Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.07.2004., 16:24   #61
Quote:
Mrtva_mrkva kaže:
Rimmerworld!!!

I ona u kojoj se pojavljuje legendarni Ace Rimmer
DAAAA!!!!

Rimmerworld - Kineske kuglice

ACE RIMMER

I kada Kryten postane čovjek

I kada nađu andorida narkića mmmmmmm....... Abela

I joj što sam volio tu seriju...
IL_Mamba_Negro is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2004., 02:21   #62
A Polimorf,Psirene,pa chicken vindallo..
Jooj,tih repriza nikad dosta..kog vraga tamo seru sa "čarobnim psićem Merlinom" umjesto da puste pravu stvar..
Calamity is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2004., 03:48   #63
Psirene su zaaaakooooon!!! Ono ljubljenje je legendarna scena i treba uci u anale povijesti televizijskih serija...
__________________
Pearls before swine
Mrtva mrkva is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2004., 07:52   #64
smoke me a kipper, i'll be back for breakfast.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2004., 11:10   #65
Stoke me a clipper, I'll be back for Christmas.

__________________
Hawkeye: I will not carry a gun, Frank. When I got thrown into this war I had a clear understanding with the Pentagon: no guns. I'll carry your books, I'll carry a torch, I'll carry a tune, I'll carry on, carry over, carry forward, Cary Grant, cash and carry, carry me back to Old Virginia, I'll even 'hari-kari' if you show me how, but I will not carry a gun.
Lloyd Dobbler is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2004., 13:25   #66
Kryten kao Brando u Divljaku i njegovo "Spin on this!"
Calamity is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2004., 13:54   #67
Meni je doslovce savršena epizoda u kojoj ih napadne Desperation Squid i probude se kao igrači interaktivne igre "Red Dwarf" - Lister i Rimmer su braća, Kryten je Jake BUllet, agent aeronautičke agencije, a Cat je Duane Dibbley, kojeg je nemoguće opisati.

Pure masterpiece.

Zadnje sam gledao epizodu kad nanoboti izgrade novog Listera i novi Red Dwarf sa cijelom posadom. Vidio sam da su nakon toga prikazivali i novije epizode, ali mi se nekako činilo da to više nije to...
__________________
Hawkeye: I will not carry a gun, Frank. When I got thrown into this war I had a clear understanding with the Pentagon: no guns. I'll carry your books, I'll carry a torch, I'll carry a tune, I'll carry on, carry over, carry forward, Cary Grant, cash and carry, carry me back to Old Virginia, I'll even 'hari-kari' if you show me how, but I will not carry a gun.
Lloyd Dobbler is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2004., 14:43   #68
Dobre su bile i te nove, samo se trebalo naviknut na to da ponovo imas cijelu posadu...
__________________
Pearls before swine
Mrtva mrkva is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2004., 19:42   #69
A sjećam se i epizode kad virus napadne brod,pa se protiv njega bore u Krytenovom snu,a što je najbolje,na Divljem su Zapadu,Kryten je šerif alkoholičar,Rimmer se opako i hrabro šaketa,Lister barata noževima,Cat je meksički rasplesani revolveraš..a jooj..
ma loodiloh
Calamity is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2004., 18:46   #70
Meni je najdraža bila epizoda s malo slobodnijim tumačenjem tko je i zašto ubio JFK-a. Zapravo, ako ćemo iskreno, to je vjerojatno najlogičnija teorija koju sam do sada vidio obrazloženu...

A od fora, hvala, zaboravio sam na progresivni folk duo...
Ali tu mi je negdje i ona (u više navrata ponavljana, s manjim izmjenama u pitanju profesije): "Moje je ime Holly i imam IQ 6000 što je jednako kao IQ 6000 poštanskih službenika.


(P.S. Po prirodi sam pristojan i ne bih htio nekoga uvrijediti, pa moram napomenuti da se ne slažem u potpunosti s izjavama gore citiranima - zapravo, moglo bi se čak reći da volim progresivni folk...)
dmj is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2004., 10:55   #71
jooj,kad se u jednoj seriji rimmer zarazio nekim hologramskim virusom,pa se obukao u neku crvenu suknjicu i imao na ruci neku lutkicu s kojom je sve uništavao...
Pa jel se tko sjeća naslova nekog naslova filma hororca---umri vrišteći sa oštrim predmetima u glavi...
ma serija je zaakooooon...
jeste čuli da se snima film?
__________________
I'll give you black sensations up and down your spine
If you're into evil you're a friend of mine
See my white light flashing as I split the night
'Cause if good's on the left, then I'm stickin' to the right ...
~ˇ^˘°Nightrider°˘^ˇ~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2004., 11:09   #72
Quote:
~ˇ^˘°Nightrider°˘^ˇ~ kaže:
jooj,kad se u jednoj seriji rimmer zarazio nekim hologramskim virusom,pa se obukao u neku crvenu suknjicu i imao na ruci neku lutkicu s kojom je sve uništavao...
Pa jel se tko sjeća naslova nekog naslova filma hororca---umri vrišteći sa oštrim predmetima u glavi...
ma serija je zaakooooon...
jeste čuli da se snima film?
http://groups.msn.com/thereddwarfzon...to&PhotoID=127
Mr Fibble!

