki vremenski odmak da razmisliš što dalje.
Što zapravo želiš?
Panic attack? Ma nee...malo glupo zvuci ali meni su stvarno izlasci, zavođenje itd. jedna od zadnjih stvari po važnosti... ne planiram se puno opterećivati time samo me zanimalo mišljenje drugih ljudi i kako oni gledaju na to sve, a koliko vidim razmišljaju slično kao i ja )
qow is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2014., 09:35   #14
Quote:
Quorgyle kaže: Pogledaj post
Otvaraš temu na forumu sa pitanjem na koje ti teoretski nitko na svijetu ne može odgovoriti. Hoće li se ona vratiti, vjerovatno zna samo ona....a možda čak ni ona.
Hahaha a vjerojatno si u pravu... Hm možda bih trebao nazvat Astro show?
qow is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2014., 09:42   #15
Quote:
qow kaže: Pogledaj post
Hahaha a vjerojatno si u pravu... Hm možda bih trebao nazvat Astro show?
Da, poznato je da su oni 100% točni.
Quorgyle is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2014., 09:42   #16
Quote:
mala prkos kaže: Pogledaj post
Pa s balonom ti je uspjelo iako nisi ništa planirao, šta god da napraviš s namjerom da joj pokažeš da ti se sviđa upalit će, samo nemoj komplicirati i slušati savjete odavde i uspjeh zagarantiran
Hahah ja uvijek radim po svom, ali uvijek poslušam tuđi savjet. Ma da ali kužiš ja sam njoj vjerojatno dao dojam da mi je dosadna (tj. da nisam zainteresiran), ali ja uglavnom imam naviku uopće se ne zamarati curama...Možda je baš to razlog zašto se one više-manje interesiraju za mene
qow is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2014., 09:43   #17
Quote:
Violently happy kaže: Pogledaj post
Evo, kašike mi kažu da će se možda vratiti.
Hahaha daj ih onda usput pitaj hoce Dinamo dobit danas da odigram kladionicu
qow is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2014., 09:44   #18
Quote:
qow kaže: Pogledaj post
Hahaha daj ih onda usput pitaj hoce Dinamo dobit danas da odigram kladionicu
Upravo sam bacila najveću kašiku, kaže mi da možda hoće.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2014., 09:48   #19
Quote:
Violently happy kaže: Pogledaj post
Upravo sam bacila najveću kašiku, kaže mi da možda hoće.
Stavljam sto kuna ako prođe dijelimo pola-pola
qow is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2014., 09:48   #20
Quote:
qow kaže: Pogledaj post
Stavljam sto kuna ako prođe dijelimo pola-pola
Može!

Ako ti se ova opet pojavi u bircu, i nju dijelimo pola pola.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:48.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger