Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.12.2017., 13:11   #6081
Koliko su se trudili ne napisati RTL i Nova TV, Buoooooože Petra.
__________________
All the king's horses, all the king's men couldn't put me together again 'cause all of my enemies started out friends, help me hold onto you
I've been the archer, I've been the prey, who could ever leave me, darling? But who could stay?
PamSwynford is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2017., 13:18   #6082
Quote:
PamSwynford kaže: Pogledaj post
Koliko su se trudili ne napisati RTL i Nova TV, Buoooooože Petra.
Ne znam zašto im je to toliki problem. Da li je to stvar neke politike ili regulative?

Novine često spomenu jedne druge, čak i više od toga (npr. 24 sata i Večernji).
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2017., 13:47   #6083
Quote:
exodus175 kaže: Pogledaj post
Ne znam zašto im je to toliki problem. Da li je to stvar neke politike ili regulative?

Novine često spomenu jedne druge, čak i više od toga (npr. 24 sata i Večernji).
A dobro, 24sata i Večernji su dio iste medijske kuće (Styria). Da si rekao Index i Jutarnji, e to bi već bila OK usporedba. Ali šalu na stranu, no toliko je problema na tom HRT-u da je nespominjanje Nove i RTL-a najmanji problem. Iako me čudi kako je moguće da je manji broj kad se zbroji Doma i Nova, ako Nova redovito dere u primetimeu. Ili možda ipak ne dere toliko?
__________________
All the king's horses, all the king's men couldn't put me together again 'cause all of my enemies started out friends, help me hold onto you
I've been the archer, I've been the prey, who could ever leave me, darling? But who could stay?
PamSwynford is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2017., 18:41   #6084
Mislim da su skroz ignorirali AMR i da je to zato tako.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2017., 20:59   #6085
Quote:
exodus175 kaže: Pogledaj post
Ne znam zašto im je to toliki problem. Da li je to stvar neke politike ili regulative?

Novine često spomenu jedne druge, čak i više od toga (npr. 24 sata i Večernji).
To se i ja uvijek pitam. Među televizijama uvijek "prešute" imena konkurencije, dok u web medijima potpuno suprotno i nije problem napisati izvor informacije, često i sami link, što je u potpunosti uredu.

Tipa, u Srbiji su toliko otvoreni po tom pitanju. Skinu sliku s logom TV kanala i prikažu u svojoj informativnoj emisiji bez pol frke. Tipa izjave Vučića s Pinka i Happyija te RTS2 sjednice Sabora. No eto, offtopic
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2017., 22:05   #6086
Znao sam da će HA razvaliti na Badnjak. Kad pogledaš, bog zna koja repriza HA gledanija od svih novih RTL-ovih sadržaja, sjetite se da im je najgledanija LJJNS imala ispod 10% gledanosti.

Sve je stvar tajminga. Mislim da nam odsad ne gine HA jedinica svakog Badnjaka.
casilda is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2017., 01:19   #6087
Quote:
mezzzzzo kaže: Pogledaj post
To se i ja uvijek pitam. Među televizijama uvijek "prešute" imena konkurencije, dok u web medijima potpuno suprotno i nije problem napisati izvor informacije, često i sami link, što je u potpunosti uredu.

Tipa, u Srbiji su toliko otvoreni po tom pitanju. Skinu sliku s logom TV kanala i prikažu u svojoj informativnoj emisiji bez pol frke. Tipa izjave Vučića s Pinka i Happyija te RTS2 sjednice Sabora. No eto, offtopic
Možda je offtopic ali po meni je to šta Srbi rade skroz OK...stvarno mi nije jasno što bi naše TV kuće radje propale nego ne daj Bože spomenuli konkurentsku TV kuću,ili ako je ne daj Bože u kadru mikrofon konkurentske kuće ne zamaglili ga...
silas2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2017., 01:40   #6088
Kao da postoji netko tko bi po prvi put u životu čuo da postoji tamo nekakav RTL ili ne daj bože Nova TV, pa da ih slučajno ne bi potražio da vidi o čemu to ekipa s HRT-a priča.

