Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.09.2017., 18:55   #1
Bonanza (1959-1973)

NBC

Već duže vrijeme pratim Bonanzu na HRT3 programu... pa se pitam dali sam jedini? Ima li nas još koji pratimo ovu "old but gold" seriju?

PS. zna li netko zašto je HRT prestao prikazivati ovu seriju?
XGamer23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 19:52   #2
Vjerojatno su odvrtili sve epizode koje su otkupili. Sigurno će pasti još koja repriza.

Smeta mi kod njih što stare serije otkupljuju na "kaubojski način". Nikad ne kompletiraju, a Gunsmoke su počeli emitirati tek od 11. sezone.
lemonzoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 11:29   #3
prati se..sve kaubojce na tv..Bonanza je solidna jedno 4-5 sezona..ostatak ima manje dobrih epizoda..steta sta nije lik Festusa iz Gunsmoka u njoj..serifa ne podnosim btw..lol
__________________
Don’t be a follower be a student!
osaki ni douzo!-ie ie douzo osaki ni!
rokurota is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 13:18   #4
Naravno, i ostali vesterni također.
Treba ubacit malo popularnijih tipa My name is nobody u neko dobro vrijeme vikendom
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 17:05   #5
Quote:
crazy_borna kaže: Pogledaj post
Naravno, i ostali vesterni također.
Treba ubacit malo popularnijih tipa My name is nobody u neko dobro vrijeme vikendom
To je film, ovdje govorimo o serijama. Ubacuju oni vesterne. Ne znam idu li još subotom ujutro.
Ja se nadam da neće odustati od ovih klasičnih serija na Trećem.
lemonzoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 18:02   #6
↑ idu
__________________
Don’t be a follower be a student!
osaki ni douzo!-ie ie douzo osaki ni!
rokurota is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 21:12   #7
Prati se. Ja i moj otac gledamo. Samo stvarno glupo da stalno vrte u krug te sezone koje imaju.
__________________
❤Did I Tell You That I Love You Today?❤
❤Ferhat & Asli » Open Arms❤ ❤SBA - Aslı ve Ferhat - My kind of love (Aslı version)❤
Miss McLeod is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 22:03   #8
Šteta nisu kupili još koju sezonu, koliko znam Bonanza ima još 3 sezone, gdje sve većinom završava smrću Dan Blocker-a... inače, ne stignem upratiti još koji vestern, mada nisam nikad nešto obožavao vesterne, ali je Bonanza izuzetak...

@leMONZoo istina, mogli su barem završiti Bonanzu pošteno, i Gunsmoke pošteno započeti...
XGamer23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 01:02   #9
A ima i Shane ujutro u 7 sati, da ga pomaknu pola sata ranije bilo bi u sridu :zubo
Inače ide redovna epizoda u 13:10
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 12:26   #10
Još jednom, bar danas imamo načina da gledamo serije kako spada, koga boli kurac koliko je sezona HRT otkupio i kako ih prikazuje.
The Great Duck is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 14:45   #11
Quote:
The Great Duck kaže: Pogledaj post
Još jednom, bar danas imamo načina da gledamo serije kako spada, koga boli kurac koliko je sezona HRT otkupio i kako ih prikazuje.
A stare serije su baš zastupljene, s dobrom kvalitetom slike i zvuka
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 21:14   #12
Pa ja imam cijelu Bonanzu, Gunsmoke, Rawhide, Mavericka, Have Gun, Will Travel i štošta drugo na kompu, u DVD ripovima koji su vjerojatno i dosta bolje kvalitete od ovoga što HRT pušta.
Još kad vidim one titlove nalijepljene s onom crnom pozadinom iza...
The Great Duck is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 21:50   #13
Red face

Quote:
The Great Duck kaže: Pogledaj post
Pa ja imam cijelu Bonanzu, Gunsmoke, Rawhide, Mavericka, Have Gun, Will Travel i štošta drugo na kompu, u DVD ripovima koji su vjerojatno i dosta bolje kvalitete od ovoga što HRT pušta.
Još kad vidim one titlove nalijepljene s onom crnom pozadinom iza...
Pa nije samo u tome stvar, kaj misliš da penzići imaju kodi, idu na torrent stranice.
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 22:59   #14
I da se nadovežem, bil obi u redu kad već kupuju da onda otkupe sve
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 23:04   #15
Quote:
The Great Duck kaže: Pogledaj post
Pa ja imam cijelu Bonanzu, Gunsmoke, Rawhide, Mavericka, Have Gun, Will Travel i štošta drugo na kompu, u DVD ripovima koji su vjerojatno i dosta bolje kvalitete od ovoga što HRT pušta.
Još kad vidim one titlove nalijepljene s onom crnom pozadinom iza...
HRT ide u rezoluciji 720x576 i ima bitrate oko 5000 kbps (nekad prije. sad mu je možda i veći - bitrate). DVDRipovi rijetko idu u tolikoj rezoluciji, a nikad u tolikom bitrateu. Ti u najboljem slučaju možeš imati isto kao HRT jer ne vjerujem da za tako stare serije ide više raznih izdanja DVD-ova.
lemonzoo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:42.