Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.05.2007., 23:40   #1001
hvala...
čitala sam po knjigama da djeluje čak i protiv karcinoma, ali ne pišu nuspojave osim da od previše čaja možeš imati dišne tegobe, uglavnom kožu sam namazala par puta (3-4) od danas sam ga počela miješati sa čajem od nevena,vrbove kore,hrastove kore, stolisnika, i još par biljčica za čišćenje krvi,pa ću ga sada piti u razrijeđenom obliku. ako imaš još koje informacije o rosopasu javi
bubica.... is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2007., 23:40   #1002
Quote:
NEBOJSHA kaže: Pogledaj post
Psorijazu sam dobio u 21godini života,dijagnoza je bila Psorijaza vulgaris generalisata,a sada mi je 58.godina starosti,što znači da sa psorijazom živim ravno 37.godina.
da je izlječiva valjda bih se do sada izliječio ali na žalost moju i svih koji su od nje bolesni nijesam.
Za svo vrijeme do sada probao sam svega i svačega od farmaceutskih krema i masti do svakojakih alternativnih preparata travara i isceljitelja.Sve je bilo bezuspješno.Po savjetu ljekara koristim sada samo neutralne kreme da bih olakšao život i sebi i oko sebe.
Za 37 godina pakla i užasa,potrošio sam čitavo bogastvo(nije mi žao),ali da sam bar vidio nekog napretka.
Koža mi se toliko stanjila,da je debljine cigaret papira.
Svoju bolijest sam apsolvirao sasvim solidno da ne kažem više.
Na Psorijazu vulgaris nadovezao sam još Psorijatičnu eritrodermiju i Psorijatični artritis(neznam što me još može snaći),ali ako je Boga i ovo je premnogo
.Kao ovakav bolesnik redovan sam gost Jadranskih susreta dermatologa gdje su prisutni sada najpoznatija imena u dermatologiji iz Skoplja,Sofije,Beograda,Podgorice,Zagreba,Ljubljan e,Praga i Minhena.Kada mi oni ne mogu pomoći,onda neznam ko može???
Jednostavno rečeno Psorijaza je hronična neizlječiva bolijest
U nastojanju da olakšam život ne predajem se,nijesam sa njom iskompleksiran jer ja kažem Sve što vidiš kod drugog nadaj se i sebi
Molim iskrene članove foruma da mi ne zamjere na pojedine moje postove,i moja reagovanja kada je u pitanju izlečenje.
Za sada više neću uzimati sebi za pravo da bilo što pišem na temu o Psorijazi,jedino ako neko to želi,a mislim da neće, no nikad se nezna,zadovoljiti ću se da pratim ovaj forum.
Ako je neko siguran da me može izliječiti Javno saopštavam da ću mu za uzvrat prepisati kuću na obali Jadranskog mora,ali prvo dakaz da je nekog izliječio
Srdačan pozdrav.
Nema se tebi sto zamjeriti NEBOJSHA, naprotiv tvoji su postovo uvijek dobri i korisni kao i podrška sto je svakomu pružaš, zato ne podržavam tvoju odluku da više ne sudjeluješ u forumu, naprotiv, piši sto više, pliz. Veliki pozdrav.
korkyra222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2007., 23:43   #1003
malo si me prepao
i probat ću sa šalicom mješavine na dan
bubica.... is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2007., 23:46   #1004
ili ću se prebacit na onaj bršljan ne vjerujem više medicini, od njihovih preparata nije mi bilo ništa bolje....
bubica.... is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2007., 00:05   #1005
evo jedne nove ovdi ali stare po pitanju psorijaze. Znaci,psorijaza vulgaris najprije po tjemenu i u uskama a nakon poroda lagano izbija na ostalim karakteristicnim mjestima.Po preporuci sam naeucila med zivota i kremu psorex (iz bihaca),i losion.Pa sad me zanima da li je netko to koristio i sto bi mi savjetovao za najbolje moguce rezultate...S obzirom da se ne smije na sunce da li je bolje da terapiju odgodim za jesen jer na sunce moram zbog malog 15mjesecnjaka koji poludi zatvoren u kuci..hvala
Lukanika is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2007., 00:10   #1006
Quote:
emergence kaže: Pogledaj post
nebojsha nemojte ici s foruma!
vase postove rado čitam i vidim da imate normalan odnos prema bolesti.

