Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.07.2011., 13:35   #61
Ovu temu bi trebalo zatvoriti,jer je samo hrpa gluposti.
__________________
There is no faith but what we make for ourselves
Cruces is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2011., 20:38   #62
Quote:
Soshy kaže: Pogledaj post
Kad god u zadnje vrijeme pogledam na sat vidim cudno npr. 11:11, 17:17, 20:20,19:19.

Zašto????
je li to neki znak?
Sat ti je mutav
__________________
šta će mi potpis?
SaintJimmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2011., 21:04   #63
Exclamation 22:21 --- Pomoc, Savjet, bilo sto!!!!!

Pozdrav,
imam jednu situaciju koji me prati vec godinama, ne mislim da je to slucajnost jer se precesto dogada..
sve je pocelo prije par godina. gledam televizor i samo na jednom nesvjesno okrenem glavu i vidim na satu 22:21, ajde ne obazirem se ja na to prvih 15-20 puta.. nakon nekog vremena je postalo zastrasujuce.. zamislite si da gledate tv i da sam najednom nesvjesno okrenete glavu i na satu vidite 22:21.. to me prati vec par godina.. i jako cesto se desava.. evo najnoviji primjer koji mi se desio jucer..
pricam s curom preko mobitela svaku vecer i ono obicaj je da ja zovem.. ii tako mi pricamo nesto i ja se sjetio toga sta mi se desava i ja to njoj sve objasnim kak i sta.. kad na jednom pukne veza.. nestalo signala.. i tako dalje pricamo ii kaze meni cura kao pogledaj kad je veza pukla, ja pogledam i zgrozio sam se kad sam vidio.. u tocno 22:21.. doslovno sam se us*o od straha...

ajde ako imate neko objasnjenje i nesto da podjelite samnom jer cu izludit..
hvala vam..
Thomas9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2011., 21:09   #64
22:21
__________________
What do we want? Time travel! When do we want it? It's irrelevant!
fake_punt is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2011., 21:09   #65
Ozbiljnost
Thomas9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2011., 21:22   #66
prije nekoliko godina događalo mi se isto. u 22:27
isto mi je bilo malo brrrrrrrrrr
__________________
My name is...uh... Ikea.
Regina Phalange is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2011., 01:22   #67
Ja sam neko vreme imala budjenje nalik danu mrmota. otvorim oci i ono na satu 9.23 i tako jedno mesec dana. Nikad mi to nije unosilo nemir.
__________________
Riba ribi grize rep
maya.k is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2011., 00:28   #68
Quote:
Thomas9 kaže: Pogledaj post
Pozdrav,
imam jednu situaciju koji me prati vec godinama, ne mislim da je to slucajnost jer se precesto dogada..
sve je pocelo prije par godina. gledam televizor i samo na jednom nesvjesno okrenem glavu i vidim na satu 22:21, ajde ne obazirem se ja na to prvih 15-20 puta.. nakon nekog vremena je postalo zastrasujuce.. zamislite si da gledate tv i da sam najednom nesvjesno okrenete glavu i na satu vidite 22:21.. to me prati vec par godina.. i jako cesto se desava.. evo najnoviji primjer koji mi se desio jucer..
pricam s curom preko mobitela svaku vecer i ono obicaj je da ja zovem.. ii tako mi pricamo nesto i ja se sjetio toga sta mi se desava i ja to njoj sve objasnim kak i sta.. kad na jednom pukne veza.. nestalo signala.. i tako dalje pricamo ii kaze meni cura kao pogledaj kad je veza pukla, ja pogledam i zgrozio sam se kad sam vidio.. u tocno 22:21.. doslovno sam se us*o od straha...

ajde ako imate neko objasnjenje i nesto da podjelite samnom jer cu izludit..
hvala vam..
...pozdrav i tebi...
...nemoj pizdit, nije to ništa... mene već 20-tak godina slijedi broj 22:22 kad god pogledam na sat...
...hm, no dobro, nije baš kad god... mora bit u 22:22...
...hmmm... a kad malo bolje razmislim, druge godine bu mi bila 22-godišnjica kad sam prvi put to počeo masovno zamjećivat...

...viš, viš... sad i mene polako neka jeza hvata...