Mr. Fibble says: "game over boys".
Gilad Pellaeon is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2005., 12:09   #73
Quote:
~ˇ^˘°Nightrider°˘^ˇ~ kaže:
jooj,kad se u jednoj seriji rimmer zarazio nekim hologramskim virusom,pa se obukao u neku crvenu suknjicu i imao na ruci neku lutkicu s kojom je sve uništavao...
Pa jel se tko sjeća naslova nekog naslova filma hororca---umri vrišteći sa oštrim predmetima u glavi...
ma serija je zaakooooon...
jeste čuli da se snima film?
ovo mi je najbolja epizoda! smijem se ko budala svaki put kad vidim rimmera s onim pingvinom na ruci..urnebes hehehe

LISTER: Well we've passed the test, Rimmer. You can let us out.
RIMMER: I can't let you out.
LISTER: Why not?
RIMMER: Because the King of the Potato People won't let me. I begged
him. I got down on my knees and wept. He wants to keep you here.
Keep you here for ten years.
CAT: Could we see him?
RIMMER: See who?
CAT: The King.
RIMMER: Do you have a magic carpet?
LISTER: Yeah, a little three-seater.
RIMMER: So, let me get this straight. You want to fly on a magic carpet
to see the King of the Potato People and plead with him for your
freedom, and you're telling me you are completely sane?!
__________________
You want to fly on a magic carpet to see the King of the Potato People and plead
with him for your freedom, and you're telling me you are completely sane?!
Princ Imrahil is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2005., 13:44   #74
definitivno najbolja serija!

prestala sam gledati kad je Rimmer napustio posadu...
__________________
n/a
Tristram Shandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2005., 17:40   #75
Predobra serija!!! Imam većinu epizoda na VHSicama, pokvario mi se glupi video i ne mogu ih gledati... šmrc... Kupit ću si na DVDima, vidjela sam u Algoritnu 1. u 2. sezonu.

To je jedna od serija koje me stvarno mogu nasmijati do suza.
__________________
"Out of the Great Sea to the Middle-earth I am come. In this place will I abide, and my heirs, unto the ending of the world"
Arwen Evenstar is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2005., 18:52   #76
Sjećam se one epizode kad je Rimmer sletio na planet koji u biti predstavlja njegovu psihu....

Okolo svuda veliki "signs" - ne jednom velikom piše EGO, na drugom UMIŠLJENOST, a na nekom skroz malom, jedva da se vidi HRABROST

A okolo krekeću žabe "Useless, useless, useless..."

Imam doma snimljeno od 5.-8. sezone... najbolja serija ikad uz Mućke
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2005., 17:09   #77
Ak nekom kaj znači, sretnici koji mogu gledati digitalni sat. program Cine FX mogu pratiti Crvenog patuljka, 3 puta tjedno po 2 (iste) epizode. Baš su nedavno počeli prikazivati od samog početka.. U nedjelju (13.15) sam po prvi put u životu pogledao prvu epizodu
Ima i petkom u 20.00. Treći termin ne znam

Pa ak sam bar nekom pomogao..
__________________
- "Your secretary bit me!"
- "Were you teasing him?"
- "Well…sure, but…"
Baklja is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2005., 12:37   #78
Crveni patuljak

Ljudi jel se sjeća tko ne tako stare, ali odlične serije (koja se prikazivala u glupo vrijeme) pod imenom Crveni patuljak?
meni je to bilo nešto genijalno.
zna li netko ima li neka od naših tv kućica namjeru ponovo prikazivati to remek djelo?
__________________
Kako oblikovati potpise
sikeizy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2005., 12:50   #79
Sjećam se... Pisala sam o tome na forumu jel netko može to nabavit, ali ne... Nitko ništ. Poslala sam čak i email HRT dal' će reprizirati i odgovor je NE. Jedini način da ih nabaviš je da kupiš u algoritmu (220 i nekaj) or da se učlaniš u british council jer ih tamo možeš dići (čitaj: spržiti ).
Cheers!
__________________
...for all else is dust and air...

Anipe is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2005., 14:25   #80
molim te da malo podrobnije objasniš zadnju rečenicu!
__________________
Kako oblikovati potpise
sikeizy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:45.