jer prihvacanje ovog stanja ne znači predaja! tek prihvacanjem počinje prava borba
Hvala Emergence!
Neću napuštati forum,Neću se predavati u pokušajima da zaliječim ovu prokletu boleštinu,trudit ću se da je koliko_toliko držim pod kontrolom.
Najbitnije u svemu ovome je da čovjek ne klone dušom,jer ako klone onda je gotov.
srdačan pozdrav!
NEBOJSHA is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2007., 00:23   #1007
Quote:
Lukanika kaže: Pogledaj post
evo jedne nove ovdi ali stare po pitanju psorijaze. Znaci,psorijaza vulgaris najprije po tjemenu i u uskama a nakon poroda lagano izbija na ostalim karakteristicnim mjestima.Po preporuci sam naeucila med zivota i kremu psorex (iz bihaca),i losion.Pa sad me zanima da li je netko to koristio i sto bi mi savjetovao za najbolje moguce rezultate...S obzirom da se ne smije na sunce da li je bolje da terapiju odgodim za jesen jer na sunce moram zbog malog 15mjesecnjaka koji poludi zatvoren u kuci..hvala
znaci to bi moglo bit to...krasno a vec dvi godine je uvik isto tj ne ide na gore...tamo di namazem prodje a tamo di ne mogu namazat npr. na glavi jer smeta kosa mi stoji...ja mislim da je ta psorijaza psihosomatska bolest...ima veze sa stresom i to...
__________________
me, myself and I...
jennyfer is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2007., 00:39   #1008
Quote:
jennyfer kaže: Pogledaj post
znaci to bi moglo bit to...krasno a vec dvi godine je uvik isto tj ne ide na gore...tamo di namazem prodje a tamo di ne mogu namazat npr. na glavi jer smeta kosa mi stoji...ja mislim da je ta psorijaza psihosomatska bolest...ima veze sa stresom i to...


Da a stresa sa
prvom bebom uopce na fali..Dok je bilo samo na glavi tjesila sam se da je to najbolje misto kad je vec vrag dosa,ali sad me panika uvatila kad se treba razgoliti.iTrebala bi krenuti sa gori spomenutim kremicama ali to tako uzasno smrdi da neznam kako cu to izvesti.A i 650kn nije malo......
Lukanika is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2007., 00:47   #1009
Zdravo svima iz Makedonije.Pozdrav Nebojsi . Meni je drago sto je on odlucio da pise opet forumu iskustvo puno vredi.Slabo se javljam ali zato vas redovno pratim.Puno je javlanja i informacija i mogu vam reci da sam veoma zbunjen u vezi sta da koristim.Ovo ne valja, ono veoma skodi, itako redom.STA,DA RADIM STO SE MOGU MAZATI. Za sad nista mi ne pomaze sve sam vise siguran da leka nema.Ivancica je pisala da koristi divi brslen, zelim znati kako ide. Molim vas neki saet jer se psorijaza sve vise siri. CAO svima do sledeci put.
Gorance is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2007., 00:47   #1010
Pozdrav za okta i izlečenog

Quote:
okto kaže: Pogledaj post
Postovani prijatelju Nebojsha,
možete pratiti forum , ali ukoliko nas ostavite bez Vaših postova i komentara ovaj forum će izgubiti na svojoj snazi, jer je Vaše iskustvo dragoceno za sve ljude koji boluju od psorijaze naročito za one koji su nam se tek (nažalost) pridružili . Ako ne možete da pomognete sebi, možete pomoći drugima i to više od ikoga od nas. Vašim znanjem i Vašim iskustvom ovaj forum će ostati mesto gde ljudi koji boluju od psorijaze mogu da dobiju pravi savet i pomoć koja im je neophodna.

Ukoliko Vas je moj predhodni post podstrekao na odluku da više ne pišete... ja Vam se izvinjavam, ali i pored toga u prdhodnom postu sam iskazao ono što znam, mislim i osećam.

