Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.11.2010., 00:07   #361
Pogledaj snimak na sto je izgledala kolona nako sto ste je pregazili tenkovima dok ste bjezali. Nema sto, hrabra vojska u panicnom strahu bjezi i gazi traktore i automobile svojih izbjeglica.

Dali ste te svoje civile nakon sto ste im pogazili motorkultivatore barem ukrcali na tenkove ili ste ih pustili da idu pjesice prema Bosni?

http://www.youtube.com/watch?v=n5FKsle2b1A
SnoopyHR is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2010., 00:21   #362
Quote:
Modern Gent kaže: Pogledaj post
A u kurac, kakva eutanazija zdravog razuma Kad su vidili da pameti nema spasa, iskopčali ti mozak s aparata
,
mgteran is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2010., 18:09   #363
Quote:
Harvey_1 kaže: Pogledaj post
http://www.e-novine.com/entertainmen...e-kazniti.html

http://www.slobodnadalmacija.hr/Hrva...4/Default.aspx

Kao zatočnici Lepote, Istine, i Pravde, postali smo pravoslavni hrišćani. Sveti Sava je tu veru i posrbio. Nasuprot zapadnjačkoj opčinjenosti nasiljem i sticanjem, stremeći Slobodi, hrišćanstvu smo podarili nepokornost. Spoj smo sile i samoograničenja, iz poštovanja prema Bogu i sebi.

· S Hrvatima, najljućim neprijateljima, odbijamo da ratujemo već dugo. Odnarođeni hunskim, avarskim, mađarskim, i tevtonskim uticajem, sami su se okrenuli protiv nas. Njihov nacionalni program zasnovan je na prisvajanju našeg stanovništva, zemlje, istorije, kulture, tradicije, i jezika, i na zatiranju Srpstva. Njihova državna ideja direktno je uperena protiv našeg opstanka. I da nas nisu klali, dužni smo da prema njima budemo bespoštedni, jer nas niti štede, niti uvažavaju. Pohrvaćene Srbe i okupirane teritorije: Dalmaciju i Srpsku Krajinu, moramo vratiti bez obzira na cenu i trajanje tog poduhvata. Njih same moramo sabiti u njihove prirodne granice. U slučaju njihovog oružanog napada, moramo ih kazniti i za dosadašnje genocide nad nama.

Svjedoci smo svakodnevnog idiotizma od strane Srba, teške megalomanije ali čini mi se da je ovo stvarno vrhunac.
Može li se Srbija u dogledno vrijeme "izliječiti" od ovakvih likova(Nije da sam pretjerano zabrinut, temu otvaram samo kako bi ostali svjesni što je u glavama naših dragih susjeda.)
Naravno, netko će reći, ovo je marginala, neki redikul...ali ipak, oni su u Srbiji u znatnoj mjeri brojniji nego u većini ostalih zemalja.Kakvo je vaše viđenje odnosno objašnjenje ovakvih pojava?

Posebno ističem agrarni, anti-urbani element koji ide do smiješnih granica.

Kakvo je ovo sranje ? literarni proljev, zatvoriti i zbogom
blacky1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2010., 19:07   #364
Quote:
blacky1 kaže: Pogledaj post
Kakvo je ovo sranje ? literarni proljev, zatvoriti i zbogom
Tako razlisljaju Srbi i nemoj se cuditi. Svi oni zale sto nisu uspjeli protjerati 3 mil Hrvata i 2 mil Muslimana i stvoriti Veliku Srbiju. Dobru dijagnozu je postavio onaj Raskovic.

Nadam se da polako dolazi u glavu i jugo nacionalistima sa kime smo mi to zivjeli u istoj drzavi 70 godina. Ako su i njihova braca Crnogorci pobjegli od njih onda je sve jasno.
SnoopyHR is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2010., 07:47   #365
Quote:
SnoopyHR kaže: Pogledaj post
Tako razlisljaju Srbi i nemoj se cuditi. Svi oni zale sto nisu uspjeli protjerati 3 mil Hrvata i 2 mil Muslimana i stvoriti Veliku Srbiju. Dobru dijagnozu je postavio onaj Raskovic.
Jeste Rašković rekao da smo lud narod ali ne tako bukvalno kao što vi sve vadite iz konteksta kako vam odgovara jer kada bi došli do činjenica istina bi sasvim drugačije izgledala....

Quote:
Nadam se da polako dolazi u glavu i jugo nacionalistima sa kime smo mi to zivjeli u istoj drzavi 70 godina. Ako su i njihova braca Crnogorci pobjegli od njih onda je sve jasno.
Ja se nadam da ćete jednom vi shvatiti da ste naseli na demagogiju (više puta) svojih političara koji više vole da budu prvi u malom "dvorištu" nego da podele prvo mesto u velikom "dvorištu", mada sumnjam da vaši ekstremisti to mogu da shvate, ekstremisti će vam naći novi problem čim shvate da Srbi više nisu problem...
DUH 54 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2010., 08:11   #366
Talking

Quote:
DUH 54 kaže: Pogledaj post
Jeste Rašković rekao da smo lud narod ali ne tako bukvalno kao što vi sve vadite iz konteksta kako vam odgovara jer kada bi došli do činjenica istina bi sasvim drugačije izgledala....

