Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.07.2009., 21:04   #1201
Quote:
gloryy kaže: Pogledaj post
Pozdrav narode.....molim ako ima netko iskustva na poziciji assistant bar manager na celebrity da se javi sa detaljnijim informacijama....ja sam radila već za carnival assistant f&b tako da imam predožbu o poslu al nikakvih informacija o celebrity-u....
svaka pomoć dobro došla...
ja sam radila na Celebrity-u 3 godine al bilo to prije 6 godina.. puno ses tvari od onda promijenilo...znala sam jednog asistenta iz Pitomace al taj sad zivi na Filipinima dugo vremena. Svi koje sam ja poznavala su se skrasili negdje u bijelom svijetu(svagdje ok al u HR nitko koga ja poznajem).. tako da , bilo je to prije dosta vremena.. sve zavisi kakav ti je tim trenutacno na brodu, i tko je bar manager, i tko je f&b manager.uglavnom tezak posao je to na Celebrityu...
trustno1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2009., 21:05   #1202
Quote:
prilika kaže: Pogledaj post
Mene zanima kakvi su zdravstveni kriteriji da bi se moglo ići raditi na brod, točnije u shop? Kolika minus dioptrija smije biti? Bila sam nedavno na laseru lijevog oka, ali to nije bilo skidanje dioptrije. Do sada nisam imala nikakvih problema sa očima i inače sam zdrava.

Jel teško raditi u shopu? Ima li možda koja cura koja je radila u shopu da nam napiše svoje dojmove?
to ti nije nikakav problem..znam njih puno koji su radili u shopu..
trustno1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2009., 21:06   #1203
Quote:
Gameseller kaže: Pogledaj post
Pozdrav sa Carnival Ecstasy-a ^^



Trenutno usidren u Miami-u
ha ha tamo mi jos uvijek radi bivsi muz...
trustno1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2009., 21:32   #1204
pozdrav

bok svima. evo jučer sam dobio poziv iz agencije swiss-atlantic za posao asistenta elektricara na bulk-u ,moj bi bio posao kontroliranje temperature na frigo kontenjerima. polazak za panamu 09.08. placa oko 1000-1200 e. ugovor na 5 mj.. sta mislite o tom poslu i o toj agenciji to bi mi bio prvi ukrcaj. hvala
ivan_1_9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2009., 21:36   #1205
Evo da ne čitam sad sve postove (a dosta jesam), imam jedno kratko pitanje. Kolike ja imam šanse sa svojih 19 godina i završenom HTT školom da upadnem na kakav cruiser? Mislim, jesam premlad? Nemam nekog radnog iskustva, govorim engleski i talijanski, a i njemački polovično, ako to šta pomaže. Eto nadam se da će netko odgovorit...
 
Odgovori s citatom
Old 04.08.2009., 12:31   #1206
CIAO svima na forumu zaista je odlican,za razliku od monogih drugih koje sam posetio.Imam jedno pitanje dali bilo ko od vas zna neki kontakt za neku pouzdanu agenciju koja vodi ljude na bilo turisticke bilo trgovacke brodove za Security Staff.Imam iskustvo u tome...postoji jedna companija iz Beograda koja to radi i preko njih sam vec bio na teretnim(cargo)brodovima kao security .Tamo smo plovili na relaciju Oman -Kenija(uglavnom u Mombasu) jedini problem tu je bio sto prilikom svakog tranzita smo morali ici kroz Adenski zaliv (zovu ga i Somaliski) koji je svojim vecim delo u blizini Somaliske obale i put kroz te vode je izuzetno rizican i opasan po nekad ,jer su ucestali napadi pirata na posade cargo brodova.Sve ostalo je bilo da kazem OK lova je isto bila dobra...tako da bih isao ponovo preko njih ali ono sad nemaju potrebu za ljudima jer su im sve pozicije popunjene i dosta ih je na cekanju .Jedan mali savet kad tamo dobijete posao ne ostavljajte gatako lako ako ikad planirate nazad.Ako nekog bude zanimalo mogu dati i pribliznije informacije o tome.Jos jednom molim da sve ako imaju bilo kakav dobar kontakt za agenciju koja vodi ljude za ovo radno mesto...
........veliki pozzz!!!!!!
gooxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2009., 15:51   #1207
Shop Manager na kruzerima