Ma mislim.
casilda is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2017., 12:30   #6089
debili...šta ih je strah da će netko ako spomenu konkurentsku kuću odmah okrenuti na taj kanal...
silas2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2017., 13:07   #6090
Quote:
exodus175 kaže: Pogledaj post
Na kraju članka, ova fotka.
Bravo! Tako je kad se slozi pravi tajming i nemas konkurencije a ne ici na supertalent pa nitko ne razvali a kada svatko uzme jedan dan mogu svi imati fenomenalne rezultate jer vecina nas voli gledati i jedno i drugo. A ovako jedan dan imas pretrpan program i jedva odlucis sta gledati a sljedeci dan nemas nista za gledati
Arial is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 17:30   #6091
Nova se hvali. Ima i s čime. Opet najgledaniji

Quote:
Gledatelji su 2018. dočekali uz novogodišnji program Nove TV

Već tradicionalno Nova TV donosi najbolji i najgledaniji novogodišnji program, a o tome svjedoče i rezultati gledanosti. Nova TV grupa kanala apsolutni je pobjednik novogodišnje noći, a u prvim minutama Nove godine uz Novu TV bilo je više od 700 tisuća gledatelja.

Najgledaniji program na svim televizijama na Staru godinu bio je Dnevnik Nove TV uz kojeg se informiralo više od 670 tisuća gledatelja, s ostvarenih 38,5 posto udjela u gledanosti.

Na Staru godinu gledatelje je oduševio borilački spektakl Cro Cop vs. Tsuyoshi Kosaka. Pobjedu Mirka Filipovića pogledalo je više od 668 tisuća gledatelja tisuća gledatelja, a sama borba je ostvarila 37,5 posto udjela u gledanosti.

Glazbena emisija ''I godina Nova 2018.'' ostvarila je udio u gledanosti od 41,4 posto, a uz brojne glazbene hitove najpopularnijih domaćih i regionalnih izvođača i humoristične skečeve zabavljalo se više od 541 tisuća ljudi.

Gledatelji su se zabavili i uz uvijek smiješne Fazlinoviće, pa je tako uz epizodu ''Lud zbunjen normalan'' bilo također više od pola milijuna gledatelja. Nova TV je posljednjeg dana u 2017. bila najgledanija televizija s ostvarenim udjelom u gledanosti od 34,7 posto u udarnom terminu, a 26,7 posto u cijelom danu.

I prvog dana nove godine najgledaniji kanal bio je Nova TV s ostvarenim udjelom u gledanosti na cijelom danu od 27,8 posto što je 85 posto bolje od prvog konkurenta, odnosno 141 posto bolje od drugog konkurenta. Uz Dnevnik Nove TV 1.siječnja 2018. bilo je čak više od 802 tisuće gledatelja (44 posto udjela u gledanosti), a drugi najgledaniji program bila je serija ''Bit ćeš moja'' uz koju je bilo više od 612 tisuća gledatelja (34,5 posto udjela u gledanosti).

Izvor: AGB Nielsen
Razdoblje: 31.12.2017. – 1.1.2018.
Ciljna skupina: 4+
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 16:57   #6092
Naši rukometaši utakmice u skupini igraju u Splitu, praćeni tisućama grlatih navijača, dok ih pred malim ekranima bodri milijunski auditorij. Utakmica protiv Islanda, koju je Hrvatska igrala u nedjelju u 20:30 ostvarila je gledanost od 30,9% u ukupnoj populaciji, odnosno 59,34% u udjelu gledanosti, što znači da je čak milijun i 262 tisuće navijača bilo uz program RTL-a.

Rukometno ludilo zavladalo je eterom još u petak, na otvaranju Europskog prvenstva, kada je Hrvatska odmjerila snage sa Srbijom. Tu utakmicu gledalo je 1 023 539 gledatelja, odnosno u ukupnoj populaciji 25,03% (a udio u gledanosti je bio 51,96%).

https://www.rtl.hr/tv-novosti/276946...ca-gledatelja/
svarto is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 18:01   #6093
Već sam se zapitao gdje su ova hvalisanja oko gledanosti rukometa, tek treći dan objavili gledanost HR-SR... ccc
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 18:23   #6094
Quote:
soundvision kaže: Pogledaj post
Već sam se zapitao gdje su ova hvalisanja oko gledanosti rukometa, tek treći dan objavili gledanost HR-SR... ccc
RTL je u utorak bio najgledaniji kanal.
Uz rukomet milijun i 100. Uz Ditekt 650.000 gledatelja.
I cijeli ovsj rasplet oko rukometne reprezentacije i još 3 utakmice ide u korist samo RTL-u.

https://www.rtl.hr/tv-novosti/277026...ca-gledatelja/
mrta is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 17:46   #6095
Ovi u VEM-u zaboravili izbaciti gledanost za studeni pa danas izbacili i za studeni i za prosinac

STUDENI
PROSINAC

Iako nisu ni trebali ništa objavljivati jer sve je isto kao zadnjih xy godina.
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 19:13   #6096
Vrlo zanimljiv izvještaj za prosinac.

Ukupno gledano, Supertalent najgledaniji, ali u ciljanoj skupini lider "Sam u kući 1", koji je išao na Badnjak, a gledaniji je bio čak i od "Života na vagi". Sjajan tajming, ne gine HA svakog Badnjaka odsad pa nadalje. Ni "Sam u kući 2" nije loše prošao, naprotiv, čak treće mjesto, odmah iza Supertalenta. Za RTL ovo će biti dva jaaaako dobra mjeseca u nizu (ciklus Home Alone u prosincu + rukomet u siječnju). Čak se i "Sam u kući 5" našao među najgledanijima (izvještaj za studeni, 10. mjesto u 18-49). Na kraju je najveći gubitnik četvrti dio, kojeg nema nigdje, ali ništa iznenađujuće, kriminalno je loš. Ne treba ga niti prikazivati.

Zanimljivo da je se "Čista ljubav" popela do drugog mjesta ukupno gledano, dok je među ciljanom skupinom tek 5. Dobra gledanost i novogodišnjeg programa na Novoj TV (6. mjesto u 4+).

Među 4+ Nova TV uvjerljivo najgledanija, od deset najgledanijih formata njih čak osam je s Nove TV (šest vodećih mjesta je njihovo). U ciljanoj skupini 18-49 nešto je malo raznovrsnije, što će reći da RTL više gledaju mlađi ljudi. Publika Nove TV većim je dijelom starije dobi. Opet očekivano.
casilda is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 20:30   #6097
Meni je više zanimljivo kako HRT nije imao nijednu emisiju u TOP10 u prosincu.
__________________
All the king's horses, all the king's men couldn't put me together again 'cause all of my enemies started out friends, help me hold onto you
I've been the archer, I've been the prey, who could ever leave me, darling? But who could stay?
PamSwynford is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 22:34   #6098
LOL nisam ni primjetio, eto koliko su relevantni.

HRT bez nogometa ne postoji. Stara publika koja gleda "Plodove zemlje" neće još dugo.

A sad kad ostanu i bez utakmica repke, mogu ga slobodno ugasiti.

Nemaju svrhu postojanja.

Quote:
casilda kaže: Pogledaj post
Zanimljivo da je se "Čista ljubav" popela do drugog mjesta ukupno gledano, dok je među ciljanom skupinom tek 5.
Sad će biti zanimljivo vidjeti kako će publika reagirati na Popovića Volarića.

Mada ne vjerujem da će imati nešto puno odjeka (na gledanost), vjerujem da će ostati u ovim granicama.
casilda is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 22:38   #6099
Quote:
PamSwynford kaže: Pogledaj post
Meni je više zanimljivo kako HRT nije imao nijednu emisiju u TOP10 u prosincu.
Ja kad vidim popis TOP10 dođe mi drago da ih nema na listi.
Još samo nedostaje Big Brother, ili gluposti kao na srpskim kanalima, kao Parovi i onaj drugi reality.

Ljudi nikako da shvate da stvar nije u HRT-u i njihovom programu, već da je stvar u mentalnom sklopu onih koji gledaju sapunice i realitije. Mentalitet naših ljudi koji vole prizemnu zabavu.

Još mi je smješnije kad kažu ''kako BBC može biti najgledaniji'', a HRT gotovo potpuno kopirao program BBC-ja. Mentalni sklop Britanaca i nas očito nije isti.
Kod njih je za mjesec prosinac na drugom mjestu po gledanosti dokumentarac Blue Planet.
Iako dobro, i oni imaju svoje Eastenederse, sapunica koja ide valjda oduvijek, i decenijama je već u vrhu gledanosti.

A tek uspoređivati A stranu s onim smećem na Novoj što je išlo za Novu godinu.
Ali razumijem da sam u manjini i da je to smeće popularnije od stvarno odlične A strane.
šafrona is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2018., 11:42   #6100
Kad će neke brojke vezane za rukomet?
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:48.