Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo

Gospodarstvo Novac, profit, blagostanje. Kako doći do toga?
Podforumi: Kriptovalute, Dionice, Ostali oblici investiranja, Banke, osiguranja, krediti, Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.11.2017., 20:41   #5861
Quote:
lilarose001 kaže: Pogledaj post
Ma da.. razumijem...
Samo mene su učili da ništa "ne podrazumijevam", nego da objasnim...

Ali on umjesto da napiše "naravno da ne " ---- krene vrijeđati... kao eto mi smo glupi ako mislimo da je kupio samo 2 kruha... pa možda i jesmo, ,ali nismo mi platili 80kn veći račun.... ..

Svejedno....

U svakom slučaju - nepotrebno je vrijeđao forumaše.... (naglašavam boldano...)

-... Jer eto, ima i onih koji bi na računu odmah shvatili da ne štima... ja prva, vjerojatno, jer:
1. rijetko kupujem (u Konzumu) toliko puno da mi račun prelazi par stotina kuna
2. 80kn (mi) je veliki iznos...
3. dok čekam na kasi, u glavi zbrajam iznose koliko otprilike košta... iz čiste dosade (uglavnom) + ako plaćam gotovinom (rijetko, ali ipak) da znam koliko novaca pripremiti....
Je, malo mu je kraći fitilj, istina. A dobro, otišao je on na svoje forume...
__________________
Nemam vremena za duge upise.
brodačka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 08:18   #5862
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
nego, prije koji dan sam u Konzumu kupio ananas koji je za 2 dana počeo truliti pa sam ga brzo sredio, odrezao trule dijelove
ali mi nije jasno kako ne izdrži ni par dana a u trgovini je bio u redu
To ni meni nije jasno. Svi ananasi su iz nekog razloga pljesnivi. I u Kauflandu i u Konzumu. Da li se to uopće smije prodavati? Mene su učili da se pljesnive stvari bacaju/ne jedu.
Anastasia15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 18:29   #5863
Samo se igrajte....

ČESTITAM KONZUMU...kapa do poda!

na vješto skrivenoj truleži voća (klementine od jedne kile u mrežici).

Roba je tako vješto zapakirana da ni oko sololovo ne kuži da su one u sredini trule.


:klap: BRAVO KONZUM, treba to znati!!! :klap:


Sigurno vile noću važu i stavljaju klementine u mrežice, pazeć da one trule završe skrivene i nanovo otkrivene kad dođeš doma.

Želim vam što više truleži u moru akcija čime nas zabavljate za naše pare.
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 18:30   #5864
Quote:
Anastasia15 kaže: Pogledaj post
To ni meni nije jasno. Svi ananasi su iz nekog razloga pljesnivi. I u Kauflandu i u Konzumu. Da li se to uopće smije prodavati? Mene su učili da se pljesnive stvari bacaju/ne jedu.
Kupljeni su kad je cijena bila najniža te loše skladišteni.
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 19:58   #5865
Quote:
Nemruth Dagi kaže: Pogledaj post
ČESTITAM KONZUMU...kapa do poda!

na vješto skrivenoj truleži voća (klementine od jedne kile u mrežici).

Roba je tako vješto zapakirana da ni oko sololovo ne kuži da su one u sredini trule.


:klap: BRAVO KONZUM, treba to znati!!! :klap:


Sigurno vile noću važu i stavljaju klementine u mrežice, pazeć da one trule završe skrivene i nanovo otkrivene kad dođeš doma.

Želim vam što više truleži u moru akcija čime nas zabavljate za naše pare.
u mom paketu nije bilo trulih, baš danas kupio.

i reklamiro 10xkruh, vratili bez problema i sa 8x isprikom, jedna od voditelja smjene druga od radnice u uredu i treča veli u prolazu-"jel čekate koga" ja velim -rješava se, hvala vam...

Ja stvarno neznam di vi kupujete ali ja u ovih 15 godina što kupujem u konzumu nikad problema, mislio da bit će ovo sa kruhom problem, ali nije...

to su pohvale na podružnice u Karlovcu i Delnicama kao i tower centru u Rijeci,,, nikad problema

ali ja sam očito na krivi forum poslo prvi upit, trebo sam na "Konzum i iskustva" a ovo je "Bahati konzum ili ti kupac na zadnjem mjestu"
__________________
Onoga dana kada nauka počne proučavati nefizikalne (duhovne) pojave, u deset godina napredovat će više nego u ranijim stoljećima svoje povijesti.
Belliall is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 11:41   #5866
Quote:
Nemruth Dagi kaže: Pogledaj post
ČESTITAM KONZUMU...kapa do poda!

na vješto skrivenoj truleži voća (klementine od jedne kile u mrežici).

Roba je tako vješto zapakirana da ni oko sololovo ne kuži da su one u sredini trule.


:klap: BRAVO KONZUM, treba to znati!!! :klap:


Sigurno vile noću važu i stavljaju klementine u mrežice, pazeć da one trule završe skrivene i nanovo otkrivene kad dođeš doma.

Želim vam što više truleži u moru akcija čime nas zabavljate za naše pare.
Kako je to Konzumova krivica? Pa ne pakira Konzum mandarine

Drugo, ako je neko voće pakriano u vrećice ili pak nekakvu kartonsku ambalažu teško je skužiti u kakvom je stanju ono voće u sredini(pogotvo ako je neko tijesno nefleksibilno pakovanje)

Uostalom s skladištenjem voća i povrća (iako se radi o lako kvarljivoj robi) je sve dosta u redu u svim duććanima, a da se sranje uvijek može dogoditi može.

Zašto nisi reklamirao?
__________________
----
Novi233 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 12:48   #5867
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
nego, prije koji dan sam u Konzumu kupio ananas koji je za 2 dana počeo truliti pa sam ga brzo sredio, odrezao trule dijelove
ali mi nije jasno kako ne izdrži ni par dana a u trgovini je bio u redu
Ovaj podatak ti možda otvori oči.
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 09:08   #5868
Quote:
Novi233 kaže: Pogledaj post
Kako je to Konzumova krivica? Pa ne pakira Konzum mandarine

Drugo, ako je neko voće pakriano u vrećice ili pak nekakvu kartonsku ambalažu teško je skužiti u kakvom je stanju ono voće u sredini(pogotvo ako je neko tijesno nefleksibilno pakovanje)

Uostalom s skladištenjem voća i povrća (iako se radi o lako kvarljivoj robi) je sve dosta u redu u svim duććanima, a da se sranje uvijek može dogoditi može.

Zašto nisi reklamirao?

Ko pakira...distributer?

Kupuju na veliko i igraju se kad voće počinje truliti.

Prije su bile u rinfuzi pa su postale prezrele onda su pomiješali friške i trule te ih lukavo spakirali.

Mjesto zločina - Super Konzum na Črnomercu.
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 17:04   #5869
Quote:
Walkman kaže: Pogledaj post
Ovaj podatak ti možda otvori oči.
okej, ali kako izdrži toliko dugo dok ne dođe iz Južne amerike, da bi počeo truliti nakon dva dana što je stigao?
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2017., 12:24   #5870
akcije na konzum klik ne vrijede u maxi konzumu??
alkatraz123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2017., 14:16   #5871
Neke da, neke ne. I obrnuto.
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2018., 07:24   #5872
Smeće od dućana koje prodaje trulež i robu kojoj je prošao rok samo prepakiranu! Sto puta sam se uvjerila i većinom ga izbjegavam ali neki dan sam prolazila na Črnomercu i kupila nešto gotovo za jest jer mi se nije dalo kuhati (sama sam si kriva), i nešto salame i sira narezanog. Kad sam došla doma i otvorila posudice skužila sam da pečena piletina smrdi kao da je pokvarena i da KUHANO povrće smrdi po truleži.. sigurna sam u to jer mi se odmah želudac dignuo.. također je sir ementaler smrdio kao da je pokvaren, onda sam već mislila da haluciniram! Ali kad sam ga pogledala malo bolje vidjela sam točkice gdje je počeo pljesniti. a to je sa onog odjela kao svježe narezano... UŽAS!!!! Ne ulazim nutra više ni za bočicu vode!
JackieWild is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2018., 09:01   #5873
Ja zbog kriminala u Bagrokoru bojkotiram trulzum više od dvije godine.
U to SMEČE od dućana ne ulazim niti mislim ikad ulaziti.
__________________
NE porezu na nekretnine!
VDCOTO is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2018., 03:13   #5874
Mene fascinira kako uvijek dođe do situacije gdje od 4 blagajne radi jedna, na njoj čeka jedno 20 ljudi, u dućanu još bar 5 radnica ali eto, "ne mogu one na blagajnu jer moraju popunjavati police." Koje su u pravilu 50-80% pune i imaju sasvim dovoljno artikala kojima ih žene popunjavaju da se mirno može pričekati dok ne bude gužve, pa onda to riješiti.
A onda se ispostavi da je dida ispred tebe htio uzeti proizvod na akciji, ali je uzeo krivi jer je papir s cijenom krivo namješten, i ta jedina gospođa na blagajni mora otići po artikl kojeg je gospodin zapravo htio uzeti...
The Great Duck is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2018., 10:21   #5875
Kakav radnik takav i poslovođa .
Poslovođa je ogledalo svog šefa ..i tako do vrha.
Slanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2018., 11:02   #5876
Prije obratno.
Riba uvijek smrdi od glave.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2018., 20:56   #5877
nemojmo tako o državi ljudi...
KILLERDOG is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2018., 09:46   #5878
Slažem se, preblagi smo.
__________________
NE porezu na nekretnine!
VDCOTO is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2018., 12:06   #5879
Quote:
The Great Duck kaže: Pogledaj post
Mene fascinira kako uvijek dođe do situacije gdje od 4 blagajne radi jedna, na njoj čeka jedno 20 ljudi, u dućanu još bar 5 radnica ali eto, "ne mogu one na blagajnu jer moraju popunjavati police." Koje su u pravilu 50-80% pune i imaju sasvim dovoljno artikala kojima ih žene popunjavaju da se mirno može pričekati dok ne bude gužve, pa onda to riješiti.
to sam doživio jedino u Konzumu na Britanskom trgu, ali još gora situacija je u Lidlu gdje se stvore redurine a nova blagajna se ne otvara...
Konzum barem ima samoposlužnu blagajnu gdje relativno brzo dođeš na red
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2018., 18:16   #5880
U mom kvartu nema.
The Great Duck is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:08.