Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.03.2017., 23:16   #2881
Davor Ivoštir.
__________________
DeviantArt | FanFiction | MyAnimeList | Tumblr | YouTube
Marril is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 01:29   #2882
Do cca 24. godine san ful krivo pivala Šamar od Hladnog piva:

Original:
Kada psovke ti se guše u suzama
i kad ti padne glupost na pamet


kako je meni kad te volim ovoliko
trpiti tvoje očijukanje


Ja:
Kawasaki ti se guše u suzama...
i
Kako je meni kad te volim ovoliko, trpiti tvoje oči jutarnje
zorra is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 23:36   #2883
da i ja pridonesem temi.

ko mali smo tata i ja često predvečer išli u jednu pekaru po slance i peciva. i stari bi uvijek pitao jesu svježi slanci, i ja bi se onda derao po pekari da neću svježe slance, jer me to podsjećalo na nešto hladno i davno napravljeno. također mi nikad nije bilo jasno kad kažu na reklami svježi kruh i pecivo zaš se hvale s tim da su im peciva i kruh hladni.

a riječ "friško" mi je značilo toplo, pa bi uvijek tražio friške slance,kruh i sl.. i tako mi je ta riječ ostala, i nedavno hodam s frendom vani, i bilo je hladnjikavo, i on skomentira baš je friško vani, i ja se još čudim kak mu je toplo, dok nisam skužio...

mislio sam da valovi na moru dolaze isključivo od brodova na pučini. nikak mi nebi bilo jasno kad bi bili veliki valovi, kakav je to brod tamo u daljini. mislim da sam tek negdje s 15 god. skužio kak nastaju valovi
ANDY_1212 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2017., 00:49   #2884
Ja sam sve do nekih 10 godina mislila da se šmrklja zove miš .
Kako mi mama od malena uvijek govorila "imas miša u nosu" tako sam ja to zapamtila.
Tek kad je uciteljica rekla nekom djetetu da ima šmrklju u nosu sam otkrila tu famoznu rijec

Jebate koje je to meni otkrice bilo
ady- is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2017., 11:23   #2885
S 25 sam otkrila da se onaj alat ne zove dijetlo nego dlijeto. Dijetlo ima puno vise smisla zbog djetlića koji buši rupe u drvetu.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2017., 13:12   #2886
Ok, to nisam ni ja znala.
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 01:16   #2887
Quote:
BBast kaže: Pogledaj post
S 25 sam otkrila da se onaj alat ne zove dijetlo nego dlijeto. Dijetlo ima puno vise smisla zbog djetlića koji buši rupe u drvetu.
i kod mene je bilo dijetlo, i to baš tom logikom
@mid@l@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 13:58   #2888
Quote:
BBast kaže: Pogledaj post
S 25 sam otkrila da se onaj alat ne zove dijetlo nego dlijeto. Dijetlo ima puno vise smisla zbog djetlića koji buši rupe u drvetu.
Moj prijatelj je do faksa mislio da je didlo, a ne dildo. Valjda jer isto zvuči kao neki alat.
Flying Buttress is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 20:07   #2889
Prije par dana sam otkrila da se kaže brajica, a ne brajlica. A za one natpise na brajici što budu na kutijama od lijekova sam mislila da su neke random točkice.
__________________
DeviantArt | FanFiction | MyAnimeList | Tumblr | YouTube
Marril is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 16:18   #2890
S 5 godina sam se sokirala kad me netko pitao kak mi se mama zove. Kak mislis - kak mi se mama zove?! Pa mama! OMG!! Moja mama ima drugo ime. 🐒
Vix_en is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 21:27   #2891
Do neki dan sam živjela u uvjerenju da se Davorin Bogović zove Davor Inbogović jer, popoku, kakvo je to ime Davorin?
__________________
Girl, you'll be a woman soon...
MrsWallace is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 23:35   #2892
Ja sam u pocetku mislila da je to band koji se zove Davor i Bogovici. Kao, Davor i neka familija, najvjerojatnije njegova.
EDIT: A, sad sam i vidjela da i postoji band Davorin i Bogovici. Tek sad mi se sve zmjesalo
__________________
Ako izgleda kao mačka, ako miriši kao mačka i ako se glasa kao mačka, onda je to mačka.
sunnyah is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 16:32   #2893
Kao maloj mi je mama pričala o domovinskom ratu i kako su uvijek kad su čuli sirene bježali u podrume i molili se da ih ne pogodi bomba. Meni do fakulteta nije bilo jasno zašto bi ih neprijatelji prvo upozoravali da će ih bombardirati a tek onda krenuli s bombardiranjem. Kao, koji se smisao napada ako ih prije sam upozoriš da se skriju (nešto kao velika igra skrivača)?
littleangel1411 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 18:58   #2894
Quote:
littleangel1411 kaže: Pogledaj post
Kao maloj mi je mama pričala o domovinskom ratu i kako su uvijek kad su čuli sirene bježali u podrume i molili se da ih ne pogodi bomba. Meni do fakulteta nije bilo jasno zašto bi ih neprijatelji prvo upozoravali da će ih bombardirati a tek onda krenuli s bombardiranjem. Kao, koji se smisao napada ako ih prije sam upozoriš da se skriju (nešto kao velika igra skrivača)?
Koliko ti imaš godina?
BondWannabe is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 19:11   #2895
Quote:
BondWannabe kaže: Pogledaj post
Koliko ti imaš godina?
23
littleangel1411 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 20:44   #2896
Quote:
littleangel1411 kaže: Pogledaj post
23
Isuse kako sam stara
BondWannabe is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 13:27   #2897
Ja sam do nedavno mislila da se sok zove Tup a ne 7up.

Nikad se nisam tako razocarala u zivotu.

nyssaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 13:29   #2898
Quote:
nyssaa kaže: Pogledaj post
Ja sam do nedavno mislila da se sok zove Tup a ne 7up.

Nikad se nisam tako razocarala u zivotu.

Znam da nije TOLIKO smijesno, ali meni od ovog tvog posta idu suze na oči, baš si me nasmijala do suza
Ok, idem ja sad polako po neku maramicu
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 13:37   #2899
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
Znam da nije TOLIKO smijesno, ali meni od ovog tvog posta idu suze na oči, baš si me nasmijala do suza
Ok, idem ja sad polako po neku maramicu
Kod bivseg getroa na zagrebackoj se vrtila ta reklama stalno. Sjecam se da sam isla s bivsim u mekdonals i komentirala kak bi htjela probat Tup.
Godinama poslije sam shvatila onaj njegov cudan pogled. Covjek valjda mislio da imam neku cudnu seksualnu fantaziju.
nyssaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 14:26   #2900
mirtochka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:20.