Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.07.2013., 15:28   #1321
Pozdrav. Jedno pitanje. Sad kad u 27ep. emir sazna sve o ferihi koliko epizoda će biti odvojeni. U kojoj epizodi će se pomiriti?
Zloguka ptica is offline  
Old 27.07.2013., 15:58   #1322
Quote:
Zloguka ptica kaže: Pogledaj post
Pozdrav. Jedno pitanje. Sad kad u 27ep. emir sazna sve o ferihi koliko epizoda će biti odvojeni. U kojoj epizodi će se pomiriti?
Pomirdba je poslije otmice, 44.ep.
__________________
Bolek obmanjuje narod! ♥
LaVie is offline  
Old 27.07.2013., 19:32   #1323
Quote:
LaVie kaže: Pogledaj post
Pomirdba je poslije otmice, 44.ep.
teeek? ajme ja imam maraton i sad sam na 31., Bože što im se osvećuje, al moram priznat predobar mi je u tim scenama kad ga proždire bol i voli , a ponižava ju, i ostaje u toj prokletoj zgradi ponajviše radi sebe, jer je ne može odgurnuti od sebe, uf <3
kad usporedimo na početku serije, gdje od glume ni g. :P
__________________
B&B <3
Aphrodite is offline  
Old 28.07.2013., 00:43   #1324
Huh evo odgledala sam 23 epizodu.
Bas mi je zao Emira koji stalno pokusava udovoljit Ferihi kako god zna i umije i onda se ona istrese na njega jer je naljute komentari za njenu obitelj i normalno da svima bude cudno sto toliko sizi zbog nepoznatih ljudi i kad je god pita sta ti je uvijek nista a vidi se da samo sto nije puknula.. prelijepa je ona scena kad ona dode kod njega i iznenadi ga i tek prosidba tu nemam komentara ne znam koja bi cura mogla odoljet onome. Joj Emire crni Emire zasto si tako savrsen povisuju mi se standardi a znam i sama da takvog savrsenstva nema u pravom zivotu. ostaje mi jos jedna epizoda od kraja prve sezone al bas sam u stisci s vremenom ufff ja... jedva cekam da Emir sve dozna zanimaju me te scene kad ce se on istresat na nju i maltretirat ih sve skupa. Na stranu sto je Hande bitch, glumica je meni prelijepa, bas zraci nekako me asocira na Bihter a ona mi je predraga i posebna.
__________________
"Trust is for old marrieds, Buffy. Great love is wild ... and passionate and dangerous. It burns and consumes."
dizzyfive is offline  
Old 28.07.2013., 11:26   #1325
Quote:
Aphrodite kaže: Pogledaj post
teeek? ajme ja imam maraton i sad sam na 31., Bože što im se osvećuje, al moram priznat predobar mi je u tim scenama kad ga proždire bol i voli , a ponižava ju, i ostaje u toj prokletoj zgradi ponajviše radi sebe, jer je ne može odgurnuti od sebe, uf <3
kad usporedimo na početku serije, gdje od glume ni g. :P
Da, ali sretat će se oni, bez brige.
Caga je odlično odglumio zločestog Emira. Na samome početku se nije moglo skužiti šta hoće reć svojim izrazom lica, ali kasnije je poradio na tome i rezultat je bome bio uspješan, razlika u glumi između 1. i 2. sezone je ogromna, ko da je preko noći glumački sazrio.

dizzyfive, meni je Hande uz Ferihu najdraži lik
__________________
Bolek obmanjuje narod! ♥
LaVie is offline  
Old 28.07.2013., 15:53   #1326
LaVie meni jos nije, vidjela sam da ste pisali kako ce se Hande kasnije jako poboljsat i sve ali to jos nisam vidjela tako da na temelju ovoga sto jesam Hande je i dalje bitch koja ne bira sredstva i ljude koje ce iskoristit kako bi dobila ono sto zeli. Kasnije ce mi se misljenje mozda skroz promijenit, al sve u svoje vrijeme
__________________
"Trust is for old marrieds, Buffy. Great love is wild ... and passionate and dangerous. It burns and consumes."
dizzyfive is offline  
Old 29.07.2013., 01:16   #1327
Koliko ce trajati ono sa Ruyom?
biljanap is offline  
Old 29.07.2013., 09:04   #1328
Quote:
biljanap kaže: Pogledaj post
Koliko ce trajati ono sa Ruyom?
Do poroda Hande će ju raskrinkati u 59.ep.
__________________
Bolek obmanjuje narod! ♥
LaVie is offline  
Old 29.07.2013., 10:43   #1329
Kako mi je Hande ćudna s smeđom kosom http://www.sabah.de/galeri/var/album...g?m=1321431224
Bolje joj stoji plava http://www.sicakgundem.com/resimler/...300/102882.jpg
Nego zanima me jel to ona promjeni boju kose u ovoj seriji ili nekoj drugoj?
Sanja 451 is offline  
Old 29.07.2013., 10:58   #1330
Quote:
Sanja 451 kaže: Pogledaj post
Kako mi je Hande ćudna s smeđom kosom http://www.sabah.de/galeri/var/album...g?m=1321431224
Bolje joj stoji plava http://www.sicakgundem.com/resimler/...300/102882.jpg
Nego zanima me jel to ona promjeni boju kose u ovoj seriji ili nekoj drugoj?
U propaloj 3.sezoni su ju pretvorili u brinetu.
__________________
Bolek obmanjuje narod! ♥
LaVie is offline  
Old 29.07.2013., 12:58   #1331
Quote:
LaVie kaže: Pogledaj post
U propaloj 3.sezoni su ju pretvorili u brinetu.
Koja treća sezona..ja sam pogledala ovu zadnju 69. epizodu..jeli ima još epizoda ..baš mi je bila muka od ovih nekoliko zadnjih

Jel to kraj ili ne?
Riva Taš Ev is offline  
Old 29.07.2013., 13:37   #1332
Došla sam do scene u liftu mislim da je 12 epizoda kada joj Emir kaže :"Kad god pogledaš u ogledalo vidjet ćeš mene" i izađe iz lifta.
Dalje nisam stigla da pogledam, ali odlična scena tako mi ga je žao a i nje sada kada je hoće zaručiti za brkatog, ovo me sve jako podjeca na situaciju Menekse i Halila i taj kraj serije, najgore mi je to što gledam, živciram se i onda na kraju ona umire, bezveze ali ne mogu se natjerati da prestanem gledati.
jenny 28 is offline  
Old 29.07.2013., 15:53   #1333
Ola ekipa
Evo još jedne kokoši koja je ovo već odgledala i koja ni dan danas nezna koji dojam ima
Odgledala sam još zimus ovu seriju na nagovor frendice i njezine opsjednutosti, i naravno ta opsjednutost je u neki tren prešla na mene xD ali kako je vrijeme odmicalo, sve sam više ostajala razočaranija i ravnodušnija.
Čitala sam vas zadnjih par dana i tek danas našla malo vremena da natipčem. U jednu ruku mi je drago da je Nova otkupila seriju i da je prikazuje, ali s obzirom da serija sama nema kraja kao takvog, malo mi bezveze to dođe .

