Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.06.2004., 23:14   #41


Moja sestra ima psorijazu godinama. I nista ne pomaze. Ako ti nije tesko, mozes li mi poslati PM sa detaljima? Zahvalna.
__________________
veslam u prazno
kem is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2004., 23:18   #42
zar su te ribice toliko skupe kad kazes da je puno novca ulozeno
__________________
ako sam veslo sisala nisam brod progutala
nivle is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2004., 10:06   #43
"Nevjernom Tomi"

Vrlo je interesantno kako neki reagiraju na ovakvu novost, u smislu « NE VJERUJEM DOK NE VIDIM»,imam rješenje za to. Odite malo na pretraživač i utipkajte GARRA RUFA i počnite istraživati. Shvatit će te da to zaista postoji i da djeluje i da nisu samo moja prazna naklapanja.
Ne bi li nas trebala ovakva novost veseliti, ako ne onda barem one ljude koji imaju PSORIJAZU ???
 
Odgovori s citatom
Old 24.06.2004., 11:37   #44
Ja sam za ovo cula prije jedno 5 godina (ne drzi me za rijec jer mozda je i malo vise). Bilo je na TV-u (mislim bas HRT, ali se ne mogu zakleti).
Nemam problema sa psorijazom, ali nije mi bas nova informacija, a koliko se sjecam bilo je i dosta temeljito istrazeno (po informacijama koje su objasnjavale postupak i reakcije na isti)tako da nije izgledalo kao sarlatanska infomacija.
viky is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2004., 13:41   #45
drfish64

A vrlo je interesantno kako neki svoje topice kojima žele pomoći drugim ljudima, sroče da zvuče kao oglas sa zadnje strane Nacionala ili sa TV-Neta...

da pogodim, ti se nudish i da ljudima takodjer pomognesh i da nabave te ribice, jer si u medjuvremenu postala i glavni uvoznik za hrvatsku?
__________________
I came up with a new game show idea recently. It's called The Old Game. You've got three old guys with loaded guns on stage.
They look back at their lives, see who they were, what they've accomplished... How close they came to realising their dreams...
The winner is the one who doesn't blow his brains out. He gets a refrigirator.
Reebok is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2004., 13:51   #46
super!

sad imamo samo tri topica o psorijazi...
bipolar2000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2004., 18:28   #47
ljudi zasto ste takvi??? ja nemam problem sa psorijazom ali sam sigurna da oni sto imaju zele da cuju sve ,pa sto ako je 3 topica o tome odi pa vidi na drugim forumima imas 100 topica o imenima djece,afroditinoj kosi ,mislim svasta
mala_slatka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2004., 21:21   #48
Quote:
mala_slatka kaže:
ljudi zasto ste takvi??? ja nemam problem sa psorijazom ali sam sigurna da oni sto imaju zele da cuju sve ,pa sto ako je 3 topica o tome odi pa vidi na drugim forumima imas 100 topica o imenima djece,afroditinoj kosi ,mislim svasta
pa preglednije je da bude na jednom topicu
onda ljudi koje interesuje problem pokupe tu sve informacije
onako su zbrčkane tu i tamo, pa se nešto i preskoči (pod uslovom da neko ne uskoči pa da link na već postojeći topic)
bipolar2000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2004., 22:15   #49
OK!

OK! Nek Vam bude kako želite, Oni koji su me skužili dobro a oni koji nisu još bolje.
Neko skriva svoje godine.........
Mrzi sebe ........ pa čitav svjet.....pa ništa zato.
Nisam nikakav uvoznik za Hrvatsku i ne radim nikakvu reklamu Ćaos ljudi!!!!!!
 
Odgovori s citatom
Old 25.06.2004., 03:39   #50
__________________
I came up with a new game show idea recently. It's called The Old Game. You've got three old guys with loaded guns on stage.
They look back at their lives, see who they were, what they've accomplished... How close they came to realising their dreams...
The winner is the one who doesn't blow his brains out. He gets a refrigirator.
Reebok is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2004., 11:00   #51
Ja sam prije izvjesnog vremena poslao mailom upit mislim baš u Pulu , u svezi pomoći i informacija o tim ribicama o kojima ima dosta podataka na netu . Uglavnom jedina pomoć i inf. se sastojala u podatku da to košta 1200.00 eura pa tko voli ....
O tome da li je to puno ili ne ne bih jer nemamo svi iste kriterije ali da je nuđenje pomoći komercijalizirano , to je !!!
__________________
bez potpisa.
zh1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2004., 16:23   #52
bRRRRRRRRR

