Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.06.2008., 19:21   #61
lolatu ja nisam pogriješio u ničemu naveo sam ti dvije extremne opcije i to očito pripadaš onoj prvoj.

a i nisi mi na početku precizno navela aspekte pa ne mogu biti odgovoran. zato sam te i pitao.

ja ti ne griješim baš tako često.

osim za vozački ispit. to je uvijek fulam pa zato klijenta pošaljem kolegi.
Suspirium is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2008., 19:21   #62
Quote:
Suspirium kaže: Pogledaj post
to što je u istoj kući ne znači da su u konjukciji.

astro.com je prije bio mnogo bolji sad su počeli naveliko i naširoko filozofirati pa početnike lako zbune.
Pa zato je bolje ne čitati ono kaj tam piše.
Osim toga, bolje je prvo uzeti u obzir ono kaj vidiš, a tek onda pogledati natalnu.
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2008., 19:23   #63
tinch točno mi navedi gdje se nalazi venera koliko je mjesec od nje daleko i koje aspekte rade
Suspirium is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2008., 19:31   #64
Quote:
Suspirium kaže: Pogledaj post
lolatu ja nisam pogriješio u ničemu naveo sam ti dvije extremne opcije i to očito pripadaš onoj prvoj.

a i nisi mi na početku precizno navela aspekte pa ne mogu biti odgovoran. zato sam te i pitao.

ja ti ne griješim baš tako često.

osim za vozački ispit. to je uvijek fulam pa zato klijenta pošaljem kolegi.
Kojoj prvoj?
lollatutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2008., 19:33   #65
napisao sam dvije opcije - izvanserijska ljepota ili nakaznost.
Suspirium is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2008., 19:34   #66
Quote:
Suspirium kaže: Pogledaj post
tinch točno mi navedi gdje se nalazi venera koliko je mjesec od nje daleko i koje aspekte rade
Misliš, moja venera?
Ili trenutna venera?
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2008., 19:34   #67
Napisao si nakaznost ili izvanserijska, pošto je nakaznost bila prva, malo sam posumljala u tvoje sposobnosti
Jel mi moš još nešto reći o meni ili ti za takvo što moram uplatiti zelembaće na ziro račun?
lollatutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2008., 19:35   #68
tinsh hahahahahha pa tebi sam uputio post tvoja venera.

lollatu - danas sam jako dobre volje, imao sam samo dva klijenta, moj buldog Hans je ozdravio imao je neku upalu tako da sam happy cijeli dan sve radim besplatno, ni klijentima nisam danas naplatio tako da sam u sedmom nebu !!!!
Suspirium is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2008., 19:37   #69
Quote:
Suspirium kaže: Pogledaj post
madonna jesi ti to bila boležljiva prije ili ćeš tek postati.

ovako gadno je što mjesec ide prema opoziciji sa saturnom. međutim merkur je na samom stupnju egzaltacije venere što bi značiiiiilo:

ili imaš brata ili sestru koji su jebeno zgodni ili si ti jako jako bila zgodna u mladosti sve zaključno do negdje 21 godine. max 23.

e što nakon toga.

od 1-10 tvoj izgled se može opisati sa nekom 7-icom, jer sunce je ipak blizu stupnja egzaltacije venere i to ne možemo nikako zanemariti, mjesec u blizancima daje svijetliji ten, ali moguće i tamnije oči = ovo zadnje pričam otprilike nisam ziher , morao bi pogledati.
e sada...mjesec ide prema 90 jupiter što je dobro za lice. dakle previše se ovdje energija bori. obično ti ljubav dobro ide kada ideš ne more jupiter u ribama....itd bla bla bla.

moja procjena je 7. i to kažem uvjetno jer nisam ovako na brzinu u stanju procijeniti razornu snagu mjesec 180 saturn.

ono što je kod tebe najveći problem je psiha jer je 4 polje , polje same psihe ruinirano , i još je tu pak saturn i još ga ovaj siroti mjesec napada što ide još prema kironu. velika očekivanja i onda pljas.

kod tebe su godine baš veliki i važan faktor.
nitko nije zgodan,mama je zgodna
a ja nisam bila nikad smatrana ljepoticom,stvar sa ženam u mojoj obitelji je da s godinama postaju sve ljepše
a ta JEBENA PSIHA,muči me 20 jebenih godina,kada će više to prestati
a bolesna,ja sam stalno bolesna,skoro sam umrla pri porođaju,upale grla ginekološki problemi,ali najviše me jebe PSIHA,jer sve živo mi sjebe,da sam tu kako spada sve bi bilo oke
Maddie is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2008., 19:42   #70
Quote:
Suspirium kaže: Pogledaj post
tinsh hahahahahha pa tebi sam uputio post tvoja venera.

