Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.05.2007., 19:15   #41
Quote:
m_m kaže: Pogledaj post
ma dobro idol i žena iz snova, to je van konkurencije. samo mislim da bi jedan dan trebala biti emisija uživo poput plesa ili pjevanja, možda neki reality. ne moraju biti licence, ako su sposobni sami smislit nešto dobro.

Čovječe, pa to i imamo I ples i pjevanje su već licencirani I sa zvijezdama i sa običnim ljudima A i Idol je pjevanje.

Ma imali su prije odlične filmove, sve koji su osvojili Oscara...
Flin Stone is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2007., 19:23   #42
rtl-uvjerljivo najlošija televizija,ne kod nas nego na svijetu
jajoglavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2007., 20:16   #43
Quote:
m_m kaže: Pogledaj post
Nisam znao kamo točno stavit pa sam otvorio novu temu jer mislim da je zanimljivo-katastrofalna gledanost novih emisija rtl-a:
PON
Večera za 5: 4,1%
Vijesti: 5,2%
Exploziv: 4,4%
KT2: 4%
UTO
Vza5: 3,4%
Vijesti: 4,3% ()
Exploziv: 3,7%
KT2: 3,9%
iz Studija
rtl je jedno veliko sranje
sve navedene emisije ovdje mi se gade
općenito cijeli rtl
zidane21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2007., 16:15   #44
Quote:
Flin Stone kaže: Pogledaj post
Čovječe, pa to i imamo I ples i pjevanje su već licencirani I sa zvijezdama i sa običnim ljudima A i Idol je pjevanje.
ma mislim na općenito takav neki tip emisije. studijski show uživo...
m_m is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2007., 16:35   #45
Čujem da Nova od jeseni kreće s novom emisjom domaće produkcije, firma od Saše Ćeramilca će je raditi. Zna netko nešto o tome?
__________________
Some men you just can't reach. So you get what we had here last week, which is the way he wants it... well, he gets it. I don't like it any more than you men.
zamiel is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2007., 17:10   #46
Quote:
zamiel kaže: Pogledaj post
Čujem da Nova od jeseni kreće s novom emisjom domaće produkcije, firma od Saše Ćeramilca će je raditi. Zna netko nešto o tome?
ne znam zanimljivo ako netko zna... iako si možda ne bih htio kvarit iznenađenje-slično ko sa spojlerima...
mene isto zanima još prije sam postavio to- vidim na wikipediji piše pod reality velika utrka. http://en.wikipedia.org/wiki/Nova_TV -inače Amazing race.
hoće li možda od tog bit nešto (možda teško,ali...)?

aha i još nešto, ok su te vanjske produkcije ali ni nova sama sebi ne radi lošu vlastitu produkciju...
m_m is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2007., 20:36   #47
Quote:
Hakal kaže: Pogledaj post
Gle domaća produkcija mora biti od nekih 20% na programu tako nalaže zakon o televiziji, stoga neće se smanjiti, ali trebali bi se malo potruditi očito možemo i mi nešto napraviti dobro, npr. Bitange i princeze i Odmori, zaslužio si. Ono što bi ja pokrenuo, to su kriminalističke serije, ali ne ništa tipa kt2 nego kvalitetne serije sa dobrim i zanimljivim scenarijem i dobrim glumcima. Mislim da bi se AVA mogla malo potruditi i uložiti novac u neki dobar i kvalitetan projekt, a ne da samo izbacuju besmislene i jeftine sapunice. I ne mislim na Balkan inc. jer je toga je stvarno dosta da su u hrvatskoj sve vrti oko kurvi droge i ostalih sranja. Mislim na nešto pametnije što te tjera da malo uključiš mozak kad gledaš.
AVA se i je potrudila i snimila "Urotu" (politička serija, pomalo kriminalistička), koja će se nažalost prikazivati na RTL-u. Sada snimaju o mafiji "U lovi". Tako, ne rade oni samo sapunice. "Urota" će ići na jesen na RTL-u.

Nova TV će imati drugu sezonu Cimer fraja (Žarko Radić i Ljiljana Bogojević umjesto Zuhre i Arijane).
serafin is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2007., 23:39   #48
Quote:
ANDY_1212 kaže: Pogledaj post


s nove tv mi najavljuju da će najesen biti samo 2 sapunice.
da, jedna hrvatska i jedna srbijanska
camundongo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2007., 23:41   #49
nova tv je bas srackava tv
stalno emitiraju one jeftine meksicke sapunice

RTL i HRT otkupljuju i brazilske sapunice, koje su dvije generacije modernije od meksickih (cak su i hrvatske sapunice bolje od meksickih, gluma u meksickim je na razini dramske sekcije sestog osnovne )
camundongo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2007., 16:56   #50
Quote:
serafin kaže: Pogledaj post
AVA se i je potrudila i snimila "Urotu" (politička serija, pomalo kriminalistička), koja će se nažalost prikazivati na RTL-u. Sada snimaju o mafiji "U lovi". Tako, ne rade oni samo sapunice. "Urota" će ići na jesen na RTL-u.

