Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.09.2013., 20:59   #1
Društvo za rekreaciju

Pozdrav ljudi, po preporuci sam došao do ovog podforuma i drago mi je da sam ovdje Zanimalo bi me ima li neko želju da malo eksperimentiramo sa različitim sportovima. Npr. jedan se tjedan dogovorimo da odemo na skvoš, drugi otiđemo na karting, treći se dogovorimo za penjanje po zidu, badminton, bicikliranje, rolanje, paintball, itd. itd.

Nisam neki zagriženi sportaš i zbog posla nemam baš previše vremena ali ima toliko toga što sam voljan probat pa makar samo jednom da vidim kako je, ako nam se dopadne, slobodno ponovimo, uživam u dobroj rekreaciji kad got stignem Muško, žensko, dobra ili loša sprema, nije važno, gurat ćemo jedan drugog sa leđa i nuditi si andol da nam prođe upala

E da, lokacija je ZG a ja sam jedan veseljak od 25g, nadam se da ima još amaterskih entuzijasta/entuzijastica, kamo sreće ako nas se i više sakupi
-Nostradamus is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2013., 08:37   #2
To isprobavanje nečeg drugog svaki tjedan je vjerojatno najbrži put do ozljeda.
__________________
Carpe diem!
I'm starting with the man in the mirror. :)
tvuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2013., 18:02   #3
Ma ozlijedit se možeš i dok ležiš u krevetu...malo izbacimo višak energije, zabavimo se i ujedno probamo nešto novo
-Nostradamus is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:03.