Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.06.2007., 12:34   #21
Quote:
Lav- snobovi, uvijek i vječito moraju biti u centru pažnje, pate na lijepe komentare, dvolični, opterećeni vlastitim izgledom i uvjereni u svoje apsolutno savršenstvo duha i tijela, kada ispunjavaš sve njihove uvjete onda su divni prema tebi,čim ih jednom razočaraš vraćaju na najgore moguće načine a pritom uvijek oni ispadaju žrtve i jadnici, čak i kad nisu u pravu uvijek moraju bit u pravu, nepromišljeni i nagli. Uglavnom idealni su kada ih držite svojim božanstvom i kada im se divite,morate se odreći svega i posvetiti se samo njima, nedao Bog da ih ikad iznevjerite jer su dosta podmukli .. Uglavnom,koga lav voli taj može biti najsretniji čovjek na svijetu. U koga lav sumnja taj neka bježi od njega..
oh, god ! čemu ovakav negativizam ?
polyhymnia is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2007., 12:37   #22
Quote:
polyhymnia kaže: Pogledaj post
oh, god ! čemu ovakav negativizam ?
Bila sam u vezi s lavom...
Ali to je dakako samo moje osobno mišljenje,ima ljudi koji se super s njima slažu.
Ja jednostavno ne podnosim tu odurnu potrebu da im se stalno netko divi, a i činjenicu da oni što god napravili nikad nisu krivi, vole dramatizirat i izigravat žrtve..prilično.. to mi je užasno, ne volim ljude koji što god izvodili moraju to izvesti kao da su u kazalištu i samo što te ne mole da im zaplješćeš.. strašno...
__________________
Ako tražiš iskrenog prijatelja,kupi psa...
Aberzeiah is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2007., 12:42   #23
ali ne možeš tako generalizirati - kada govorimo o lavu govorimo o znaku lava, a ne o čovjeku rođenom u znaku lava. ja sam npr u vezi s lavom, ali kada govorim o lavu ne govorim o njemu već o znaku lava.

ovo sve što navodiš su negativne strane lava, i to eventualne negativne strane. bilo bi dobro da malo pogledaš po netu ili ako imaš po nekoj knjizi ono što se smatra osobinama znaka lava.

Zadnje uređivanje Fish 1968 : 19.07.2007. at 12:23. Reason: caps lock
polyhymnia is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2007., 12:51   #24
I dalje kažem,to je moje mišljenje..ali neke opće karakteristike koje sam napisala sam našla i na netu,a vidjela sam ih sama.
Kom smeta nek odšeta..tako to ide,dragi moji.
I kaj se odmah pjeniš ?
__________________
Ako tražiš iskrenog prijatelja,kupi psa...
Aberzeiah is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2007., 13:09   #25
Quote:
Aberzeiah kaže: Pogledaj post
I dalje kažem,to je moje mišljenje..ali neke opće karakteristike koje sam napisala sam našla i na netu,a vidjela sam ih sama.
Kom smeta nek odšeta..tako to ide,dragi moji.
I kaj se odmah pjeniš ?
pa nisu to opće karakteristike, nego opće *negativne* karakteristike.

ček jel ti to mene pitaš dal se pjenim ? ako da, nešto si me krivo shvatila
polyhymnia is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2007., 13:13   #26
ja bih voljela da me netko ispravi ako griješim ili podrži ako se slaže u ovim astro/psiho brijama. ali prvenstveno želim čuti tko što misli o korelaciji želje za dominacijom i kompleksom - i zašto to misli. nadam se da će se netko javiti.
polyhymnia is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2007., 14:52   #27
Quote:
polyhymnia kaže: Pogledaj post
ja bih voljela da me netko ispravi ako griješim ili podrži ako se slaže u ovim astro/psiho brijama. ali prvenstveno želim čuti tko što misli o korelaciji želje za dominacijom i kompleksom - i zašto to misli. nadam se da će se netko javiti.
ja smatram kako je u "srži" želje za dominacijom- nesigurnost. Jer čovjek koji je siguran u sebe nema potrebe to "naglašavati" ili biti na bilo koji način "superioran" nekome- to rade samo osobe koje drugima, a time zapravo prvenstveno same sebi nešto žele dokazati----> kako "oni to mogu", kako "vrijede" itd. itd.....
ljudi koji su "najglasniji" zapravo su najnesigurniji. To je zapravo idealan način mazanja oči samome sebi ( a bome i drugima kojima neće niti na pamet pasti da je ta osoba iskompleksirana, već će reći- napasna, glasna, arogantna, bahata,.... )
__________________
But I've still got me to be your open door, I've still got me to be your sandy shore, I've still got me to cross your bridge in this storm and I've still got me to keep you warm...warmer than warm...
Gretchen is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2007., 15:17   #28
cekaj malo, pa nisu lavovi najglasniji, a niti naglashavaju stalno nekaj. dominacija se mozhe postici prek raznih i suptilnijih nacina, a to bi ti ko skorpion morala dobro znati

to o cem pricash je nesigurnost, to stima, i to mozhe biti jedan lav koji je postal nesiguran. ima dober primjer na forumu, Drito Konj - pljunuti primjer nesigurnog lava, koji bash nije uspel..il mozda sad na kraju ipak je, nisam ga vec dugo videl na forumu da se kurci
jimmy jazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2007., 20:05   #29
Quote:
Gretchen kaže: Pogledaj post
ja smatram kako je u "srži" želje za dominacijom- nesigurnost. Jer čovjek koji je siguran u sebe nema potrebe to "naglašavati" ili biti na bilo koji način "superioran" nekome- to rade samo osobe koje drugima, a time zapravo prvenstveno same sebi nešto žele dokazati----> kako "oni to mogu", kako "vrijede" itd. itd.....
ljudi koji su "najglasniji" zapravo su najnesigurniji. To je zapravo idealan način mazanja oči samome sebi ( a bome i drugima kojima neće niti na pamet pasti da je ta osoba iskompleksirana, već će reći- napasna, glasna, arogantna, bahata,.... )
ma da, o tom i ja pričam, al očito je neke ljude njihov software zakinuo

al uostlaom, ti se i ne računaš, hoću čut nekog drugog - s tobom znam da se kužim
polyhymnia is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2007., 01:26   #30
Smile Lavica bas...

hmm..svaki znak, kao svaki covek, ima svoje vrline i mane.Lavica sam i ponosim se time, prezadovoljna sam sobom i ne bih se menjala ni za sta drugo. Btw...muski i zenski pripadnici istog zodijacog znaka se puno razlikuju tako da se trebaju odvajati Lavovi i Lavice..u svakom slucaju i meni takodje veci deo porodice su Lavovi i jedino sto je uvek prisutno kod nas to je uvek neka frka, tj. nikad nam nije dosadno.Znamo da se podzapamo medju sobom ali zato ne daj Boze nekom da nas dirne onako sa strane...uvek bude svi za jednog-jedan za sve. Inace volim sto sam uvek imala i dan danas imam i snage i hrabrosti za sve u zivotu sto moram da uradim i da prodjem,a zivot mi je donosio svasta, verujte.Tako da ne sedim i ne cekam da mi neko zavrsava stvari-uzmem i zavrsim kako znam i umem.Uvek sam bila i bicu otvorena sa ljudima,prezirem laz, foliranje i glumatanje svake vrste. Znam da niko nije savrsen i ne treba da bude pa s toga ni ne trazim savrsenstvo ni od sebe ni od drugih. Mislim da nas je lepo i dobro imati za prijatelja jer smo zaista u stanju da uvek i na svaki nacin pomognemo onima koje volimo.
U vezi sa novcem rekla bih samo da je valjda zbog nas izmisljeno ono-Grof nikad nije bio cicija.Novac mi ne znaci nista sem sto sluzi da ulepsam zivot sebi i onima oko sebe.
Sto se posla tice vise volim da crkavam od rada nego da sedim i blejim i smaram se...ne podnosim lencarenje ako je vreme za posao.Lencarenje obozavam vikendom i na godisnjem odmoru..e tada da.
Volim da izgledam lepo pre svega sebi a i drugima ako je moguce..volim kvalitetne i pre svega meke,pod rukom prijatne materijale..volim upadljiv nakit-srebro(cudo jedno)i mnogo volim, obozavam parfeme..i inace mi je culo mirisa
najizrazenije.
Sto se ljubavi tice nisam ljubomorna ni posesivna..sve je na dobrovoljnoj bazi i jedino sto mi zaista treba to je da znam da imam uvek i u svakom trenutku svoje mesto u glavi voljene osobe.Kad znam da imam njegovu prvu jutarnju i poslednju,pred spavanje misao-meni skroz dovoljno...nista drugo nije vazno.Volim fizicki i psihicki jake muskarce.Ne podnosim feministkinje i slicne njima.
Jedino sto je do sad bio problem to je da i muskarac mora da uspe da zaokupi moje misli i glavu..pa tek onda,bar ja mogu da ga pustim do srca a i nize od srca..
Na volju vam misliti sta hocete o Lavovima ali svaki moze da se pretvori u predivno umiljato mace, samo ako imate dovoljno pameti za to...nije to tesko,samo izgleda nemoguce..

Eto od mene toliko iskreno..do daske...
__________________
..Volim-znaci postojim..:)
lollypop is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2007., 20:18   #31
Lav & ostali sunčevi znaci (zabava/copy s neta)

Lav i Lav

Kombinacija ovo dvoje ljudi je jako dobra, jer će već pri prvom susretu ovo dvoje ljudi naprosto namirisati jedan drugoga i vođeni tim istim mirisima, jednostavno započeti igru zavođenja kakvu samo dva kraljevska Lava znaju odigrati po svojim pravilima. Oni jedan u drugome najčešće pronalaze potpuno zadovoljenje vlastitih potreba koje imaju, iako se često radi i o kombinaciji dvoje ljudi koji su izrazito eksplozivni i naprasiti, pa će se i često svađati, i još češće miriti, u krevetu naravno. Kod njih su u prvom redu vrlo naglašene strasti. Oboje su i romantični i zavodljivi po svom karakteru, ali kada su zajedno i kada se vole, ni jedan ni drugi neće sigurno gledati uokolo ne bi ugledali nešto bolje za sebe, ali samo pod uvjetom da su oboje emotivno i seksualno zadovoljeni tada neće biti takve potrebe ni kod jednog ni kod drugog. Mogli bi samo povremeno imati sukobe i to kada će se boriti za svoj životni prostor, s obzirom da oboje trebaju vrlo mnogo prostora za sebe a i oboje vole vladati a ne samo sjediti na tronu, pa bi u tome morali biti oprezniji da ne izazivaju sukobe.
Vrlo dobra i poželjna veza ako se nauče da zajedno vladaju, a ne da jedan drugoga guraju u inferiorniji položaj.



Lav i Strijelac

Ovo bi mogla biti dobra veza. Strijelac je osoba koja se jako voli smijati, koja je ekstrovertirana i otvorena za sva nova iskustva koje bi joj u životu mogla dobro doći, a to su sve karakteristike koje će privući svakog Lava bliže k takvoj osobi. Lav nije po prirodi previše druželjubiv i otvoren za nova poznanstva, tako da će on imati mnogo toga za učiti od Strijelca, koji će za uzvrat od njega dobiti sve znanje svijeta o vođenju ljubavi i seksu, što je njemu neobično važno s obzirom da je u pravilu u krevetu ovaj znak dosta površan i brz. Lav će Strijelca naučiti kako da uživa u krevetu, kako da zadovolji svojeg partnera na najbolji mogući način i kako da se ponaša sa novcem kojeg nemilice troši, a Lav će pak, dobiti poduku iz međuljudskih odnosa i naučiti će kako da bude otvoren za sve novo što mu se u životu događa, tako da će ovo dvoje ljudi u svakom slučaju neprestano uživati jedan u drugom, učeći jedan od drugog tisuće novih stvari koje će im dobro doći u daljnjem životu bili oni zajedno ili ne.
Vrlo dobra kombinacija sa velikim šansama za dugotrajan i kvalitetan brak.

Zadnje uređivanje Fish 1968 : 06.07.2007. at 12:13.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2007., 20:20   #32
Lav i Djevica

Na prvi pogled ovo dvoje ljudi će se istog trena privući, kao dva magneta. Lava će uvijek i iznova fascinirati Djevičin intelekt i britkost njezinoga uma, dok će s druge strane, Djevica ostati osupnuta sa sposobnostima i kvalitetama koje posjeduje Lav i tako će oboje biti zapanjeni i zavedeni, a da se nisu ni snašli. Problemi na koje će nailaziti ovo dvoje ljudi prvenstveno će biti u domeni seksa i ljubavi općenito, jer ne samo da im se životni stavovi potpuno razlikuju, već su im i seksualne fantazije i potrebe potpuno različite, pa teško da će ih ikada i uspjeti usuglasiti, osim u iznimnim slučajevima kada će se oboje svojski potruditi da to i naprave samo da bi im partner bio zadovoljen. Lavovi su i iznimno ekstravagantni i visokih financijskih zahtjeva, što će odgovarati i Djevici, jer ako išta vole onda je to život na visokoj nozi, a oboje su dovoljno vrijedni i štedljivi pa će si takav život sigurno i osigurati. Problemi bi se mogli i javiti kada se u Djevici probudi crta dominacije, a jedino što joj Lav neće sigurno nikada dopustiti jest da njime vlada i tada veza puca.
Ako se oboje potrude ugoditi svojoj drugoj polovici i potpuno se prilagoditi svojem partneru, veza će uspjeti, u protivnom nema šanse za uspjeh.


Lav i Jarac

Ovo bi mogla biti vrlo zanimljiva veza, pod uvjetom da tvrdokornom i konzervativnom Jarcu nikada ne padne na pamet da pokuša prizemljiti i svezati Lava na bilo koji način osim ako on to ne želi dobrovoljno. Lav je vrlo ekspanzivan znak koji mora rasti i koji se mora razvijati usprkos vremenu i prostoru, a Jarac je u tim stvarima posve suprotan i vrlo hladnokrvan. Ovo dvoje ljudi se čak ni u krevetu neće moći dogovoriti tko je u prednosti i tko je jači, a kamoli u svakodnevnom životu, gdje će Jarac uvijek stvari raditi proračunato i hladno, a Lav će uvijek u svemu tražiti dublji smisao i zadovoljstvo. Lavu u životu trebaju poticaji i divljenje, trebaju mu čar i otvorenost u vođenju ljubavi, te velika količina ljubavi i fizičke i psihičke, što mu nažalost jedan Jarac neće znati nikada pružiti, a bez toga Lav neće sigurno ostati u vezi bez obzira na sve. Ako je žena Jarac a muškarac Lav onda su šanse nešto veće s obzirom da će ona dozvoliti da joj on pokaže sve tajne seksualnog života, pa bi u toj kombinaciji ta veza još i nekako mogla funkcionirati.
Vrlo neskladna i nemirna veza gdje će oboje partnera biti previše nezadovoljni drugom stranom da bi ostali zajedno.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2007., 20:21   #33
Lav i Vaga

Već na prvi pogled vidi se da ovo dvoje ljudi doslovno uživaju jedan u drugome. I Lav i Vaga su skloni tome da uživaju u svim životnim situacijama i stvarima, a nisu nimalo skloni biti skromni i zadovoljni s malenkostima, pa će u ovoj kombinaciji oboje biti poprilično zadovoljni. Lav je veličanstven i grandiozan, što će u svakoj Vagi probuditi divljenje prema njemu, što i ona sam voli i često će njih dvoje priređivati zabave za svoje prijatelje samo da bi bili viđeni i kako bi im se imali ljudi razloga diviti. Ovo je i seksualno iznimno dobra kombinacija, pogotovo ako je žena Vaga a muškarac Lav, tada je ta veza sigurno dugotrajna i dobra, pogotovo što će jedna prava Vaga svaki dan iznova zavoditi svojeg Lava prije odlaska na spavanje sa prozirnim spavaćicama i zavodljivim čipkastim donjim rubljem. Ako je slučaj obrnut, dakle muškarac Vaga i žena Lav, tada će Lavica sigurno preuzeti na sebe svu brigu oko kuće i djece, a on će se tada morati pobrinuti da njegova kraljica ima dovoljno novaca za svoje svakodnevno uljepšavanje, što mu sigurno neće teško pasti.
Dobra i kvalitetna veza u obje kombinacije.


Lav i Vodenjak

Ispočetka će postojati iznimno velika fizička privlačnost između ova dva znaka, ali vrlo brzo će oboje naići na neke nepremostive razlike među njima koje će ih zasigurno razdvojiti jedno od drugoga. Prva prepreka će biti tipično Vodenjakova sklonost analiziranju i teoretiziranju svega oko sebe, pa i partnera Lava što će njega vjerojatno poljuljati u nekim ozbiljnijim namjerama koje je imao prema drugoj strani i teško da će uopće i tu prvu stepenicu uspjet proći. Dalje nećemo ni nabrajati. Lav je kao i Vodenjak u nekim stvarima nekonvencionalan i dosta druželjubiv, pa su to neke od stvari koje će ih spojiti, kao i velika ljubav prema nauci, tehnici i modernim stvarima, pa će imati mnogo dodirnih točaka unatoč nekim velikim neslaganjima. Lav je veliki ljubavnik a Vodenjak je veliki prijatelj, pa će dom ovo dvoje ljudi vrlo često biti sklonište za mnoge napuštene životinje koje oboje obožavaju, kao i mjesto gdje će često navraćati njihovi raznorazni prijatelji koje će rado ugostiti. Lavu je jedina poteškoća što ne zna reći "volim te" a to će morati naučiti ako ne želi izgubiti svojeg Vodenjaka.
Veza nije nemoguća, ali nije ni idealna. Ako se oboje potrude mogli bi imati i više od veze.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2007., 20:23   #34
Lav i Škorpion

Trenutačna fasciniranost ovo dvoje ljudi kada se vide, mogla bi im brzo splasnuti čim će se njih dvoje upustiti u malo dublje razgovore o svakodnevnim, običnim stvarima. Oni će biti izuzetni ljubavnici i dobri seksualni partneri jedan drugome, ali samo pod uvjetom da ne žive stalno zajedno i da oboje daju dovoljno prostora jedan drugome za njihove svakodnevne aktivnosti. Lav ne podnosi ljubomoru i netoleranciju prema njegovim potrebama, a za uzvrat često ne daje isto, pa je samo pitanje vremena kada će veza ovo dvoje ljudi puknuti zbog cijelog niza sitnica koje će ih razdvojiti. Oboje strašno vole novac, moć, slavu i bogatstvo, ali koliko su ga oboje spremni sami zaraditi? Skoro pa da i nisu. Lav voli sve dobiti na gotovo iako je vrijedan i marljiv, ali glavni nedostatak mu je to što nije štedljiv dovoljno da bi nakupio novaca za lagodan život, dok će Škorpion gledati da uštedi, ali ne i da podijeli to što je stekao, pa će u zajedničkom kućanstvu vrlo brzo doći do trzavica upravo oko tih stvari svakodnevnog života.
Vrlo dobra seksualna i ljubavna veza, ali za brak je ipak potrebno mnogo više nego što oni daju jedan drugome.


Lav i Ribe

Veza ovo dvoje ljudi vrlo bi lako mogla biti vrlo umjetnička i nježna. Ribe su inače znak koji obožava da ih se voli, mazi, pazi i tetoši, a Lav je jedan od malobrojnih znakova koji im to mogu pružiti. Iako na prvi pogled njih dvoje nema dovoljno dodirnih točaka da bi se ova veza pretvorila u nešto trajnije i stabilnije, kada se bolje pogleda vidi se da su oni gotovo stvoreni jedno za drugo. Oboje uživaju u seksu, dodirima i poljupcima, kao i u samoj ljubavi u svim mogućim oblicima, pa je teško zamisliti da će njima ikada biti dosadno zajedno. Uz sve ovo oboje su i vrlo inteligentni i načitani i imati će godinama o čemu razgovarati. Ako i rade zajedno, ovo je tada doslovno par iz snova koji će vrlo brzo potući svu konkurenciju na koju naiđu, a nakon njihovog prvog zajedničkog posla nikada ih više nitko neće biti u stanju zamijeniti koliko će biti dobri zajedno. Ako je muškarac Riba, on će znati povlađivati svojoj Lavici stalno joj dokazujući da je njegova kraljica, a ako je obrnuta kombinacija, muškarac Lav će zasigurno znati obasipati svoju Ribu sa dovoljno ljubavi i pažnje kao nitko drugi.
Vrlo dobra kombinacija koja čak nalikuje i na idealnu.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2007., 13:03   #35
Moj drugi suprug je lav.
Ima velik ego i teatralan je do bola.
No, ne bih se složila da je pozadina toga velika nesigurnost u sebe (u načelu se slažem da je velika nesigurnost uzrokom jakog ega, ali velik ego je prirodno stanje i lava i ovna tako da u kontekstu astrologije ne bih to baš tako banalizirala).
To je jednostavno dio njegovog kraljevskog karaktera jer taj čovjek cijeli svijet oko sebe doživljava kao pozornicu čije je on središte što je njemu prirodno, a ne kompenzacija za eventualnu nesigurnost.
Vittoria_Pazzi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2007., 13:12   #36
eto slazhem se, ljep opis, tak da se malo i deca nafce nekaj o lavovima.
meni je isto jako zabavna njihova teatralnost, i ak delaju na tome da pojacavaju pozitivne strane, onda je sve ok, i ljep primjer kak se iz velikog ega more napraviti nekaj pozitivno (slicno ko kak djevice iz velike nesigurnosti moru napraviti velike stvari). vazno je kaj napravish iz onog kaj ti je dato
jimmy jazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2007., 16:51   #37
Quote:
Vittoria_Pazzi kaže: Pogledaj post
Moj drugi suprug je lav.
Ima velik ego i teatralan je do bola.
No, ne bih se složila da je pozadina toga velika nesigurnost u sebe (u načelu se slažem da je velika nesigurnost uzrokom jakog ega, ali velik ego je prirodno stanje i lava i ovna tako da u kontekstu astrologije ne bih to baš tako banalizirala).
To je jednostavno dio njegovog kraljevskog karaktera jer taj čovjek cijeli svijet oko sebe doživljava kao pozornicu čije je on središte što je njemu prirodno, a ne kompenzacija za eventualnu nesigurnost.
pa astrologija je samo drugo lice psihologije - a same osnove psihologije su veliki ego = bar malena nesigurnost. po meni je banalizacija ličnosti reći da je u njenoj prirodi veliki ego ali da to nije odraz nesigurnosti jer tada ostajemo na površini. i da se razumijemo, ja ne govorim o "dobrim" i "lošim" osobinama, odnosno ne karakteriziram želju za centrom pažnje, niti malenu nesigurnost koja leži u temelju te želje, kao nešto loše. samo govorim o tome što i kako je unutra, a ne vani.
__________________
Na obodu su kruga početak i svršetak zajedno.
polyhymnia is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2007., 09:05   #38
ja sam lav u podznaku lava...
lavica na kvadrat...
i volim jednu ribicu više od ičega na svijetu.... ..ali to je već godinama na bi-ne bi... a jednostavno znam koliko bi savršeni bili zajedno....

uglavnom...ajmo prvo mane(po sebi gledano ali i općenito):od partnera ili prijatelja tražim prvenstveno bezuvjetnu odanost...da bližnjem budem uvijek u prvom planu i u mislima....ali to je samo zato što dajem užasno puno....bližnjeg(ako osjećam puno pažnje i odanosti s njegove strane) mogu učiniti najsretnijom osobom na svijetu...lako se uvrijedim, preveliki ponos, stvarno mi je protrebno za sreću da osjećam da sam u društvu voljena i cijenjena..jer tek onda se mogu potpuno opustiti i biti onakva kakva jesam...u suprutnom dolazi do ogromne nesigurnosti, tuge i očaja....neprihvaćanje drugih me boli više od svega....onda...velika naivnost...ljudi me nekad vozaju kak se ko sjeti...užasno me lako izbaciti iz takta i imam jako osjetljive živce ali kolko brzo planem tako se brzo i gasim i ubrzo zaboravljam ljutnju i prelazim preko stvari ma kolko god povrijeđena bila u tom trenutku...kada sam povrijeđana pretvaram se u zvijer i arogantnu, bahatu vješticu (al to je rijetko )...neopisivo me boli kada me neko duboko razočara...ali i dalje se pravim slijepa jer na želim izgubiti stečeno...nesretna ljubav me može ubiti....
vrline:kad se osjećam sigurno i voljeno dajem 110% od sebe...dajem apsolutno sve za potpunu odanost od partnera....nesposobna sam da budem zlopamtilo...praštam sve svima...obožavam ljubav....neopisivo sam vjerna i privržena najbližima....nema te šanse da kad nekog volim da bi ga ikako prevarila ili povrijedila...užasno patim na pravdu i zaboli me tuđa nesreća....zaigrana sam....volim život...kada volim i voljena sam nema toga što nebih napravila da očuvam tu ljubav...ali također uvijek je negdje prisutan strah od gubitka...stvarno sam darežljiva i nikako ne razumijem škrte ljude...osjećajna sam i kad gledam neki tužni film obavezno se rascmoljim ko kišna godina...privržena prijateljima i bez njih nebi znala živjeti...kada sam prihvaćena od okoline potpuno se opustim i znam biti jako dobro društvo...

i još nešto......
kad lavice dođu u neko novo društvo i okolinu u početku su dosta samozatajne i onako malo sramežljive...i tek ako budu tako prihvaćene one se polako opuštaju i pokazuju svoje pravo vrckasto lice....
i...muški i ženski lavovi su kao dva suprotna znaka...potpuno su različiti....nemojte to mješati...
nobady's angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2007., 23:29   #39
Quote:
lollypop kaže: Pogledaj post
hmm..svaki znak, kao svaki covek, ima svoje vrline i mane.Lavica sam i ponosim se time, prezadovoljna sam sobom
U vezi sa novcem rekla bih samo da je valjda zbog nas izmisljeno ono-Grof nikad nije bio cicija.Novac mi ne znaci nista sem sto sluzi da ulepsam zivot sebi i onima oko sebe.
tipična lavica

malo si fulovala - oriđinal verzija ti je Nije Beg cicija,
a u prosto proširenoj formuli ....A da je bio cicija, ne bi bio Beg

Zadnje uređivanje Fish 1968 : 19.07.2007. at 12:25. Reason: caps lock
Still wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2007., 08:23   #40
Quote:
nobady's angel kaže: Pogledaj post
ja sam lav u podznaku lava...
lavica na kvadrat... .....[/B]
I ja lavica na kvadrat i vrlo vrlo slične kartakteristike ima kao i ti...fora, sam ja volim ovna
Mašna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:10.