Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.10.2004., 21:08   #1
Talking Voodoo magija...

http://www.astromagicraven.com/magija/magija_voodoo.htm

izrazite svoje mišljenje..biste li to pokušali/usudili se...

 
Odgovori s citatom
Old 31.10.2004., 21:38   #2
Mislim da je ovo za Duhovnost.

Nude oni svašta još.

Možete i u školu magije.
Blaise is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2004., 21:46   #3
Jeste vidjeli da nigdje na stranici nema niti jedan jedini podatak o tome TKO su ti ljudi?
Možda im je neugodno.
Blaise is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2004., 23:40   #4
Citat:

Quote:
Zelite li primjenjivati bilje da biste dobili sto god zelite? Zelite li zadrzati zenu ili muza zauvijek? Da li se zelite otarasiti svojih neprijatelja? Zelite li dobiti onoga koga volite? Zelite li dogadjaje drzati pod svojom kontrolom? Zelite li dobiti posao i zadrzati ga?
Ovo mora da je jedna od šablona za blurbove koje možemo naći na koricama gotovo svih new age "spellbook-ova". Ne fakat, ak odete u neki bookshop sa knjigama na stranom jeziku i pogledate u New Age sekciju, samo potražite neku knjigu sa riječima "magic" u naslovu i "explained" ili " easy" u podnaslovu, okrenite i voila! Na pozadini garant stoji nešto ovakvo.

Gomila impotentne djece... where do they come from?
__________________
"The Old Father has woven the threads of your life a long time ago... you can go and hide in a hole if you wish, but you won't live a minute longer."
Gaudrath is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2004., 01:56   #5
Imam ja lakše načine da se oslobodim svojih neprijatelja...
 
Odgovori s citatom
Old 01.11.2004., 11:58   #6
Quote:
Enchantress kaže:
Imam ja lakše načine da se oslobodim svojih neprijatelja...
kao???
 
Odgovori s citatom
Old 01.11.2004., 14:17   #7
Sjekirom

Al ozbiljno, voodoo se razvio u uvjetima di su ocajnici smisljali stvarno bilokakve metode za plasenje svojih opresora, pa zato i ima tolke negativne rituale, al nije bas da se religija svodi na neke "prakticne magije", osim mozda komercijalnih shtoseva za prodavanje glupim bjelcima
__________________
[size=1]-Bljog-
-Watashi!i!i!i- is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2004., 14:40   #8
Ovdje imate link za one koje eventualno zanimaju malo točniji podaci o Voodoo-u, kolko sam vidio ima još linkova na dodatne stvari na dnu stranice. Enjoy!
__________________
"The Old Father has woven the threads of your life a long time ago... you can go and hide in a hole if you wish, but you won't live a minute longer."
Gaudrath is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2004., 15:55   #9
Kancelar Vojnog ordinarijata, don Anđelko Kaćunko, kaže da je jedan javni magijski obred imao presudnu ulogu u životu Franje Tuđmana.
Na Samoborskom fašniku tijekom devedesetih netko je naivnom hrvatskom puku podvalio lutku predsjednika države.
Koordinirano iz zagrebačke magijske središnjice, narod je naveden da probada lutku.
I svi znamo kako je to završilo. Predsjednik se razbolio i umro.


S obzirom da je don Kaćinko na predstavljanju knjige dr. Šošića podijelio neki materijal koji sadrži više podataka, kako piše u današnjem Jutarnjem listu, bilo bi zanimljivo saznati što je sve don K. spreman podijeliti s nama.

Na monitorovoj stranici imate zanimljivih linkova vezanih uz tu priču.

Tko se tu sprda?
Blaise is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2004., 15:57   #10
da! :klap: ma bravo za njega!
oduševio me taj članak u jutarnjem jutros... nije me iznenadila ta priča, ali me članak oduševio...
predcjednik je umro od vudua, jebote
__________________
"Life is like a box of chocolates - you always know that you'll get fat."
mrkenangelo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2004., 16:00   #11
Quote:
mrkenangelo kaže:

predcjednik je umro od vudua, jebote
Možda se pretvorio u zombija.
Možda luta Medvedgradom. A ljudi se pitaju tko je ugasio onu vatru tamo.
Blaise is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2004., 16:04   #12
mama.... mene je strah... kaj ćemo sad?????
__________________
"Life is like a box of chocolates - you always know that you'll get fat."
mrkenangelo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2004., 19:03   #13
Quote:
Blaise kaže:
A nešto me štreca (da ne velim probada) s desne strane.
To ti mi pikamo tvoju lutku Zubo Moderatorski...valjda buš zdržala do fašnika

Ma ne brini nema zlobe samo te pomalo starost načinje....pa boli.
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2004., 19:07   #14
Quote:
Nemruth Dagi kaže:
Ma ne brini nema zlobe samo te pomalo starost načinje....pa boli.
Ne boli to.
To se bliži konačno rješenje svih mojih problema.
Blaise is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2004., 20:24   #15
Quote:
Blaise kaže:
Ne boli to.
To se bliži konačno rješenje svih mojih problema.

Je morti.

Postati ćeš prva forumska svetica,
Sveta Zuba Moderatorska...idem mam priču o tome napisati, sam mi nemoj okinuti dok je ne završim.
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2004., 20:37   #16
Prije par godina su se masovno prodavale vudu lutkice Canjuge, Šeksa, i još nekih omraženih političara
 
Odgovori s citatom
Old 05.11.2004., 21:05   #17
Quote:
Oleander kaže:
Prije par godina su se masovno prodavale vudu lutkice Canjuge, Šeksa, i još nekih omraženih političara
Ne treba dugo čekati fašnik.

Možemo l' očekivati Kaćunkove navijače s lutkama "ljubljenog" aktualnog predsjednika?
Dunj@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2004., 14:00   #18
probadali su lutku i franjo se razbolio i umro. gluposti! kolko se ljudi razboli i umre, kaj su i njihove lutke probadali. mislim da je to sve hrpa gluposti!
__________________
www.viva-vava.blogspot.com
vtea is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2004., 20:48   #19
Kako gluposti? To je tocno ono shto voodoo nindja masoni zele da ljudi misle!!! Vi morate shvatit da voodoo magija ubija precjednike ko misheve. Shto mislite kak je arafat umro? Voodoo!!! A kak je hitler umro?!? Isto voodoo!! A stipe mesic? Pa voodoo, naravno!! A zakaj se castro spitchko na pod na javnoj televiziji?!? Vjerojatno ste pogodili, voodoo!! A jeste li znali da su prije par godina osim simulatora letenja ukradene minijaturne replike wtc tornjeva i dve makete putnickih aviona?!? Jel vam se sve treba objasnit? Ajme nevjernikaaa
__________________
[size=1]-Bljog-
-Watashi!i!i!i- is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2004., 21:46   #20
Quote:
Blaise kaže:
Kancelar Vojnog ordinarijata, don Anđelko Kaćunko, kaže da je jedan javni magijski obred imao presudnu ulogu u životu Franje Tuđmana.
Na Samoborskom fašniku tijekom devedesetih netko je naivnom hrvatskom puku podvalio lutku predsjednika države.
Koordinirano iz zagrebačke magijske središnjice, narod je naveden da probada lutku.
I svi znamo kako je to završilo. Predsjednik se razbolio i umro.


S obzirom da je don Kaćinko na predstavljanju knjige dr. Šošića podijelio neki materijal koji sadrži više podataka, kako piše u današnjem Jutarnjem listu, bilo bi zanimljivo saznati što je sve don K. spreman podijeliti s nama.

Na monitorovoj stranici imate zanimljivih linkova vezanih uz tu priču.

Tko se tu sprda?
Da ti nije bilo Franje Tudmana nebi ti sad tu sjedila i piskarala,nego bi bila ti vodoo lutka u krajinici
bozanstvena333 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:31.