Stvarno je odlična serija, prva sezona i negdje do polovice druge mi je super, ostatak, pogotvo zadnjih nekih 5 epizoda je totalni kaos . Iako je postava, gluma, scenski i sve na mjestu, previše se radnja razvodnila i nekako na silu završila. Još ono s Ruyom bi i moglo proć, ali cijela ona priča s Ece, Ferihom koja odlazi, u idućoj sceni je kao 3 godine kasnije, pa je bogata, pa hotel, pa Emirove zaruke, pa njihovo mirenje ono WTF?? u 10 sekundi su htjeli sve prikazat, a prije su radju toliko razvlačili, sačuvaj Bože ( kao npr. njiova razdvojenost od 28-43 epizode) too much ako se mene pita, iako je taj period bio baš dobar, pogotovo za uvid koliko je Cagatay sazrio u glumi.
Šteta priča je imala toliki potencijal, baš je krasna ljubavna priča, čak i ima neke kemije među njima, pa taj prikaz klasnih razlika, ma stvarno odlično, ali su naravno morali sve zasrat, pogotovo oni koji su odustajali od projekta pa zatim i producenti i sve skupa...
Hazal, Hazal, crna Hazal, trebalo bi te istuć Iako mi je ona super, voljela bih da je neka druga dobila njenu ulogu, onda bi valjda imali i završenu priču, iako ništa ne mora značit.

Evo toliko o općenitosti, sada konkrento ima jedna stvar koja me strašno, strašno živcirala. Kako pobogu F. nije mogla oprostiti E. šta ju je ošamario, a Mehmetu i tati koji su je pretukli?? Ja da mene stari ili brat tako pretuku, ošla bih odmah od kuće, bez trena razmišljanja, iako ne bi imala gdje otići, a kako smo vidili F. ošla nakon što ju je E. ošamario u st. dom, tako je mogla i od starog otić. Po mom mišljenju, previše se pokoravala pred "porodicom" .
Znam, znam, ima tu pouka i svega za promišljanje i možda sam ja nagle naravi, ali to me toliko živciralo da sam skoro komp. izbacila kroz prozor.

Hehe, eto toliko, ukoliko se još čega sjetim, natipčem. Izvinjavam se na ovim litanijama
Luxxy is offline  
Old 29.07.2013., 18:30   #1334
Dosla sam do 25 epizode, prvo sto mi je bilo uzasno cudno je da 23 epizoda zavrsi kako Aysun i Feriha pricaju a sljedeca epizoda pocinje scenom kad Halil upuca Zehru i sad prvo ne mogu nikako svarit sto Larin glas sikroniziraju, sad su joj i mamu promijenili a ova dosad glumica sto je bila meni je bila odlicna, Unala su promijenili isto mi je prosli glumac bio bolji, bolje mu je pasala uloga. Ako sam dobro shvatila i Leventov glas su sikronizirali sve do sad. Aysun i Sanem su stvarno previse nasminkane i kako je sa kod njih ljeto cini mi se kao da ce im se na licu sve istopit. I da Koray sa brkovima nadam se da ce ih se uskoro rijesit. Kako mi je bilo krivo kad je Aysun procitala pismo i bilo mi je bas zao Koraya kad se Hande onako hladnokrvno pocela ponasat prema njemu cim su se vratili u Istanbul. Koza. Jedva cekam da Emir dozna joj!
__________________
"Trust is for old marrieds, Buffy. Great love is wild ... and passionate and dangerous. It burns and consumes."
dizzyfive is offline  
Old 29.07.2013., 18:44   #1335
Riva Taš Ev Nije kraj, ima jos par epizoda, pa su onda krenuli od prve, ali je i taj pokusaj prospao i serija nema kraj, jer je prestala da se prikazuje zbog lose gledanosti. Sto se tice vecine fanova serije, 67. je kraj, bez poslednja dva minuta.

LuxyLady Slazem se da je prva sezona bila mnogo bolja od druge i da su na kraju upropastili seriju.
Tacno je da je Feriha bila previse popustljiva prema ovima iz podruma i ja bih otisla odande i ne bih ih trpela ni minut.
Emiru nije mogla tako brzo da oprosti, zato sto je on drugaciji, nije prostak kao Meho i Riza i apsolutno nije ocekivala tako nesto od njega.
Emir je za nju neko ko je voli i stiti, a ne neko ko bi je povredio, to mu je i ona rekla u 56. epizodi, kada su bili zakljucani u stanu.

dizzyfive Ta 24. epizoda nije postavljena do kraja, poslacu ti na pp link gde mozes da pogledas do kraja, ali bez prevoda.
Laru i Leventa ne sinhronizuju u drugoj sezoni.
I meni je prvi Unal bio bolji.
Koray ce imati brkove samo par epizoda.
Saraaaa84 is offline  
Old 29.07.2013., 19:04   #1336
Gledam epizode kad je Feriha otisla od kuce zbog samara...
Da li ce mu oprostiti?
Hoce li se pomiriti sad ili tek kad se bude vratila posle 3 god.?

Mene nervira sto Feriha nije imala vise srecnijih trenutaka u zivotu.
Ceo zivot joj je nekako bio obelezen i sputan tim siromastvom,sad je nasla coveka koji je voli ali i dalje nije srecna.Bas mi je zao sto nije vise nasmejana.

Ako je ovo bilo sve od ljubavnih scena,malo je.

I postajem jos vise ljuta zbog onakvog kraja serije jer Feriha nije to zasluzila.
biljanap is offline  
Old 29.07.2013., 19:08   #1337
Quote:
Saraaaa84 kaže: Pogledaj post
Riva Taš Ev Nije kraj, ima jos par epizoda, pa su onda krenuli od prve, ali je i taj pokusaj prospao i serija nema kraj, jer je prestala da se prikazuje zbog lose gledanosti. Sto se tice vecine fanova serije, 67. je kraj, bez poslednja dva minuta.
A tih nekoliko ..jel se mogu di pogledat..to bi bilo kao Emirov put.

Znači ..kraj je zabucan i nesuvisal..ništa čudno..uvijek uprskaju

Ja bi isto volila pogledat i taj neuspjeli pokušaj od par epizoda..nadam se da je Emir ipak stao na noge..jer ovo zadnje bi onda trebalo bit ranjavanje ..a i drugi likovi me zanimaju
Riva Taš Ev is offline  
Old 29.07.2013., 19:12   #1338
Quote:
biljanap kaže: Pogledaj post
Gledam epizode kad je Feriha otisla od kuce zbog samara...
Da li ce mu oprostiti?
Hoce li se pomiriti sad ili tek kad se bude vratila posle 3 god.?

Mene nervira sto Feriha nije imala vise srecnijih trenutaka u zivotu.
Ceo zivot joj je nekako bio obelezen i sputan tim siromastvom,sad je nasla coveka koji je voli ali i dalje nije srecna.Bas mi je zao sto nije vise nasmejana.

Ako je ovo bilo sve od ljubavnih scena,malo je.

I postajem jos vise ljuta zbog onakvog kraja serije jer Feriha nije to zasluzila.

Ona ce da se vrati kuci, ali se nece pomiriti.
Pomirice se posle par epizoda na Korayevom rodjendanu, ali to ce kratko da traje, ona ce brzo posle toga da ode u Ameriku.
Nazalost, to je sve od lepih scena, ima jos samo pomirenje i vencanje u zadnjoj epizodi.

Steta sto nije bilo vose srecnih scena, ali Fatih i scenaristkinje su tako zamislili, koga briga za gledaoce.


Riva Taš Ev Mogu da ti posaljem link na pp gde mozes da odgledas sve epizode, ali bez prevoda. Mislim da to niko nije prevodio.
Saraaaa84 is offline  
Old 29.07.2013., 20:00   #1339
LuxyLady, za mene je Emir u tom trenutku bio na razini Mehmeta i Rize, ni trunku bolji! Udariti ju nije smio, nije imao pravo na to. I s pravom mu nije mogla oprostiti, tko bi uopće u stvarnome svijetu? Polazeći od sebe poslala bi s prvim udarcem k vragu i podrumaše, a bome i Emira. Emir je trebao biti drukčiji od njih, on je trebao biti osoba koja nikada nije smjela dići ruku na nju i to baš zato što su ju oni do tad nemilice udarali sa svih strana. Kao osoba koja ju je voljela i borila se protiv Rize i Mehmeta, problem je trebao riješiti na drugi način. Podrumaši su udarali zbog neznanja, a Emir jer nije htio prihvatiti ono što je Feriha izrekla, nije se mogao suočiti s činjenicom da ona kao žena napravi istu stvar kao on koji je muškarac. Nikakva provokacija ni ništa nije opravdanje za to što je učinio! Ako je htio udarati, mogao je udarati riječima koje ponekad bole i više od šamara. Vidjeli smo i sami da mu je to dobro išlo u onoj zločestoj fazi nakon saznanja istine. Bezbroj puta riječima je s njom pobrisao pod. I zašto bi ona njemu oprostila taj čin? Meni to nema smisla. S pravom je poduzela svaki korak od tog trenutka. Drago mi je da je uzdignute glave otišla tu večer i stala konačno na kraj svim udarcima. "Oprostivši" mu značilo bi priznati da on na to ima pravo. Mislim, šta je sad još taj jedan šamar kad ih je već na stotine pokupila u podrumu? To mi ne drži vodu. Tko jednom udari, udarit će i drugi put. Imala je razloge ne javljati se na telefon, skrivati se od njega i svih ostalih, odbijati razgovarati, imala je pravo na sve.
Riza i Mehmet su je tukli jer su zatucani i mislili su da na to imaju pravo što je naravno netočno, ali to njihovi pileći mozgovi nikada nisu bili u stanju shvatiti. Udarali su jer su ih tako naučili, to je bio način ophođenja sa ženom jer za razgovor oni nisu znali. Najakše je bilo dići ruku i udarati do besvijesti. Oni su smatrali da joj time čine "dobro" jer su njih tako odgajali, to je bilo "prihvatljivo" i "ispravno". Po tom pitanju ni meni Feriha nije bila jasna, ona je za sve što je bilo protivno Rizinom zadrtom seljačkom uvjerenju dobila batine. Ne mogu shvatiti zašto se u ni jednom trenutku nije pobunila, rekla odj. svi i zbogom. Imala je kamo otići, ma i da nije, trebala je to napraviti. Nakon svih njihovih udaraca, Emirov je bio kap koja je prelila čašu. Osoba koja ju je trebala štititi i voljeti najviše na svijetu ponijela se kao zadnji kukavički kreten! Žalosno.

Ovo su moji nedavni postovi s druge teme u vezi šamara, pa da ne pišem ponovo.
Quote:
LaVie kaže: Pogledaj post
Ajme Nino, nemoj se ljutiti zbog ovoga što ću napisati, ali ja se s ovim ne mogu složiti, nema šanse! Zašto je k vragu Feriha zaslužila šamar? Pa šta je toliko strašno napravila da ju lupi? To što je rekla, njemu ne daje pravo da ju udara, to se ne radi nekome koga voliš. Šamar je šamar i tu nema nikakvog opravdanja. Tim činom postao je slabić. Krenuo je Rizinim i Mehmetovim stopama kao da ju oni do sad nisu dovoljno udarali.

