Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.11.2016., 14:24   #2861
Quote:
Marril kaže: Pogledaj post
Kad sam s oko 10 godina dobila svoj prvi mobitel, primijetila sam da ima neku opciju imena "neču juno." Nije mi bilo jasno što je to pa nisam ništa dirala. Kasnije sam pročitala malo bolje i shvatila da piše "nečujno".

__________________
Yo Yo Ma...Boutros Boutros Ghali
CarminaBurana is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2016., 16:32   #2862
Kad sam imala nekih 6, 7 godina mama mi je ujutro prije posla pričala kako ćemo kad se vrati ići kod frizerke da mi ošiša vrhove.
Cijeli dan sam bila u šoku jer sam mislila da će me ošišati na ćelavo jer mi je bilo logično da su vrhovi kose na vrhu glave
FleurDelacour is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2016., 19:14   #2863
Znam dva studenta koji su u studentskoj tražili potvdrdu o studiranju "u svrhu oslobađanja od alimentacije". Službenici je to bilo sumnjivo pa ih je malo propitala te se na kraju ispostavilo da potvrdu trebaju za oslobođenje od participacije
__________________
Ako izgleda kao mačka, ako miriši kao mačka i ako se glasa kao mačka, onda je to mačka.
sunnyah is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2016., 02:00   #2864
Quote:
sunnyah kaže: Pogledaj post
Znam dva studenta koji su u studentskoj tražili potvdrdu o studiranju "u svrhu oslobađanja od alimentacije". Službenici je to bilo sumnjivo pa ih je malo propitala te se na kraju ispostavilo da potvrdu trebaju za oslobođenje od participacije
Neee. A daj. Nemrem, cerim se ko kreten sad.
__________________
The one who said "Time cures everything" must have had Alzheimer's.
AngerMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2016., 03:49   #2865
Quote:
sunnyah kaže: Pogledaj post
Znam dva studenta koji su u studentskoj tražili potvdrdu o studiranju "u svrhu oslobađanja od alimentacije". Službenici je to bilo sumnjivo pa ih je malo propitala te se na kraju ispostavilo da potvrdu trebaju za oslobođenje od participacije
zezas da nisu znali razliku ili barem sta znaci alimentacija???:klap::klap:
__________________
Yo Yo Ma...Boutros Boutros Ghali
CarminaBurana is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2016., 19:56   #2866
Živa istina. A, što je najgore, jedan od njih sada, nakon x godina, mora plaćati alimentaciju. Baš sam grozna, ali ću ipak staviti

Jbg, na kraju se nije izvukao ni od participacije, niti od alimentacije.
__________________
Ako izgleda kao mačka, ako miriši kao mačka i ako se glasa kao mačka, onda je to mačka.
sunnyah is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2016., 01:30   #2867
Quote:
sunnyah kaže: Pogledaj post
Živa istina. A, što je najgore, jedan od njih sada, nakon x godina, mora plaćati alimentaciju. Baš sam grozna, ali ću ipak staviti

Jbg, na kraju se nije izvukao ni od participacije, niti od alimentacije.
crnjak zesci...nije znao u teoriji ali zato sad zna u praksi
__________________
Yo Yo Ma...Boutros Boutros Ghali
CarminaBurana is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2016., 19:26   #2868
Imam 30+ godina i maloprije sam saznala da je bajadera indijska plesacica... i zapravo shvatila da se balet "Bajadera" u HNK ne zove po bajaderama iz Krasa A nikad mi nije bilo jasno zasto su bas odabrali bajaderu za ime baleta, a ne npr. griotte
Sva sreca da to nikad nisam podijelila sa ljudima koje poznam

Poslano sa mog SM-G357FZ koristeći Tapatalk
Nykas is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2016., 20:27   #2869
Quote:
Nykas kaže: Pogledaj post
Imam 30+ godina i maloprije sam saznala da je bajadera indijska plesacica... i zapravo shvatila da se balet "Bajadera" u HNK ne zove po bajaderama iz Krasa A nikad mi nije bilo jasno zasto su bas odabrali bajaderu za ime baleta, a ne npr. griotte
Sva sreca da to nikad nisam podijelila sa ljudima koje poznam

Poslano sa mog SM-G357FZ koristeći Tapatalk
volim kazaliste ali prvi put i ja sad s 30god cujem da je Bajadera balet...
a ti si jos isla to elaborirati kao zasto bajadera a ne griotte
__________________
Yo Yo Ma...Boutros Boutros Ghali
CarminaBurana is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2016., 20:30   #2870
Ma nisam ja to razmisljanje nikad podijelila na glas... ne bi znala ni ja za taj balet da nemam zaljubljenike u HNK oko sebe (mislim, tim gore kaj nemam pojma ).

Poslano sa mog SM-G357FZ koristeći Tapatalk
Nykas is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2016., 08:15   #2871
Super tema tek sam je otkrila
Moram ovo podijeliti.. Znači, kad sam bila mala uvijek smo imali neka obiteljska okupljanja, zadimljena. Ja sam kao (valjda) svako dijete gunđala protiv dima, a oni su mi govorili da dim ide na lijepe. Tako su me ne samo primirili, nego sam ja ponosno isticala kako dim ide na mene )) kako sam odrastala, prestala gunđati, pa je to otišlo u zaborav. Tek sam se prije par godina (dakle, s nekih 25) sjetila toga i shvatila da sam to jaaakoo duuugo prihvaćala kao univerzalnu činjenicu ))

Poslano sa mog LG-D802 koristeći Tapatalk
ona1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2016., 10:23   #2872
Mislim da sam tek na faksu saznala da nije burzovni meštar, nego burzovni mešEtar.
__________________
Don't send me a winky face and then wonder why I show up at your house naked.
mpoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2016., 13:47   #2873
Quote:
mpoo kaže: Pogledaj post
Mislim da sam tek na faksu saznala da nije burzovni meštar, nego burzovni mešEtar.
i kod mene je do 16e godine bio meštar, i to mi je bilo skroz logično, kao meštar od burze, razumi se u burzu pa je meštar
@mid@l@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2016., 15:57   #2874
Quote:
mpoo kaže: Pogledaj post
Mislim da sam tek na faksu saznala da nije burzovni meštar, nego burzovni mešEtar.
:klap::klap: mora da si upisala ekonomiju pa cula ispravno prvi put
__________________
Yo Yo Ma...Boutros Boutros Ghali
CarminaBurana is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2016., 22:27   #2875
Quote:
sonja:) kaže: Pogledaj post
Jao predobra tema zene, umitem od smijeha
Apropo fulanih lyricsa, uvijek iznova umirem kad mi sefica isprica kak je mislila da Sting u Message in the bottle kaze "mesečina batoo"
To sam prije xy godina pročitala baš na ovom forumu i od tad tu pjesmu ne pjevam nikako drugačije.
__________________
Teško je biti skroman kad si savršen.
chrissy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2016., 00:24   #2876
Quote:
chrissy kaže: Pogledaj post
To sam prije xy godina pročitala baš na ovom forumu i od tad tu pjesmu ne pjevam nikako drugačije.
jelda, bolje od orginala
__________________
Yo Yo Ma...Boutros Boutros Ghali
CarminaBurana is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2017., 21:19   #2877
Do pred koju godinu mi je uredno bilo ''saLate-box''
mari_2011 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2017., 11:32   #2878
sonja kaže: Pogledaj post
Jao predobra tema zene, umitem od smijeha
Apropo fulanih lyricsa, uvijek iznova umirem kad mi sefica isprica kak je mislila da Sting u Message in the bottle kaze "mesečina batoo"



kako sam se nasmijala na neke upise....super tema

meni je muž slušajući onako "na pola uha" pjesmu od opće opasnosti jednom kad noć umjesto stiha BURE I VJETROVI ispalio ma kakvi BUREK I LIJEKOVI?

umrla sam od smijeha....

super je tema baš sam malo čitala unazad i pukla od smijeha....

sjetila sam se da smo prija i ja kao malene bile uvjerene da je john travolta zapravo DŽONTRA VOLTA
Lenac7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2017., 18:06   #2879
Quote:
Lenac7 kaže: Pogledaj post
sonja kaže: Pogledaj post
Jao predobra tema zene, umitem od smijeha
Apropo fulanih lyricsa, uvijek iznova umirem kad mi sefica isprica kak je mislila da Sting u Message in the bottle kaze "mesečina batoo"



kako sam se nasmijala na neke upise....super tema

meni je muž slušajući onako "na pola uha" pjesmu od opće opasnosti jednom kad noć umjesto stiha BURE I VJETROVI ispalio ma kakvi BUREK I LIJEKOVI?

umrla sam od smijeha....

super je tema baš sam malo čitala unazad i pukla od smijeha....

sjetila sam se da smo prija i ja kao malene bile uvjerene da je john travolta zapravo DŽONTRA VOLTA
to sa Travoltom je bila fora u skoli
__________________
Yo Yo Ma...Boutros Boutros Ghali
CarminaBurana is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2017., 21:57   #2880
sad sam se sjetio da kao mali u pjesmi 'La musica di notte' stih 'Zakantat će ti doć' uopće nisam razumio.

Doć je skraćeno od 'doći', zakantat je 'zapjevati', dakle doći će ti zapjevati.

Ja sam to shvaćao kao da je 'doć' imenica, znači, pitao sam se koga će mi zakantat? Ali se nikad nisam usudio pitat šta to znači doć. I bolje da nisam
__________________
daj da lutamo ulicama praznim, puni snova
Jobi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:58.