Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.04.2017., 08:16   #981
Napokon sam pogledala do kraja ovu seriju koju isprva nisam mogla prestati gledati da bi se vec zadnje dvije-tri sezone morala tjerati da pogledam neku epizodu.

Necu previse jer je sve receno, ali zbilja, Alicia je glavni lik koji je u pocetku bio toliko divan i simpatican i drag, a na kraju se pretvorio u zivi uzas. Iskreno, zasluzila je sve sto joj se dogodilo na kraju, a pogotovo samar od Diane. Sveta Alicia ipak nije sveta.

I sto se tice ljubavnog zivota, doslovno me i to zabolilo na kraju; s kim ce i kako ce. Tako da, goodbye, Mrs. Florrick.
__________________
You can have anything you want if you are willing to give up the belief that you can’t have it.
Chocolate_M is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2017., 22:27   #982
Gledaj The Good Fight, odlični su.
__________________
light touched my hand in a dream of golden skans
osoba_a is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2017., 11:51   #983
Post

Quote:
osoba_a kaže: Pogledaj post
Gledaj The Good Fight, odlični su.
Mislim da i hocu.

Diane a i vidjela sam da glumi mala Marissa, a ona mi je bila bas genijalan lik.

Se pojavljuju likovi iz The Good Wife? U gostujucim ulogama, naravno. Tipa vec poznati nam suci, odvjetnici s druge strane, klijenti..
__________________
You can have anything you want if you are willing to give up the belief that you can’t have it.
Chocolate_M is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2017., 12:36   #984
Da, pojavljuju se


Sent from my iPhone using Tapatalk
raymond is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2017., 19:53   #985
Tko normalan može staviti seriju američke A produkcije u 23:26 radnim danom?
jpm is online now  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2018., 10:04   #986
BUduci da su mi sve nove serije ni vrit ni mimo, vratila sam se The Good Wife. Gledam sve ispocetka i mogu vam reci da bas gustam
__________________
You can have anything you want if you are willing to give up the belief that you can’t have it.
Chocolate_M is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2023., 16:26   #987
Naručen je pilot od Kingova za spinoff Elsbeth,koji bi se vrti oko lika Elisabeth Tascioni.

Elisabeth mi jedan od najboljih likova u seriji,a Carrie Preston je idealna u ulozi.

Quote:
Elsbeth extends The Good Wife franchise and brings it back to broadcast where it started with the original legal drama created by the Kings. They went on to help launch the streaming service that became Paramount+ with offshoot The Good Fight.

Preston’s Elsbeth Tascioni, an astute but unconventional attorney, was a breakout on The Good Wife where she heavily recurred. She then reprised the fan-favorite role in five episodes of The Good Fight. Elsbeth is now getting her own series, in which she will utilize her singular point of view to make unique observations and corner brilliant criminals alongside the NYPD.
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2023., 18:33   #988
Evo danas konacno zavrsija sa zadnjom sezonom. Boze u sto se ovako odlicna serija pretvorila. Jos je zadnja epizoda bila top s obzirom na prethodne. Tribali su zaustavit se na cetvrtoj sezoni. Sama finalna ep. Je ok, volio bih vidit spin off s Marisom u DCu.

Ugl. Zadnje dvije sezone su mi bile bas mucenje.

Sent from my SM-G780F using Tapatalk
vox is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2023., 10:34   #989
Slažem se sa recenzijom. Imaš spin-off. Dobra bitka. I ona je bila dobra u pocetku, a kasnije i ne baš.
stipest is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:44.