Da li je netko bio na intervjuu za ovu poziciju?!
Ili, još bolje, ukoliko je bio i dobio posao, što točno to radno mjesto podrazumijeva?! Jasno mi je da se o koordinaciji svih shopova na kruzeru koji ti odrede - zadužen si za ljude koji rade u njima, za nabavu robe, pozicioniranje iste, prodaju kroz kojekakve marketinške aktivnosti, dostizanje targeta... no, da li ima još štogod bitno i što bi bilo mudro spomenut na razgovoru? Jel mi promaklo nešto od "životne važnosti" a u opisu je radnog mjesta?!
Tnx.
kklea is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2009., 19:01   #1208
di ima taj oglas?
Borovnica28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2009., 14:34   #1209
zapravo... nigdje! prijavila sam se u agenciju da bi išla na te američanske brodice na poziciju "koja se prva otvori" pa... ova opcija mi se prva ponudila.
kklea is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2009., 18:28   #1210
smijemo pitati koja agencija?
__________________
Džaba ti je mijenjati drugove, gradove, države, kad svud ideš nepromijenjen ti.
Scarlet_Letter is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2009., 22:47   #1211
http://www.employment-power.com/
kklea is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2009., 23:42   #1212
zanimljivo. žarko si želim skupiti hrabrosti da jednog dana i to probam.
__________________
Džaba ti je mijenjati drugove, gradove, države, kad svud ideš nepromijenjen ti.
Scarlet_Letter is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2009., 10:55   #1213
...za mene su drugi skupili kada su odlučili da sam tehnološki višak
svjesna sam činjenice da se više ne zarađuje na tim brodovima kao prije xyz godina no.... tamo nema troškova plaćanja stambenih kredita, auta, benzina, klopice pa se nekako nadam da će mi ipak nešto ostat!
bitno mi je preživjet ovu recesiju
kklea is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2009., 15:40   #1214
da, meni bi taman ovo odgovaralo, jer ako ne skupim z aškolarinu, pauzirat ću godinu na faxu. idealno...
__________________
Džaba ti je mijenjati drugove, gradove, države, kad svud ideš nepromijenjen ti.
Scarlet_Letter is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2009., 15:49   #1215
Pozdrav svima,

Jel ima neko da je aplicirao preko za rad na brodovima za ovu 2009 godinu? Odabir je cula sam sad u septembru pa da razmjenimo informacije!
Zana79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2009., 16:14   #1216
ma da sam bila pametnija, trebala sam odmah po završetku srednje škole otić tako negdje, zaradit malo para pa after vani upisat neki faks a ne ovak...
no ja sve nekako naopačke radim. eto, završila faks u roku, imam radnog iskustva no.... recesija je uzela danak i sad, u kasnim dvadesetima, bi trebala "trbuhom za kruhom". grrr...
al, sreća u nesreći je da volim putovat pa taj odlazak gledam iz tog kuta
kklea is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2009., 16:17   #1217
Ja, ja, ja ....aplicirala za poziciju Shop Managera. Ti?
kklea is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2009., 16:27   #1218
Quote:
kklea kaže: Pogledaj post
ma da sam bila pametnija, trebala sam odmah po završetku srednje škole otić tako negdje, zaradit malo para pa after vani upisat neki faks a ne ovak...
no ja sve nekako naopačke radim. eto, završila faks u roku, imam radnog iskustva no.... recesija je uzela danak i sad, u kasnim dvadesetima, bi trebala "trbuhom za kruhom". grrr...
al, sreća u nesreći je da volim putovat pa taj odlazak gledam iz tog kuta
Bojim se nepoznatoga. Iskreno. Mogu upet i radit ko konj ali kad moram negdi u novo... E jebga
__________________
Džaba ti je mijenjati drugove, gradove, države, kad svud ideš nepromijenjen ti.
Scarlet_Letter is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2009., 16:50   #1219
ja sam nakon srednje škole bila dijete-dijete! bilo mi je bitno ić van, bit "lijepa" i lovit frajere.
e onda, nakon kraće pauze, sam upisala faks po principu "kud svi turci..." - ekonomiju.
sreća, nisam strašno fulala jer su mi brojevi jača strana no, po završetku, kada sam možda mogla/trebala krenut u neke poslovne avanture i pustolovine van.... javio se neki strah pomješan sa lijenošću - ono.... kak će bit, oću li se snać, jel to uopće za mene, pa ne da mi se sve ispočetka pa.... našla sam 100 izgovora umjesto da sam se u startu odvažila uć u koštac "sa životom" i borit se ko tigar.
al eto, kažu da nikad nije kasno.
kklea is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2009., 16:57   #1220
u svakom slučaju, javi što i kako si odlučila i kako je to prošlo. zanima me
__________________
Džaba ti je mijenjati drugove, gradove, države, kad svud ideš nepromijenjen ti.
Scarlet_Letter is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:22.