Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.04.2011., 19:09   #1
Što im znače takva teška pitanja?



Nerijetko ostanem zatečen kakvim ja sve pitanjjima nasjednem kod žena, a na koja nema pravog odgovora.

Recimo, bude nezgodno kad cimerica pita jel joj dobro stoje te roze balerinke uz tu zelenkastu suknju. (balerinke=) I sad, ako ja kažem da pašu, ona mi kaže da šta lažem, kakav sam ja to prijatelj. A ako se povjerim i kažem da su ružne ko ništ, onda sam opet bezobrazan, jer kao ne znam reć kad je nešto lijepo. U oba slučaja izbit će svađica.

Ili me pita da li mi se sviđa njeno ime? (bit će neki kompleks) Ma naravno, Merhunisa, tvoje sise još i više. Ležimo skupa a ona: o čemu razmišljaš? Rijetko, ali čak i ono zna bit neugodno: jel se ti viđaš s nekim još? Pa zašto me tako gledaš ? Zatim, jel ti zgodna ona tamo (neka bomba)?
Vrh vrhova kod nekih: jel me voliš?

Možda nije ista kategorija, ali jel i iz istog razloga kad ju zovem van samo na piće i sl. ne mogu sić s telefona barem 15 minuta?

Futhark is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2011., 19:24   #2
evo ti šalabahter za ubuduće:
Quote:
Futhark kaže: Pogledaj post
Recimo, bude nezgodno kad cimerica pita jel joj dobro stoje te roze balerinke uz tu zelenkastu suknju. (balerinke=)
odgovor: Tebi sve dobro stoji
nakon par puta će te prestati pitati
Quote:
Futhark kaže: Pogledaj post
Ili me pita da li mi se sviđa njeno ime?
odgovor: Tvoje ime je jako lijepo, a ti si još ljepša.
Quote:
Futhark kaže: Pogledaj post
Zatim, jel ti zgodna ona tamo (neka bomba)?
odgovor: ti si ljepša od nje
Quote:
Futhark kaže: Pogledaj post
Vrh vrhova kod nekih: jel me voliš?
odgovor: da (i poljubi ju)
ili ju samo poljubi
Quote:
Futhark kaže: Pogledaj post
Možda nije ista kategorija, ali jel i iz istog razloga kad ju zovem van samo na piće i sl. ne mogu sić s telefona barem 15 minuta?
rješenje: budi na MK, dok ona trkelja ti se zabavljaj

Zadnje uređivanje Krkimir : 18.04.2011. at 19:35.
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2011., 19:42   #3
kolkose ja razumijem u zene njima se mora lagati..a razumijem se jer sam to sve vec procitao u ljubavnim romanima..tamo kad se tip posvadja sa zenkom na trecoj stranici nema sile da je ne klepi na 64 i da ona njega ne voli..ostale stranice od 3-64 su samo laganje... pricatje bitna.. kao ono njene oci su kao ta i ta jezera koja se tope sa alpa... i da ti ona lici na milku (onu kravu).. kad se naljuti onda kazes mislio sam dab ti trebala kupt takve cipele.. mislim ono politika detanta yebogati..jel studiras politiku ilne.. malo popustis pa uvalis kaylu.. al moras bit i osjetljiv... reci joj da je volis vise od dvije kile pite, 3 para cevapa i 10 litara piva u staklenim bocama..ak na to ne padne onda stvarno ne znam
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2011., 19:45   #4
E dobro pitanje, vidiš - da li ona zapravo želi da joj lažem ili nešto drugo?
Futhark is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2011., 19:48   #5
Quote:
el_mariachi kaže: Pogledaj post
kolkose ja razumijem u zene njima se mora lagati..a razumijem se jer sam to sve vec procitao u ljubavnim romanima..tamo kad se tip posvadja sa zenkom na trecoj stranici nema sile da je ne klepi na 64 i da ona njega ne voli..ostale stranice od 3-64 su samo laganje... pricatje bitna.. kao ono njene oci su kao ta i ta jezera koja se tope sa alpa... i da ti ona lici na milku (onu kravu).. kad se naljuti onda kazes mislio sam dab ti trebala kupt takve cipele.. mislim ono politika detanta yebogati..jel studiras politiku ilne.. malo popustis pa uvalis kaylu.. al moras bit i osjetljiv...
a crysis management, iliti kontrolirana kriza?
ako ćete se već svađati (a svađat ćete se sigurno) onda je bolje da se svađate oko nečega od čega ćeš ti imati koristi, a ne oko njezinih pizdarija
Quote:
el_mariachi kaže: Pogledaj post
reci joj da je volis vise od dvije kile pite, 3 para cevapa i 10 litara piva u staklenim bocama..ak na to ne padne onda stvarno ne znam
možda bi mogao voljeti neku žensku više od pite, više od ćevapa (8 komada) ili više od pive (3 velike),
ali više od pite, ćevapa i pive - nijednu :iskreni:

Zadnje uređivanje Krkimir : 18.04.2011. at 20:23.
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2011., 19:50   #6
Quote:
Futhark kaže: Pogledaj post
E dobro pitanje, vidiš - da li ona zapravo želi da joj lažem ili nešto drugo?
ona hoće tvoju pažnju, kao dijete od 5 godina
i da joj govoriš ono što ona hoće čuti
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2011., 20:10   #7
Sačuvat svoj razum, a? Vidiš nisam ja tako iskusan ko vi, ja uvijek pokušavam nešto riješit da znam zašto je nešto tako. Dobro dođe malo osvješćivanja ovdje s vremena na vrijeme

