Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.01.2018., 20:20   #4201
u zadnje vrijeme mi je ful antipatična ona debela "modeluša" Lucija nešto. kao, sva je puna samopouzdanja i pozitivna, bla bla. a non stop mece slike debelog dupeta kako bi pokupila pozitivne komentare instagram drkadžija i drugih debelih žena koje se tješe. a iako brije na to samopouzdanje, briše negativne komentare i piše kako Balkanci ne znaju prepoznat pravu ljepotu. valjda bi joj trebalo biti svejedno što tko misli o njenom izgledu, ako ima samopouzdanja.
Fashion Barbie is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 20:38   #4202
Ogavna umašćena paćenica koja vapi za tuđim fejk komplimentima.
Žudi za mršavošću ali prelijena je da digne guzičetinu sa kauča i izvadi burek iz usta.
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 00:51   #4203
Quote:
Fashion Barbie kaže: Pogledaj post
u zadnje vrijeme mi je ful antipatična ona debela "modeluša" Lucija nešto. kao, sva je puna samopouzdanja i pozitivna, bla bla. a non stop mece slike debelog dupeta kako bi pokupila pozitivne komentare instagram drkadžija i drugih debelih žena koje se tješe. a iako brije na to samopouzdanje, briše negativne komentare i piše kako Balkanci ne znaju prepoznat pravu ljepotu. valjda bi joj trebalo biti svejedno što tko misli o njenom izgledu, ako ima samopouzdanja.
+1
__________________
love me or hate me, but spare me your indifference 🌙
lily_rose is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 13:59   #4204
https://www.gloria.hr/fokus/zvjezdan...-tomu/6942435/


Ove dvije, zajedno su se rodile, zajedno trenirale, zajedno zatrudnjele, zajedno čuvaju djecu, jedna drugoj podoji ako treba. Ok, kužim da su blizanke i povezane što nije loše, ali nikad nisu snimljene jedna bez druge, kao da su jedna osoba, jezivo. Da imam sestru blizanku brijem da bih se htjela što više isticati kao individualna osoba...
kosjenka- is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 14:03   #4205
Mess
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 15:38   #4206



Olja Vori. Dobijem proljev čim čujem nešto o njoj, a kamoli kad ona otvori usta.
Luxxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 16:52   #4207
Pa ne može ih od tih konjskih zuba ni zatvoriti
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 18:04   #4208
Ne znam zasto, al Olja me podsjeca na onu zutu pticurinu iz Sesame Street.
Nije mi antipaticna jer mi je urnebesno smijesna.
Pegi B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 18:55   #4209
Meni je sva neka podmukla, ima negativnu vibru. A i čula sam svašta vako ajmo reć iz treće ruke.
Luxxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 22:31   #4210
meni je zlo od njenih odjevnih kombinacija. još uz tu big bird pojavu i facu. žena je kaos.
Fashion Barbie is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 23:42   #4211
__________________
love me or hate me, but spare me your indifference 🌙
lily_rose is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 05:47   #4212
slažem se. dodajem Doris Pinčić i Ornelu Višticu. seljančure.
Fashion Barbie is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 08:02   #4213
Quote:
Fashion Barbie kaže: Pogledaj post
slažem se. dodajem Doris Pinčić i Ornelu Višticu. seljančure.
+1
iritantne tuke.
Pegi B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 12:26   #4214
Quote:
Luxxy kaže: Pogledaj post
Meni je sva neka podmukla, ima negativnu vibru. A i čula sam svašta vako ajmo reć iz treće ruke.
spill the tea

nemam pojma koja je ova u kupaćem, a slažem se za Doris....jbt, kad god upališ tv odnekud dođe.
__________________
Unbowed, Unbent, Unbroken
Garfieldica 007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 13:36   #4215
Quote:
Garfieldica 007 kaže: Pogledaj post
spill the tea

nemam pojma koja je ova u kupaćem, a slažem se za Doris....jbt, kad god upališ tv odnekud dođe.
Ivana Miseric, radijska voditeljica. Cim ju cujem, mijenjam stanicu. Neke glupe nezrele “sprcamo see” forice, iritantan glas, a sudeci po fotografijama na instagramu brije da je neka prejebena macka, a vrh iritantnosti mi je bio naslikavanje na plazi sa nives celzijus nije ni losa fizicki, al ima oci ko slijepac i djeluje mi nekako zlobno i bahato + iritantnost
Doris Pincic - o daa, kome ona nije iritantna?
__________________
love me or hate me, but spare me your indifference 🌙
lily_rose is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 14:12   #4216
Quote:
lily_rose kaže: Pogledaj post
Joooooojjjj daaaaa :klap:
Big P. is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2018., 11:30   #4217
Jelena Putnik iz Zivota na vagi.
Pratim je na IG i uvjerna sam da je zena zaljubljena u onu plavu trenericu iz emisije.
Vec je milijardu zajednickih slika s njom zakeljila
Pegi B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2018., 12:00   #4218
Quote:
pegg_bundy kaže: Pogledaj post
Jelena Putnik iz Zivota na vagi.
Pratim je na IG i uvjerna sam da je zena zaljubljena u onu plavu trenericu iz emisije.
Vec je milijardu zajednickih slika s njom zakeljila
mislim da joj je ona idol. i da joj se divi. kao neka klinkica.
Fashion Barbie is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2018., 12:12   #4219
Mene iritiraju onod dvoje što su postali par

Ivana i onaj što je pobijedio

ona mi djeluje još deblja nego što je bila i sva neka nabrekla i naduvena u licu
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2018., 16:43   #4220
Quote:
Luxxy kaže: Pogledaj post



Olja Vori. Dobijem proljev čim čujem nešto o njoj, a kamoli kad ona otvori usta.
Olja Vori mi izgleda na zadnjoj slici ko nadrkani patuljak.
__________________
lola
Lola 27 is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:04.