Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.11.2017., 15:15   #1
Question Najbolji TV provider s njemačkim programima?

Zanima me zna li itko koji TV provajder (Iskon, b-net, ili nešto treće) ima najviše njemačkih programa? Trebali bi mi programi njemačkog govornog područja, ali da imaju hrvatske titlove.
Učim njemački, i najbrže ga učim na ovaj način, ali problem mi je što na netu nađem jako malo online filmova i serija na njemačkom, a da imaju hrvatske titlove. Iako mogu i engleski titlovi biti! Lakše mi je na hrvatskom, ali sam već očajna
jastučnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 15:25   #2
Ne postoji niti jedan njemački kanal (kanal koji pušta samo njemački sadržaj) a da je lokaliziran na hrvatski jezik. Općenito tematski kanali koji se lokaliziraju su ako ne 100% na engleskom onda u najboljem slučaju 80% na engleskom a ostalih 20% na drugim jezicima, između ostalog tu je onda i njemački (recimo Viasat, Da Vinci Learning i sl. znaju imati najviše sadržaja koji nije engleski).

No na tim tematskim kanalima se nađe i nešto sa njemačkog govornog područja (npr. RTL Crime je znao imati one njemačke akcijske serije) pa najbolje da ideš od kanala do kanala i nađeš filmove/serije koji te zanimaju.

A za obične kanale na njemačkom jeziku bez titlova ti je najbolje uzeti satelitsku, okrenuti na Astru i tamo ih imaš doslovno tonu, jako puno ih ide besplatno. Naravno niti jedan nema hrvatske titlove.
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 16:33   #3
DVB-S prijemnik, tanjur i naštimaj na astru 19.2 E

http://en.satexpat.com/sat/east/19.2/
Hunny B is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 18:12   #4
To joj neće baš pomoći, budući da traži da ima hrvatske (ili engleske) titlove.
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 18:42   #5
Quote:
jastučnica kaže: Pogledaj post
nađem jako malo online filmova i serija na njemačkom, a da imaju hrvatske titlove.
dr Stefan Frank (serija)

Kommissar Rex (serija)

Wir Kinder vom Bahnhof Zoo (film)

die Fälscher (film)

Das Boot (film)
Hunny B is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 21:40   #6
Eh, da.. čini se ništa od titlova. Svejedno, hvala vam na odgovorima.
jastučnica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:56.