Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.09.2011., 15:57   #21
U toj seriji mi jedino Arthur i Spence nisu iritantni. OK i Carrie može proći jer je zgodna, a i njeno iritantno ponašanje obično proizlazi iz toga jer je kučka, što donekle ublažuje iritantnost. Doug je jednostavno idiot, nema ništa iritantnije od tog djetinjeg ponašanja. I Raymond je takav( valjda je to pravilo u američkom sitcomima) ali opet nekako u dozama normale pa čak i povjeruješ da netko može biti takav i to onda bude simpatično.

Ali sve u svemu serija je ok za pogledati.
Humphrey is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2011., 16:13   #22
Najstrašnija stvar je šta Leah Remini zapravo glumi samu sebe kroz Carrie. Pogledajte intervjue, emisiju "The Talk" iz koje je izbačena nakon prve sezone zbog pretjerane lajavosti i upadanja gostima u razgovore...ista Carrie.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2011., 16:28   #23
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Najstrašnija stvar je šta Leah Remini zapravo glumi samu sebe kroz Carrie. Pogledajte intervjue, emisiju "The Talk" iz koje je izbačena nakon prve sezone zbog pretjerane lajavosti i upadanja gostima u razgovore...ista Carrie.
To i nije toliko strašno, strašnije bi bilo da ovaj što glumi Douga glumi samog sebe kroz tu ulogu.

I da, još jedan lik zbog kojeg vrijedi gledati ovu seriju je Dougov rođak.

On i Spence su ubojita kombinacija.
Humphrey is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2011., 16:32   #24
Quote:
Humphrey kaže: Pogledaj post
U toj seriji mi jedino Arthur i Spence nisu iritantni. OK i Carrie može proći jer je zgodna, a i njeno iritantno ponašanje obično proizlazi iz toga jer je kučka, što donekle ublažuje iritantnost. Doug je jednostavno idiot, nema ništa iritantnije od tog djetinjeg ponašanja. I Raymond je takav( valjda je to pravilo u američkom sitcomima) ali opet nekako u dozama normale pa čak i povjeruješ da netko može biti takav i to onda bude simpatično.

Ali sve u svemu serija je ok za pogledati.
Da,ali Debra nema tu kljuckavost koju Carrie ima
Ovo je smiješno,ovo nije
__________________
----
Novi233 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2011., 16:38   #25
meni je raymod IRITANTAN! jedino su mi dobri ona stara luda i njegova žena koja je prelijepa

kod ovih tu pak me iritiraju njegovi frendovi.

raymod je loša verzija bračnih voda
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2011., 16:41   #26
Quote:
Novi233 kaže: Pogledaj post
Da,ali Debra nema tu kljuckavost koju Carrie ima
Ovo je smiješno,ovo nije
Debra je definitivno smiješnija od Carrie, ona i Ray su mi bolji od Douga i Carrie.Ta serija mi je bolja od Kralja Queensa.

Ali i Carrie je smiješna, ona bi kao lik bila iritantna da je recimo u braku sa Rayom ali kad je u braku sa osobom koja je u biti idiot razumijem njeno ponašanje.

Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
meni je raymod IRITANTAN! jedino su mi dobri ona stara luda i njegova žena koja je prelijepa

kod ovih tu pak me iritiraju njegovi frendovi.

raymod je loša verzija bračnih voda
Ne bih rekao, Bračne vode( koje su meni jedna od omiljenih serija)su parodija na sladunjave sitcome iz osamdesetih. Raymond ima isti koncept kao i te serije ali nije toliko sladunjav, realističniji su u prikazu obiteljskih odnosa.

Zadnje uređivanje Wild Horses : 10.09.2011. at 13:03.
Humphrey is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2011., 17:03   #27
Quote:
Humphrey kaže: Pogledaj post
Ne bih rekao, Bračne vode( koje su meni jedna od omiljenih serija)su parodija na sladunjave sitcome iz osamdesetih. Raymond ima isti koncept kao i te serije ali nije toliko sladunjav, realističniji su u prikazu obiteljskih odnosa.
Pa nema baš, svi ti sitcomi su više fokusirani na odnos s klincima (puna kuća, cosby show) dok je raymund (serija) više fokusiran na odnos snahe sa napasnom svekrvom,u biti po meni je zapravo glavni lik Debra ne toliko raymund
__________________
----
Novi233 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2011., 18:50   #28
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
meni je raymod IRITANTAN! jedino su mi dobri ona stara luda i njegova žena koja je prelijepa

kod ovih tu pak me iritiraju njegovi frendovi.

raymod je loša verzija bračnih voda
ne znam gdje si uočio ikakvu sličnost s bračnim vodama.bundy je siromah,rijetko jede,žena ništ ne radi, mrzi seks s ženom.dok je ray ugledni sportski novinar,žena mu rinta svaki dan,kuha,obožava seks s ženom...
__________________
nemoj
high_voltage is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2011., 21:24   #29
men je ova serija bas dobra. uvijek se da pogledat. valjda zato sto nije tolko izreprizirana. al nie samo zbog toga. ovih dana cu ju prije pogledt neg raymonda najjaci lik mi je arthur.

raymond mi je vec dopizdio. al i to se prije dalo gledat dok nije 133333333333300304930492324 izreprizirano. u toj seriji mi je najjaci lik raymondov stari. jel ono frank se zove.
Boki000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2011., 22:41   #30
Quote:
Vilibald kaže: Pogledaj post


ja već mislila da će i ovo biti topik di svako kaže koja mu je epka i koja scena najbolja
vilibalde, ne spamaj, već piši.





asdfgh is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2011., 22:49   #31
Quote:
high_voltage kaže: Pogledaj post
ne znam gdje si uočio ikakvu sličnost s bračnim vodama.bundy je siromah,rijetko jede,žena ništ ne radi, mrzi seks s ženom.dok je ray ugledni sportski novinar,žena mu rinta svaki dan,kuha,obožava seks s ženom...
veliš sve isto, ali samo obrnuto
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2011., 12:19   #32
Nije mi loša serija, ima svojih jako dobrih trenutaka
Najbolji mi je Stari.

Sjećam se jedne epizode, kad je Doug završio u bolnici i sad nazvao staroga da mu donese zdrastvenu. I sad stari traži zdrastvenu i uhvati ga kći. I izvadi on kontracepcijske pilule i kaže, evo našao je bombone.

Kaže ona, tata to nisu bomboni već pilule. A on se izdere: Nije valjda da te dira?

Dyma is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2011., 12:27   #33
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
veliš sve isto, ali samo obrnuto
pa da znači potpuno suprotno od bundya.
__________________
nemoj
high_voltage is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2011., 13:23   #34
Meni jedna od najboljih humoristicnih serija ikada....
U rangu sa Seinfeldom,the big bang theory,friends ..itd

Posebno mi je fora onaj Arthur ...
__________________
Kako oblikovati potpise
gonzalez66 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2011., 13:50   #35
Quote:
asdfgh kaže: Pogledaj post
vilibalde, ne spamaj, već piši.







a šta ću reć, ona je nadrkana, isfrustrirana glupača koju ni rođeni ćaća ne voli, i kolege na poslu je mrze, pa se iskaljuje na debelom idiotu kojem je jedina pomisao i misao danu, što smazat i kojem je mast izila mozak pa je s njom, ae. ukratko
al znaju imati i dobrih dana pa pogledam

jedina dobra konstanta je stiller

Quote:
gonzalez66 kaže: Pogledaj post
Meni jedna od najboljih humoristicnih serija ikada....
U rangu sa Seinfeldom,the big bang theory,friends ..itd

Posebno mi je fora onaj Arthur ...
daj ne bogohuli
__________________
ma jebeš potpis

Zadnje uređivanje Wild Horses : 10.09.2011. at 13:04.
Vilibald is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2011., 13:53   #36
Mene Artur nervira,njegova sitničavost mislim ej ono sa švedskim stolom u nekoj epizodi,cijal drama oko štz dva dolara(ili neš stino)
I uostalom čudi me što je ga je Carrie uzela k sebi,tj strpala u podrum,pametnije bi joj bilo da ga je dala u dom.
__________________
----
Novi233 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2011., 14:15   #37
da se svi ponasaju normalno (dosadno), onda ne bi bilo komedije
Boki000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2011., 14:37   #38
Pa u Senfeldu i Prijateljima sve si ponašju normalno pa je smiješno i nije iritantno,imaju i oni svojih izljeva ali u svakoj desetoj epizodi dok je ovo svakodnevno
__________________
----
Novi233 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2011., 14:41   #39
ne bih se složila. joey je npr. isforsiran. tj. njegova 'glupost' je isforsirana.
asdfgh is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2011., 15:36   #40
Da ,je,ali to mi u 90 posto slučajeva ne smeta,kod Arthura me u tolikom postotku smeta
Možda zato jer je Artuhur bliži realnosti od Joeya...
__________________
----
Novi233 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:26.