Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.04.2017., 19:33   #41
Film će biti trash, al opet: zašto je jedan od najgenijalnijih umova na svijetu odlučio postat profesionalni gladijator na tamo nekom planetu?
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2017., 19:45   #42
planet hulk storyline. junaci sa zemlje rijesili su se hulka prije civil wara (pravog civil wara, ne ovog filmskog sranja koje nam je servirano) i poslali ga sa zemlje, i onda je ovaj zavrsio oslabljen na nekom planetu kao gladijator
__________________
Order is for idiots, genius can handle chaos.
Eng3lthal is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2017., 20:11   #43
imas i animirani film planet hulk.. nije los
__________________
I see no changes. Wake up in the morning and I ask myself: Is life worth living ? Should I blast myself ?
92marko is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2017., 20:15   #44
Zašto se u svim SF-ovima napredne civilizacije koje putuju po galaksijama, poput npr. Asgardijanaca, ponašaju plemenski, imaju oklope i mačeve i imaju plemensku hijerarhiju itd
poštopoto is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2017., 20:21   #45
a koja je ova ultra strong zenska? inace, ok mi izgleda
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
Zek@n is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2017., 20:34   #46
Ako mislis na ovu crnu, to je božica smrti Hela, a glumi ju Cate Blanchett. Meni super izgleda.
Meron is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2017., 20:34   #47
Quote:
sonja:) kaže: Pogledaj post
Bonus za curice - ošisani Hemsworth
Preuzeto iz nedavno okončanog strip mini serijala The Unworthy Thor.



Quote:
Zek@n kaže: Pogledaj post
a koja je ova ultra strong zenska? inace, ok mi izgleda
Hela, boginja smrti. U stripovima je ona Lokijeva kćer ali ne vjerujem da je i ovdje.
TomislavM is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2017., 20:59   #48
tnx, nisam jos cuo za nju. kako je ona uopce povezana sa thorom? zeli pad asgarda?
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
Zek@n is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2017., 22:55   #49
Meni je trailer izvrstan. Pogledao sam ga triput već, baš sam nabrijan. Prvo zbog odličnog soundtracka u traileru, a drugo zbog Cate Blanchett koju obožavam, a u ovom filmu baš mi izgleda odlično (posve drugi stil uloge od svih njenih prijašnjih). Jedna od najkompletnijih glumica danas, a ako joj je lik dobro razrađen mogla bi biti jednako štovana kao Loki (tu govorim skroz subjektivno jer priželjkujem odličnu negativku od nje). Jedva čekam
El Nino9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 02:44   #50
Quote:
poštopoto kaže: Pogledaj post
Zašto se u svim SF-ovima napredne civilizacije koje putuju po galaksijama, poput npr. Asgardijanaca, ponašaju plemenski, imaju oklope i mačeve i imaju plemensku hijerarhiju itd
E, buraz, da je Rambo ili Džadž Dred fural mač sa sobom - koje bi to tek klanje bilo...
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 10:40   #51
Ovo je zakon, muzika kao stvorena za trailer, Zepel. naravno
Meni je ovo super
SHOGO is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 20:05   #52
Ovo mi je najbolji shot u traileru, čini se kao da bi mogla ukrasti show povisila je iščekivanje za ovaj film.



Meron is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 22:43   #53
Quote:
Meron kaže: Pogledaj post
Ovo mi je najbolji shot u traileru, čini se kao da bi mogla ukrasti show povisila je iščekivanje za ovaj film.




Apsolutno. Pogledao sam tu scenu barem 15ak puta hahaha
Baš imam feeling da će biti opaka bad-ass negativka. Talent ima za to nedvojbeno. Redatelj filma ju je pohvalio za ulogu. Daj Bože dobrog scenarija za nju

Također ima priča da joj ovo neće biti jedini nastup u MCUu, već da će kasnije udružiti sa Thanosom i onda će oboje prkositi Avengersima
El Nino9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 22:52   #54
Uz Thanosa, daleko najjači villain u MCU.
I inače Marvel ne prikazuje ni približno pune mogućnosti likova, ali viđeno ovim teaserom kako lakoćom zaustavlja jedno od najjačih oružja, možda su i to podignuli na višu razinu. Geeka poput mene to veseli
halek is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2017., 08:26   #55
Koja im je fora s ovim logom u stilu videoigara iz 80-ih? Al dobar trailer iako su mi Thorovi standalone filmovi najlošiji dio MCU-a.
__________________
They are gone now. Fled, banished in death or exile, lost, undone. Over the land sun and wind still move to burn and sway the trees, the grasses. No avatar, no scion, no vestige of that people remains. On the lips of the strange race that now dwells there their names are myth, legend, dust. - Cormac McCarthy
Wild Horses is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2017., 08:38   #56
Quote:
Wild Horses kaže: Pogledaj post
Koja im je fora s ovim logom u stilu videoigara iz 80-ih? Al dobar trailer iako su mi Thorovi standalone filmovi najlošiji dio MCU-a.
Žele potaknuti sličnosti sa guardians of the galaxy, gdje su isto stavljali 80's štih tu i tamo.
Ako sam dobro razumio svemirski filmovi bi trebali biti sa više boja, i par starinskih fora da se razlikuju od ostalih filmova.
Trailer je fora, jadan asgard opet nastradao. Doduše manje od New Yorka ali koliko puta može eksplodirati
dobrimag is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2017., 19:24   #57
Quote:
halek kaže: Pogledaj post
Uz Thanosa, daleko najjači villain u MCU.
I inače Marvel ne prikazuje ni približno pune mogućnosti likova, ali viđeno ovim teaserom kako lakoćom zaustavlja jedno od najjačih oružja, možda su i to podignuli na višu razinu. Geeka poput mene to veseli
To nije moralo ući u trailer nego nas iznenaditi u filmu.
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2017., 19:29   #58
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
To nije moralo ući u trailer nego nas iznenaditi u filmu.
Zapravo, ta scena me i privukla da odem pogledati film; Marvelovi negativci su, sami po sebi, bezlični i zaboravljivi, a kamoli tek ženske negativke. Tako da za stavljanje te scene u teaser
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2017., 01:24   #59
Vrhunski trailer odrađen u GOtG stilu. Malo me jedino smeta što su se riješili Portmanice na malo bezobrazan način (da će u filmu reći kako su prekinuli). Thor gubi svoj čekić kao što je Stark uništio sva svoja odijela i Rogers napustio svoj štit tako da do kraja filma vjrj nećemo vidjeti novu verziju čekića ili dr. Strangea kako popravlja staroga. Sve u svemu, ovo u kino idem gledati i sam ako budem morao.
Cyathea Roka is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2017., 09:50   #60
Quote:
poštopoto kaže: Pogledaj post
Zašto se u svim SF-ovima napredne civilizacije koje putuju po galaksijama, poput npr. Asgardijanaca, ponašaju plemenski, imaju oklope i mačeve i imaju plemensku hijerarhiju itd
Rule of Cool.
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:50.