Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dojenčad i predškolci

Dojenčad i predškolci Roditeljstvo korak po korak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.11.2013., 16:27   #401
Quote:
boo-boo kaže: Pogledaj post
Ja otpočetka jedem sve isto kao i prije dojenja. S tim da ja inače vrlo vrlo rijetko jedem npr. prženo na ulju, pohano, začinjeno i sl. Dakle, kuhano i pečeno svo povrće i meso, voće svo sirovo (uključujući i jagode, naranče, limune...), ribu, mliječno sve jer obožavam, slatko, kavu...ma sve al umjereno. Jer tako i inače jedem.

Jedino što sam pojačano jela, a inače ne jedem u tolikim količinama, je slatko jer mi se baš tražilo, valjda mi je falilo . I vodu sam stalno pila jer sam bila žedna.
Tako i ja..također jako puno vode jer sam jako žedna i totalno pojačan apetit na slatko
Ograničila sam samo unos kave na jednu šalicu ujutro i to je to..
__________________
Trijumf je odricanje od uspjeha. Tko trijumfira, gubi.
Dragonfly is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2013., 19:51   #402
ajme ja sam isto tamanila slatko ko nikad u životu nedavno me tek prošlo.

inače jela sam i jedem sve što i inače jedem. jedino što sam primjetila, a dal zaista ima veze ne znam, je kad konzumiram veće količine mlijeka, ima zelenu kakicu. tako da mlijeko samo u kavu i eventualno žitarice i onda bude sve ok.
annaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2013., 14:03   #403
ja jedem sve kao i inace. povecala sam samo unos tekucine, stalno se tankam vodom.
mojim curama nista nije smetalo, barem ne da bi dobile grceve ili kakvu drugu reakciju. da, stolica ponekad ima karakteristican miris ili boju od odredjene vrste hrane, od brokule bi prduckale, ali to je sve.. tako da nista nisam morala izbaciti.
__________________
02-2010, 12-2012
tina is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2014., 10:59   #404
pozdrav svima
imam samo pitanje jeste li nakon poroda sve normalno jele,naročito svježe voće i povrće ili?
prvi put mi je rečeno samo lešo kuhano i kompoti, a sad sam dobila knjigu gdje piše da se sve jede
ako sam za neku drugu temu uputite me molim
hvala
lady in the red is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2014., 11:24   #405
Jela sve što i u trudnoći i paziš na reakcije odnosno jel smeta bebaču
__________________
Bogatstvo se ne može kupiti ali se može roditi. 💓💓💓
Ex Wannabe mama is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2014., 11:54   #406
premjestila sam ova dva posta ovdje
__________________
And I'm floating in a most peculiar way
aniano is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2014., 12:27   #407
Pa naravno da ces sve jesti pa onda ako nesto bude eventualno zasmetalo to izbacis. Stvarno ne kuzim te neke preporuke-bisere tipa ne jesti svjeze voce, a sta bi se onda trebalo ako ne to

Imam ja jednu u svojoj neposrednoj okolini koja ne jede nista prakticki od ovih normalnih stvari jer slijedi pitaj boga cije i kakve preporuke, al zato uredno tamani svaki dan kutiju keksa, kolace, pecena jaja redovno za rucak i slicno

Mislim ako je to bolje, kvalitetnije i zdravije od povrca, voca i svih mlijecnih proizvoda i ako ce ikoji strucnjak ikad to potvrditi ok, ali dotle smatram da takvi bas nisu pri zdravoj pameti i logici, osim ako naravno beba nije od necega imala smetnje pa se to normalno izbjegava.
maya_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2014., 14:39   #408
hvala žemske, sad sam u 36+3 i želim nastavit tamanit lubenice i breskve i sve što već ima
pozz
lady in the red is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2014., 15:47   #409
Moj mali je imao jače grčeve ako bi ja pojela nešto slatko.
edit - ne mislim pritom na slatko voće, nego na npr. čokoladu, kekse, kolače - sve kaj ima šećera.
Nykas is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2014., 00:12   #410
Quote:
Nykas kaže: Pogledaj post
Moj mali je imao jače grčeve ako bi ja pojela nešto slatko.
edit - ne mislim pritom na slatko voće, nego na npr. čokoladu, kekse, kolače - sve kaj ima šećera.
Pa voće isto sadrži šećer.
Jako je malo vjerojatno da ti dijete ne podnosi saharozu odnosno glukozu i fruktozu. Vjerojatno nešto drugo u slatkišima.
__________________
I firmly reserve the right to contradict myself
puffko is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:32.