Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.09.2005., 23:12   #21
Re: Važna obavijest

Quote:
Kopernik kaže:
dragi forumaši i forumašice, pripadnici ponosnog hrvatskog naroda, dobio sam i ime našeg malog ali efikasnog društva koje se kolokvijalno i i posprdno od strane naših zakletih neprijatelja naziva.." placebušini kerovi" a u stvari naš pravi naziv je " placebini terijeri" dakle..dobio sam dužnost da vas obavjestim da će se centralni sastanak na kojem će mo odlučiti šta i kako dalje održati ovaj put u Zagrebu. Dobro ćemo razmotrit naše uspjehe kojih je bilo podosta a i neke neuspjehe. u naš najveći uspjeh ubrajamo to što smo spriječili da ovaj Forum postane leglo jugoslovenstva i antihrvatstva. Sjetimo se samo atmosfere i upisa na ovom Forumu prije četiri pet godina. Ali mi smo pod instrukcijama naše nenadmašne placebo, uz mnogo truda, žrtava, uvreda ovaj Forum doveli do toga da se danas smatra da samo zaludjele jedinke pišu onako kako je prije 4-5 godina pisao maltene svaki drugi Forumaš. Danas je Forum Politika skoro totalno pod kontrolom rodoljubnih snaga. Svega toga ne bi bilo bez naše..drage placebo. Kojoj ovim putem opet iskazujem divljenje i veliko poštovanje. Koja je uz svoj odgovorni posao koji obavlja ( ovim putem joj čestitam na unaprjeđenju u jednoj od najekskluzivnijih splitskih firmi...slijedeći korak je nadamo se Zagreb a jednog dana i prva žena-premijer što se usrdno nadamo i za što naša draga placebo ima sve reference) našla vremena i da raskrinka i razbije jugoslovenstvo, četništvo i a svako drugo antihrvatstvo na ovom Forumu. tisuće ispijenih kava, večera, ručkova, sa moderatorima, sa vlasnicima Foruma, sa administratorima, dovelo je do toga da velik dio tih istih želi i opetovano traži da stupi u naše ekskluzivno društvo. Da ne spominjem kakav je uspjeh bio pripadnike židovskog naroda privući u naše jato, zbog njihovog podozrenja i skepse da ne kažem otvorenog neprijateljstva koje su imali prema nama hrvatskim nacionalistima. Ali zahvaljujući mudrosti u umješnosti naše drage placebo danas su oni svi na našoj strani.

Ali da sad sve ne bude u svijetlom tonu, ima i par kritika.. a to je i razlog da se sastajemo. U zadnje vrijeme opijeni pobjedama malo smo se opustili i nedisciplinirali, svak piše kako mu padne na pamet, smjernice se ne poštuju, nismo složni kao nekad kad treba nekoga diskvalificirati, jedan nam se forumaš, neću ga sad imenovati, provlači kroz prste godinama, dapače nerijetko prelazi u kontraofanzivu, to se mora riješit, radi našeg renomea koji nas prati..kerova koji grizu...takav si luksuz ne smijemo dozvolit..


O ostalim detaljima na sastanku..koji će se izuzetno održati u Zagrebu..jer svaka čast Splitu..ali Zagreb je ipak centar Hrvatske i odsada svi sastanci se održavaju u Zagrebu i treba stvarati mreže u Zagrebu ..da kao što smo pobijedili projugoslavenske snage na Forumu ..tako ćemo nadam se i Zagreb učiniti ponovo ponosnim hrvatskim gradom. Svak u tom cilju ima svoj zadatak koji je svima dobro znan i o kome nećemo sad ovdje nego zna se gdje. Svi članovi naše organizacije " placebušini kerovi" dobit će detaljne podatrke na PM kao i oni potencijalni članovi, kojih ima još više ali koji još svojim djelovanjem nisu zaslužili eksluzivnu plemićku titulu " plecebušinog terijera"..

Pozdrav i skoro viđenje...



Imamo Hrvatsku


PS To sam ja vas Q.
hehehoho is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2005., 23:17   #22
Quote:
crtica kaže:
A kako neću biti kolerična, ne bi da sam lovu za plastičnu operaciju zatražila, a ne jebenu frizuru

A nije da neće skoro i kakav botox ustrebati...

znači, vi ste kolegice u agenciji samo zbog osobnog probitika!?.. sramite se
Spawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2005., 23:21   #23
Re: Re: Važna obavijest

Quote:
hehehoho kaže:

PS To sam ja vas Q.
đe je moj Aston Martin!?.. jel ja moram na koljenima molit nužna sredstva za rad!?
Spawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2005., 23:24   #24
Quote:
Spawn kaže:
znači, vi ste kolegice u agenciji samo zbog osobnog probitika!?.. sramite se
Ma daj, samo nas entuzijazam i ljubav prema vođi drži na okupu...kakvi materijalni probici...u krpama hodam okolo
__________________
Zagrebačkim ulicama
crtica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2005., 23:29   #25
Ja san avanca u kera od povjerenja
__________________
Jacu na đubrište.
Whatever is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2005., 23:30   #26
Quote:
crtica kaže:
Ma daj, samo nas entuzijazam i ljubav prema vođi drži na okupu...kakvi materijalni probici...u krpama hodam okolo

ah, dobro.. ali barem jedamput opsuj suce i opet ćemo si biti dobri
Spawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2005., 23:32   #27
Quote:
Spawn kaže:
ah, dobro.. ali barem jedamput opsuj suce i opet ćemo si biti dobri
Koje suce? Jel ovu đubrad šta su nas upravo pokrali? :2up:

Jebem im-.....
__________________
Jacu na đubrište.
Whatever is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2005., 23:32   #28
Quote:
Whatever kaže:
Ja san avanca u kera od povjerenja
također bih zamolio za tečaj učenja stranih jezika
Spawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2005., 23:36   #29
Quote:
Whatever kaže:
Koje suce? Jel ovu đubrad šta su nas upravo pokrali? :2up:

Jebem im-.....

te, te!!! .. bravo, sad si mi draži od crtice .. ovaj, htio sam reći

Spawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2005., 23:38   #30
Uf... još me drži nervoza... pa koja krađa, tribali su se potuć sa sucima pa u kuratz sve...
__________________
Jacu na đubrište.
Whatever is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2005., 23:38   #31
Quote:
Spawn kaže:
ah, dobro.. ali barem jedamput opsuj suce i opet ćemo si biti dobri
Stoka jedna antihrvatska

Dobro?
__________________
Zagrebačkim ulicama
crtica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2005., 23:41   #32
Quote:
crtica kaže:
Stoka jedna antihrvatska

Dobro?

nisi se baš pretrgla .. ali ajde.. od koga je, dobro je ..
Spawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2005., 23:43   #33
Quote:
Whatever kaže:
Uf... još me drži nervoza... pa koja krađa, tribali su se potuć sa sucima pa u kuratz sve...
ma što potuć!? trebali su ih zatuć.. Kasun, ako već nije mogao koristiti svoju nogu, mogao je posudit nogu od zapisničkog stola
Spawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2005., 23:44   #34
Quote:
Spawn kaže:
nisi se baš pretrgla .. ali ajde.. od koga je, dobro je ..
Činjenica da znam tko je igrao je već super...a znam i drugog finalista...eto, ni Slovenci nisu imali sreće

Ajde, u Davis Cupu smo 1:1
__________________
Zagrebačkim ulicama
crtica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2005., 23:52   #35
Quote:
crtica kaže:
Činjenica da znam tko je igrao je već super...a znam i drugog finalista...eto, ni Slovenci nisu imali sreće

Ajde, u Davis Cupu smo 1:1

dobro ženo, jel ti stvarno hoćeš da te bacim na ignore .. kakvi Slovenci, kakvi Davisi, o tom čemo razmišljat sutra.. sad sav pravednički gnjev treba usmjerit prema onim sucima

ajd, vidim da nisi totalno neupućena.. imaš jedan plus.. malecki
Spawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2005., 23:56   #36
A i u Davisu su nam par puta ukrali iako su naši
__________________
Jacu na đubrište.
Whatever is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2005., 23:56   #37
Quote:
Spawn kaže:
dobro ženo, jel ti stvarno hoćeš da te bacim na ignore .. kakvi Slovenci, kakvi Davisi, o tom čemo razmišljat sutra.. sad sav pravednički gnjev treba usmjerit prema onim sucima

ajd, vidim da nisi totalno neupućena.. imaš jedan plus.. malecki
kako da se iskopam... ovaj u nedjelju ide Herbertova Dina, tj. nastavak na RTL-u
__________________
Zagrebačkim ulicama
crtica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2005., 00:04   #38
Quote:
Whatever kaže:
A i u Davisu su nam par puta ukrali iako su naši
treba angažirati kolegu hehea da nabavi adrese.. hitno


Quote:
crtica kaže:
kako da se iskopam... ovaj u nedjelju ide Herbertova Dina, tj. nastavak na RTL-u
ali tko će preživjet do nedjelje!? .. sad sam ti sve oprostio.. vozimo po starom
Spawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2005., 00:07   #39
Quote:
Spawn kaže:
...ali tko će preživjet do nedjelje!? .. sad sam ti sve oprostio.. vozimo po starom
Prošlu je nedjelju bila, pa se nadam da nisam prejudicirala
__________________
Zagrebačkim ulicama
crtica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2005., 00:08   #40
Quote:
crtica kaže:
Prošlu je nedjelju bila, pa se nadam da nisam prejudicirala
ja ću poludit!
Spawn is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:14.