Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija

Mobilna tehnologija Podforumi: Android, Android aplikacije, iOS, iOS aplikacije, Usporedbe mobitela

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.03.2005., 10:41   #1
Smile 0 kuna prema vip frendu, bez pretplate.

Iako su mi, na moje proteste što nema odgovora na zadnje poteze konkurencije, iz službe za korisnike još prošlog tjedna najavili promotivnu akciju VIP-a za početak proljeća, požurio sam danas u njihovo predstavništvo u Rijeci kako bi prešao na nultu tarifu i potpisom na 2 godine kupio nokiu 6610i. Međutim oni tamo nemaju tarife u kompjutoru, a aparati im još uvijek spakovani leže u skladištu.
Jeli netko uspio preći na novu tarifu ili kupiti nokiu za 391 kunu ili SE T630 za 191 kunu ?
acid high is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2005., 12:49   #2
citaj oglas: kaze od sutra
T300 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2005., 14:07   #3
Quote:
T300 kaže:
citaj oglas: kaze od sutra
Nije, upravo bio tamo i jedan tip potpisao ugovor na 2 godine i kupio SE. Ja sam htio nokiu ali je još u skladištu pa moram navratit u utorak ponovo
acid high is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2005., 15:33   #4
Bolji je T630 nego 6610i.
maki1908 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2005., 17:26   #5
Quote:
maki1908 kaže:
Bolji je T630 nego 6610i.
Šta da baba mi je rekla da je ovaj drugi bolji. Pa i skuplji je, valjda je bolji. Ali imam nokiu već 6 godina pa ne volim mijenjati marku. Inače mi se ovaj model baš i ne sviđa nešto... ko neka plasična igračka za mulce
acid high is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2005., 18:30   #6
Quote:
acid high kaže:
Šta da baba mi je rekla da je ovaj drugi bolji. Pa i skuplji je, valjda je bolji. Ali imam nokiu već 6 godina pa ne volim mijenjati marku. Inače mi se ovaj model baš i ne sviđa nešto... ko neka plasična igračka za mulce

Ekran na T630 ima 64k boja a na 6610i 4k.
T630 ima plavi zub i infrared, 6610i infrared.
Veličina zaslona 128 x 160 / 128 x 128
2 naprema 4 MB

po meni je bolji T630 a ima i puno ljepši dizajn.
maki1908 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2005., 12:06   #7
Ajde malo komentara na cijene i usporedba sa konkurencijom i da li se isplati itd...
Meni se ne cini losa akcija, ALI zasto se nemoze nepotroseni iznos od 100 kn prebacivati u next mjesec, zasto tih 100kn vrijedi samo za pozive unutar vip mreze a ne na ostale mreze i na sms?
Nastavite ako mislite da nesto ne valja ili valja.
__________________
"Prvi auto koji sam kupio bio je ustvari nekretnina"
"Aj ken voš d dišes faster den mašina"
"Neću da budem intelektualac, ne želim oko kurca lanac ..."
šo-ne is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2005., 22:21   #8
Quote:
šo-ne kaže:
Ajde malo komentara na cijene i usporedba sa konkurencijom i da li se isplati itd...
Meni se ne cini losa akcija, ALI zasto se nemoze nepotroseni iznos od 100 kn prebacivati u next mjesec, zasto tih 100kn vrijedi samo za pozive unutar vip mreze a ne na ostale mreze i na sms?
Nastavite ako mislite da nesto ne valja ili valja.
Ima jedna stara poslovica strpljen-spasen. Ovo sto su sad poceli nuditi nasi operateri je sitno, a posebno se to odnosi na vip. 100 kn na Vip pozive, a ostalo placam??? Smijesni likovi, ali uskoro ce oni morati ponuditi nesto bolje ili ce im odnos u broju korisnika s t-mobileom pasti jos vise. A kad dode tele2. Auuuuu....
andro2001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2005., 22:39   #9
Ma ja sam ipak prešao na nultu tarifu. Makar nema više pretplate, a 100 kuna ću lako potrošiti ako na ništa drugo onda na sms i mms-ove.
btw, poslušao sam Maki1908 i danas ipak kupio SE t630.
acid high is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2005., 22:46   #10
Quote:
acid high kaže:
a 100 kuna ću lako potrošiti ako na ništa drugo onda na sms i mms-ove.
btw, poslušao sam Maki1908 i danas ipak kupio SE t630.
Nazalost tih 100kn se ne odnosi na sms-ove i mms-ove nego samo na pozive unutar vip mreze
Sto se tice izbora mobitela
__________________
"Prvi auto koji sam kupio bio je ustvari nekretnina"
"Aj ken voš d dišes faster den mašina"
"Neću da budem intelektualac, ne želim oko kurca lanac ..."
šo-ne is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2005., 13:54   #11
Quote:
acid high kaže:
Ma ja sam ipak prešao na nultu tarifu. Makar nema više pretplate, a 100 kuna ću lako potrošiti ako na ništa drugo onda na sms i mms-ove.
btw, poslušao sam Maki1908 i danas ipak kupio SE t630.
nes pogrjesit sa T630...
maki1908 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2005., 14:35   #12
i ja se slažem! t 630 je puno kvalitetniji za razliku od ove nokije koja je u ponudi. a što se same tarife 0 tiče... mislim da je ona full isplativa, pogotovo za nekoga tko najčešće zove istu osobu, curu, dečka, muža, suprugu... ono, fino se zavaljaš u fotelju i 24 h verglaš s tom osobom.. i sve besplatno. 100 kn potrošiš na razgovore unutar vip mreže, 098 i pozive na fiksnu plaćaš... no, jedini je bed malo sa sms porukama.. 0.4o kn su po poruci, no ne ulaze u obračun 1oo kn mj. nazovimo pretplate.
zanimljiv potez VIPnet-a u svakom slučaju!
__________________
lily
lily_the_palac is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2005., 21:34   #13
HEHE

E jebi ga majstore moj stari je uzeo prošli tjedan za 191 kn T630 i sada je kod mene
__________________
MoRoN
MoRoN is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2005., 01:53   #14
Minusi su to sto e ne prenosi nepotroseni dio tih 100 kuna i sto ih se ne trosi na sms/mms/druge mreze.

Sve ostalo je super, nula kuna na vip friend broj, 1 kuna/minuta, 0,4 kn/sms.

Jedino me zanima taj ugovor, recimo da se ja odlucim na 12 mjeseci, dali je ikako moguce da prekinem ugovor nakon, recimo nekoliko mjeseci/pol godine ili slicno.

U slucaju da bankrotiram/igubim mobitel/umrem i slicno. Da, sta ak umrem?
dawgtah is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2005., 10:20   #15
Quote:
dawgtah kaže:
Jedino me zanima taj ugovor, recimo da se ja odlucim na 12 mjeseci, dali je ikako moguce da prekinem ugovor nakon, recimo nekoliko mjeseci/pol godine ili slicno.
Možeš prekinut ugovor, ali moraš platit preostale "rate". Znači, ako imaš ugovor na 12 mjeseci i prekineš ga nakon 2 mjeseca, moraš platit "pretplatu" za preostalih 10 mjeseci.
Za slučaj smrti ne znam, pretpostavljam da je onda VIP na gubitku jer taj dug nije prenosiv. Pretpostavljam, nisam pravnik
__________________
bulji bulji baba, ja san mali đava
miST is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2005., 19:48   #16
Quote:
miST kaže:
Možeš prekinut ugovor, ali moraš platit preostale "rate". Znači, ako imaš ugovor na 12 mjeseci i prekineš ga nakon 2 mjeseca, moraš platit "pretplatu" za preostalih 10 mjeseci.
Za slučaj smrti ne znam, pretpostavljam da je onda VIP na gubitku jer taj dug nije prenosiv. Pretpostavljam, nisam pravnik
zašto taj dug nije prenosiv
pa na nasljednika prelaze sva prava i sve obveze, trebala bi i dugovanja. Nije sad da pametujem al znam za slučaj di se radilo o onih 150kn svaki misec na račun - vipova akcija od pred božiča. Osoba je umrla i u vipu su rekli da ne mogu to ukinut već samo prebacit na neki drugi broj
__________________
krhko je znanje
vaci is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2005., 22:17   #17
Starome ukrali mobitel, i sad ga ja nagovaram da si uzme T630, da ga ja sebi uzmem
Znači, o mobitelu znam, to mi ne trebate objašnjavat, ali me zanima o toj ponudi.

Jel zna netko od vas možda (ipak ovdje svi sve znaju ) dali se isplati ugrabiti ovo što prije ili možda čekati neku novu, sličnu akciju koja je na pomolu?
Čini mi se ovo dosta povoljno, a stari nek se bakće sa karticom

Subjektivne procjene, kupiti i ne okretati se, ili pričekati?

suba is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2005., 15:53   #18
ne treba odmah srljati na ono što oni nude!

upravo se na ovakvim primjerima vidi koliko ima prostora za smanjenje cijena, kako mobitela tako i usluga kod postojećih operatera.

što mislite kakvih će tek akcija biti kada dođe treći operater!?


cicap is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2005., 17:56   #19
Mislio sam to uzeti posto dosta fiksnog potrosim na jedno te isti broj pa bi se samo zbog ovog besplatnog isplatilo.

Medjutim ima caka. Cak i ako ne uzmem telefon ugovor obvezuje na godinu dana. Sta sad to znaci, da cu biti duzan to placati cak i ako izadju povoljnije tarife (sto je vrlo vjerojatno kako stvari idu s konkurencijom i zbog jos uvijek prilicno skupih tarifa u odnosu na strane zemlje)?

A sadasnju pretplatu (koja mi je skroz neisplativa buduci malo zovem, vise potrosim na sms koji nije pretplatom nis jeftiniji) ako prekinem gubim broj.

Mislim da cu otkazat i uzet novi broj, mozda i prec na t-com.
 
Odgovori s citatom
Old 15.04.2005., 12:30   #20
Ne znam, i ja sam na mukama s ovom tarifom 0...
Sad sam na xciteu i muči me kaj 60 kuna ide u vjetar. Račun mi je oko 200 kn, a od toga još 80 ode na pozive prema vip friendu, porukice baš ne pišem, tak da brijem da bi mi se tarifa 0 isplatila.
Ne bi loše ni sjeo t630, al me muči ovo potpisivanje "vjernosti"...
Ne znam...
hrks is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:33.