Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.07.2007., 13:52   #281
Prikljucujem se klubu duplih skorpija.
I znak i podznak.
Cista sam skorpija.U svakom pogledu.Nije to lako.Nimalo.
__________________
Viva indifference.
Paranoid Sheep is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2007., 14:04   #282
Quote:
Enchantress kaže: Pogledaj post
Ja se ne slažem tako loše sa Škorpionima u prijateljskim odnosima. Nikad se nisam zaljubila u Škorpiona, niti se sećam da su mi se nešto Škorpioni osobito udvarali. Imala sam dvojicu baš bliskih prijatelja muških Škorpiona, koji su me stalno zabavljali prepričavanjem svojih dogodovština iz bogatog seksualnog života. Nikad se nisam posvađala ni sa jednim Škorpionom (mamu izuzimam, ali to je ipak mama - ko se ne posvađa ponekad sa svojom mamom ). Nikad nisam imala blisku prijateljicu Škorpionku. Nije da nisam htela, već se jednostavno nije dogodilo. Ne znam kako bih se u ljubavi složila sa Škorpionom i kako bi to izgledalo uopšte. Ja bih im rado prepustila sve odlučivanje, ali to bi onda morao biti neki vrlo sposoban Škorpion.
Ja bila 3 godine u vezi sa vodenjakom.
To koliko je bilo predivno,bilo je grozno i razarajuce.Ili je raj ili pakao.
Voljeli smo se nadnaravnom ljubavi,ustvari i sad se bolesno volimo,iako nismo vec skoro godinu dana zajedno..ali jednostavno nije funkcioniralo.Koliko nisam mogla bez njega,nisam mogla ni s njim.Al smo jos uvijek vezani jedno za drugo..i bojim se da se ta nekakva veza izmedju,bilo kakva,nece nikad zavrsiti,bez obzira na sve..
__________________
Viva indifference.
Paranoid Sheep is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2007., 14:29   #283
ja skorpion - podznak vaga....


rekao bi da sam 90% skorpion, barem po onome sto se pise...

ali nisam (bar ne vise) osvetoljubiv i ljubomoran, ne bi rekao da sam pesimistican...

mislim da sam jako tolerantan, sve je dopusteno samo da nije neposteno i neiskreno. A (pogotovo u prijateljstvu) ako neko zeli raditi nesto sto se meni ne radi - slobodno. Samo i mene pusti da imam isti izbor. vjerujem da sam i u vezi takav, ali nisam je imao vec duuugo godina (radi one vec navedene cinjenice da ili si sav u ljubavi ili u povrsnoj sexualnoj vezici) pa ne mogu reci zasigurno kakav cu bit kad budem in love ...

i ne mislim da sam zatvoren da ne zelim reci drugima sto osjecam ili ne znam ni ja sto... mogu totalnom neznancu ispricat duboke osjecaje - jednostavno ih se ne sramim... ali ipak, moram 'osjetit' tog neznanca, jer kao i svima - netko ti sjedne, neko drugi - ne. (ali mislim da me ovi koji mi ne sjednu i ne pridju, uopce ne dobiju priliku pitat me nesto)
ja sam otvoren prema vecini, sto me god pitas, reci cu ti kako jest, ili kako mislim da jest, pa sto ces ti zakljucit iz toga je tvoj problem. ja sam nacisto sa sobom i to mi je najvaznije. pogotovo kad imas krug ljudi koji cijene sto si takav, iako nije ni njima uvijek drago kad cuju sve sto dolazi iz mojih usta.....

iskrenost nam je (po meni) najveca, a (opet po meni) i najvaznija vrlina.
Zaphod Beeblebrox is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2007., 16:15   #284
Quote:
Paranoid Sheep kaže: Pogledaj post
Ja bila 3 godine u vezi sa vodenjakom.
To koliko je bilo predivno,bilo je grozno i razarajuce.Ili je raj ili pakao.
Voljeli smo se nadnaravnom ljubavi,ustvari i sad se bolesno volimo,iako nismo vec skoro godinu dana zajedno..ali jednostavno nije funkcioniralo.Koliko nisam mogla bez njega,nisam mogla ni s njim.Al smo jos uvijek vezani jedno za drugo..i bojim se da se ta nekakva veza izmedju,bilo kakva,nece nikad zavrsiti,bez obzira na sve..
nešto takvo imam ja s lavom. I kad je bilo gotovo,nije bilo...
Danas se ne vidim bez njega,ali s njim teško...
__________________
Ako tražiš iskrenog prijatelja,kupi psa...
Aberzeiah is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2007., 12:42   #285
Quote:
Zaphod Beeblebrox kaže: Pogledaj post
ja skorpion - podznak vaga....
Također, samo što sam ja žensko
Imamo slične karakteristike.
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2007., 12:46   #286
ja škorpion, podznak blizanac. to me čini malo...šizofreničnom

