Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.08.2014., 20:18   #1
ljubav bez buducnosti

.dal je istina da svatko nosi svoj kriz ?neku patnju,nesto sto mu se desi u zivotu, nekom pogine muz,nekom umre tata dok je jos mlad,netko ima rak..ja imam 35 i vec sam sama dugo dugo godina,ostarit cu sama,godine idu,voljela sam jednog covjeka,al mi smo samo prijatelji,od njega nista,zivim s tim vec18god,svaki dan se pitam i zazivam boga zasto se meni ovo dogada,zasto ja radije bi imala bilo koji drugi kriz,makar da mi je i tata umro dok sam imala 18,nego ovo..radije bi bilo sta drugo nego ovakav kriz..zasto sam prokleta..nezelim ostati sama..znam da svatko ima svoj kriz,ispadam nezahvalna,ali ja ne zelim ovaj,,,ja bi bilo sta drugo samo ovo ne..a sto se tice toga,zasto neki ljudi imaju sretan brak,zivot,djecu,posao,,kako oni nemaju neki kriz,,a neki ljudi imaju..i svaki dan se pitam zasto ja,i zasto moram zivjet s tim ako je tko imao takav slucaj neka mi se javi u poruke,...
lucija35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2014., 20:28   #2
Zazovi koji put njega možda ti se i posreći
mala prkos is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2014., 20:40   #3
Sta je s njim?
Ozbiljno: zasto ste samo prijatelji?
OneHitWonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2014., 20:45   #4
jako je to duga prica,,prica koja mi je obiljezila zivot.pocelo je od moje 18,prakticki mi je obiljezio zivot,valjda svatko ima nekog takvog..a sto da ti kazem rastajali se mi sto puta i pricamo opet,i tako godinama,ali samo smo prijatelji,i eto tako sto da ti kazem zivim ja s tim,ali eto zivjela sam s tim pola zivota,znaci drzim se ja,ali svejedno ne mogu naci nikoga,probala sam al ne zelim laznu nadu nikome davati..niti on se nije zenio tako da,smijesno mi je sto smo oboje sami
lucija35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2014., 20:55   #5
Quote:
lucija35 kaže: Pogledaj post
jako je to duga prica,,prica koja mi je obiljezila zivot.pocelo je od moje 18,prakticki mi je obiljezio zivot,valjda svatko ima nekog takvog..a sto da ti kazem rastajali se mi sto puta i pricamo opet,i tako godinama,ali samo smo prijatelji,i eto tako sto da ti kazem zivim ja s tim,ali eto zivjela sam s tim pola zivota,znaci drzim se ja,ali svejedno ne mogu naci nikoga,probala sam al ne zelim laznu nadu nikome davati..niti on se nije zenio tako da,smijesno mi je sto smo oboje sami
Veceras klikam sve neke cudne teme.
Ako skroz naskroz prekines kontakt s njim, mozda i krenes dalje. Mozda i on shvati koliko se uljuljkao u tvoju blizinu i raspolozivost. Mozda se trgne.
a mozda da dodjes i kazes- ja dosla da ostanem.
pa onda ili se zenite ili nek'tamburu kupi...od gledanja nema vajde.
kako ces naci drugog, kad prijateljujes s njim???
OneHitWonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2014., 20:57   #6
Izvini al moram ovo reci, kakve su to gluposti da bi radje da ti je umro roditelj?
Ljubavi i partneri u zivotu dodju i prodju al ako izgubis roditelja pogotovo u mladosti, to je nesto sto te obiljezi za citav zivot. Da osobu koja ti je zivot podarila nikad ne uspijes ustvari upoznati niti dijeliti sretne i tuzne trenutke svog zivota sa njima, to je tragicno a ne to sto ti baljezgas.
pfff is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2014., 20:58   #7
al neznm kako da ja tebi to objasnim..on je meni na neki nacin i prijatelj..nevezano za to ako i prekinem kontakt s njim,ne mogu krenut dalje,isto mi je zapravo mi je jos i gore kad se uopce ne cujemo,ond ase pitam di je itd,imam mu se potrebu javit..zapravo mi je bolje kad se povremeno cujemo,nekako imam osjecaj da je tu zapravo nez sto mi je gore,dal se cut malo ili uopce ne,dode mi na isto..a i on je sam rekao:glupo mi je ako se ne cujemo,znaci on zeli zadrzat kontakt.. tako da ono,ocito je na meni moram zivjet s tim,moram se pomirit s tim da je to tako,ako bude uvijek tako ,ako je vec dugo godina onda..
lucija35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2014., 21:00   #8
cuj mene je i ovo obiljezilo,..znam da nemozes shvatiti,voljela bi da se javi netko tko me bas moze shvatiti,ili tko je ljubavnica ili tko je imao slicnu situaciju,zapravo tko je ima
lucija35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2014., 21:27   #9
Quote:
lucija35 kaže: Pogledaj post
cuj mene je i ovo obiljezilo,..znam da nemozes shvatiti,voljela bi da se javi netko tko me bas moze shvatiti,ili tko je ljubavnica ili tko je imao slicnu situaciju,zapravo tko je ima
Ali ti nisi ljubavnica. On je sam.
Sto bi rundek rekao: ispred svoga lica vidis resetke (gledas si kroz prste, stari moj)...
OneHitWonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2014., 21:31   #10
Oprosti na izrazu al mislim da si pre ,pre stara za ovakvo dramatiziranje.
O kakvim križevima pričaš? Dečku jednostavno ti nisi ona prava , znači nije ni on tebi onaj pravi.

Ljudi imaju svoj križ jer im je takva sudbina, jer je to izvan njihove moći..tvoj križ je plod tvoje mašte.

i da, ljudi imaju obitelji no to ne znači da im samo cvatu ruže..

a to što bi radije da ti je umro tata, pitaj svog tatu bi li i on radije da je umro pa da si ti sretna..vjerovatno će ti reći da bi umro ako bi to jamčilo tvoju sreću. A to se zove nesebičnost i ljubav.

a koliko vidim ti voliš i žališ jedino sebe.

samoća u 35-oj nije najgora stvar ni najgori životni put koji ti se mogao desiti..radije se okreni oko sebe i potraži nekog tko te želi umjesto što padaš u depru iz nekoliko razloga , a ne samo jer te tvoj izabranik 17 godina nije prepoznao .

da ste trebali biti , već bi odavno bili par..prekriži tu priču i otvori prozor..možda ti kroz njega uđe netko tko te prepoznao
lara79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2014., 21:33   #11
Neznam kakav karakter moraš imati da kažeš da bi radije da ti je umro roditelj nego ovo..?
Roditelj te hrani, odgoji, od tvojih usta otkida da ti budeš sita, a partner koji te hrani, odgoji i brine da ne budeš gladna ne postoji.

Svašta ču pročitati.

