Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.08.2007., 18:18   #1
Najsmješnije filmske scene

Ukratko opisite scenu koju smatrate najsmjesnijom i navedite ime filma.
__________________
If you gotta go, go with a smile !!
nop90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2007., 19:21   #2
Pink Panther Ponovno Napada kada se inspektor Cluosoe bori sa svojim pomoćnikom Catom.
__________________
Robert Rock, Grupa TNT
Bob Rock is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2007., 20:38   #3
Sjećam se da sam se najviše u zadnjih par godina odvalio smijati na jednu scenu iz filma "Say it isn't so". Zaboravio sam kako su to kod nas preveli. Uglavnom, bilo je prije negdje cca pol godine na RTL-u. To je onaj film Kad Chris Klein povali svoju sestru Heather Graham naravno ne znajući da mu je ona sestra. I onda ga svi živi zajebavaju, al vrhunac mi je bila scena kad on vozi nekog forda na kojem je nadopisano na gepeku "sister FORDicator"... Ne znam zašt al tu sam se najviše odvalio smijati

Još se sjećam da me je film "Glup i gluplji" dosta nasmijao, al to sam gledao kao klinjo pa to i ne uzimam previše za ozbiljno
Johnny Depp is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2007., 20:50   #4
Quote:
nop90 kaže: Pogledaj post
Ukratko opisite scenu koju smatrate najsmjesnijom i navedite ime filma.
A zakaj se ti smiješ? Pa nisi naveo ni jednu scenu, samo si postavio topic. Unaprijed se smiješ? Ja ću se ranit'.
just Sandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2007., 21:14   #5
uh, ima ih puno, ali jedna od najboljih mi je kad jack sparrow u prvom dijelu dolazi u luku s onim brodićem...prejako...
 
Odgovori s citatom
Old 05.08.2007., 23:58   #6
ajoj kolko ih je...
uglavnom svaka scena sa bill murryem u beskrajnom danu te svaka scena sa eddie murphyem u kolu sreću.....
onda recimo cijeli simpsons the movie
filmash is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2007., 07:42   #7
Quote:
just Sandy kaže: Pogledaj post
A zakaj se ti smiješ? Pa nisi naveo ni jednu scenu, samo si postavio topic. Unaprijed se smiješ? Ja ću se ranit'.
Draga Sandy pisem ti po prvi puta i nadam se da moje pismo nece zavrsit u kosu za smece !! . Smajlic u pocetnom postu nije moj smijeh nego je dodatna vizualizacija moje molbe odnosno ideje ovog topica! P.S. Oprosti sto se smijem.
__________________
If you gotta go, go with a smile !!
nop90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2007., 09:12   #8
Quote:
nop90 kaže: Pogledaj post
Draga Sandy pisem ti po prvi puta i nadam se da moje pismo nece zavrsit u kosu za smece !! . Smajlic u pocetnom postu nije moj smijeh nego je dodatna vizualizacija moje molbe odnosno ideje ovog topica! P.S. Oprosti sto se smijem.
Dragi nop90, opusti se.
just Sandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2007., 10:57   #9
Završetak Neki to vole vruće.
sis is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:42.