blizanac, i njegove dvije osobe, pa škorpion, onaj za vani i onaj misteriozni, sakriveni, majketi, koja gužva u glavi....
manitusha is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2007., 11:42   #287
Quote:
tash@ kaže: Pogledaj post
Malo sam vas čituckala i naišla na niz zanimljivosti
Ne razumijem se previše u horoskop, no vidim da se često spominje da su škorpioni pesimisti. Ne znam da li je to zbog djevice u podznaku ali meni je čaša češće polupuna nego poluprazna, jako rijetko sam loše volje i ljuta na nekoga. No kad jesam onda je ovo citirano potpuno točno . A što se tiče ljubavi...tražim jako puno ali puno sam ljubavi i dobila . O davanju neću...jer škorpioni se ne vole hvaliti
također, muški škorpion-djevica i po defaultu sam optimistični cinik i hedonist,
treba jmi jaako puno da se naljutim na nekog i dobar razlog, ali onda..

u ljubavi sam ljubomoran i pomalo posesivan, ali to isto očekujem i od suprotne strane
netkois is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2007., 19:23   #288
Quote:
Elektra kaže: Pogledaj post
Također, samo što sam ja žensko
Imamo slične karakteristike.

I ja sam! A znate li da je vaga u podznaku najidealnija protuteža našem znakiću, jer nam je sušta suprotnost, zračna, vrckava i nestalna. Kažu da su to pravi diplomate..

I moram priznati da sam pročitala puno zanimljivih stvari ovdje..

I pozdrav svim dragim škorpionkama i škorpionima, ma gdje bili..

A i ribicama, jer mi je jedna jako prirasla srcu, i razveselilo me je kada sam ovdje vidjela da još ima takvih kombinacija i da smo jednostavno stvoreni jedni za druge..
pepeljuga is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2007., 08:44   #289
vrlo su strastveni i vole izazove. neustrašivi su. hrabri.....vole rizične situacije.
negativna strana je ta , što su jako posesivni i ljubomorni i osvetoljubivi i .....
tadukepa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2007., 12:53   #290
Quote:
tadukepa kaže: Pogledaj post
negativna strana je ta , što su jako posesivni i ljubomorni i osvetoljubivi i .....
Od svih škorpiona koje poznajem, nijedan nije takav. A znam ih stvarno mnogo.
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2007., 02:14   #291
Quote:
Aberzeiah kaže: Pogledaj post
nešto takvo imam ja s lavom. I kad je bilo gotovo,nije bilo...
Danas se ne vidim bez njega,ali s njim teško...
To je nasa skorpionska bolest,ocito.
Kad ufatimo-ne pustamo.
Ni ja se dugo nisam mogla vidjeti bez njega..Ponekad ne mogu ni sad..Ni nakon toliko vremena.. Uvijek mastam-sta i kako bi bilo kad bi bilo...a nece bit. nikad.
__________________
Viva indifference.
Paranoid Sheep is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2007., 02:15   #292
Quote:
Elektra kaže: Pogledaj post
Od svih škorpiona koje poznajem, nijedan nije takav. A znam ih stvarno mnogo.
Ne znas mene.
Ja sam takva.Ljubomorna ko ker,posesivna ko dva kera a osvetoljubivaaa..
Al na najpodlije nacine.Nista ocito.
__________________
Viva indifference.
Paranoid Sheep is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2007., 02:56   #293
ja ne bi rekla da su škorpioni podli - to bi mi podrazumjevalo nekakvu konotaciju plana nekom iza leđa raditi,
recimo iz mog iskustva sa škorpionima mogu reći da oni neće svijesno nekom radit osvetu, ali onaj koji ih na bilo koji način hoće gazit neka se čuva jer oni po refleksiji puste otrov na svakog ko ih ne samo bocne već i pokuša bocnut.
to je jednostavno njihova priroda a ne podlost.

istina je da duboko procjenjuju čovjeka i ako prepoznaju tu dubinu koju traže u prijatelju,partneru,kome god uvijek joj se vraćaju.

imam dojam da im je problem što oko nevažnih stvari ne znaju biti površni, vjerujem da bi im život bio puno jednostavniji,
no s druge strane možda oni ne bi bili kakvi jesu - ćaknuti na svoju stranu .

e da i karakteristično je da će škorpioni patiti u tišini, neće tražit pomoć doslovno dok ne skapaju, a onda će se jednog dana probudit kao da ništa nije bilo i tako da nikom nije jasno šta i kako - obnovljeni krenut u život.
ne mislim da je pametno al je specifično u svakom slučaju - više nego za bilo koji drugi znak za škorpiona vrijedi - budala uči na svojim greškama.
u tom smislu škorpionima pamet dolazi s iskustvom, nerijetko bolnim.
whiskey, malo leda is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2007., 05:56   #294
Ja sam škorpion i (ne znam zašto) oduvik sam se time ponosila..Znači škorpion u znaku a lav u podznaku.Inače uopće ne virujem u dnevne ili mjesečne horoskope ali duboko sam uvjerena da svaka osoba na ovom planetu posjeduje veliku količinu osobina svoga znaka.Gledajući sebe,ono škorpionsko šta mi se sviđa na meni bi definitivno bilo..snalažljivost,komunikativnost,zavodljivost,s amokotrola,intuitivnost,inteligencija,principijeln ost,psihička jačina i veelika količina samopouzdanja.Negativne strane bi po meni bile mrzovoljnost,narcisoidnost,ponekad pretjerana seksualna želja,uvrnutost,sklonost psihičkim ekscesima,sklonost depresiji,destruktivnost i povremena mušićavost te možda nizak prag tolerancije za određena ponašanja od strane drugih pojedinaca.Ipak,ne bi mijenjala škorpiona za ništa na svitu...A šta se tiče lavova,malo kojeg trpim pa je to vjerojatno razlog mnogobrojnim unutarnjim konfliktima
Demian_17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2007., 08:42   #295
Quote:
whiskey, malo leda kaže: Pogledaj post
imam dojam da im je problem što oko nevažnih stvari ne znaju biti površni, vjerujem da bi im život bio puno jednostavniji,
no s druge strane možda oni ne bi bili kakvi jesu - ćaknuti na svoju stranu .

e da i karakteristično je da će škorpioni patiti u tišini, neće tražit pomoć doslovno dok ne skapaju, a onda će se jednog dana probudit kao da ništa nije bilo i tako da nikom nije jasno šta i kako - obnovljeni krenut u život.
ne mislim da je pametno al je specifično u svakom slučaju - više nego za bilo koji drugi znak za škorpiona vrijedi - budala uči na svojim greškama.
u tom smislu škorpionima pamet dolazi s iskustvom, nerijetko bolnim.
Ovo je istina, sto puta poželim površnije gledat na nevažne stvari, al izgleda da za škorpiona ne postoji rubrika "nevažno, zanemariti".
Svaka prokleta nevažna sitnica mi je važna...svaki pogled, izgovorena, i neizgovorena riječ...najmučnije je to što poprilično precizno naslutim ono...neizgovoreno. Nekad to graniči sa vidovitošću...milijardu puta sam se našla u onim situacijama kad ljudima kažete "eto, jesam li ti ja govorila..". Ali mrzim to reći, jer zvuči bahato, i nikad to ne kažem, koliko god moj ego likovao..možda to i nije ego, nego samo svjesnost o tome da zaista često, vrlo često predvidim događaje...jel to neka intuicija koju navodno posjeduju svi predstavnici vodenih znakova? Ne znam, al ponekad se prepadnem...

vještica

manitusha is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2007., 08:52   #296
Quote:
Demian_17 kaže: Pogledaj post
Ja sam škorpion i (ne znam zašto) oduvik sam se time ponosila..Znači škorpion u znaku a lav u podznaku.Inače uopće ne virujem u dnevne ili mjesečne horoskope ali duboko sam uvjerena da svaka osoba na ovom planetu posjeduje veliku količinu osobina svoga znaka.Gledajući sebe,ono škorpionsko šta mi se sviđa na meni bi definitivno bilo..snalažljivost,komunikativnost,zavodljivost,s amokotrola,intuitivnost,inteligencija,principijeln ost,psihička jačina i veelika količina samopouzdanja.Negativne strane bi po meni bile mrzovoljnost,narcisoidnost,ponekad pretjerana seksualna želja,uvrnutost,sklonost psihičkim ekscesima,sklonost depresiji,destruktivnost i povremena mušićavost te možda nizak prag tolerancije za određena ponašanja od strane drugih pojedinaca.Ipak,ne bi mijenjala škorpiona za ništa na svitu...A šta se tiče lavova,malo kojeg trpim pa je to vjerojatno razlog mnogobrojnim unutarnjim konfliktima



tako vas i ja doživljavam. ali se ne bih u jednome samo složila. naime pretjerana seksualna želja po meni baš i nije negativna strana
tadukepa is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2007., 10:26   #297
Quote:
whiskey, malo leda kaže: Pogledaj post
ja ne bi rekla da su škorpioni podli - to bi mi podrazumjevalo nekakvu konotaciju plana nekom iza leđa raditi,
recimo iz mog iskustva sa škorpionima mogu reći da oni neće svijesno nekom radit osvetu, ali onaj koji ih na bilo koji način hoće gazit neka se čuva jer oni po refleksiji puste otrov na svakog ko ih ne samo bocne već i pokuša bocnut.
to je jednostavno njihova priroda a ne podlost.

istina je da duboko procjenjuju čovjeka i ako prepoznaju tu dubinu koju traže u prijatelju,partneru,kome god uvijek joj se vraćaju.

imam dojam da im je problem što oko nevažnih stvari ne znaju biti površni, vjerujem da bi im život bio puno jednostavniji,
no s druge strane možda oni ne bi bili kakvi jesu - ćaknuti na svoju stranu .

e da i karakteristično je da će škorpioni patiti u tišini, neće tražit pomoć doslovno dok ne skapaju, a onda će se jednog dana probudit kao da ništa nije bilo i tako da nikom nije jasno šta i kako - obnovljeni krenut u život.
ne mislim da je pametno al je specifično u svakom slučaju - više nego za bilo koji drugi znak za škorpiona vrijedi - budala uči na svojim greškama.
u tom smislu škorpionima pamet dolazi s iskustvom, nerijetko bolnim.
Ti si nas dobro proučila.
Pomona is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2007., 10:45   #298
eto, samo da izvjestim kako niti nakon mukotrpnog istraživanja nisam uspjela saznati vrijeme rođenja ... biće da majka to želi iz samo njoj poznatih razloga zaboravit ... u listu rojsnome stoji samo crtica ... tak da nemrem reč onu slavu "sjebana sam jer sam škorpija, al me izvlači podznak"
__________________
Blaga je noć
Weiss is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2007., 23:19   #299
Quote:
Weiss kaže: Pogledaj post
biće da majka to želi iz samo njoj poznatih razloga zaboravit
Sigurno nije Škorpija.
Enchantress is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2007., 05:01   #300
Quote:
miems kaže: Pogledaj post
u potpunosti potpisujem... isto škorpionka i u podznaku lavica... samo se ja slažem sa lavovima... seka mi je lavica...i ne možemo jedna bez druge...naravno, otkad smo odrasle...ko male...uuu...bitko moja...
škorpion-lav to je ubojita neka kombinacija, još nijednu nisam upoznala,
rekla bi da su to 2 najenergičnija znaka -
škorpion na onaj misitičniji, lav na vanjski - raskošniji - lavovima je svaki dan prilika za bal...
ako mi ne pogode znak ljudi često znaju pogriješit da i pitat me jesam lav a u cijelom horoskopu on mi je samo u 10.kući.
voljela bih da imam više lava u horoskopu
Still wonder is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:50.