Sebično i očajno, nema što.
MaloJa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2014., 21:33   #12
Quote:
lucija35 kaže: Pogledaj post
al neznm kako da ja tebi to objasnim..on je meni na neki nacin i prijatelj..nevezano za to ako i prekinem kontakt s njim,ne mogu krenut dalje,isto mi je zapravo mi je jos i gore kad se uopce ne cujemo,ond ase pitam di je itd,imam mu se potrebu javit..zapravo mi je bolje kad se povremeno cujemo,nekako imam osjecaj da je tu zapravo nez sto mi je gore,dal se cut malo ili uopce ne,dode mi na isto..a i on je sam rekao:glupo mi je ako se ne cujemo,znaci on zeli zadrzat kontakt.. tako da ono,ocito je na meni moram zivjet s tim,moram se pomirit s tim da je to tako,ako bude uvijek tako ,ako je vec dugo godina onda..
Teško je dati savjet i razumijeti te jer si napisala premalo informacija.. Na taj način da se s njim samo ponekad čuješ, samo produžuješ svoju patnju i zavaravaš se.. To sve zaista predugo traje, moraš čvrsto odlučiti da konačno staviš točku na taj odnos i prekineš sve kontakte jer ćeš samo na taj način moći krenuti dalje.
Aymar is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2014., 21:34   #13
Quote:
lucija35 kaže: Pogledaj post
jako je to duga prica,,prica koja mi je obiljezila zivot.pocelo je od moje 18,prakticki mi je obiljezio zivot,valjda svatko ima nekog takvog..a sto da ti kazem rastajali se mi sto puta i pricamo opet,i tako godinama,ali samo smo prijatelji,i eto tako sto da ti kazem zivim ja s tim,ali eto zivjela sam s tim pola zivota,znaci drzim se ja,ali svejedno ne mogu naci nikoga,probala sam al ne zelim laznu nadu nikome davati..niti on se nije zenio tako da,smijesno mi je sto smo oboje sami
Dobro, i opet nisi do kraja bila jasna, jeste probali zivjeti zajedno, ako jeste gdje je puklo, ako niste zasto niste probali? Ocito da vas nesto drzi zajedno. Dakle ili iskoristi to ili zalupi ta vrata. Nekad jednostavno ne mozes ostati prijatelj s osobom koju volis, a patis, ako zelis ici dalje.
Quote:
lucija35 kaže: Pogledaj post
cuj mene je i ovo obiljezilo,..znam da nemozes shvatiti,voljela bi da se javi netko tko me bas moze shvatiti,ili tko je ljubavnica ili tko je imao slicnu situaciju,zapravo tko je ima
Ne znam kako bi iskustvo ljubavnice pomoglo. Ipak se u tom slucaju radi o minimalno tri osobe, nekad i vise, koje su medjusobno povezane i ovisne. Ovdje se radi o vas dvoje koji ne mozete jedno bez drugoga, a opet niste ni za vezu.
__________________
"Oh, what a day! What a lovely day!"
marcons is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2014., 21:38   #14
ne mogu ni da se ne cujemo,,to mi je jos gore onda neznm gdje je itd..tako da..nekako mi je lakse ,bolje kad se cujemo,,iako ni inace nam nije bajno kazem vam,,nez sto mi je gore,kad se cujemo il ne cujemo,jer probam da se ne cujemo 2mj pa se opet javim,,i ono glupo mi je da ne pricamo..a opet i da pricamo..ne znam zaista..znam da je tesko shvatiti,aj rekla bi da nisam bila s drugima bila sam,ali jednostavno to nije to,ne znam zasto nitko to ne razumije,ocito ne..meni je najgora stvar bit sama,zato sto sam uvijek sanjala o nekom sretnom braku itd,imala sam covjeka u obitelji koji se tako nije zenio,i onda me nostalgija hvata,ne bih ja tako..znam sam je da,ali oboje smo sami,glupo
lucija35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2014., 21:46   #15
GORE ti je jer se povremeno cujete.
1. Zivis u prividu da ga imas (nemas ga),
2. Dok god vjerujes da ga imas, druga osoba ni ne dobije realnu sansu. Druga osoba je pijun u vasem sahu.
3. Grebes po krastici i ne dozvoljavas joj da zaraste
4. Kaznjavas sebe, odustajuci od zivota kakvog oduvijek zelis.
5. Ne dozvoljavas sebi da dotaknes dno, a samim tim ni da se pokrenes prema gore.
OneHitWonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2014., 21:48   #16
7. Glupo je sto niste djeca i nemate svo vrijeme ovog svijeta da se tako za.ebavate.
OneHitWonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2014., 21:51   #17
a mislim na neki nacin ga imam,.dotakla sam ja dno..a mislim nije meni tako tesko ovak.,,,inace se drzim zivim nekako s tim ,,,al mi dode nez jednom u 2mj da tako puknem pocnem jecat ,plakat,,inace ajde drzim se al shvacas kad se necujemo jos mi je gore,probala sam i sve i nejde,nema smisla da se ne cujemo...i onda mi on jos kaze nezelim izgubit kontakt i sve ii ono..nez..ne zelim ni ja,ali..iskreno glupo mi je kad se ne cujemo..ovako se nekako drzim ,mislim ne placem svaki dan,ide tako kako ide,nizvodno...nekako sam se naucila zivjet s tim s vremenom,ali opet dode mi nekada da zaplacem...
lucija35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2014., 22:00   #18
Quote:
lucija35 kaže: Pogledaj post
a mislim na neki nacin ga imam,.dotakla sam ja dno..a mislim nije meni tako tesko ovak.,,,inace se drzim zivim nekako s tim ,,,al mi dode nez jednom u 2mj da tako puknem pocnem jecat ,plakat,,inace ajde drzim se al shvacas kad se necujemo jos mi je gore,probala sam i sve i nejde,nema smisla da se ne cujemo...i onda mi on jos kaze nezelim izgubit kontakt i sve ii ono..nez..ne zelim ni ja,ali..iskreno glupo mi je kad se ne cujemo..ovako se nekako drzim ,mislim ne placem svaki dan,ide tako kako ide,nizvodno...nekako sam se naucila zivjet s tim s vremenom,ali opet dode mi nekada da zaplacem...
NISI DOTAKLA DNO.
upravo te taj kontakt drzi tik iznad dna.
kako ti nisi u stanju to shvatiti?
Dotaci dno znaci duboko u sebi shvatiti da ga nemas i da ga nikad neces imati i da je to to.
da od njega nikad neces dobiti ono sto trebas (a to nije pacenicko prijateljstvo).
Dotaci dno je shvatiti da si sama samcata. Bez njega. Sama.
dotaci dno je zamisliti da je umro.
Tek kad ga pomnozis sa nulom, moze u tvojoj glavi biti mjesta za nesto drugo.
idi putuj svijetom, pomagati u afriku ili gunju ili sta god.
ne zivis, patis, a taj kontakt ti daje privid zivota.
moras kroz tu vatru i plac. Moras ga oplakati. A to si ne dopustas.
OneHitWonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2014., 22:04   #19
a znam ja to..iako nikad neznas sto ce biti.. sto buducnost nosi..vjeruj mi dotakla sam ja dno davno..nosim se ja s tim..al mi je fakat glupo da se ne cujemo,,i njemu je..nez ja zelim da se cujemo..gore je kad se ne cujemo..imam opet neku potrebu da se cujemo,nezelim izgubit kontakt..al ja neznm kako da ti objasnim nema on veze s tim sto smo u kontaktu da ja nmg dalje,...nalazim se ja s drugima i ovako..nebi ja drugima dala priliku cula se ja s ovim il ne,to nema veze..meni je isto culi se mi ,ili ne..niti bolje niti gore,zaista..zelim da se cujemo,ali..neznam. a odavno sam ja mrtva,u dusi
lucija35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2014., 22:05   #20
Quote:
pfff kaže: Pogledaj post
Izvini al moram ovo reci, kakve su to gluposti da bi radje da ti je umro roditelj?
Ljubavi i partneri u zivotu dodju i prodju al ako izgubis roditelja pogotovo u mladosti, to je nesto sto te obiljezi za citav zivot. Da osobu koja ti je zivot podarila nikad ne uspijes ustvari upoznati niti dijeliti sretne i tuzne trenutke svog zivota sa njima, to je tragicno a ne to sto ti baljezgas.
Mene te isto bode u oči, toliko negativnih svjetonazora... Sve neš depresivno, mislim da bi ženi puno više pomogla stručna osoba od bilo koga od nas ovdje.
dangerz0ne is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:11.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger