Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old Danas, 19:11   #961
Quote:
Arash's friend kaže: Pogledaj post
Nabavio Airmaxice u importane centru za 380kn. Nisu roza nego ljubicate, ali sto sad djed bozicnjak je musko, i nije pouzdan glede boja.
Old Danas, 19:59   #962
U to vrijeme u Kauflandu

zadnji romantik:

ako se ne vidi dobro procitati ide ovako:

Trazim zenu za brak koja zeli imati dijete. Zivim sam u 4-sobnim stanu i primanja 18.000kn ili 600kn na dan! svaki dan ovdje nesto kupujem, a sutra u nedjelju izlozit cu se u kaficu, ako vam se ne sviđam - nestanite. (tocno iza podne) [i to nije sve]

Zadnje uređivanje Arash's friend : Danas at 20:16.
Arash's friend is offline  
Odgovori s citatom
Old Danas, 20:13   #963
Drzim mu fige!
Old Danas, 21:50   #964
Quote:
Crais kaže: Pogledaj post
Nisam se još vozio Uberom. Kakvi su po pitanju ranojutarnjih vožnji, tipa ako naručim taxi u 4 ujutro, za koliko dođe, cca?
Ovisi, da li narucujes taxi u 4 ujutro jer ides na aerodrom npr, ili narucujes jer si se u 4 odlucio krenut doma iz izlaska?

Ako narucujes na odredjeni dan i vrijeme onda ti dolazi tocno pred vrata u 4:00 (mozes si zakazati voznju unaprijed putem aplikacije i to je tocno u minutu).

Ako ides od negdje u trenutku obicno dolaze za 4 minute, sve ti pise gdje je -tko je i za koliko stize, ali, ALI nocne voznje u to doba su trazena roba i cijene se uvecavaju od 3 do neograniceno puta i to ti pise. Upozore te prije nego sto potvrdis voznju da ce cijena biti uvecana x puta tako da mene nesto sto me inace kosta 36kn u doba povecane potraznje kosta 100-120kn.

Za vrijeme blagdana je i mnogo vise jer je prevelika potraznja, tada se recimo vise isplati taksi u nocnim satima.
Old Danas, 22:02   #965
Quote:
Milivojka2 kaže: Pogledaj post
Ovisi, da li narucujes taxi u 4 ujutro jer ides na aerodrom npr, ili narucujes jer si se u 4 odlucio krenut doma iz izlaska?

Ako narucujes na odredjeni dan i vrijeme onda ti dolazi tocno pred vrata u 4:00 (mozes si zakazati voznju unaprijed putem aplikacije i to je tocno u minutu).

Ako ides od negdje u trenutku obicno dolaze za 4 minute, sve ti pise gdje je -tko je i za koliko stize, ali, ALI nocne voznje u to doba su trazena roba i cijene se uvecavaju od 3 do neograniceno puta i to ti pise. Upozore te prije nego sto potvrdis voznju da ce cijena biti uvecana x puta tako da mene nesto sto me inace kosta 36kn u doba povecane potraznje kosta 100-120kn.

Za vrijeme blagdana je i mnogo vise jer je prevelika potraznja, tada se recimo vise isplati taksi u nocnim satima.
da te iskoristim kao inhouse uber experta. Kako stoje stvari s autima, tj moraju li biti po nekom standardu (recimo klima), ili to moze biti ovako i onako, samo pise kakav je koji pa se ti onda odlucis?
Old Danas, 22:18   #966
Quote:
Arash's friend kaže: Pogledaj post
Trazim zenu za brak koja zeli imati dijete. Zivim sam u 4-sobnim stanu i primanja 18.000kn ili 600kn na dan! svaki dan ovdje nesto kupujem, a sutra u nedjelju izlozit cu se u kaficu, ako vam se ne sviđam - nestanite. (tocno iza podne) [i to nije sve]
Hahaha...

Za uber neću više komentirati...
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:45.