Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.06.2009., 20:00   #41
Quote:
Vilibald kaže: Pogledaj post
i konje?

Jašta nego i konje.

NGL će glumiti sve uloge. A možda će još dodati neke kojih u knjizi nema, kako bi sva glumačka raskoš NGL (LZN?) došla do izražaja.
I sve Zvjerane, Krasane i Huljane. Će glumit. Naravno.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2009., 05:54   #42
Ma od NGL je krenula ideja za konačno snimanje serije, pa je morala pobrat ulogu, naravno da neće ona biti nera zbog godina, a pošto nera nije bila stvaran lik tj. nije nikada postojala, morat će njen lik tražiti u mlađim glumicama, i to po zagorkinom opisu iste isključivo, sva druga zadiranja u ono što je zagorka zamislila, tj. rad mimo njenog obrazca bi bilo bez veze i uzalud bačen novac, znam da je svatko od nas zamislio gričku na svoj način pa će nekom na kraju pasat a nekome neće, ali tko bi svima udovoljio! A grubišić ako je ko mlađi isto kao i ja pročitao gričku (ja ne jednom) zna što radi. Najgore je ako se toga prihvatio napamet. :cheers:
Tigrov friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2009., 09:24   #43
Quote:
Tigrov friend kaže: Pogledaj post
Ma od NGL je krenula ideja za konačno snimanje serije, pa je morala pobrat ulogu, naravno da neće ona biti nera zbog godina, a pošto nera nije bila stvaran lik tj. nije nikada postojala, morat će njen lik tražiti u mlađim glumicama, i to po zagorkinom opisu iste isključivo, sva druga zadiranja u ono što je zagorka zamislila, tj. rad mimo njenog obrazca bi bilo bez veze i uzalud bačen novac, znam da je svatko od nas zamislio gričku na svoj način pa će nekom na kraju pasat a nekome neće, ali tko bi svima udovoljio! A grubišić ako je ko mlađi isto kao i ja pročitao gričku (ja ne jednom) zna što radi. Najgore je ako se toga prihvatio napamet. :cheers:
kako misliš nije stvarna, nije nikad postojala? a moji dječački snovi, bajke i to


u svakom slučaju tipujem na nekoga iz uže familije, kći ili tako nešto. jel ima grubišić djece? dobra će bit i pervanova , on ih barem ima. za jednu omanju sapunicu
__________________
ma jebeš potpis
Vilibald is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2009., 09:30   #44
Quote:
Tigrov friend kaže: Pogledaj post
A grubišić ako je ko mlađi isto kao i ja pročitao gričku (ja ne jednom) zna što radi.
O, zna Grubišić jako dobro što radi. Muze koga stigne.
__________________
Listen to the thunder
Mr Smoogj is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2009., 10:18   #45
A opet ljubomora? Pa muzi i ti Bože moj, što nebi kad može hehe samo to mu nisu zločesta djeca malo će se trebat više potruditi, ne vjerujem baš u sve to da bude dobro, kao što sam napisao u književnosti pod MJZ ali Bože moj valjda znaju što rade, ako ne svjesni su da će ih i previše njih popljuvati ima Zagorka nas i previše koji ju volimo kao pisca, ono iznad za dječačke snove neću komentirat samo napisat da pošto sam dobio ime po brezovačkom nekako mi je gordana bila taj neki komad :cheers:
Tigrov friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2009., 10:36   #46
Quote:
Tigrov friend kaže: Pogledaj post
A opet ljubomora? Pa muzi i ti Bože moj, što nebi kad može hehe samo to mu nisu zločesta djeca malo će se trebat više potruditi, ne vjerujem baš u sve to da bude dobro, kao što sam napisao u književnosti pod MJZ ali Bože moj valjda znaju što rade, ako ne svjesni su da će ih i previše njih popljuvati ima Zagorka nas i previše koji ju volimo kao pisca, ono iznad za dječačke snove neću komentirat samo napisat da pošto sam dobio ime po brezovačkom nekako mi je gordana bila taj neki komad :cheers:


onda nemoj

skoro sam se počela ponašat kao na kokošinjcu, i rekla kak bi mi bilo lakše gledat tu gričku. malo je falilo. to se odnosilo na onu gore spomenutu ljubomoru. haleluja, rekao bi don grubišić

edit: kak sam glupa () pa imam prijedlog za neru, mala maja-lena lopatny
__________________
ma jebeš potpis

Zadnje uređivanje Vilibald : 05.07.2009. at 10:56.
Vilibald is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2009., 10:42   #47
Quote:
Tigrov friend kaže: Pogledaj post
A opet ljubomora?
Ovo ću si zapamtiti. I onda ću kad se dođeš iščuđavati zašto je serija tako loša, doći i napisati: "Ne budi ljubomorna."
__________________
Listen to the thunder
Mr Smoogj is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2009., 11:08   #48
Hah ma neću se doći isčuđavat već sam se pripremio da bude loša, ali ajd dajmo im šansu nećemo se petljat, manje babica, manje kilavo dijete, ali ako ne naprave kako treba nek se čuvaju ima nas hehe, ljubomora? Ili jal? Pa nek mazne nek ima neće ništa u grob nositi sa sobom, e to će ga ubit i prije smrti vjeruj mi. :cheers: a sjetil sam se koga bi NGL mogla utjeloviti?! Pa babu Uršu jesem mu :cheers:
Tigrov friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2009., 13:57   #49
Quote:
Tigrov friend kaže: Pogledaj post
Hah ma neću se doći isčuđavat već sam se pripremio da bude loša, ali ajd dajmo im šansu nećemo se petljat, manje babica, manje kilavo dijete, ali ako ne naprave kako treba nek se čuvaju ima nas hehe, ljubomora? Ili jal? Pa nek mazne nek ima neće ništa u grob nositi sa sobom, e to će ga ubit i prije smrti vjeruj mi.
To od čega će Vinko Grubišić umrijeti, I couldn't care less. To što će budžet "Gričke vještice" pojesti toliko sredstava da će baciti domaću televizijsku produkciju u kameno doba bar sljedećih pet godina, e to me malo više brine. A mislim da na Grubišićevu imunost od bilo kakve odgovornosti prema novcu koji mu je povjeren, predlošku koji ekranizira, publici za koju radi, te vlastitom autorskom integritetu, možemo svi biti jako ljubomorni.
__________________
Listen to the thunder
Mr Smoogj is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2009., 17:07   #50
izvrčeš moje riječi kako tebi paše? haha ne to raditi, shvatio si ti što ja mislim samo se praviš previše pametan jel? nemoj meni te intelektualne spike, ja znam što sam napisao a dali si ti to shvatio tvoj problem ne moj, ako nisi shvatio a nisi onda rađe šuti. :cheers:
p.s. nisu u kameno doba bacile mnoge bedastoče nazovi serije neče niti zagorka ne boj se, ona bi te nazovi serije bolje nogom napisala.
Tigrov friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2009., 19:07   #51
Quote:
Tigrov friend kaže: Pogledaj post
izvrčeš moje riječi kako tebi paše?
Koje to tvoje riječi izvrćem? (Osim ako pod izvrtanjem ne misliš na gramatički ispravno pisanje.)
Quote:
Tigrov friend kaže:
p.s. nisu u kameno doba bacile mnoge bedastoče nazovi serije neče niti zagorka ne boj se, ona bi te nazovi serije bolje nogom napisala.
Ni ne kažem da će Zagorka. Kažem da će Grubišićeva obrada Zagorke. Razlika je znatna. To sa Zagorkom nema veze. Ima veze s tim koliko je id Vinka Grubišića para sposoban usisati u sebe. A sudeći po dosadašnjem djelovanju - sposoban je ohoho!
__________________
Listen to the thunder
Mr Smoogj is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2009., 19:10   #52
Pusti ti gramatiku ne idemo svi na fax kao ti neki i radimo, a to što si se ti iz nekog razloga nakostriješio na grubišiča bože moj tu ti ne mogu pomoč :cheers:
Tigrov friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2009., 19:13   #53
Quote:
Tigrov friend kaže: Pogledaj post
Pusti ti gramatiku ne idemo svi na fax kao ti neki i radimo, a to što si se ti iz nekog razloga nakostriješio na grubišiča bože moj tu ti ne mogu pomoč :cheers:
Na stranu sad što se gramatika uči u osnovnoj školi, ali mogao bi mi pomoći objasnivši mi koje sam ja to tvoje riječi izvrtao.
__________________
Listen to the thunder
Mr Smoogj is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2009., 19:22   #54
Pa npr. to da lik zarađuje kao neku veliku lovu okolo naokolo, da si ljubomoran na to, pa odi i ti okolo naokolo možda i ti počneš zarađivati Bože moj, a ti si to okrenuo kako tebi paše, drugo napišem: da se ne sekiraš da to ionako ne bude nosio u grob, ti opet okreneš kako tebi paše, itd itd, očito nismo na istoj valnoj duljini, a i čudim se da me ideš čitati kad sam ti toliko gramatički nepodoban!
Mene je još Šuvar učio pravopisu pa sam već i zaboravio, a pošto perfektno i bez toga znam svoj hrvatski govor tj. jezik time se uopče ne zamaram, glavno da ljudi razumiju o čemu pišem, glavno da sam cijelu zagorku pročitao prije i 25 godina skoro, pri tome mi isto nije smetalo moje pomanjkanje znanja gramatike itd itd, ali to je več off pa nema smisla! :cheers:
Tigrov friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2009., 15:04   #55
Quote:
Tigrov friend kaže: Pogledaj post
drugo napišem: da se ne sekiraš da to ionako ne bude nosio u grob, ti opet okreneš kako tebi paše
Nikako ja nisam okretao, a ti nisi napisao ovo što sad kažeš, nego si napisao upravo ovo:
Quote:
Tigrov friend kaže: Pogledaj post
Pa nek mazne nek ima neće ništa u grob nositi sa sobom, e to će ga ubit i prije smrti vjeruj mi.
Na što sam ti ja odgovorio da me se uopće ne tiče od čega će Grubišić umrijeti.


Quote:
Tigrov friend kaže:
Pa npr. to da lik zarađuje kao neku veliku lovu okolo naokolo, da si ljubomoran na to, pa odi i ti okolo naokolo možda i ti počneš zarađivati Bože moj, a ti si to okrenuo kako tebi paše
Niti sam tu išta okretao, nego sam ti objasnio na koje Grubišićeve karakteristike čovjek može biti ljubomoran.

"Grička vještica", mada se ja još uvijek nadam da do snimanja neće doći, bit će megalomanski projekt, koji će režirati čovjek koji u životu nije režirao ništa ni približno zahtjevno, a što će u svom nastajanju posisati ogromna sredstva HRT-a i Grada Zagreba kojima neće biti moguće ući u trag. Naime, ne znam je li itko upoznat s time, ali projekt "Grička vještica" podrazumijeva i gradnju replike starog Zagreba na području Grada mladih, a obvezu čijeg financiranja je na sebe preuzeo Grad Zagreb. Moje osobno predviđanje je da će projekt "Grička vještica" ili doživjeti sudbinu projekta Sveučilišna bolnica ili za sobom ostaviti gomilu dugova i neispunjenih ugovornih obveza koji nikada neće biti podmireni, pri čemu će još konačni proizvod biti božemioprosti.
__________________
Listen to the thunder
Mr Smoogj is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2009., 18:38   #56
Quote:
Vilibald kaže: Pogledaj post



edit: kak sam glupa () pa imam prijedlog za neru, mala maja-lena lopatny

kako nitko nije komentirao ovo?????

ma svaka čast....bolju glumicu od nje nisi mogla nać
__________________
Be yourself; everyone else is already taken.
glotna is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2009., 18:40   #57
Neda mi se kvotat ovako s mobitela, ok, nismo se skužili, da ne nastavljam dalje, oni će ionako napraviti po svome što god nas dvojica napisali, samo ako će već toliko novca potrošiti u ovoj krizi, samo neka naprave dobro, a osim toga ajmo predpostaviti da je grubišić pročitao gričku i da zna što radi, a možda neće biti jedini režiser, on je u to ušao kao direktor jadran filma što ne znači nužno da mora režirat?
Tigrov friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2009., 18:46   #58
Glotna ja bi komentirao ali nemam pojima tko je dotična, niti dali uopće ima afiniteta da grička ispadne dobro! :cheers:
Tigrov friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2009., 18:52   #59
Quote:
Tigrov friend kaže: Pogledaj post
Glotna ja bi komentirao ali nemam pojima tko je dotična, niti dali uopće ima afiniteta da grička ispadne dobro! :cheers:
auuuu....kak to ne znaš?!
gospođica je kćerka naše sapuničarsko poznate Mie Begović
onako,ima boju kose sličnu irskom seteru
__________________
Be yourself; everyone else is already taken.
glotna is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2009., 19:06   #60
Aha pardoniram, mislim da sam onda vidio sliku kćerke i majke u gloriji kad mi je hanuma čitala istu ali je to davno bilo ali se sjećam da sam izjavio kako je mama ipak bolji komad ako je to ta kćerka hehe ne daj Bože većeg zla :cheers:
Tigrov friend is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:20.