Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera > Informacije o poslodavcima

Informacije o poslodavcima Misija: zaposlenje!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.08.2016., 19:04   #1
alkemist d.o.o. prevoditeljska agencija

Traze administrayora/knjigovođu. Isti su oglas imali u 7 mjesecu, no s nešto labavije postavljenim uvjetima. Ima li itko iskustva/saznanja kako je raditi kod njih u uredu? Dakle, ne kaop prevoditelj honorarac ili na ugovor, vec bas kao admin u uredu?
FIRST is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 11:15   #2
Da ne otvaram novu temu...
Ima li kakva info o njima? Traže Voditelja prevoditeljskih projekata. I traže da pošaljemo sliku, što mi izgleda dosta neozbiljno. Kakve su plaće tamo, uvjeti... U oglasu stoji da su primanja "stimulativna" a to može značiti svašta.
Poubelle is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 11:57   #3
Quote:
Poubelle kaže: Pogledaj post
Da ne otvaram novu temu...
Ima li kakva info o njima? Traže Voditelja prevoditeljskih projekata. I traže da pošaljemo sliku, što mi izgleda dosta neozbiljno. Kakve su plaće tamo, uvjeti... U oglasu stoji da su primanja "stimulativna" a to može značiti svašta.
Pa, prevoditelje (vanjske) ne plaćaju baš stimulativno, ne znam koliko ti ta informacija pomaže. A inače, iz vlastitog iskustva rada na mjestu voditelja prevoditeljskih projekata, stimulativna primanja znače da na osnovnu plaću možeš dobiti neki dodatak ako se na tvoje ime taj mjesec odradio neki poveći posao, tj. ako si firmi zaradila puno love. Vjerujem da je takav princip svugdje. Ako odeš na razgovor za posao, onda fino pitaj što im to točno znači i ima li neki fiksni iznos iznad kojeg možeš dobiti "stimulaciju".
Salammbo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 12:06   #4
Quote:
Salammbo kaže: Pogledaj post
Pa, prevoditelje (vanjske) ne plaćaju baš stimulativno, ne znam koliko ti ta informacija pomaže.
Hvala, pomaže puno.

Budući da si radila taj posao, kolika bi, po tvom iskustvu, bila otprilike osnovna plaća?
Poubelle is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 12:27   #5
Ovisi od agencije do agencije, ove veće i jače mogu ponuditi više. Ja sam prije odlaska s tog radnog mjesta u jednoj drugoj agenciji imala 6.000,00 kn, bilo je to prije nekoliko godina.
Salammbo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 20:44   #6
ja sam nesto nacula da je placa za ovu poziciju u alkemistu oko 5000 kn
dreamer~dreams is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 22:42   #7
Ja sam prije cca 6 godina u drugoj agenciji na ovoj poziciji imala 7000

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
__________________
naša patkica je stigla 22.09.09.......... još jedna krafnica stigla je 04.03.13.
dazzling is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:36.