Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.08.2017., 23:01   #1801
Quote:
Wild Horses kaže: Pogledaj post
Ljudi, ima li itko kakvu ideju što kupiti dječaku za prvi rođendan? Ima već dosta igračaka od starijeg brata, pa stvarno ne znamo što mu kupiti.
Ako neces pitati njegovu mamu, sto je meni uvijek najbolja opcija, moj mladji isto ima brdo igracaka od brata, ali je svejedno dobivao jos poklona...
Sto mu je bilo super: bubamara koja se vuce na uzici i svira lijepu glazbu (u mulleru),razne slikovnice za tu dob.
Mozes kupiti one rucne lutke ili koje se stave na prst pa mu mama/tata,baka, ti...izvodite predstavu. To obozavaju.
Cepin40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2017., 19:59   #1802
Ima li tko brainbox engleski i matematika? Da li je ok za prvašića, dojmovi?
Wellisia is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2017., 15:54   #1803
Smile

Pozdrav svima. Znate li mozda gdje kod nas ima ovakav isti plavi zeko za kupiti ili da ga netko prodaje? Dijete je opsjednuto s njim pa pokusavamo naci rezervnog. Pomoziteee
lazuli is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2017., 16:04   #1804
Quote:
Wellisia kaže: Pogledaj post
Ima li tko brainbox engleski i matematika? Da li je ok za prvašića, dojmovi?
Da li su brainboxovi općenito za djecu od 5 god?
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2017., 17:41   #1805
Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
Da li su brainboxovi općenito za djecu od 5 god?
Mi imamo slova i prve slike id 4.rodjendana
__________________
cura
beba
profesorka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2017., 23:10   #1806
Mi isto imamo abc od 4. rođ i prerasli smo ga iako nam je bio odličan pa si mislim glupo mi je kupovati matematiku i engleski ako su na istoj razini...
Wellisia is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 00:39   #1807
https://www.amazon.com/DreamWorks-Tr.../dp/B00C81Y78K

Gdje kod nas kupiti ovo? Bilo ih je u Minibigme i bili su puno jeftiniji nego vani.

Toothless giant fire breathing
micek-jerry is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 10:21   #1808
Bezubicu sam kupila na rasprodaji igračaka u Solidumu - Orbico - imaju je 2 puta godišnje (u 4mj i u 11mj) i bila je cca 140,00 kn ako se ne varam. E, sad, možda bi trebalo kontaktirati Orbico da se vidi gdje se bezubica može kupiti u Hrvatskoj.
valed is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 19:00   #1809
Quote:
valed kaže: Pogledaj post
Bezubicu sam kupila na rasprodaji igračaka u Solidumu - Orbico - imaju je 2 puta godišnje (u 4mj i u 11mj) i bila je cca 140,00 kn ako se ne varam. E, sad, možda bi trebalo kontaktirati Orbico da se vidi gdje se bezubica može kupiti u Hrvatskoj.
Thanks!
Na kraju sam uspjela naruciti preko MinibigMe bezubicu, ali onog nekog drugog koji se glasa i svijetli i puca neke diskove. Treba mi za rockas uskoro.
Al svakako cu pratit ovu rasprodaju
micek-jerry is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 18:31   #1810
Daaavno sam ovdje dobila preporuku za Lego duplo vlak na baterije model 10508 i to nam je definitivno najbolja igracka koju imamo!
Sad malo skicam za bozicni poklon...klinci mi imaju 3 i 6.5 g. Vrijeme je da prerastemo Duplo? Mada, meni se ne daaaa
Molim preporuke za Lego vlakove za 6+ dob. Gledala sam malo na brick.hr. Skuuupi su, pa ne bih htjela fulati.
micek-jerry is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 20:34   #1811
Kakva su vaša iskustva sa Psićem sveznalicom (Fisher-price)? Tražim nešto nećakinji od 8 mjeseci za Božić, znam da je dosta popularan pa me zanima isplati li se?
PeggySuee is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 21:51   #1812
Quote:
micek-jerry kaže: Pogledaj post
Daaavno sam ovdje dobila preporuku za Lego duplo vlak na baterije model 10508 i to nam je definitivno najbolja igracka koju imamo!
Sad malo skicam za bozicni poklon...klinci mi imaju 3 i 6.5 g. Vrijeme je da prerastemo Duplo? Mada, meni se ne daaaa
Molim preporuke za Lego vlakove za 6+ dob. Gledala sam malo na brick.hr. Skuuupi su, pa ne bih htjela fulati.
Moj stariji (9g)se do nedavno još znao igrati sa lego duplo, imamo i mali i veliki vlak, svašta.sad se više ni mlađi (5,5g) ne igra, igraju se sa lego city, ninjago, minecraft,star wars...
Nemamo lego city vlak jer je baš skup. Putnički bi još i prošao na nekoj akciji, ali teretni je jaaakko skup. Znalo je biti u lego storu i neke kombinacije, teretni plus još nešto, ne sjećam se. Vlak kao vlak je super, ali meni je sve od lega super.
enigmatic is online now  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 22:46   #1813
Mi imamo city putnicki vlak
To je pregenijalna igracka stvarno :S
Ima i zeljeznicku postaju
Uglavnom stalno je opticaju
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 22:47   #1814
Quote:
PeggySuee kaže: Pogledaj post
Kakva su vaša iskustva sa Psićem sveznalicom (Fisher-price)? Tražim nešto nećakinji od 8 mjeseci za Božić, znam da je dosta popularan pa me zanima isplati li se?
O da, klinci ga obozavaju
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2017., 12:12   #1815
Quote:
PeggySuee kaže: Pogledaj post
Kakva su vaša iskustva sa Psićem sveznalicom (Fisher-price)? Tražim nešto nećakinji od 8 mjeseci za Božić, znam da je dosta popularan pa me zanima isplati li se?
I moja ga obožava. Kupila sam ga kad je imala 6 mjeseci. Tad ju nije baš zanimao naravno ali meni je predobar pa sam ga kupila. Sad mala ima 5 godina i još uvijek ga navlači za sobom
ivika13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2017., 12:15   #1816
Imamo Psića Sveznalicu od rođenja, pokazala je interes za njega s malo više od godine i pol i sad joj se sviđa. Tak da zgodna igračka, nekad u životu će se djetetu svidjet.
BitterSweet is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 00:08   #1817
Da za psića sveznalicu. Od 6 mjeseci je počelo, sad ima 3+ i još se igra. Naravno, kako se mijenja dob, mijenja se i način igre, a to su najbolje igračke.
__________________
nas ticker
svasta_nesto is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2017., 13:34   #1818
Super, hvala vam na preporukama za Psica sveznalicu.
PeggySuee is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2017., 17:21   #1819
Pozz svima, molim pomoć za kupnju karaoka za djecu, gdje ima sa mikrifonima i cd-om, jel bolje za komp ili playstation?
Hvala unaprijed
bingulina is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 11:18   #1820
Da li vaši klinci imaju Nado zvrk? Moj si to silno želi, a ja ne vidim koja je svrha tog zvrka?
Nije mi žao dati lovu za igračke ako su kvalitetne i korisne.
U biti ne znam kaj ću im kupiti za Božić. Legači koji im se sviđaju (čitaj:meni sviđaju ) su jaaaako skupi
micek-jerry is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:26.