Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Pogledaj rezultate ankete: Jeste li probali trojac
Žensko sam, jesam 48 7.08%
Žensko sam, nisam ali bi htjela 65 9.59%
Žensko sam, nisam, neželim 58 8.55%
Muško sam, jesam 159 23.45%
Muško sam, nisam ali bi htio 281 41.45%
Muško sam, nisam, neželim 67 9.88%
Glasovatelji: 678. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.09.2012., 18:19   #1
Seks u troje - zbirna tema

Dakle. Nakon švrljanja po sličnim temama na ovom podforumu odlučujem otvoriti još jedan naizgled sličan topik Razlog: na nekima se nije pisalo ohoho dugo, a i uglavnom sve završi na mišljenjima i upozorenjima tipa "nemoj, to će vam uništit vezu", "ne kužim zašto vam to treba, očito vam u vezi nešto ne štima" etc.

ALI. Mene ne zanimaju mišljenja bez pokrića i iskustva, pogotovo ne: moja frendica je probala pa joj je veza propala..blabla. Svatko ima svoje mišljenje i viđenje i to poštujem, ali bih ovdje voljela pročitati ISKUSTVA onih koji su probali te NJIHOVA mišljenja o tome.



Dakle, vi sretnici koji ste imali priliku valjati se pod plahtama sa još dvije osobe (ili više ), voljela bih da svoja iskustva podijelite ovdje za dobrobit svih onih koji to još nisu probali a žele
Ono, kako ste došli do toga, kako je počelo, jel bilo zanimljivo ili neugodno i naravno, kako ste se osjećali nakon toga i da li žalite.

Da napomenem, u vezi sam i moj partner i ja razmišljamo o trećoj osobi u krevetu, pa me zanimaju tuđa iskustva, dec all

Zadnje uređivanje phiber : 09.04.2015. at 20:37.
Gallalea is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2012., 18:44   #2
Da bilo bi zanimljivo čut stvarna iskustva. Ne znam hoćeš li imat sreće s time da ti ljudi budu iskreni tu, ali bilo bi fora.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2012., 12:51   #3
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Da bilo bi zanimljivo čut stvarna iskustva. Ne znam hoćeš li imat sreće s time da ti ljudi budu iskreni tu, ali bilo bi fora.
Ne piskaraju mi se iskustva al sam ih imao. U vecini slucajeva, posto me ovako nesto zanima, ne petljam (za nesto ozbiljnije) sa zenama koje isto ne prakticiraju.

Da li sam imao problema? Pod uslovom da partnerica ne laze i zbog nekog suicidalnog altruizma ne radi to zbog mene - nisam.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2012., 13:01   #4
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Ne piskaraju mi se iskustva al sam ih imao.
Cemu to? Zanima me bez provokacije, cisto fenomenoloski.

Ja se ne bih petljala s nekim ko bi me dijelio s trecom osobom. U trenutku (nemogucem) kad bi mu to palo na um, he is out of the picture. Simple. Niti bih ja dijelila njega. Ali znam, ja sam od one rijetke vrste koja vjeruje u ljubav, a ovo je LJES na kome su svakojaka cuda moguca, oprostite mi na naivnosti. *skromnaijednostavnapoprirodi*
Monica B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2012., 16:27   #5
E ovakvo oblikovanje teme mi se već više sviđa

@ne...znalica! - sa tvojim se primjerom mogu najviše poistovjetiti budući da mi je jedina opcija za upoznavanje treće osobe internet.

Ali zanima me kako to onda kreće? Kakva je komunikacija u početku, a kakva nakon? I kako se uopće postaviti prema nekim s kim želiš završit u krevetu, a nisi ga nikad prije vidio? Smatram da su sve to zanimljive sitnice koje taj čin čine još napetijim, zato i ispitujem jel Jer kad si počnem u glavi zamišljat sve to, ajme neugodnjaka naravno, osim ako osoba također odlučno zna što želi i nije ju sram

I nemojte biti skeptični, potičite ljude da se raspišu, mislim da uvijek ima više open-mind ljudi nego što se na prvu čini
Gallalea is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2014., 11:37   #6
[QUOTE=Gallalea;41435211]E ovakvo oblikovanje teme mi se već više sviđa

@ne...znalica! - sa tvojim se primjerom mogu najviše poistovjetiti budući da mi je jedina opcija za upoznavanje treće osobe internet.

Ali zanima me kako to onda kreće? Kakva je komunikacija u početku, a kakva nakon? I kako se uopće postaviti prema nekim s kim želiš završit u krevetu, a nisi ga nikad prije vidio? Smatram da su sve to zanimljive sitnice koje taj čin čine još napetijim, zato i ispitujem jel Jer kad si počnem u glavi zamišljat sve to, ajme neugodnjaka naravno, osim ako osoba također odlučno zna što želi i nije ju sram

I nemojte biti skeptični, potičite ljude da se raspišu, mislim da uvijek ima više open-mind ljudi nego što se na prvu čini [/QUO

Ajd ja cu napisat ono malo konkretnije šta u biti tebe zanima.Ovak što se tiče same komunikacije, uvoda u sve, susreta s nekim kog nepoznaš dovoljno, sve je to isto kao i kod normalnih nekih susreta. Barem je nama tako bilo, e sad dal smo imali sreće pa uglavnom upoznavali ok ljude ili je nešto drugo u pitanju neznam. Znam da nije bilo uopće neke neugodnosti, niti mrtve tišine niti ukočenosti. Čak obrnuto, kad se dva para tako susretnu ili par s nekim trećim, jednostavno su svi puno otvoreniji nego u stvarnom životu, kao kad dođeš na forum pa otvoreno možeš pričat o svemu tako i tamo.
Mi smo uglavnom putem interneta,( chat, smokva ) stupali u prve kontakte, razmjene brojeva, slika, gledanje prek kamere da se uvjerimo da je s druge strane stvarno pravi par a ne neki lažnjak. Nakon toga slijedi kava, cuga u gradu, ono sjedneš vidiš se s ljudima, popijete par cuga, krene zezancija, opuštenost, i to ti je najbitnije od svega jer odmah vidiš kakvi su ljudi, dal ti pašu i dal se vidiš s njima danas sutra u krevetu.
Nakon toga svak ide doma svojim putem, i tek onda si u glasvi gledaš dojmove i dolaziš do zaključka ok su ljudi, mogli bi nekaj s njima, ovo ono.
Drugi dan ili nakon par dana se čujete i dalje je sve lakše, jer ak ste si ok, ostane u kontkatu, dopisujete se ,dogovarate.
Ak se osjeti da ste svi za, jednostavno sljedeći susret već se može i nešto konkretnije organizirat.
Mi smo tako nakon cuge,upoznavanja se sljedeći put našli kod njih u stanu, i u tom koraku se već znalo da će biti nešto više. Krenula je cugica, zezancija, ja sam sa dragom počeo malo maženja, diranja, i jednostavno smo ustali i otišli u njihovu sobu, oni su krenuli za nama i dalje je sve išlo svojim tokom...

Ono što vas netreba brinut, pogotovo vas žene, jer uvijek imate sto upitnika, što ako ovo, što ako ono, je taj uvod kak krenut. Nema tu puno filozofije, isto je kao i kad je u dvoje, jednostavno krene samo od sebe. S tim da je tu i prednost jer ste se našli radi seksa u 3 ili u 4 pa se to nekak i očekuje, jako je lako krenut u to,primakneš se određenoj osobi, malo pričate, malo cugica, malo spika, rukice se primaknu i dodiri, puse krenu....bla bla
novi nik is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2012., 18:29   #7
Quote:
Monica B. kaže: Pogledaj post
Cemu to? Zanima me bez provokacije, cisto fenomenoloski.

Ja se ne bih petljala s nekim ko bi me dijelio s trecom osobom. U trenutku (nemogucem) kad bi mu to palo na um, he is out of the picture. Simple. Niti bih ja dijelila njega. Ali znam, ja sam od one rijetke vrste koja vjeruje u ljubav, a ovo je LJES na kome su svakojaka cuda moguca, oprostite mi na naivnosti. *skromnaijednostavnapoprirodi*
Iz razloga da mi se kasnije ne cita razvlacenje po kojekakvim temama od kojekakvih forumasa i forumasica. Iskustva imam, meni i njoj je to sex - ne vidimo to kao neko dijeljenje.

I sada se mozemo upustiti u definiranje kak ja ne vidim ljubav a vi ostali da. Prozvakali smo temu (na zalost, zadnja 3some tema je netragom nestala da ju ne mozemo vratiti) - ne vidim potrebe za sad nekim detaljima.

Kao sto rekoh, ne ulazim u nesto ozbiljnije (ili barem nisam ) sa zenama koje nisu bisex.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2012., 21:39   #8
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Iz razloga da mi se kasnije ne cita razvlacenje po kojekakvim temama od kojekakvih forumasa i forumasica.
Cool, razumijem. Ako ima nesto gore od egzibicionizma i voajerstva necije privatnosti, onda je to postkoitalno ...oops...hocu reci postfestum prozivanje za ono sto je neko izjavio prije 8.2 godina.
Monica B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2012., 18:45   #9
ja pristupam seksu u troje samo ako je svaka od cura natprosjecnog izgleda i svaki drugi dan na nasipu. sori, zakljucat ce temu pa sam morao.
tjuner is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2012., 19:07   #10
muskarac u stvarnosti ne moze zadovoljit 2 zene odjedanput. kako kod okrenes. a oni sto kazu da mogu - lazu
__________________
dragi Božek! dok nekome daš stopalo broj 46, daj mu onda i pimpača adekvatne dužine, a ne kaj se moram naginjati dok idem pišat kaj nebu sve po patikama. hvala!
CowboyLucky is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2012., 11:52   #11
Quote:
CowboyLucky kaže: Pogledaj post
muskarac u stvarnosti ne moze zadovoljit 2 zene odjedanput. kako kod okrenes. a oni sto kazu da mogu - lazu
fakat, ne moze ni jednu
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2012., 11:55   #12
Quote:
Natch kaže: Pogledaj post
fakat, ne moze ni jednu
ne...znalica! is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 24.09.2012., 18:54   #13
Quote:
CowboyLucky kaže: Pogledaj post
muskarac u stvarnosti ne moze zadovoljit 2 zene odjedanput. kako kod okrenes. a oni sto kazu da mogu - lazu
I zato su ljudi izmislili redove, fino jedna po jedna. A nek se one dogovore koja će kad, kao kad smo se išli cijepiti, nekome je bolje bit prvi a netko bi malo pričekao da vidi kako će to ić.
nemoralan is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2012., 09:29   #14
Quote:
CowboyLucky kaže: Pogledaj post
muskarac u stvarnosti ne moze zadovoljit 2 zene odjedanput. kako kod okrenes. a oni sto kazu da mogu - lazu
Jeben su te projekcije, jelda? Kako ti znas da ne postoji takav, hmm?
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2012., 11:05   #15
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Jeben su te projekcije, jelda? Kako ti znas da ne postoji takav, hmm?
Još ako su bisex, dođeš kao katalizator.
Leeroy Lurker is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2017., 07:08   #16
Thumbs up

Quote:
CowboyLucky kaže: Pogledaj post
muskarac u stvarnosti ne moze zadovoljit 2 zene odjedanput. kako kod okrenes. a oni sto kazu da mogu - lazu
Slažem se, ali bit' ''u troje'' jest da dvoje zadovoljavaju jednog.
Zanimljivo bi bilo probati.
Yoni Zagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2012., 21:00   #17
Lijepo ja rekoh, puno je manje razvratnih trojaca i grupnjaka na svijetu nego što se insinuira.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2012., 21:13   #18
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Lijepo ja rekoh, puno je manje razvratnih trojaca i grupnjaka na svijetu nego što se insinuira.
kad se tema rasplamsa, vidjet ćeš da si bila u zabludi
dedina tambura is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2012., 12:45   #19
Quote:
dedina tambura kaže: Pogledaj post
kad se tema rasplamsa, vidjet ćeš da si bila u zabludi
tu ce pisat i oni koju su probali i oni koji nisu
sad ce se nalagat sam tako
__________________
four wheels move the body — but two wheels move the soul #bikerzone
typhoid_mary is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2012., 21:16   #20
U kontakt smo stupili preko neta, razmijenili brojeve i komunikacija se nastavila tim putem. Nakon dosta razgovora, kuraža, razmijenjenih slikica, ponekad nestrpljivosti s njihove(njegove, jer s njim sam razgovarao) strane dogovrili gdje i kada se nađemo, našli se prvo on i ja i pošto smo oboje utvrdili da možemo dalje uputili se k njoj (njegovoj ženi) koja nas je čekala.
Upoznavanje, pozitivna reakcija s njene strane...koja čaša vina i...valjada ne moram dalje...i dan, danas se nekada nađemo i podružimo.
ne...znalica! is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:11.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger