Natrag   Forum.hr > Društvo > Prirodne znanosti > Astronomija i astrofizika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.09.2013., 22:37   #1
Kupujem knjige: Hiperprostor i Kvantna kocka

Ispricavam se sto otvaram topic samo za to. Ali NIGDJE, ni u antikvarijatu ni na oglasima ni na bilo kojoj domaćoj internetskoj stranici ne mogu naći ove dvije knjige:
Leonid Ponamarev – Kvantna kocka (školska knjiga)
Michio Kaku - Hiperprostor (Algoritam)

Ako imate te dvije knjige, prodejte ih meni, zaradite novce u ovim teskim vremenima. Nemojte da bezveze beru prašinu

Pitao sam nakladu Algoritma hoce li napraviti jos jednu nakladu (ova jedna jedina je imala mizernih 1000 kopija - sve se prodalo) -nemaju to u planu. Bas ne mogu nabavit nikako ni od koga.
jozakozarijeka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2013., 20:45   #2
Quote:
jozakozarijeka kaže: Pogledaj post
Ispricavam se sto otvaram topic samo za to. Ali NIGDJE, ni u antikvarijatu ni na oglasima ni na bilo kojoj domaćoj internetskoj stranici ne mogu naći ove dvije knjige:
Leonid Ponamarev – Kvantna kocka (školska knjiga)
Michio Kaku - Hiperprostor (Algoritam)

Ako imate te dvije knjige, prodejte ih meni, zaradite novce u ovim teskim vremenima. Nemojte da bezveze beru prašinu

Pitao sam nakladu Algoritma hoce li napraviti jos jednu nakladu (ova jedna jedina je imala mizernih 1000 kopija - sve se prodalo) -nemaju to u planu. Bas ne mogu nabavit nikako ni od koga.
I ja sam zainteresovan za ovu knjigu.

Prošle godine sam vidio na Laguninoj stranici da je "Hiperprostor" na listi za prevođenje, ali kao da su odustali. mošda Heliks?

Edit: Sad vidim da je knjiga "Hiperprostor" u najavi, ali na stranici Heliksa. Samo, već je dugo u najavi i nikako da izađe u prodaji.

Zadnje uređivanje Laplace : 21.09.2013. at 21:08. Reason: Dopuna posta.
Laplace is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:42.