Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.09.2017., 21:44   #841
...

Dzulija Roberts, zena iz koje naprosto isijava cudo, zvano-harizma i jednostavnost....
Fazon, ne zelim biti mimo onoga sto jesam....
Iz te tolike je jednostavnosti licno gotivim jako i prija mi akroz dok pratim svako njeno filmsko djelo......
Meni je licno medju drazim ulogama uloga u naslovu filma "Svadba mog najboljeg druga"",,,zena je nevjerovatno harizmaticna i privlacna a prirodna i neusiljena....

Manir, pogled i njen upecatljiv osmijeh
Rejnna is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 10:31   #842
Gledala sam nedavno Jennifer Lawrence i jako mi je lijepa, bas prirodna, nenapucana, neizoperirana, gusta kosa, meke crte lica, lijepe obline.
Pa sam joj bacila pogled na natal.
https://www.astro.com/astro-databank/Lawrence,_Jennifer

Podznak u Strijelcu, izgleda da je zato odlicno nosila onu ulogu u Igrama gladi, luk i strijela joj super stoje.
Vladar podznaka Jupiter u Raku u konjukciji s Venerom u Lavu, jasno samo po sebi.
Mjesec u Ribama, odatle joj valjda odlicno stoje duge haljine i raspustena duga kosa i bas joj po meni isticu ljepotu (puno bolje nego kratka kosa, i s njom izgleda kao rodjena za red carpet (ipak je Lav), ali po meni bas joj duga frizura dodatno potencira zenstvenost i ljepotu).
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 10:57   #843
Tinč - gdje vidiš kod nje Mjesec u ribama?
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 11:01   #844
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Tinč - gdje vidiš kod nje Mjesec u ribama?
Kriste valjda sam se zacopala pa vidim ono sto zelim

U blizancima, okej - ali isto je u skladu s temom, minus kosa i haljine
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 11:47   #845
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
Kriste valjda sam se zacopala pa vidim ono sto zelim

U blizancima, okej - ali isto je u skladu s temom, minus kosa i haljine


Da, simpa je, ali ona je tako mlada, što bi bila još izoperirana?

Ali mislim da ona neće lijepo stariti i da bi mogla baš pretjerati s željom da "vraća mladost" (vladar ASC-a je Jupiter u konjunkciji s Venerom i opoziciji s Saturnom). Ona se zapravo drži vrlo zrelo od početka "velike karijere", meni je isto najljepša u ulogama gdje dolazi do izražaja njena prirodnost i "divljina" (strijelac) kao npr. u Winter's bone (ipak ona ima Sunce u kvadratu s Marsom).
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 12:09   #846
Ma gledam po Instagramima te cure od 20 i nes sitno, sve napumpana usta, iskonturirane, povecane sise i izoperirane guzice na mrsavim tijelima, tako da mi je vidjet Jennifer tako prirodno lijepu bas ono pozitivan sok
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:46.