Jer da sam za ovih 15 godina umesto mazanja svim i svačim i potucanja od lekara do lekara, jurenja po bibliotekama , internetu bilo kakvih novosti u lečenju psorijaze... potucanjima od travara do travara i svim ostalim pokušajima da nadjem izlečenje ili odmor u zalečenju, umesto svega skrušeno i iskreno za isto potrošenog vremena molio Gospodu Bogu za svoje bližnje, za sve bolesne, za sve gladne, za sve stradalne, za sve upokojene, za celo čovečanstvo, pa čak i za isceljenje svoje... siguran sam da danas ne bih imao ni tačkicu i da ukoliko bi nastavio više nikada ne bih imao psorijazu.

Nebojsha želim Vam svako dobro od Gospoda i da Vam Bog daa isceljenje
kao i svim ostalim ljudima...

Evo ruka !
Hvala vam na razumijevanju i podršci na ustrajavanji ka pobjedi nad ovom boleštinom,ali biću zadovoljan i neriješenim rezultatom,ukoliko sudac ne bude njoj naklonjen(malo da se i sportski izrazim).
Zaista je teško,ali istrajaćemo.
Nema ljutnje na bilo čije postove,bez razlike koga se ticali pa makar i mene.
Izlečeni,okto i ja dolazimo po tvoj melem kada ti otac pojaca proizvodnju,jer samo za nas dva treba više melema nego za pola foruma.
Budite pozdravljeni i svako dobro!
NEBOJSHA is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2007., 02:47   #1011
Quote:
jennyfer kaže: Pogledaj post
evo da se i ja javim sa svojim problemom.
neznam jeli to psorijaza sto ja imam ali po svemu mi se cini da bi moglo bit to. dakle imam nekakve promjene na kozi koje se na vrhu ljuste a kad se oljusti ispod je crveno i ako se oljusti na silu onda izgleda kao krastica. najcesce imam po laktovima, iza usiju, po glavi cijeloj, malo po ledjima a kad prodje ostane bijela fleka. ja to mazem belodermom i ako stalno mazem onda prodje stvarno ali mi se odmah pojavi na drugom mjestu. znaci na jednom mjestu prodje koje mazem ali zato izadje na drugo i onda nikad kraja!!! inace to su male pomjene uvijek istog oblika okruglog i pravilnog i nikad nisam bila u doktora!! bojim se!!! sve kao mislim proci ce samo od sebe ali cini mi se da ipak nece...nije strasno i drugi to uopce ne vide ali ipak problem je tu...
eto pomozite mi nekako ako mozete pliiiiiiiiiz
Želim vam pomoći ,ali kao prvo podjite kod dermatologa da on to dijagnostuje,jer imate više vrsta psorijaze,terapijaje je zavisna o vrsti psorijaze .ali da vas ne prepadam ako su promjene okrugle,veličine zrna graška ili kapi vode i sl.pretpostavljam da je po srijedi psorijaza gutata ,koju izaziva upalni fokus u organizmu.Eliminacijom upalnog fokusa,te uobičajenim tretmanom psorijatičnih mjesta uz pomoć antibiotika imate najbolje šanse za izlečenje.
Zato moj savjet je odmah kod dermatologa na pregled da on to pogleda i dijagnosticira ,ne oklijevajte biće vam lakše.
NEBOJSHA is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2007., 09:44   #1012
Quote:
NEBOJSHA kaže: Pogledaj post
Hvala vam na razumijevanju i podršci na ustrajavanji ka pobjedi nad ovom boleštinom,ali biću zadovoljan i neriješenim rezultatom,ukoliko sudac ne bude njoj naklonjen(malo da se i sportski izrazim).
Zaista je teško,ali istrajaćemo.
Nema ljutnje na bilo čije postove,bez razlike koga se ticali pa makar i mene.
Izlečeni,okto i ja dolazimo po tvoj melem kada ti otac pojaca proizvodnju,jer samo za nas dva treba više melema nego za pola foruma.
Budite pozdravljeni i svako dobro!
Za kolicine si definitivno upravu, mene vise ne treba mazati, vec potapati u melem

Od kada sam na forumu tj zadnjih mesec dana tri puta vise imam...

Jutros mi se pojavila i na licu i to dobar deo čela, iza ušiju, i gornji deo vrata, čak i jedan očni kapak. Izgleda mi prosto ne verovatno... kao iz nekog horor filma... Vadio sam krv pre mesec dana i sve je bilo ok. Moracu da ponovim analize. Bojim se da imam neki izuzetno jak upalni proces, a ne osecam nista.
AKo i analize nista ne pokažu onda tek necu znati sta da radim.
okto is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2007., 11:55   #1013
Quote:
NEBOJSHA kaže: Pogledaj post
Hvala vam na razumijevanju i podršci na ustrajavanji ka pobjedi nad ovom boleštinom,ali biću zadovoljan i neriješenim rezultatom,ukoliko sudac ne bude njoj naklonjen(malo da se i sportski izrazim).
Zaista je teško,ali istrajaćemo.
Nema ljutnje na bilo čije postove,bez razlike koga se ticali pa makar i mene.
Izlečeni,okto i ja dolazimo po tvoj melem kada ti otac pojaca proizvodnju,jer samo za nas dva treba više melema nego za pola foruma.
Budite pozdravljeni i svako dobro!
Za 7 god koliko postoji melem najveci pojedinacni potrosaci su dvojca ljudi sa totalno razlicitim tipovima psorijaze. Jedan je bio kao Vi o Okto totalno zahvacen u ljuspicama crvenilu i poluispucalim pecatima od po 20cm, drugi je bio u milion malih tackica po telu . Oni su morali mazati 3-4 meseca i shodno tome potrosili 4-5 doza od po 150 ml ( standardno pakovanje). Ali moje misljenje je da su obojca malo prekidali mazanje . Kad prekines par dana mazanje onda se kaunter resetuje i kad ponovo pocnes opet treba 20-ak dana za pojavu svraba ( vidni pocetak nestanka ).
Vidim da ste stariji i ozbiljan covek i mislim da bi trebalo da probate moj melem jer znam da ce Vas utisak o njemu najvise da znaci forumasima.
Za kolicinu melema na lageru zahvalimo Gospodu sto nam je napravio ovoliku majku prirodu te mi jos nismo uspeli svuda da je zagadimo

Pozdrav i cekam Vas
IZLECENI is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2007., 11:58   #1014
Quote:
NEBOJSHA kaže: Pogledaj post
Želim vam pomoći ,ali kao prvo podjite kod dermatologa da on to dijagnostuje,jer imate više vrsta psorijaze,terapijaje je zavisna o vrsti psorijaze .ali da vas ne prepadam ako su promjene okrugle,veličine zrna graška ili kapi vode i sl.pretpostavljam da je po srijedi psorijaza gutata ,koju izaziva upalni fokus u organizmu.Eliminacijom upalnog fokusa,te uobičajenim tretmanom psorijatičnih mjesta uz pomoć antibiotika imate najbolje šanse za izlečenje.
Zato moj savjet je odmah kod dermatologa na pregled da on to pogleda i dijagnosticira ,ne oklijevajte biće vam lakše.
nebojsha puno vam hvala, da velicine su kapi vode, nikad vece i uvijek po jedna sama za sebe nikad ono kao vise nijh na istom mjestu. znaci kazete da je uzrok upalni proces u organizmu...hm...pa neznam ne kuzim se bas u to ali moguce je da je uzrok nesto drugo...toga se i bojim najvise!!!a dobro nema mi druge nego posjetit dermatologa i to privatnika!!!
puno vam hvala!
__________________
me, myself and I...
jennyfer is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2007., 12:46   #1015
Quote:
jennyfer kaže: Pogledaj post
nebojsha puno vam hvala, da velicine su kapi vode, nikad vece i uvijek po jedna sama za sebe nikad ono kao vise nijh na istom mjestu. znaci kazete da je uzrok upalni proces u organizmu...hm...pa neznam ne kuzim se bas u to ali moguce je da je uzrok nesto drugo...toga se i bojim najvise!!!a dobro nema mi druge nego posjetit dermatologa i to privatnika!!!
puno vam hvala!
Ne zanam odakle ste ali bih vam predlozio da odete u staru veliku drzavnu kliniku. Jer privatne manje ordinacije znaju da pogrese jako cesto, a predpostavljam da su i kod Vas privatne renomirane poznate takodje jako skupe.
Neko pravilo iz moje skromne prakse bavljenja ovim stvarima je da su skoro 100% pogresnih dijagnoza dale upravo te male privatne ordinacije.
Pisao sam o mom slucaju dijagnoze psorijaza da bi za 15 dana ispao vitiligo.
Verovatnoca da stari lekar pred penziju, koji je 45 god gledao sve slucajeve bolesti na teritoriji Beograda, jer tada nije bilo privatnika, pogresi je jako mala jer on prakticno vec zna dijagnozu cim vidi. A i najmanje kosta.

Pozdrav
IZLECENI is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2007., 13:05   #1016
Quote:
okto kaže: Pogledaj post
Za kolicine si definitivno upravu, mene vise ne treba mazati, vec potapati u melem

Od kada sam na forumu tj zadnjih mesec dana tri puta vise imam...

Jutros mi se pojavila i na licu i to dobar deo čela, iza ušiju, i gornji deo vrata, čak i jedan očni kapak. Izgleda mi prosto ne verovatno... kao iz nekog horor filma... Vadio sam krv pre mesec dana i sve je bilo ok. Moracu da ponovim analize. Bojim se da imam neki izuzetno jak upalni proces, a ne osecam nista.
AKo i analize nista ne pokažu onda tek necu znati sta da radim.
Mislim da dzaba vadis krv bar sto se tice psorijaze.Ako sumnjas na nesto drugo ( upalni proces ) onda ok ali i to mislim da ti ne utice na psorijazu osim ukoliko ti totalno ne urnise imunitet.
Ne postoji ni jedan parametar u krvnoj slici koji pokazuje psorijazu .Ovo znam iz licnog iskustva jer su mi transaminaze zadnjih 5 god povecane a ne znase razlog, te sam stoga bio podvrgnut totalnim analizama na infektivnoj klinici svega sto postoji, a narocito kao sin psorijasticara ( izvini znam da te nervira izraz ali je kratak i opisan nazalost ).

Secajuci se moga oca koji je isto prolazio kroz takve uzasne faze ( usi oci lice ) mislim da je po sredi samo tvoja " nervoza " bilo svesna bilo nesvesna.

Zato znas sta ti je ciniti.
NENERVIRAJ SE
Pozdrav
IZLECENI is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2007., 13:58   #1017
Quote:
IZLECENI kaže: Pogledaj post
Ne zanam odakle ste ali bih vam predlozio da odete u staru veliku drzavnu kliniku. Jer privatne manje ordinacije znaju da pogrese jako cesto, a predpostavljam da su i kod Vas privatne renomirane poznate takodje jako skupe.
Neko pravilo iz moje skromne prakse bavljenja ovim stvarima je da su skoro 100% pogresnih dijagnoza dale upravo te male privatne ordinacije.
Pisao sam o mom slucaju dijagnoze psorijaza da bi za 15 dana ispao vitiligo.
Verovatnoca da stari lekar pred penziju, koji je 45 god gledao sve slucajeve bolesti na teritoriji Beograda, jer tada nije bilo privatnika, pogresi je jako mala jer on prakticno vec zna dijagnozu cim vidi. A i najmanje kosta.

Pozdrav
da...samo ja bih isla kod privatnika da mi napravi sve moguce analize krvi radi tog upalnog fokusa koji ste spominjali i radi kojeg je moglo doci do eventualne psorijaze gutate. kad bi to isla radit kod drzavnog tj u bolnicu cekala bi i cekala svaku pretragu i nalaz a bas i nemam vremena za gubit jer radim u drugom gradu...plus doktor opce nece tek tako dat uputnice za sve pretrage znate kako oni izbjegavaju to u sirokom luku...bar kod nas...moras umirat da te negdje posalje itd.
zato bih ja te krvne analize obavila u privatnika cisto da eliminiram neke mogucnosti. a za dermatologa je lako, to mogu kod drzavnog otic ionako ce mi samo dati neku mast da mazem ali mi je malo glupo i otic u dermatologa jer ove promjene po tijelu su jedva vidljive pogotovo kad ih namazem odmah prolaze a ispod kose se i ne vidi...tako da bi se malo osjecala glupavo da mu pokazem dvije tockice...pomislit ce da se salim...uh neznam...za pocetak bi isla vadit krv da vidim jeli sve u granicama normale pa na kraju kod dermatologa...neznam jeli moguce da virus herpesa uzrokuje psorijazu posto je taj virus zauvijek prisutan u tijelu?? znate li mozda odgovor na to? svejedno puno vam hvala na svemu
__________________
me, myself and I...
jennyfer is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2007., 16:05   #1018
Quote:
okto kaže: Pogledaj post
Za kolicine si definitivno upravu, mene vise ne treba mazati, vec potapati u melem

Od kada sam na forumu tj zadnjih mesec dana tri puta vise imam...

Jutros mi se pojavila i na licu i to dobar deo čela, iza ušiju, i gornji deo vrata, čak i jedan očni kapak. Izgleda mi prosto ne verovatno... kao iz nekog horor filma... Vadio sam krv pre mesec dana i sve je bilo ok. Moracu da ponovim analize. Bojim se da imam neki izuzetno jak upalni proces, a ne osecam nista.
AKo i analize nista ne pokažu onda tek necu znati sta da radim.
Iz svog iskustva ti mogu reći da mi se činilo da ću umrijeti od psorijaze,kako me bila spopala prije 2god.izgledao sam užasno da bi i djavo od mene utekao.Da bih mogao piti Neotigason capule(ne prteporučujem nikome) ja sam morao da svakih 7 do 10 dana vadim krv i to ama baš sve pretrage a posebno pretrage jetre.Za divno čudo,za nevjerovati moji rezultati su bili bolji nego onima koji su izgledli zdravi kao drijen.
Mislim da će i tvoji biti u granicama dozvoljenih vrijednosti.

Po mojem bioritmu,mene svakog proljeća spopadne do nevjerovatnih granica,da bi kasnije tokom ljeta sama od sebe nestala,ostane ponegdje i to je zanemarljivo,da bi opet negdje oko Preobraženja a to je krajem avgusta kao na komandu nezaustavljivo krenula,i tako do početka zime.
sve je ovo jedan zatvoreni krug kojeg nikako da prekinem.Kada bih ga prekinuo onda nebih imao ni psorijaze.
NEBOJSHA is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2007., 16:05   #1019
Psorijazu ne uzrokuje virus herpesa sigurno...

Radi se o genetskom zajebu.
__________________
Zli zeleni kefir
Ego is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2007., 16:32   #1020
Quote:
NEBOJSHA kaže: Pogledaj post
.................................................. .
Po mojem bioritmu,mene svakog proljeća spopadne do nevjerovatnih granica,da bi kasnije tokom ljeta sama od sebe nestala,ostane ponegdje i to je zanemarljivo,da bi opet negdje oko Preobraženja a to je krajem avgusta kao na komandu nezaustavljivo krenula,i tako do početka zime.
sve je ovo jedan zatvoreni krug kojeg nikako da prekinem.Kada bih ga prekinuo onda nebih imao ni psorijaze.
Moram priznati NEBOJSHA da me ovo tvoje malo zaintrigiralo.. . naime ovo kaj si spomenuo o periodima kad te najvise hvata psorijaza se poklapa sa najgorim periodima napada alergija....proljece je peludna groznica dok iza Gospe (15.08) nastupa ambrozija...znam za to jer sam alergican na ambroziju a prosle i ove godine sam nesto malo u proljece isto osjecao puni nos i bile su mi suzne oci (ali ne jako kao kod ambrozije).. .uglavnom alergiju na ambroziju sam stekao poslje psorijaze .... e sad nisam siguran da je to povezano ili da to ima ikakve veze jedno sa drugim ali kako sam vec prije spomenuo da sam bio na pregledu one ordinacije Bioeliksir (samo u zagrebackoj varijanti) i tamo sam u razgovoru sa nekom njihovom doktoricom saznao da je psorijaza srodna bolest sa alergijama, astmom, sinisitisima i sl..... e sad nisam siguran jeli to tocno ali zena mi je bila dosta uvjerljiva ... zbog te srodnosti oni lijece sve te bolesti na nacin koji sam to vec opisao - kapi za nos (to mi je bilo prvi put da sam cuo da netko kapima za nos lijeci psorijazu), neki tonik ili sl. plus krema. Oni kazu da to ima 90% - tnu uspjesnost... nisam bas siguran u to sve ali mi se to podudaralo sa ovim sto si napisao....mozda tu zapravo vidim nekaj cega nema hvatam se za slamke....
dragon100 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:55.