Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.04.2007., 20:59   #21
Quote:
Tashi kaže: Pogledaj post
moj gin mene nikad nije pitao za grudnjak a ni ja njega..na početku trudnoće mi je bilo lakše bez - jer su mi cici bile tvrde ko kamen a bolne na pomisao..poslije ga nosim non-stop..i ne vjerujem u priču o strijama i grudnjaku - a tu priču sam čula..-a onda mi recite - ako se redovito mažem i to skupim kremama, nosim grudnjak non-stop, zakaj mi se jedna cica istrijala - a druga nije????
jedna ti je ziher falša...
paspa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2007., 10:55   #22
U Quellu prodaju 2 grudnjaka za dojenje za 99 kuna, čini mi se više nego jeftino.
link
__________________
I'm struggling with the limits of this ordinary life.

Zadnje uređivanje Ribitza : 25.04.2007. at 11:29.
Ribitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2007., 11:05   #23
u mulleru ja kupila pamučni za 65 kn!
Tashi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2007., 11:25   #24
Bila sam već u Mulleru, oni koje su tad imali su mi bili veliki (košarice E), a sad tih jeftinih više i nemaju (ječer mi šogorica išla), ostali samo oni chiccovi od 225 kn. A to mi je zbilja previše.
__________________
I'm struggling with the limits of this ordinary life.
Ribitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2007., 12:01   #25
e, anitini su, bila sam odgovorila marinki, ali - nestalo, za gotovinu cca 350 kn - ali su - mrakač
Tashi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2007., 13:06   #26
Naručila sam ove iz quella pa ćemo vidjeti...

Je, ti anitini su strašni, cijenom naročito.
__________________
I'm struggling with the limits of this ordinary life.
Ribitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2007., 13:51   #27
Quote:
Ribitza kaže: Pogledaj post
U Quellu prodaju 2 grudnjaka za dojenje za 99 kuna, čini mi se više nego jeftino.
link
ovi mi izgledaju nekako fini mekani i cijena im je super za razliku od pola njih koji su duplo skuplji
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2007., 21:49   #28
meni danas stigli za dojenje iz otto kataloga (3 kom 189kn) i baš su super i udobni
maja m is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2007., 22:43   #29
Quote:
Ribitza kaže: Pogledaj post
Bila sam već u Mulleru, oni koje su tad imali su mi bili veliki (košarice E), a sad tih jeftinih više i nemaju (ječer mi šogorica išla), ostali samo oni chiccovi od 225 kn. A to mi je zbilja previše.
ja sam prošli tjedan bila u mullera i bilo ih je.Možda dobiju dok ti odeš u rodilište
"kaya" is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2007., 22:01   #30
cure, a kako izabirete košarice kod grudnjaka za dojenje?
meni sad u košarici c ima malo lufta, a d mi djeluje jako veliko...imam još dva mj do poroda pa ne znam koliko prsa uopće nabujaju pod mlijekom...
cvijetić is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2007., 22:11   #31
puno nabujaju

bolje ti je pricekaj, pa kad vidis koliko si nabujala posalji muzeka jer i tako prvih tjedan-dva ce ti sve na sisama smetat, a i necete puno iz kuce mrdat (ili kupi te D kosarice u mileru po 65kn, pa ak ne pase imas poklon za neku buducu mamu)
__________________
Leteci Junacak

forumska savjetnica za izdajanje LOL
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2007., 22:14   #32
Quote:
magic blue kaže: Pogledaj post
puno nabujaju

bolje ti je pricekaj, pa kad vidis koliko si nabujala posalji muzeka jer i tako prvih tjedan-dva ce ti sve na sisama smetat, a i necete puno iz kuce mrdat (ili kupi te D kosarice u mileru po 65kn, pa ak ne pase imas poklon za neku buducu mamu)
bila sam jučer u mulleru na trgu,ali bilo je samo nekih skupih grudnjaka...preko 200 kn, pa sam danas gledala u lisci...jako fini, udobni i mekani 140 kn
morat ću drugi tj do mullera u city centar..
čiji su to po 65 kn? čija proizvodnja?
cvijetić is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2007., 13:03   #33
Obavijest :)

Jutros sam bila u Mulleru u City Centru. Ima ovih jeftinih grudnjaka, svih veličina.
__________________
I'm struggling with the limits of this ordinary life.
Ribitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2007., 14:16   #34
e,ja ću po grudnjak morati u padobransko društvo...nakon sadašnjih ogromnih drugo ništa neće pomoči...

Zadnje uređivanje putnica : 30.04.2007. at 02:44.
paspa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2007., 17:12   #35
Ako nekome pomaze, prije mjesec i pol sam u mtč-u u ZG kupila grudnjak za dojenje za 100kn.
ksenija_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2007., 09:23   #36
Super post, jer i ja muku mučim s traženjem grudnjaka. Do sada kupila 2, ali su već mali.SAda sam 5 mj i trebam 85 E. Mjerila po mjerama iz Nekermanna. Grozota! Hvala na linku za Quelle, jer osim onih po 300 kn, nisam uspjela nigdje naći tako velike. I da nisu babinski. Od 75 c ili d, ovisno o modelu letim pod oblake. Nadam se da je to sada finalna brojka, jer iz protesta ne kupujem više veće.
dominoefekt is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2007., 20:58   #37
Quote:
ksenija_2 kaže: Pogledaj post
Ako nekome pomaze, prije mjesec i pol sam u mtč-u u ZG kupila grudnjak za dojenje za 100kn.
u kojem mtč-u? tj di ima u zg-u mtč? ne pada mi na pamet...
cvijetić is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2007., 12:03   #38
Quote:
dominoefekt kaže: Pogledaj post
Super post, jer i ja muku mučim s traženjem grudnjaka. Do sada kupila 2, ali su već mali.SAda sam 5 mj i trebam 85 E. .
jest da su skuplji..ali anita, gundulićeva, ima brojeve za sve naše trudničke bojeve...ako misliš - kako bi ribitza rekla - za mene samo najbolje - onda će te i po kvaliteti zadovoljit jer su turbokvalitetni - peri -deri
Tashi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2007., 12:11   #39
Preporučaju da se grudnjaci za dojenje kupe tek po porodu jer grudi znaju još narasti radi mlijeka tako da ne kupujete male
__________________
chart
oštrilo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2007., 12:38   #40
najbolje vam je (a mislim da sam to vec i rekla), izabrat koji vam se svida i nakon 10ak dana po porodu poslat muza po njega
__________________
Leteci Junacak

forumska savjetnica za izdajanje LOL
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:04.