Nova TV će imati drugu sezonu Cimer fraja (Žarko Radić i Ljiljana Bogojević umjesto Zuhre i Arijane).
??? ne valjda
inače trebala bi i nova u utrku za nešto ava-ino, vidjet ćemo sa urotom dal su svi njihovi projekti barem donekle garantirani uspjeh
m_m is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2007., 17:34   #51
ovaj program ima slabu gledanost??
zbilja čudnovato...
Chiro is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2007., 17:45   #52
najbolja domaća stvar na rtlu je bibin svijet...
__________________
...justt danceee...
kukurica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2007., 00:39   #53
RTL je tako jadan i ocajan. Ima Koledzicu, neka dobra serija se nade i to je to!
One nove vijesti su katastrofa, a tek kad vidim onu jadnicu koja vodi vijesti, mislim da je Kos prezime, izgleda ko nekakva glupacica.
Pokusavaju biti profinjeni al sam ispadnu bedaki.

Ajoooooj sad ce jos i Big Brother :-(
MaxTheBoss is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2007., 15:19   #54
Smiješno mi je kako ovi s nove pokreću stalno topice o lošoj gledanosti rtl-a, a ukidaju Hloverku zbog katastrofalne gledanosti. Inače njih Hloverka košta više nego cijela RTL shema, pretpostavljam.
Kaj se rtl-ove nove sheme tiče, večera za 5 mi je jako simpa, ostalo nisam gledala, niti me zanima.
sis is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2007., 16:22   #55
Quote:
zamiel kaže: Pogledaj post
Čujem da Nova od jeseni kreće s novom emisjom domaće produkcije, firma od Saše Ćeramilca će je raditi. Zna netko nešto o tome?
inače vezano uz ovo čuo sam da su se spojili core media i ring multimedia u core ring media. zna netko bilo šta više o tom, kakvi su im planovi?
m_m is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2007., 21:16   #56
Quote:
MaxTheBoss kaže: Pogledaj post
a tek kad vidim onu jadnicu koja vodi vijesti, mislim da je Kos prezime, izgleda ko nekakva glupacica.
Meni je ona bas zakon definitivno jedna od boljih na telki!
U vezi sa RTL-ovim blokom,meni je isto naj večera za 5,ostalo ne gledam jer me ne zanima.
Opčenito gledam samo serije i filmove na HTV i RTL-u i nešto sporta na HRT-u što ima!Tako da Nov@ tv !
mr_freez is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2007., 21:24   #57
ajmeee pa rtl je jedino što valja na hrvatskoj televiziji heeeeh
__________________
...justt danceee...
kukurica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2007., 09:27   #58
jučer sam malo pogledao rtl-ove vijesti i govorite šta hočete al to je kriminal!!!
onaj glupi jelinčić imao je jedno četiri pet pogreški, a nisam mogao vjerovat ko je smislio onaj razgovor sa sportskim voditeljem na drugom kraju one odvratne prostorije i još oba dva stoje! ej...
pa onda exploziv gdje se tatjana jurić uživila u neku najavu i onako kao ozbiljno priča, i ono kao da će doseć neki vrhunac u svojoj najavi i onda joj se spetlja jezik!!! i ona jasmina kos meni izgleda jako zlobno kao osoba, ozbiljno. mislim pa ne može mi nitko reć da takve vijesti valjaju, pa to je podcjenjivanje.
m_m is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2007., 13:07   #59
Quote:
m_m kaže: Pogledaj post
jučer sam malo pogledao rtl-ove vijesti i govorite šta hočete al to je kriminal!!!
onaj glupi jelinčić imao je jedno četiri pet pogreški, a nisam mogao vjerovat ko je smislio onaj razgovor sa sportskim voditeljem na drugom kraju one odvratne prostorije i još oba dva stoje! ej...
pa onda exploziv gdje se tatjana jurić uživila u neku najavu i onako kao ozbiljno priča, i ono kao da će doseć neki vrhunac u svojoj najavi i onda joj se spetlja jezik!!! i ona jasmina kos meni izgleda jako zlobno kao osoba, ozbiljno. mislim pa ne može mi nitko reć da takve vijesti valjaju, pa to je podcjenjivanje.
A šta nije Tatjana Jurić posao učila na Novoj TV

A razgovore sa voditeljima sportom Nova kao nema Treba potpuno izdvojiti sport od Dnevnika.
Flin Stone is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2007., 13:12   #60
Uostalom m_m pa kaj si ne gledaš Hloverku?
sis is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:03.