Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.11.2015., 17:03   #4801
Ako bas bude belik snijeg moze biti problema od Livna do Bugojna i preko Komara od Vakufa do Travnika jer su to planinski prevoji. U Sarajevu nema problema
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2015., 20:45   #4802
Ma lako za Sarajevo, mislija san konkretno na put do tamo.

Fala van.
labello red is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2015., 23:48   #4803
U sarajevu je vec pao snijeg
Trudna foka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2015., 14:14   #4804
Quote:
Trudna foka kaže: Pogledaj post
U sarajevu je vec pao snijeg
ko ga voli da BOg da mu s lustera pado
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2015., 18:32   #4805
Nemoj tako,znas da je Sa najljepse kad je snijeg
Trudna foka is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2015., 22:15   #4806
Ljudi ima tko iskustva kakav je Hostel Like?
kidcudi0306 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2015., 22:24   #4807
Quote:
Trudna foka kaže: Pogledaj post
Nemoj tako,znas da je Sa najljepse kad je snijeg
na planinama

@kidcudio, nemam pojma
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2015., 19:17   #4808
Quote:
kidcudi0306 kaže: Pogledaj post
Ljudi ima tko iskustva kakav je Hostel Like?
Sam smjestaj ti je ok. Nije skroz u centru. Od vjecnice imas nekih 7,8 minuta pjeske. Nalazi se iznad restorana Bazeni.

Sent from my LG-H635 using Tapatalk
Korespodencija is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2015., 11:30   #4809
Odlucili smo se iza nove godine , pocastit se izletom u Sarajevo....nikad nismo bili, a relativno nam je blizu....pa zasto ne... Znaci...trazim preporuku za smjestaj...da je u blizini Bascarsije, ne trazim nista fensi smensi, tj.

-da ne moramo tri dana jahati da bi vidjeli nesto od znamenitosti jer potomak nam je tek nedavno napunio godinu i nije odusevljen dugim hodanjem...

-da je cisto i uredno

-da ima parking



I sad jos par pitanja ici na 3 ili 5 dana...tj. moze li se sve obici lezerno i bez zurbe u tri dana?

Malo sam bacila pogled na ove ponude na raznim stranicama...pa...isplati li se kupiti tako neku ponudu ili da se radije upustimo vlastitu organizaciju?
VilleVixen is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2015., 14:12   #4810
pa ako zelis obici sve onda na 5. Za 3 mozes ono najosnovnije
Trudna foka is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2015., 17:28   #4811
Quote:
VilleVixen kaže: Pogledaj post
Odlucili smo se iza nove godine , pocastit se izletom u Sarajevo....nikad nismo bili, a relativno nam je blizu....pa zasto ne... Znaci...trazim preporuku za smjestaj...da je u blizini Bascarsije, ne trazim nista fensi smensi, tj.

-da ne moramo tri dana jahati da bi vidjeli nesto od znamenitosti jer potomak nam je tek nedavno napunio godinu i nije odusevljen dugim hodanjem...

-da je cisto i uredno

-da ima parking



I sad jos par pitanja ici na 3 ili 5 dana...tj. moze li se sve obici lezerno i bez zurbe u tri dana?

Malo sam bacila pogled na ove ponude na raznim stranicama...pa...isplati li se kupiti tako neku ponudu ili da se radije upustimo vlastitu organizaciju?
ja preporučam hostel mills. prije par god. sam bila, extra povoljno, bili smo sami u sobi sa kupaonicom za 20 e/noć (2 osobe). ugl sve novo - bar je onda bilo, čisto i toplo. vjerujem da je još uvijek tako. gazda je mlad, zgodan, pristupačan, susretljiv, pokupi vas lako na kolodvoru... pozicija odlična! rezervirali smo na način da smo nazvali na telefon koji je na webu i to je to. bez akontacije, bez ičega. javili mu i dan prije u koji sat stižemo, iskrcali se na kolodvor i zvali ga da nas pokupi http://hostelmills.com/index.php?opt...mid=48&lang=en

u 3 dana se može obići dosta, tako smo i mi bili... naravno, da je bilo 5 ne bi bilo na odmet
sunni is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2015., 16:12   #4812
Za sve oni koji su bili ili zele biti ili vole ovaj grad ili ga pak mrze, svejedno, ne bi bilo loše pogledati sljedeće:

http://opsadasarajeva.com/
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2015., 10:48   #4813
Pozdrav,

idem s društvom u Sarajevo na doček Nove godine pa bi bilo super ako bi mi neto mogao neku preporuku dati gdje ga provesti. Nekakva fešta, nekakav klub, otvoren sam za sve prijedloge. Google baš nije bio od pomoći, a budući da dolazimo 31. nećemo imati baš vremena za tražiti isti dan.

Hvala
__________________
If speed kills, you're talking to a dead man.
acidV is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2015., 20:23   #4814
Imate na otvorenom docek ko" vjecne vatre. Po kaficima su rezervacije vecinom jedino iza 2 nocu da se pokusate negdje uvuci
Trudna foka is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2015., 09:59   #4815
Quote:
Trudna foka kaže: Pogledaj post
Imate na otvorenom docek ko" vjecne vatre. Po kaficima su rezervacije vecinom jedino iza 2 nocu da se pokusate negdje uvuci
Našli smo dva kluba - Jež i Sloga, koji je bolji po tvom mišljenju, kakvi su ljudi, glazba, ugođaj?
__________________
If speed kills, you're talking to a dead man.
acidV is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2015., 22:32   #4816
Meni licno Sloga broj 1 ali nije ni Jez los .Ako mene pitas u Slozi neces pogrijesiti to je klub broj 1


Sent from my iPhone using Tapatalk
Trudna foka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2015., 10:20   #4817
Sloga je ok, za Jez ne znam kakvu muziku sad pustaju
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2015., 10:26   #4818
U Slogu sam izlazila kao mladja, ne znam koliko je tebi, ali ona bi mogla biti ok.

Jež obilazim u širokom luku.


Žao mi je što moram reći, ali u Sarajevu je stanje elementarne nepogode, čisto da znate.
Ne može se disati, niti se vidi prst predokom.
Nadam se da će biti dobro za par dana, samo da padne snijeg.
Lady Gala is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2015., 20:38   #4819
Možda ćete se smijati, možda nećete ali evo pitanja.

Draga i ja planiramo provesti novu u Sarajevu (bili i prošle godine) ali s obzirom na ova današnja uhićenja njoj se baš više i ne ide. Ja sam je uvjeravao da nema razloga za brigu, ali sada na dnevniku čujem da su uhićenici planirali napade za blagdane a da ih se za petoricom još traga. Tako da sada ni ja nisam pametan. 95% sam siguran da će sve biti OK, ali me onih 5% brine.
__________________
503 Service Unavailable
No server is available to handle this request.
Gurevich is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2015., 23:14   #4820
Quote:
Gurevich kaže: Pogledaj post
Možda ćete se smijati, možda nećete ali evo pitanja.

Draga i ja planiramo provesti novu u Sarajevu (bili i prošle godine) ali s obzirom na ova današnja uhićenja njoj se baš više i ne ide. Ja sam je uvjeravao da nema razloga za brigu, ali sada na dnevniku čujem da su uhićenici planirali napade za blagdane a da ih se za petoricom još traga. Tako da sada ni ja nisam pametan. 95% sam siguran da će sve biti OK, ali me onih 5% brine.
Gdje je pitanje?
__________________
Human
Human1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:35.