Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.12.2017., 19:21   #1
Coco / Coco i velika tajna (2017)

Unatoč zapanjujućoj obiteljskoj zabrani glazbe, koja traje već generacijama, Miguel sanja o tome da postane vrstan glazbenik kao njegov idol Ernesto de la Cruz. U očajničkom pokušaju da dokaže svoj talent, Miguel se nađe u fantastičnoj, šarenoj Zemlji mrtvih slijedeći tajanstven lanac događaja. Usput upoznaje šarmantnog prevaranta Hectora i oni zajedno kreću na veličanstveno putovanje otkrivanja prave priče o povijesti Miguelove obitelji.


http://www.moj-film.hr/film/info/coco-i-velika-tajna/
http://www.imdb.com/title/tt2380307/


Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2017., 19:23   #2
Gledala sam danas preko neta. Solidan filmić - za klince i poneke veće klince.

7/10 od mene.
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2017., 17:15   #3
Od mene cista desetka 10/10.

Predobri Pixar u jos jednom od svojih divnih ostvarenja. Sve je tu kako treba... prica, muzika, vizualni dojam, emocije... Od njih se to i ocekuje, a isto tako se uglavnom ocekivano i dobije. Ma i vise od toga. Svaka cast
- nya - is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2017., 22:57   #4
Talking

Inače dosta hvale crtić, ali mene zanima jedno. Jel i ovdje pjevaju?
qwerty86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2017., 08:06   #5
Da.
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2018., 15:42   #6
Ovo je zaista jedan divan i emotivan obiteljski film, koji je uspio tešku temu poput smrti obraditi.

Toplo preporučujem za sve iznad 12 godina starosti.

Bio sam blizu suza.

10/10
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 16:04   #7
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
Toplo preporučujem za sve iznad 12 godina starosti.
Kriva ti je dobna granica. Moja kćerka ima 7, išla ga je gledati dvaput.
__________________
Listen to the thunder
Mr Smoogj is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 20:43   #8
Baš sam oduševljen Cocom.

Prikaz smrti, sjećanja na pokojne i važnost same obitelji su sjajno prikazani

Žao mi je samo što nema malo jače songove, jer je film dušu dao za tako nešto
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 12:10   #9
Odi vrit, Pixar, nisam se ovolko nacmoljila, izridala i općenito naosjećala svega i svačega otkad mi tata, uz salve smijeha štoviše, nije htio kupit grandiozni klavir i na njemu pravog pravcatog crnog konja.

Tko zna što bi od mene bilo da jest.

Divan, divan film.
__________________
Jednadžba nikada neće biti jednačba!
kaya714 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 18:19   #10
Iako nije najbolji Pixarov, lagano jede gotovo sve ove spominjane kandidate za Oscara.

Super film i za klince i za odrasle
MagicRat is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 18:31   #11
Quote:
MagicRat kaže: Pogledaj post
Iako nije najbolji Pixarov, lagano jede gotovo sve ove spominjane kandidate za Oscara.
A koje Pixarove smatraš boljima? Ja bih ispred ovog stavio samo “Inside Out i “Toy Story 3”.
__________________
Listen to the thunder
Mr Smoogj is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 18:42   #12
Meni su Up, Toy Story 1 i 3 najbolji od Pixara. Onda Coco, ali inače ne shvaćam baš takvu fascinaciju sa Pixarom. Meni osobno studio Ghibli je najbolji na tom polju.

Grave of the Fireflies, Totoro, Mononoke, Spirited Away, Howl's Moving Castle sve mi bolji crtani od svakog Pixara, ali opet volim azijce pa me i više fasciniraju. Sve u svemu, dva najbolja studia, ali mi samo malo na živce ide što se studi Ghibli sve manje i manje spominje kao da je Pixar uvjerljivo najbolji.
Twutar is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 19:12   #13
Meni se isto svidio. A i možemo ga gledati kao promotivni video Mexica - ima Fridu, Dia de los Muertos, ima i Catrinu, ma čak su i u Cenoti završili u jednom trenutku. Sve su to turistički zanimljivi detalji.
Meni je i dalje Inside Out broj jedan, po pitanju Pixara.
earthsea is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 19:29   #14
Quote:
Mr Smoogj kaže: Pogledaj post
A koje Pixarove smatraš boljima? Ja bih ispred ovog stavio samo “Upside/Down” i “Toy Story 3”.
Upravo ta dva + Nemo. Dobro, Potraga za Nemom mi nema tu neku jačinu kao spomenuta dva i kao Coco, ali je gušt od filma.