...ljudi, pa kae to...? jel to znak neki...?
...kaj bu to bilo 2012...?
...aaaa...?!?!?
little_blue_dot is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2011., 18:40   #69
ja bi mogla prijeć preko toga da se radi samo o satu( 11:11, 1:11)...ali kad ti datum rođenja sadrži 111, viđaš te iste brojeve po vlakovima, tramvajima, računima, barkodovima, registracijama i još na xy mjesta, nije ti baš svejedno Pomirila sam s tim. sad kad vidim 1111 negdje, samo se nasmijem.
__________________
You're a master of karate and friendship for everyone!
ramonche is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2011., 19:52   #70
Quote:
ramonche kaže: Pogledaj post
ja bi mogla prijeć preko toga da se radi samo o satu( 11:11, 1:11)...ali kad ti datum rođenja sadrži 111, viđaš te iste brojeve po vlakovima, tramvajima, računima, barkodovima, registracijama i još na xy mjesta, nije ti baš svejedno Pomirila sam s tim. sad kad vidim 1111 negdje, samo se nasmijem.
To se zove selektivno pamćenje. Koliko puta vidiš 333 ali se na to ne obazireš jer to "nije tvoj broj" ili štoveć... ako tražiš neki broj (barkodovi?!) onda ćeš ga i naći
Scythe is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2011., 19:54   #71
Quote:
ramonche kaže: Pogledaj post
ja bi mogla prijeć preko toga da se radi samo o satu( 11:11, 1:11)...ali kad ti datum rođenja sadrži 111, viđaš te iste brojeve po vlakovima, tramvajima, računima, barkodovima, registracijama i još na xy mjesta, nije ti baš svejedno Pomirila sam s tim. sad kad vidim 1111 negdje, samo se nasmijem.
...pa na to sam skoro zaboravil...
...rođen 02.02.'72...

...kaj...?
...ne vrijedi ak nije '22...?

...onda vrit... niš od kataklizme...
little_blue_dot is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2011., 20:13   #72
....mene vec godinama prati 11:11 i 22:22, gotovo svaki dan vidim ili jedno ili drugo, potpuno nesvjesno......kčerkica mi se rodila 1.1.2011.g....neznam dali ima kakve veze sa jedinicama...!?!
pitbull is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2011., 20:19   #73
ali ja ga ne tražim, on sam dođe Evo baš prije sat i po zujala po twitteru i ne znam kako sam uopće završila na twitteru Demi Moore( valjda se pojavila sa strane) i kliknem na njene slike i među prvih 10 je slika (valjda njenog) Iphonea.. na kojem piše 11:11 skoro pa preko cijelog ekrana ..to je bilo valjda dvije minute nakon što sam vidjela ovu temu ) Al dobro, uzimam u obzir da postoji mogućnost da sam to samo ja...jer uočljivi su to brojevi...


http://twitter.com/#!/mrskutcher/med....com%2F7f9c4yj ( a još ispod slike stoji #1111 )
__________________
You're a master of karate and friendship for everyone!
ramonche is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2011., 20:31   #74
Quote:
pitbull kaže: Pogledaj post
....mene vec godinama prati 11:11 i 22:22, gotovo svaki dan vidim ili jedno ili drugo, potpuno nesvjesno......kčerkica mi se rodila 1.1.2011.g....neznam dali ima kakve veze sa jedinicama...!?!
...pričekaj još malo, dok krene u školu, pa buš videl...
little_blue_dot is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2011., 21:49   #75
Mene je isto pratilo 11:11 neko vrijeme, godinu i pol.
Ali nisam se dao prestrašiti! Ustvari, bilo mi je pomalo i simpatično. Minuta ko i svaka druga.

Mogli bismo napraviti test, svaki put kada pogledate na sat, napišite kolko je sati. Pa da vidimo!

Evo kod mene je 21:49
nikolica666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2011., 22:47   #76
22:45

Evo odlučih skinut VCL media player jer mi splash nešto zeza...i kad ono, na njihovoj stranici piše Download VCL media player version 1.1.11
prečesto se meni to događa...
__________________
You're a master of karate and friendship for everyone!
ramonche is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2011., 20:30   #77
ja kad pogledam na sat uvijek vidim isti sat, isti onaj ofucani stari kožni remen, oguljeno staklo i mislim si na onog idiota koji je inu prodao mađarima pa kupio satove u vrijednosti cijelog mojeg kvarta
p.s. jesam li trudan?
Običan is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2011., 23:10   #78
11:10 opet :/
__________________
You're a master of karate and friendship for everyone!
ramonche is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2011., 23:48   #79
Meni se je davnih dana konstantno prikazivao broj 22 u minutama znači recimo 11.22 13.22 18.22 itd, a prestalo je onog dana kada sam prestao misliti o tome Sve je u glavi
patrick313 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2011., 01:38   #80
1:13

svaki put, ali svaki

Mislim da u pudsvijesti imamo nekakav timer na kojeg se isprogramiramo i onda točno u to vrijeme pogledamo u sat. Isto ako se sjećate iz školskih dana kako se znalo buditi točno u 7:00 bez budilice ma u koliko god sati išli spavati. Tako je i sa ovime, vjerojatno smo se navikli "u to vrijeme" pogledati na sat i to bi bilo to.
balkanski pastuh is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:03.