Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.06.2008., 12:24   #21
Pa, po nekoj logici, ako ste vi završili četverogodišnju školu, ne tiče se fakulteta jeste li dali razliku ispita ili ne. To se ticalo te škole u koju ste se prebacili i ako vam je ona dala završnu svjedodžbu, to je onda to - zadovoljavate uvjete da se prijavite na fakultet.
__________________
“Success is not final, failure is not fatal: it is the courage to continue that counts.”
Misery24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2008., 20:55   #22
Daklem u Zadru sigurno ne treba ovjerena domovnica i rodni list? Ja moram samo originale izvadit jer sam mjenjala prezime ili to mogu negdje iza napisat,tj. u originalu.ili mogu i onako ostavit?Ako iko zna za to....
Gadura114 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2008., 21:11   #23
Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post
kad sam se ja upisivala uopće mi nisu tražili tu potvrdu o prebivalištu, niti bilo kakvu potvrdu za x-icu...kod nas je prolazilo bez toga..



ne bih znala...pitaj u referadi...meni svi dokumenti za prijemni nisu smjeli biti stariji od 6 mj....ista stvar je bila i za dom....s time da sam samo prve godine predavala domovnicu i rodni list, a kasnije je trebalo samo prebivalište i prijepis ocjena....



nekima se ne promjeni ni tada....jer ne mijenjaju prezime...

on topic: za prijemni smo mogli predati kopije, ali za upis samo originale...ne starije od 6 mj....s time da su nam svjedodžbe i diplomu o maturi vratili, a ostale dokumente nisu...kod moje sis je bilo isto, originali, ali njene su sve zadržali do kraja faxa...

sve valjda ovisi o faxu...zato je ovdje bzvz pitati kad svaki fax ima svoja pravila....najbiolje je njih nazvati i pitati...


daj izvadite si nove dokumente.. odite u poreznu, izvadite potvrdu o imovinskom stanju vasem, osobnom.. di ce vam pisat da posjedujete ukupno 0, kn (vecina studenata)... i vadjenje novog rodnog, i nove domovnice vas tad kosta 4 kune... i uopce nije problem tad
Smajliii is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2008., 15:57   #24
Domovnica i rodni list - upisi u srednju školu

Mislim da ce svima dobro doc ova obavijest iako je malo kasno ali...

Nije mi jasno... Danas sam isla podignuti domovnicu i rodni list a na zidu je bila sljedeća obavijest:

NAKON VRTIĆA I OSNOVNIH ŠKOLA, UPISI BEZ PAPIRA I U SREDNJE ŠKOLE

Uoči upisa u srednje škole i učeničke domove za školsku godinu 2008./2009. , koji počinju 30. lipnja, Gradski ured za obrazovanje, kulturu i šport obavještava Zagrepčane da na upise nije potrebno donositi rodni list i domovnicu jer je, posebnom aplikacijom na službenoj stranici grada Zagreba www.zagreb.hr, omogućeno da, uz suglasnost roditelja, službena osoba u školi obavi uvid u podatke matice rođenih i knjige državljana.

To znači da više nije potrebno prije upisa odlaziti u matični ured i pribaviti spomenute dokumente koji su se do sad prilagali upisnoj dokumentaciji. Time roditelji štede i novac i vrijeme.

Eto.. samo neka svi znaju... Ja sad ne znam... Kaj ako sutra dodem na upise bez domovnice i posalju me doma?! Jel netko zan nesto vise o ovome?
marina_14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2008., 16:12   #25
tak neš sam i ja čula
al ja ću uzet za svaki slučaj
izvadila sam sve papire da ne bi bilo...
keyka is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2008., 16:14   #26
Ja sam sestri dizala danas dokumente za upis. Tako da...ponesi ti sutra dokumente...za svaki slučaj =)
__________________
Far too many people are LOOKING for the right person, insted of trying to BE the right person.
matko_fizic is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2008., 17:20   #27
:rolleyes:

A meni mamica rekla nek idemo mi onda doma kad to vec pise da imam rodni list a ak ce im trebat domovnica.. onda nesto.. ne znam kaj... hehe
marina_14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2008., 23:44   #28
ne kuzim,gluposti rade! jel tesko donjet 2 svjedodzbe i 2 dokumenta! fakat ne razumijem cemu te gluposti
trance_energy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2008., 10:29   #29
Pih!!!

Ja osobno ne mislim da su to gluposti jer ipak ta dva dokumenata treba platit 100 kn, rade di kupim 50 paketa zvakaća za to haha

Kužiš.... zas bi plaćali ako oni sam tak mogu provjerit podatke bezveze
marina_14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2008., 22:57   #30
meni nisu trebali ni domovnica ni rodni list, ali sam vidio na stranicama od nekih škola da treba.
evomene is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2008., 23:11   #31
:S

di si upisao?
marina_14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2008., 23:22   #32
gimnazija čakovec
evomene is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2012., 21:25   #33
Dokumenti za upis na fakultet

Pozdrav. Zanimam me sljedeće: za upis na farmaciju u Splitu fakultet traži potvrdu o psihofizičkim sposobnostima za koju piše da mora biti izdana od strane doktora opće prakse. Je li to obična i besplatna potvrda, koju moj liječnik ispritna? Također, fakultet traži preslik dokaza o pohađanju latinskog jezika tijekom najmanje 2 godine. Je li taj dokaz ustvari preslik svjedodžbi razreda u kojemu sam pohađao latinski ili neka druga potvrda?

Unaprijed zahvaljujem na odgovorima.
number 19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2012., 23:26   #34
Quote:
number 19 kaže: Pogledaj post
Pozdrav. Zanimam me sljedeće: za upis na farmaciju u Splitu fakultet traži potvrdu o psihofizičkim sposobnostima za koju piše da mora biti izdana od strane doktora opće prakse. Je li to obična i besplatna potvrda, koju moj liječnik ispritna?
Kolijko se sjećam mi smo po to morali ići na Medicinu rada.

Quote:
number 19 kaže: Pogledaj post
Također, fakultet traži preslik dokaza o pohađanju latinskog jezika tijekom najmanje 2 godine. Je li taj dokaz ustvari preslik svjedodžbi razreda u kojemu sam pohađao latinski ili neka druga potvrda?

Unaprijed zahvaljujem na odgovorima.
Ovo je bolje pitati u referadi fakulteta ...
Lind is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2012., 22:08   #35
Quote:
Lind kaže: Pogledaj post
Kolijko se sjećam mi smo po to morali ići na Medicinu rada.



Ovo je bolje pitati u referadi fakulteta ...
Zaboravih na temu. Da, nazva sam ih i potvrdili su ono od mojeg prvog posta. Još ću preksutra to otić osobno odnijeti pa ću javit još za potvrdu.
number 19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2012., 23:03   #36
Upisuje me frend

Zanima me nešto samo. Upisujem nešto u drugom gradu i upisao bi me frend koji tamo živi, ja bi mu poslala papire i da mi on obavi upise jer me neće biti u Hr. Zanima me sad - trebam li ja nekakvu ovjeru za to? Tj. trebam li ja njega kod bilježnika ovjeriti kao osobu koja će izvršiti upis u moje ime?
Hvala
Nyla* is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:12.