To što je ona njega izbacila iz takta ne daje mu pravo da ju udara, nikakav afekt ni ništa ne može biti opravdanje za to.
Ona kao žensko nikada ne bi smjela izgovoriti to što je prethodilo šamaru, a on može raditi šta god hoće, kakva su to mjerila? Opet omalovažavanje žene, postavljanje dvostrukih kriterija jer je on muško, a ona žensko.
Emir je trebao lupati šakom o zid, mogao je porazbijati sve u stanu, vikati, psovati, a ne na nju dići ruku. Tko je on da ju udara, od kud mu pravo? Nitko.
On ovdje kao muškarac pokazuje ženi da se ima pokoriti pred njim i nikada mu se ne smije suprotstaviti, a Feriha je upravo to napravila i stoga zasluženo pokupila šamar? Mislim, šta sad Feriha više ne smije ni napraviti usporedbu, izreći ju naglas ni ništa? Meni je to smiješno. Tko je i on da joj to zabranjuje? Ma i da se ljubila s Levom njemu pred nosom nije ju imao pravo ošamariti, stvari se ne rješavaju udarcima. Ona njegovo savršenstvo mora shvatiti po pitanju Ruye, mora šutjeti kad on s njom ide doktoru, mora žmiriti i dalje glumiti glupaču koja ništa ne shvaća i osjeća te se pretvarati da joj je svejedno, nema logike. Ona kao žena ne smije postaviti ni jedno bezazleno pitanje? Prema tome bi on mogao raditi šta hoće samo zato što je muško i šamar bi bio opravdan? Nije ga zaslužila nikako. S pravom ga je pitala, ne kužim što je tu bilo toliko loše? Zašto sad ne bi ona njega malo provocirala? On je taj koji je napravio glupost zbog koje je i došlo do toga svega, ali to nije bitno, ona se morala pokunjiti? Njega bi jadnog trebali shvaćati jer ga je eto ona kao žensko uspjela isprovocirati svojim dugim jezikom do te granice da on pukne, kak da ne. Meni je to žalosno. Ako se ne može suzdržati, prihvatiti komentar, priznati da je on zajebao stvar, nek ide k vragu. Ona ima pravo na pitanje, ima pravo i na više od toga. Šamar nikako ne dolazi u obzir.

Emir je tim postpukom pao s trona na kojem je bio cijelo vrijeme serije, pao je jako nisko. Meni ga nije bilo žao jer se ponio kao zadnji kreten, u tom trenutku nije bio ništa bolji od Rize i Mehmeta. Ja mu taj šamar ne mogu oprostiti, ruku bi mu potrgala. Kad god se toga sjetim, bijesna sam na njega. Kakav je to čovjek koji udara ženu? Nije čovjek nego smeće.
On se kasnije pokajao, ali bilo je prekasno. Feriha je s pravom pokupila stvari i otišla uzdignute glave.
Quote:
LaVie kaže: Pogledaj post
Shvaćam te, ali to mu nije nikakvo opravdanje, tj. ne može i neće ga dobiti s moje strane. Poznato mi je, kao i svakoj od vas vjerujem, da riječi ubijaju svojom jačinom, ali ne mogu rezultirati takvim postupcima osobe na drugoj strani, tj. ne smiju. Ne pokušavam naći opravdanje za to jer mi nema smisla i nije vrijedno toga.
I nije Hazal kriva za takav kraj već Fatih. Serija je trebala završiti još u 4.mj., a završila je krajem 6. i to zbog Fatihove želje da zgrne još novaca u svoj džep. Hazal je kao i ostali imala ugovor, ako se dobro sjećam zadnje 2 epizode je snimila van ugovora. Svi su imali već planirane projekte i nisu ih mogli napustiti samo zato što je gospodin Fatih dobio pametnu ideju da zaradi još malo novaca 3.sezonom. Ubio je Ferihu da bi mogao nastaviti snimanje. Drago mi je da je ta vrla ideja propala.

Toliko od mene
__________________
Bolek obmanjuje narod! ♥
LaVie is offline  
Old 29.07.2013., 20:46   #1340
Sara i pomislila sam da nije do kraja postavljena pa sam cak isla provjerit i na youtubeu ali isto tako zavrsi pa mi nije bilo jasno ali sam i pretpostavila da je izrezana epizoda. Larin glas je od 21 epizode meni se cini skroz drugaciji ili su joj do te epizode sikronizirali pa prestali uglavnom nesto je drugacije. Isto i kod Leventa, sad mi u 25 epizodi zvuci drugacije nego dosad. Hvala Bogu pa nece zadrzat dugo brkove ne valja mu.
__________________
"Trust is for old marrieds, Buffy. Great love is wild ... and passionate and dangerous. It burns and consumes."
dizzyfive is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:48.