lollatu - danas sam jako dobre volje, imao sam samo dva klijenta, moj buldog Hans je ozdravio imao je neku upalu tako da sam happy cijeli dan sve radim besplatno, ni klijentima nisam danas naplatio tako da sam u sedmom nebu !!!!
Ajde mi još nešto napisi o mojoj karti
Ja sam probala s tom astrologijom, čak sam i na neki ultraskupi tečaj išla, ali neide to meni..Ne znam ja sa zvijezdami
Ne znam čitati, ništa..
lollatutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2008., 19:45   #71
a čuj...imam samo 20 godina ne znam kako mi možeš vjerovati

anastazia mi ništa ne vjeruje
Suspirium is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2008., 19:46   #72
Quote:
Suspirium kaže: Pogledaj post
tinsh hahahahahha pa tebi sam uputio post tvoja venera.

lollatu - danas sam jako dobre volje, imao sam samo dva klijenta, moj buldog Hans je ozdravio imao je neku upalu tako da sam happy cijeli dan sve radim besplatno, ni klijentima nisam danas naplatio tako da sam u sedmom nebu !!!!
Pa nije da hoću da me analiziraš, ali ako te veseli, i ako možeš kako doprijeti temi, onda vrlo rado:

Venera 11° Ribe, 6. kuća
Trigon s Jupiterom

Zapravo, evo:
http://img262.imageshack.us/img262/5...nahp172cs7.jpg
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2008., 19:49   #73
pa moraš biti lijepa, ne ono sad extra ko meni Letitia Casta za koju bi život dao, ali lijepa jesi. i bila bi mnogo više da ti mars na ac nije dao preoštre crte lica za ženu. ali ovako si lijepa.

pazi se ljbuavnih avantura vezanih za posao, pogotovo hotela, tajne su to ljubavi.

ostatak horoskopa gledano , mogu samo reći = nije tebi lako u životu.
Suspirium is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2008., 19:51   #74
Quote:
Suspirium kaže: Pogledaj post

ostatak horoskopa gledano , mogu samo reći = nije tebi lako u životu.
To meni?
boldano - Po čemu? Znam da nije tema ali eto pitam
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2008., 19:54   #75
Quote:
Suspirium kaže: Pogledaj post
pa moraš biti lijepa, ne ono sad extra ko meni Letitia Casta za koju bi život dao, ali lijepa jesi. i bila bi mnogo više da ti mars na ac nije dao preoštre crte lica za ženu. ali ovako si lijepa.

pazi se ljbuavnih avantura vezanih za posao, pogotovo hotela, tajne su to ljubavi.

ostatak horoskopa gledano , mogu samo reći = nije tebi lako u životu.
Zašto?

Nemam grube crte lica za zenu
Ma poslat ću ti sliku
lollatutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2008., 19:54   #76
ne znam jel sam tebi to napisao ili lolatu . uglavnom ona ženska koja ima opozicije 1 / 7 mars na ac, hrpu retro planeta.

ali to su saturn, pluton pa djeluje kasnije u životu.
Suspirium is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2008., 19:55   #77
lollatu napisao sam da si lijepa, ali da nema tog marsa bila bi još ljepša, nisu sada skroz ono oštre jer ne bi bila lijepa, ali da ih ima ima ih ali u maloj mjeri.

15 posto kvare izgled ali i ovako si lijepa.
Suspirium is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2008., 19:55   #78
I ja nemam mars na AC

Dapače mars mi nema nikakve aspekte s AC

Zadnje uređivanje Fish 1968 : 10.06.2008. at 22:51. Reason: spajanje postova
lollatutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2008., 19:56   #79
pa tko ima mars u 12 iza ac u vagi retro.
Suspirium is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2008., 19:57   #80
Ja imam trigon s venerom, mars s ničime nije u dodiru osim s neptunom u konjunkciji

http://www.astro.com/cgi/showgif.cgi...3w-u1118775672

Moj mars je u 8.kući i u strijelcu

Zadnje uređivanje Fish 1968 : 10.06.2008. at 22:52. Reason: spajanje postova
lollatutu is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:37.