Al recimo kad vidim starce, moj stari ne radi ni to, samo šuti, al ova ga mrzi a i voli još i više zbog toga.
Futhark is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2011., 20:22   #8
Quote:
Futhark kaže: Pogledaj post
Al recimo kad vidim starce, moj stari ne radi ni to, samo šuti, al ova ga mrzi a i voli još i više zbog toga.
e to je druga priča, nakon par godina ona shvati sve tvoje fore,
i što god da kažeš neće biti dobro, pa on ne kaže ništa
ni to nije idealno, ali je bolje nego da išta kaže
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2011., 21:43   #9
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
evo ti šalabahter za ubuduće:

odgovor: Tebi sve dobro stoji
nakon par puta će te prestati pitati

odgovor: Tvoje ime je jako lijepo, a ti si još ljepša.

odgovor: ti si ljepša od nje

odgovor: da (i poljubi ju)
ili ju samo poljubi

rješenje: budi na MK, dok ona trkelja ti se zabavljaj
skoro 100% krivo
poradi joj na samopouzdanju i samo cekaj kaj ce ti se poceti dogadati i koliko ce joj trebati da dode do zakljucka kako ti nisi dovoljno dobar za nju
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2011., 22:45   #10
Quote:
Futhark kaže: Pogledaj post
balerinke=
Stvarno ne kužim koja je to fora s muškarcima i balerinkama
Pa nema bolje, udobnije i ljepše obuće. Stvarno ste čudaci.
Brains&Beauty is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2011., 23:25   #11
Quote:
Futhark kaže: Pogledaj post
Sačuvat svoj razum, a? Vidiš nisam ja tako iskusan ko vi, ja uvijek pokušavam nešto riješit da znam zašto je nešto tako. Dobro dođe malo osvješćivanja ovdje s vremena na vrijeme
Zamaraš se s glupostima. Mlad si, naučit ćeš. Opusti se i prestani analizirati svako pitanje.
Misguided Ghost is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2011., 23:28   #12
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
skoro 100% krivo
poradi joj na samopouzdanju i samo cekaj kaj ce ti se poceti dogadati i koliko ce joj trebati da dode do zakljucka kako ti nisi dovoljno dobar za nju

Hmmm..... ali što žena ima više samopouzdanja to je bolja u sexu, a opet ako ima previše samopouzdanja može se uzoholiti pa zaključiti da može i bolje i tako se svi vrtimo u začaranom krugu
__________________
Moj potpis? (finger) tko zna za što to netko može iskoristit'.
Rasta_Lion is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2011., 23:32   #13
treba joj povremeno reći koliko je glupa, kad nešto zasere
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2011., 02:05   #14
Quote:
Rasta_Lion kaže: Pogledaj post
Hmmm..... ali što žena ima više samopouzdanja to je bolja u sexu, a opet ako ima previše samopouzdanja može se uzoholiti pa zaključiti da može i bolje i tako se svi vrtimo u začaranom krugu
Netko je prošao na najteži način, evo ti jedna piva da popijemo za sve
Futhark is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2011., 17:50   #15
ops, zaboravio sam odgovoriti na još par pitanja:
Quote:
Futhark kaže: Pogledaj post
Ležimo skupa a ona: o čemu razmišljaš?
odgovor: razmišljam o tome koliko si ti sretna zato što me imaš
Quote:
Futhark kaže: Pogledaj post
Rijetko, ali čak i ono zna bit neugodno: jel se ti viđaš s nekim još?
odgovor (duhovito): vidim se sa frendovima kad idemo na pivo
Quote:
Futhark kaže: Pogledaj post
Pa zašto me tako gledaš ?
e ovo je toliko glupo pitanje da moram tražiti džoker za pomoć
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2011., 18:02   #16
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post

e ovo je toliko glupo pitanje da moram tražiti džoker za pomoć
To me totalno ubije kod ženskih. Ja ne znam jel to stvar općeg mentaliteta ili čega, al usiječe mi se jako u pamćenje.


Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post

odgovor: razmišljam o tome koliko si ti sretna zato što me imaš
Nije moj stil, imaš kaj bolje? Recimo i ako kazem da razmisljam o nama onda ce pocet s nekim planovima, ja se ustrtarit i postat nezadovoljan pa ce kadtad izbit svadjica, a ako kazem da mislim o necem desetom, onda ce rec: ja mislila da ti razmisljas kak nam je bilo dobro, i onda ce bit nezadovoljstvo s njene strane. Cure ti pamte takve stvari bolje nego slon. Nema ti onda spasa

Zadnje uređivanje Futhark : 19.04.2011. at 18:08.
Futhark is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2011., 18:13   #17
Quote:
Futhark kaže: Pogledaj post
Nije moj stil, imaš kaj bolje?
a ovo:
Razmišljam da li ti mene voliš onoliko koliko ja volim tebe
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2011., 18:18   #18
To bi značilo da sam spreman igrat njenu igru, al nisam. A i ne vjerujem ti ja u ljubav, još otkad sam se bario na maturalnoj s nekom koja je isti dan prije mene bila s trojicom mojih kolega a ja to nisam znao. I ispričala mi ona uredno priču kako sve to traje već dugo s njene strane, ovo ono, kad ona zapravo liječi Like a virgin sindrom.
Futhark is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2011., 18:22   #19
laži cijelo vrijeme, nije bitno što ti zapravo misliš
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2011., 19:05   #20
Sve si zamišljam što bi Darwin reko na to što kažeš. Možda nam počnu čitat misli za kojih 5000 g. Misli na buduće generacije!
Futhark is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:43.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger