Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.02.2011., 16:37   #1601
Quote:
neka sretna ja kaže: Pogledaj post

sreeetna
bas mi je drago da si opet sretna
keiTee is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2011., 22:03   #1602
Zna li netko neku tetu koja dobro šiva u Rijeci? ne mora biti salon, vjenčanica je više haljina u rimskom stilu i nije komplicirana. help
zubic is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2011., 10:43   #1603
da se pohvalim, krojačica pronađena, 1000- 2000 kn naplaćuje šivanje po mjeri, ovisi koliko je haljina komplicirana.. a najljepše od svega je što me materijal izašao samo 780 kn DDDD
ljubica531 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2011., 14:11   #1604
Quote:
ljubica531 kaže: Pogledaj post
jučer sam dobila odgovor,prilažem...
Dobar dan
sivanje po mjeri i prodaja vjencanice po slici koju ste poslali doslo bi 5.500,00 sa bolerom ,podvezicom ,jastucicem za prstenje.

vjerujem da će nekome pomoći, meni je još uvijek preskupo, i dalje sam u potrazi za krojačicom (nije nužno da bude salon vjenčanica, obična teta krojačica koja ima bar nekog iskustva sa šivanjem vjenčanica) koja šivanje naplaćuje recimo 2000 kn,a ja sama kupim materijal u tekstilki..
Salon vjenčanica Piccolo, Avenija Dubrava, ako trebaš broj šaljem na pm.
__________________
Kad neko uđe u tvoj život, Bog ga je poslao s razlogom. Da ti bude lekcija ili da bude s tobom do kraja života ♥
kisicnosic is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2011., 14:13   #1605
Quote:
ljubica531 kaže: Pogledaj post
da se pohvalim, krojačica pronađena, 1000- 2000 kn naplaćuje šivanje po mjeri, ovisi koliko je haljina komplicirana.. a najljepše od svega je što me materijal izašao samo 780 kn DDDD
Vidim da si našla, super!
Ja sam dala šivat, moja kreacija:-)...cjena ajoj..a nadam se da će bit dobra :-)
__________________
Kad neko uđe u tvoj život, Bog ga je poslao s razlogom. Da ti bude lekcija ili da bude s tobom do kraja života ♥
kisicnosic is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2011., 16:03   #1606
Mislila sam šivati vjenčanicu jer imam stvarno malkice jedinstvenu ideju i želim da budu dvije haljine u jednoj (tj. da se dio skida), našla sam krojačicu i drugi tjedan bi trebala na razgovor.
Muči me to kaj sam sad naknadno čula da je ta krojačica radila haljinu jednoj curi i da se raspala. Detalje ne znam, ne znam u kojoj se mjeri kaj odvojilo niti o kome se radi, teoretski mogu biti samo babske priče... ali ipak, za one koji imaju iskustva u šivanju vjenčanica kako da se ogradim od toga da se to meni dogodi?
Teoretski moja bi vjenčanica bila gotova do 7 mj a vjenčanje je u 9-om. Dal mogu napraviti kakav ugovor? Stvar je u tome kaj ju ja mislim platiti kad ju preuzmem i kaj da napravim ako mi se nakon preuzimanja nekaj odvoji ili sl?
Uz to mislila sam dati debelu kaparu za materijal.
Jel možda ima neki test čvrstoče za to?
Matahari is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2011., 03:15   #1607
bok ekipa - zanima me da li itko ima negativnih iskustava s dizajnerima:

1. skoko
2.anna rizzo
3. cura iz friendsdesigna?

hvala.
__________________
discovering the world
Studentica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2011., 12:38   #1608
sve pohvale za ninchystyle
zrikzrikzrikavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2011., 12:16   #1609
Drage curke,

koji su po vama najbolji materijali za sivati vjencanicu i gdje se tu u zgb moze nabaviti?

i po kojoj cijeni.


hvala


__________________
discovering the world
Studentica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2011., 12:19   #1610
Quote:
Matahari kaže: Pogledaj post
Mislila sam šivati vjenčanicu jer imam stvarno malkice jedinstvenu ideju i želim da budu dvije haljine u jednoj (tj. da se dio skida), našla sam krojačicu i drugi tjedan bi trebala na razgovor.
Muči me to kaj sam sad naknadno čula da je ta krojačica radila haljinu jednoj curi i da se raspala. Detalje ne znam, ne znam u kojoj se mjeri kaj odvojilo niti o kome se radi, teoretski mogu biti samo babske priče... ali ipak, za one koji imaju iskustva u šivanju vjenčanica kako da se ogradim od toga da se to meni dogodi?
Teoretski moja bi vjenčanica bila gotova do 7 mj a vjenčanje je u 9-om. Dal mogu napraviti kakav ugovor? Stvar je u tome kaj ju ja mislim platiti kad ju preuzmem i kaj da napravim ako mi se nakon preuzimanja nekaj odvoji ili sl?
Uz to mislila sam dati debelu kaparu za materijal.
Jel možda ima neki test čvrstoče za to?
draga zivis u hrvatskoj. ovdje nema nikakve garancije.
__________________
discovering the world
Studentica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2011., 22:21   #1611
Quote:
Studentica kaže: Pogledaj post
bok ekipa - zanima me da li itko ima negativnih iskustava s dizajnerima:

1. skoko
Imala sam divnu haljinu, ali sam je dobila tek dva dana prije svadbe. Ako ćeš kod njega šivati, slaži za datum i pomakni ga barem tjedan dana ranije
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2011., 16:29   #1612
evo sve sam rijesila....

trazim sada materijale.


trazim:

1. lijepi bijeli saten - gdje ga ima? nasla sam ga po cijeni od 120 kn po metru talijanski u emporiju i od 67 kn u tekstilki

2. lijepu bijelu svilu koja bi isla na taj saten gore prozirnija - GDJE TO DA KUPIM? nema ni u emporiju niti u tekstilki

3. neki ok til

hvala ekipa DD
__________________
discovering the world
Studentica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2011., 10:34   #1613
Quote:
Studentica kaže: Pogledaj post
evo sve sam rijesila....

trazim sada materijale.


trazim:

1. lijepi bijeli saten - gdje ga ima? nasla sam ga po cijeni od 120 kn po metru talijanski u emporiju i od 67 kn u tekstilki

2. lijepu bijelu svilu koja bi isla na taj saten gore prozirnija - GDJE TO DA KUPIM? nema ni u emporiju niti u tekstilki

3. neki ok til

hvala ekipa DD
Ako slucajno ides koji vikend u Lj u soping, idi u Svet metraze, tamo ces dobiti sve nabrojano...
Evo link: http://www.svetmetraze.si/
Pogledaj si stranicu, imas i cjene pored.
Dita Von Teese is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2011., 12:50   #1614
hvala lijepo na savjetima. u medjuvremenu sam sve vec kupila osim tila.
__________________
discovering the world
Studentica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2011., 17:15   #1615
Jesi možda našla til?

U utorak nosim vjenčanicu na kraćenje i trebala bi do tad nabaviti til za veo, a nemam pojma gdje... Može pomoć?
Piccola Ana is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2011., 19:21   #1616


Uploaded with ImageShack.us

U tijeku šivanje.
leptiric mali is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2011., 21:54   #1617
nisam jos kupila til...uf uf
__________________
discovering the world
Studentica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2011., 00:44   #1618
evo i mene s jednim malim problemom
vjencanje je u 9 mj i vrijeme je da se odlucim za vjencanicu, bila san u par salona i ne mogu rec da nema lijepih vjencanica... ima, ali koju god san provala nije to bilo to.... i jos nesto, mislin da stvarno pretjeruju s cijenom najma za jednu vecer!!! to me jos najvise ljuti, tako da san vrlo blizu sivanja vjencanice... nasla sam krojaca, ali i dalje sam u nekom straju, sta ako to ne ispadne onako kako san ja zelila?! i jos je najveci problem sta uopce ne znan sta zelin, jedan tren bi neku s volancicima i sl, a u drugm trenu neku jednostavnu, rimski djir....aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ne znan niti sta bi vas pitala
pepe1009 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2011., 11:09   #1619
pepe i ja sam takva bila...isla sam u salone vise radi prijateljica da ih zadovoljim da me vide u vjencanici klasicnoj...ali nije meni bilo to to, ja sam podsvjesno znala da cu sivat. imala sam pun folder slika razlicitih haljina, i u zadnju sam se odlucila na nesto leprsavo, a dugo, lagano jer je vjenčanje u ljet (7 mj). jos nisam isla na prvu probu sad ce me zvat kroz ovaj mj.. ali znam neke cure koje su kod mog sivale, tako da me nije strah.. ))))

nadam se da sam ti bar malo pomogla.
bubica44 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2011., 23:21   #1620
bas sutra idem u zadnji posjet salonima, pa ce past odluka sto dalje ...
pepe1009 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:03.