Nije mi jasno ako na netu ima sve o ribicama, zašto Vam je trebala pomoć i informacija? Što košta 1200 eura, ribice ili tretman? Istražite malo, pa će te otkriti da mail nije išao meni nego, da ne radim reklamu mail je išao NE u Pulu nego u Umag. Pogledaj na netu postoje dvije web adrese pod «PSORIJAZA».Žao mi je nisam ta osoba o kome se govori.
Stvar je jednostavna onaj tko želi nek si nabavi ribice, nek se pomući pokupi informacije sa neta pa na posao. Tko voli nek izvoli. Evo adresa www.kangal-fischle.de za drugo se pomučite sami kao i ja.
 
Odgovori s citatom
Old 26.06.2004., 16:55   #53
ŠTO SE PJENIŠ !!!
Tek učiš pisati!!! Znaš da ti stres loše djeluje na psorijazu !!! Moj post se uopće ne odnosi na tebe več na osobu u Puli/Umagu koju sam upitao za informaciju a dobio samo cijenu .
__________________
bez potpisa.
zh1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2005., 19:22   #54
Psorijaza... Kutak za žrtve

Vele da oko 2% populacije, među koju i ja spadam (weee... ) boluje od ove prokleto dosadne boleštine...

S toga sam mislio da bi bilo korisno imati ovdje na forumu temu na kojoj bi nas 2% "sretnih" dobitnika mogli izmjenjivati iskustva, savjete, ili jednostavno virtualno plakati drugima na ramenu.

Dakle, ima li ovdje koga tko ima ovu dosadnu boleštinu? Kako se nosite s njom, imate li kakav pametan savjet, ili nešto...
__________________
Zli zeleni kefir
Ego is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2005., 22:16   #55
znam kako se toga možeš rješiti ..

poznajem jednu ženu koja se rješila psorijaze i mogu te upoznat s njom jer je najbolje da sve od nje čuješ (da ne ispadnem neki čudotvorac ...hehe) .. ako te to zanima nema problema, javi mi se na pvt pa ću te spojit s njom ..
MacGregor is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2005., 22:21   #56
MacGregor is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2005., 23:10   #57
znam za 2 nacina: makrobioticka prehrana (nestaje dosta brzo, ali vraca se ako odustanes od takvog nacina prehrane) i ne tako davno bilo je na teveju o nekim ribicama. Jedna obitelj, mislim u Istri, uvezli su te ribice zbog nekog oboljelog clana i kasnije razvili malu "kliniku". Te ribice se drze u kadama u kojima oboljeli lezi nekih pola sata ili manje, a one jedu te ljuskice. Pokazivali su cijelu terapiju. Mora se ponoviti nekoliko puta.
xxGaladrielxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2005., 23:26   #58
Ja imam neku vrstu psorijaze, ali hvala Bogu za sad je skoro neprimjetna. Prije kojih već preko 10 g. zahvaćena su mi bila oba stopala u većoj mjeri. To se je povuklo uz pomoć Belosalic-a. Sada imam samo malo po stopalima (sa strane) i po potkoljenicama u obliku mjestimičnih recimo "flekova" što po zimi napreduje, a ljeti se povuče. Mislim da su mi liječnici dijagnosticirali "psoriaza vulgaris". Ne znam je li to tipična ili nešto blažeg obika? Zanima me da li bi se to moglo s vremenom pogoršavati? Za sad je podnošljivo...
Fritz is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2005., 01:04   #59
Inače, ja imam na oba koljena i oba lakta... Dugo sam zapravo ignorirao simptome, i tek sam prije nekoliko mjeseci otišao ko liječnika s tim. Dijagnosticirana mi je psorioza, navodno lakši oblik.

Sada mažem belodermom, i čini se da je bolje, ali ne onako kako bi htio...

Zna li netko više o tim ribicama? Gdje se mogu nabaviti? koliko koštaju? kako ih se uzgaja? Jesu dobre na lešo?
__________________
Zli zeleni kefir
Ego is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2005., 09:08   #60
o ribicama 1
nekaj malo na nekom forumu o ribicama 2
xxGaladrielxx is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:54.