Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.12.2005., 12:01   #1
Talking Mi se tu soramo, a oni tamo...

Tuta dao Gotovini nadimak

Sloba se pokazao kao ljubazan domaćin, Boškoski je skuhao odličan ručak, a Mladen Naletilić mu je za dobrodošlicu podario nadimak Brucoš. Kažu da se dobro uklopio.


Slobodan Milošević, Mladen Naletilić Tuta, Paško Ljubičić i Ljube Boškoski s generalom Antom Gotovinom dijele treći kat novouređene pritvorske jedinice u Scheveningenu.

Hrvatskog generala, doznaje Večernji list, iznimno su dobro prihvatili novi susjedi kojima na raspolaganju stoji treći i najbolji kat pritvora, iz kojega napokon mogu vidjeti nebo.

U prvom susretu s nekadašnjim zapovjednikom Oluje srbijanski predsjednik Slobodan Milošević iskazao se kao ljubazan "domaćin", kao i ostala trojica pritvorenika.

Za dolazak Gotovine na treći kat Ljube Boškoski je pripremio odličan ručak iz svoga makedonskog jelovnika koji je, barem i nakratko, zamijenio bezukusnu zatvorsku hranu.

Da se prilagodi novim, nimalo komfornim uvjetima za život, pomaže mu stara garda pritvorenika. Brucošem je generala već prvi dan nazvao Mladen Naletilić Tuta, za kojega zapovjednik pritvorske jedinice u Scheveningenu Thimoty MacFadden tvrdi da je najveći humorist među pritvorenicima, čime je zadobio simpatije djelatnika zatvorskog osiguranja, piše Večernji.

Dužan mu nije ostao ni Gotovina, koji se vrlo brzo uklopio u ambijent te sa svojim sustanarima vrijeme krati kartajući i igrajući tenis.

Pravilo da se o politici ili optužnici ne priča ni ovaj put nije prekršeno jer, kako doznajemo, bolna tematika se među većinom zatvorenika ne spominje. Među zatvorenicima se, međutim, navelike priča da će im se do Nove godine u Scheveningenu pridružiti i Ratko Mladić, piše Večernji list.
Baron Samedi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2005., 12:12   #2
Ko nas bre zavadi.
Strijelac is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2005., 12:13   #3
dream team

OVAJ Big Brother bih gledao dan i noć!
funat is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2005., 12:14   #4
Re: Mi se tu soramo, a oni tamo...

[QUOTE]Baron Samedi kaže:
[B]Tuta dao Gotovini nadimak

Sloba se pokazao kao ljubazan domaćin, Boškoski je skuhao odličan ručak, a Mladen Naletilić mu je za dobrodošlicu podario nadimak Brucoš. Kažu da se dobro uklopio.




:klap:

Eto vidiš, nije sve tako crno... da je znao možda bi se ranije javio
spy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2005., 15:21   #5
Ma boli njih ***** za nama ...... ko nas jebe kad smo ludi
posmatrač is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2005., 15:32   #6
Quote:
Baron Samedi kaže:
U prvom susretu s nekadašnjim zapovjednikom Oluje srbijanski predsjednik Slobodan Milošević iskazao se kao ljubazan "domaćin", kao i ostala trojica pritvorenika.
Kriegskamaraden!
GoTo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2005., 15:59   #7
Hu d fak iz Ljube Boškoski ...... za što on odgovara?
posmatrač is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2005., 16:30   #8
Quote:
posmatrač kaže:
Hu d fak iz Ljube Boškoski ...... za što on odgovara?
Neki komadant makedonskog MUP-a. Elimonisao par siptara 2001 u Makedoniji.
__________________
Nema potpisa.
dado_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2005., 17:38   #9
Quote:
dado_ kaže:
Neki komadant makedonskog MUP-a. Elimonisao par siptara 2001 u Makedoniji.
Sitna riba
posmatrač is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2005., 00:29   #10
ma puca i njima i Anti k.... za nas.
labrador1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2005., 00:53   #11
Quote:
labrador1 kaže:
ma puca i njima i Anti k.... za nas.
Svejedno, "mir, mir, mir nitko nije kriv" i "ko nas bre zavadi" ne mogu proci.
__________________
Uskladi sig s pravilima. Obavijest mozes vidjeti na vrhu svakog podforuma.
JohnSR is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2005., 03:21   #12
A odkud to?

To jest, ja sve razumijem, samo me zanima izvor.
__________________
~v
Improper is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2005., 03:28   #13
Daje pravi, Ante bi ih sve prvo zakucao golemim ekserom kroz slijepo oko za pod te im nakon toga oteo eventualne kredence i, po navici, spalio ćelije, a preživjele sudce i čuvare protjerao u Amsterdam.
__________________
Ne odlučuje onaj koji izlazi na referendum, nego onaj koji broji glasove.
Jalnuški Diletant is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2005., 00:23   #14
Quote:
Jalnuški Diletant kaže:
Daje pravi, Ante bi ih sve prvo zakucao golemim ekserom kroz slijepo oko za pod te im nakon toga oteo eventualne kredence i, po navici, spalio ćelije, a preživjele sudce i čuvare protjerao u Amsterdam.
Mora da je, zbog stalnog bežanja, onemoćao.

Ali kada ga čika Sloba baci na jaku, domaću hranu, vratiće se Ante za jedno 40-50 godina u Hrvatsku k'o ponovo rođen.
GoTo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2005., 15:32   #15
Quote:
dado_ kaže:
Neki komadant makedonskog MUP-a. Elimonisao par siptara 2001 u Makedoniji.
Mislim da nije šiptare, nego to je onaj, što je, hladnokrvno POSTRIJELJAO,(naredio) čini mi se 10-tak Pakistanaca. nekih koji su dole bili došli, ne vojnici, ne 'mudžosi'. Mislim da je zbog toga u Hagu.

Nisam za ovo siguran, ali znam da je jedino velika frka međunarodna bila oko toga...
I.L is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2005., 15:38   #16
Quote:
GoTo kaže:
Mora da je, zbog stalnog bežanja, onemoćao.

Ali kada ga čika Sloba baci na jaku, domaću hranu, vratiće se Ante za jedno 40-50 godina u Hrvatsku k'o ponovo rođen.
Striček, vi očito ne kužite igru. Ne ide to tako, nego: En ten tini...

Magarčina bio, tko se sad skrio...

E hebiga, ne kužiš se ti u križaljke. Ovaj... da je sve... šporka politika, stvar ... dogovora, zakulisni ciljevi, svjetski centri moći i to.

Gotovina, ne samo da će biti pušten, dok prođu sve procedure, nego će opet imati i posao. Jer svjetskim moćnicima se ne sviđa da sposobni generali sjede u zatvoru, a sprema se - svjetski rat. Pa...
I.L is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2005., 20:50   #17
Quote:
I.L kaže:
Gotovina, ne samo da će biti pušten, dok prođu sve procedure, nego će opet imati i posao. Jer svjetskim moćnicima se ne sviđa da sposobni generali sjede u zatvoru, a sprema se - svjetski rat. Pa...
R.M. - Ante, drzite istocnu stranu i pazi da mi ne ostetite onaj qrac od hotela sto lici na jedrilicu ili sta vec jebem li ga.

A.G. - Nema problema gospodine, ali ne daj onim tvojm balvanima da slave nego pravac Ash Sharigah.

R.M. - Sta je ono ulica Al...dj...nj... skidaj to... SKIDAJ TO!!! Pravac Ash Sharigah.

Levak is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:54.