Ali da, Coco je vrlo, vrlo dobar, stavio bih ga i ispred Up-a, Toy Story 1 i Wall-ea.

Quote:
Twutar kaže: Pogledaj post
Grave of the Fireflies, Totoro, Mononoke, Spirited Away, Howl's Moving Castle sve mi bolji crtani od svakog Pixara, ali opet volim azijce pa me i više fasciniraju. Sve u svemu, dva najbolja studia, ali mi samo malo na živce ide što se studi Ghibli sve manje i manje spominje kao da je Pixar uvjerljivo najbolji.
Također mi je Studio Ghibli najdraži, ali zadnjih godina nisu na vrhuncu kao prije (a tada su bili nedodirljivi), dok Pixar se s Inside/Out i Coco sve više dignuo.
MagicRat is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2018., 23:27   #15
Uf šta je emotivan film. Ili sam ja takav...
Odličan film, jedan od najboljih Pixarovih
halek is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2018., 03:45   #16
Quote:
L3go kaže: Pogledaj post
Žao mi je samo što nema malo jače songove, jer je film dušu dao za tako nešto
ma,
songić mi je super.
__________________
zlo goveđe dovijeka june
mimma7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2018., 20:15   #17
Quote:
earthsea kaže: Pogledaj post
Meni se isto svidio. A i možemo ga gledati kao promotivni video Mexica - ima Fridu, Dia de los Muertos, ima i Catrinu, ma čak su i u Cenoti završili u jednom trenutku. Sve su to turistički zanimljivi detalji.
Meni je i dalje Inside Out broj jedan, po pitanju Pixara.
Ja sam plakala i bilo mi je tak sve lijepo i toplo oko srca, al nakon što mi se dojam slegnuo, ne mogu pobjeć od pomisli da je malo 'ognjištarski' nastrojen, pa također stavljam Inside Out ispred.
Inconnu is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2018., 22:49   #18
spoileri

Potpuno prosječan film, negdje oko 30. minute je onaj Hector nešto natuknuo da je možda nešto krivo pojeo kad je umro, doslovno sam osobi pored sebe ostatak filma ispričala sve što će se dogoditi, dio po dio, dakle on mu je pravi otac, onaj ga je ubio, blablabla, ništa novo od Pixara i ove godine, umrla od dosade ostatak filma od tog trenutka.
Vizualno što je lijep više njima nije ni kompliment, i eto malo ti izmanipulira emocije i to ti je to.
__________________
I fuck on first date.
nook is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 10:55   #19
Quote:
L3go kaže: Pogledaj post
Baš sam oduševljen Cocom.

Prikaz smrti, sjećanja na pokojne i važnost same obitelji su sjajno prikazani

Žao mi je samo što nema malo jače songove, jer je film dušu dao za tako nešto
Quote:
halek kaže: Pogledaj post
Uf šta je emotivan film. Ili sam ja takav...
Odličan film, jedan od najboljih Pixarovih
ovo dvoje iznad je sve šta san tila napisat ne moran dalje

Osin da kažen da je ovo prvi crtić nakon Lion Kinga na kojeg san plakala a tad san bila dite Ona scena s bakom nakraju
miss busy bee is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 12:06   #20
Quote:
Inconnu kaže: Pogledaj post
Ja sam plakala i bilo mi je tak sve lijepo i toplo oko srca, al nakon što mi se dojam slegnuo, ne mogu pobjeć od pomisli da je malo 'ognjištarski' nastrojen, pa također stavljam Inside Out ispred.
Ognjištarski?
earthsea is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:45.