Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Dionice

Dionice Ne zaboravi na stop-loss

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.10.2007., 12:16   #241
Imali su sad prije 5 min poruku na naslovnoj strani investitora:
"Poštovani suckeri (ovo sam ja dodao u duhu situacije )
Prilikom pretjeranog zaprimanja naloga onemogućavamo uslugu Investor, te ju opet aktiviramo čim se količina naloga smanji"

uzalud nam trud svirači, nekako mi se čini da ću odjavit ovu "uslugu"...
Ges is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2007., 12:28   #242
Prosli tjedan je radilo meni nakon 10-15 pokusaja...

danas, ABSOLUTNO NISTA nemogu ... nalog ni dati ni prodati... katastrofa...

samo ovo dobijem...

Neuspješno zadavanje zahtjeva.
Trenutno nismo u mogućnosti zaprimati Vaše zahtjeve. Molimo pokušajte kasnije. U slučaju hitnosti molimo nazovite broj (01) 48-91-331.



kako PBZ moze ovo izdati da ne radu 200 000 korisnici STRESS TEST ili slicno... ovo je ludo.
__________________
depeche is from Canada and living in Split now and I apologize for my BAD Croatian Language skills!
depeche is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2007., 12:33   #243
Najveća pusiona ovaj jebeni Investitor. Ode ja nazad u Fimu.....
Arci9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2007., 12:38   #244
Dogodila se pogreška u aplikaciji
Trenutačno nije moguće odgovoriti na vaš zahtjev, molimo pokušajte kasnije. Primite našu ispriku i hvala na razumijevanju.
PBZ365@NET


Ako je pogreska u aplikaciju, to znaci DA TREBA JE POPRAVITI>>> ovo je nemoguce danas.. niti jedan nalog... sve prepustio danas... moga vec na 15% biti ako je ovo sranje radilo.
__________________
depeche is from Canada and living in Split now and I apologize for my BAD Croatian Language skills!
depeche is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2007., 13:52   #245
Hm, možda je i bolje da nema još ni kartice ni pina, na osnovu ovog što vi govorite, sačuvat ću hrpu živaca
cromaidenfreak is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2007., 15:05   #246
Ne radi...

Stvarno los potez od PBZ-a. Nema sanse dati zahtjev u Investoru, glavno da im placamo mjesecnu naknadu za uslugu.
Dodjem do onoga gdje pita Challenge broj. Utpkam challenge broj i nakon toga obavijest da trenutno ne mogu zaprimiti zahtjev.

Bilo bi bolje da ukljuce opciju One Click Trading, jer ovo utipkavanje Challenge broja izgubi na vremenu i onda vise ne primaju zahtjeve.
damirux is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2007., 15:15   #247
i čem služi ovaj broj telefona kaj da "ako nam je hitno za transakciju"???
Pa naravno da je uvijek hitno! Pa nisam to uzeo da bi se zezao sa svojim novicma i jer imam previše slobodnog vremena...
Ges is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2007., 16:07   #248
meni jednostavno nije jasno kako nisu ograničili prijavljivanje usluge na tipa 5000 korisnika ili čak i manje. Što su mislili, da će svi ljudi uzeti to samo da obave jednu transakciju(HT) i onda staviti čitač na policu?

Shvaćam ja i gužvu i sve, ali nije da se nisam trudio zadati JEDAN nalog već 3 dana i već je lagano prevršilo svaku mjeru. Ja trošim vrijeme a bome i novac zbog nesposobnosti PBZ-a.
joora is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2007., 16:16   #249
Uspio prodati...

Evo mene opet. Nakon pocetnog stavljanja naloga (relativno nakon 5-6 klikanja), te 100 klikanja za izmjenu doticnog na drugu cijenu uspio prodati po dobroj cijeni. Sretan i veseo odoh naruciti pizzu!
Ali da treba hitno baratanje ovim investorom, ne preporucam. Sluzi jedino ako uspijete staviti nalog i cekati kao ribič, da riba zagrize na vašu cijenu. Ja treći put nisam uspio izmijeniti nalog, nego dok sam klikao po n-ti put na zadavanje izmjene došlo je u međuvremenu do prodaje mojih dionica. Uglavnom uspio preko 397...
damirux is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2007., 16:31   #250
Ne radi! 1000 puta kliknuo na nalog, možda 3X došao do autorizacije...pa me opet izbaci...nekad čak na početnu stranicu

čista pushiona...
NEMOJTE UZIMATI OVAJ SHIT I SAČUVAJTE ŽIVCE
agav is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2007., 18:00   #251
2 naloga (K) u srijedu, ali promašio cijenu.
2 naloga (K) u četvrtak, oba uspješna kupnja.
3 naloga danas (1P, 2K), sva 3 realizirana.

Može se, ali je svaki dan sve teže. Valjda sam previše hvalio. Dejtrejding in your dreams only (no za to sam ionako nekvalificiran). BTW jel vas potsjeća to na Kviskoteku? Znate ono kad Oli čita pitanje a ekipa suludo drka po gumbu za prijavu na pitanje? Morat ću vrtiti više love jer zarada po satu s PBZInvestorom je sve manja.

Ako je moje umjereno hvaljenje PBZInvestora imalo ikakve uzročno-posljedične veze s rapidnim propadanjem kvalitete usluge, znajte da sam se samo šalio. Dakle, ljudi, stvarno se ne može u tome raditi! Odhebite PBZInvestor! Radio je podnošljivo dok smo (valjda) samo Brokerica i ja zadavali naloge. Sad nas sigurno ima više od 10, a što je puno puno je. Nađite sebi neki svoj investor.
__________________
Profesor Baltazar je veliki izumitelj. No, izgleda da je upao u financijske teškoće. Ljudi svašta pričaju; alkohol, žene, kockanje,...
Baltazaar is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2007., 18:56   #252
Moram priznati da danas nisam uspjela zadati ni jedan jedini nalog. Malo sam razočarana. Nadam se da ću sutra uspjeti . . .
Brokerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2007., 20:15   #253
eh da, ja sam svoje zivce potrosio u zadnjih tjedan dana..sutra im idem vratit ovo sra...e od investora, koštali su me i prilicno novaca.. PBZ .. oduvijek bio i ostao..
__________________
?????lovac na pacijente?????
qsebastian is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2007., 20:17   #254
Dragi korisnici PBZ Investora, dok ne profuncionira ta usluga možete koristiti Virtualnu burzu, jedino mjesto gdje naloge može zadavati bez problema i gdje možete izračunati koliko ste novaca u međuvremenu izgubili zbog nemogućnosti zadavanja naloga. (Friško su dodali i HT)

Na temelju toga možete poslije zahtjevati odštetu od PBZ-a.
Anderlon is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2007., 22:48   #255
Zanima me, o vi trudbenici pbz investora, da li ne funkcionira i praćenje kretanja cijena na burzi ili samo zadavanje naloga?

Tj. ako apliciram kao new user u ovu pbz igru, hoću li barem normalno moći pratiti real time događanja na burzi?
ICU is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2007., 22:54   #256
danas mi je real time quote radio o.k.
nisam probao trgovati jer imam 68 lipa na racunu .

znam kako bi programeri mogli ubrzati aplikaciju ali mi se ne da tumaciti..
IT PBZ ako hocete moze na privat pa da debatiramo, honorar cemo dogovoriti,
makar VIP status
__________________
Luta on tako, izgubljen i pomracen i ne cuje kako sve jos od davnih vremena odjekuju Nebo-planinom starceve rijeci: - Tko ti ga je to obecao? Ti ni ne znas sto je Legen-grad!
ruler is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2007., 00:12   #257
I meni je real time bio OK cijeli dan. ZA to je dovoljno dobar. Zasad!
__________________
Profesor Baltazar je veliki izumitelj. No, izgleda da je upao u financijske teškoće. Ljudi svašta pričaju; alkohol, žene, kockanje,...
Baltazaar is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2007., 10:00   #258
Quote:
ICU kaže: Pogledaj post
Zanima me, o vi trudbenici pbz investora, da li ne funkcionira i praćenje kretanja cijena na burzi ili samo zadavanje naloga?

Tj. ako apliciram kao new user u ovu pbz igru, hoću li barem normalno moći pratiti real time događanja na burzi?
Praćenje cijena funkcionira bez problema.
Na često "spuštanj rampe" za zaprimanje novih naloga brokeri su nažalost prisiljeni zbog ručnog izlaganja naloga na burzu. Sorry
bureksarma is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2007., 11:18   #259
Quote:
bureksarma kaže: Pogledaj post
Na često "spuštanj rampe" za zaprimanje novih naloga brokeri su nažalost prisiljeni zbog ručnog izlaganja naloga na burzu. Sorry
OK, to znači problem je da imate premalo ručica? Pa nabavite ih više! Ili barem dopustite da se nalog zada izvan radnog vremena burze. Da li postoji problem da Investor zaprimi nalog izvan radnog vremena? A vi ga kucajte kad stignete. Totalno je idiotski u svakom pokušaju dobiti onu "Neuspješno zadavanje zahtjeva" poruku (pogotovo jer se radi o neuspješnom primanju zahtjeva).

Pohvalno je da se predstavnici PBZ-a javljaju ovdje.
Anderlon is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2007., 12:08   #260
Konačno! Uspio sam zadati taj jedan nalog
joora is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:05.