.
cinjenica jest da mu je otac bio pametan Srbin i umjesto da ode u partizane po kapitulaciji Italije odlucio se za lojalnost drzavi Hrvatskoj di je postao sudac!

a sin mu tom pametnom Srbinu, Jovan isto Raskovic je prijetio i sa tim da ce Srbi popiti Unu
__________________
datum izmjene potpisa 10. Travanj
"Krist je, istina, bio Arijac"
neupitno: Perzijski vjerski pisac ZARATUSTRA (Zoroaster), Mahatma Gandhi, Jawaharlal Nehru...
WeM is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2010., 08:23   #367
Quote:
Modern Gent kaže: Pogledaj post
Ovo je EPIC

****
A legenda je pripada "boljoj Srbiji" (kakva li je onda ona "lošija"?), nadasve je hrišćanin i peacemaker. Jebate, dođe čoviku da se upita ako su im ovakvi ovi "give peace a chance" kakvi su onda oni pravi deklarirani čede?
hmmm...butterfly preobrazba

to su neki John Lennon chetniks koji su bez ikakvih problema i u roku odmah preobrazili se u Slobo chetniks koji su u fazi gusjenice bili Titochetniks!
__________________
datum izmjene potpisa 10. Travanj
"Krist je, istina, bio Arijac"
neupitno: Perzijski vjerski pisac ZARATUSTRA (Zoroaster), Mahatma Gandhi, Jawaharlal Nehru...
WeM is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2010., 09:31   #368
Quote:
WeM kaže: Pogledaj post
moje misljenje o Srbijancima je irelevantno, studije od prije par godina govore da imate manji IQ od Rumunja, Bugara, Turaka a ja velim mozda i od Crnogoraca, Makedonaca...

moje misljenje je kako ti imas manji IQ od srbijanskoga PROSJEKA a znam da ja imam veci od hrvatskoga. razlika je veca na osobnoj razini nego na nacionalnoj!
Ne možemo po osnovi diskutanata ili posjetitelja iz Srbije donositi zaključak o inteligenciji jednog naroda.Ovde manje više iz Srbije dolaze sa ispodprosječnim IQ .Pametni Srbi ovde ne vode nikakve polemike.Imaju pametnija posla.I ja sam jedno vrijeme mislio da nisu baš inteligentni ko narod ali s druge strane ako vidimo njihov smisao za humor.Nešto slično poput Engleza onda ih ne možemo smatrati da su na dnu europske ljestvice nego u samom vrhu.Onaj tko ima smisao za humor to je već dokazano smatra se inteligentnijim.Tako da mi tu nešto dobro smrdi glede IQ testova.
card is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2010., 12:33   #369
Quote:
card kaže: Pogledaj post
Ne možemo po osnovi diskutanata ili posjetitelja iz Srbije donositi zaključak o inteligenciji jednog naroda.Ovde manje više iz Srbije dolaze sa ispodprosječnim IQ .Pametni Srbi ovde ne vode nikakve polemike.Imaju pametnija posla.I ja sam jedno vrijeme mislio da nisu baš inteligentni ko narod ali s druge strane ako vidimo njihov smisao za humor.Nešto slično poput Engleza onda ih ne možemo smatrati da su na dnu europske ljestvice nego u samom vrhu.Onaj tko ima smisao za humor to je već dokazano smatra se inteligentnijim.Tako da mi tu nešto dobro smrdi glede IQ testova.
Da li misliš da pametni Srbi uopšte ne posećiju bilo koje ili bilo čije forume jer imaju pametnija posla ili si mislio samo na vaš hrvatski forum jer ako si mislio da uopšte ne posećuju forume onda je i tvoj IQ ispod proseka jer upravo pišeš na forumu a ako si mislio samo na hrvatski forum, zaključak je isti pošto ti logika nije jača...
DUH 54 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2010., 12:38   #370
Quote:
DUH 54 kaže: Pogledaj post
Da li misliš da pametni Srbi uopšte ne posećiju bilo koje ili bilo čije forume jer imaju pametnija posla ili si mislio samo na vaš hrvatski forum jer ako si mislio da uopšte ne posećuju forume onda je i tvoj IQ ispod proseka jer upravo pišeš na forumu a ako si mislio samo na hrvatski forum, zaključak je isti pošto ti logika nije jača...
Bio sam jasan, to što se netko prepoznao u mom komentaru o njegovu dušu.
card is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2010., 13:34   #371
Quote:
card kaže: Pogledaj post
Bio sam jasan, to što se netko prepoznao u mom komentaru o njegovu dušu.
I ja sam bio jasan i jasno da ti nije jasno šta je meni jasno
DUH 54 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2010., 23:47   #372
[QUOTE=DUH 54;29741252]Baš i ne razumem šta želiš da dokažeš, Kosovo i Metohija su kroz istoriju bili srpski, kada su nas Turci okupirali, okupirali su i držali pod svojom vlašću i Kosovo i Metohiju, kada smo najzad oterali Turke vratili smo i Kosovo i Metohiju, dakle zvanično ono nije nikada pripadalo Šiptarima koji su se u vreme Turaka počeli naseljavati jer su primili islam.

ako je tako otkud onda da su prostori u Hrvatskoj na kojima je većinsko Srbsko stanovništvo Srbska zemlja jer su oni tu došli bježeći pred turcima sa Habsburškom vojskom u 16.st.,,,i ako čemo čije je šta bilo kroz povijest ovdje su bili prije svih nas iliri tako da možete te priče zaboraviti šta bi bilo kada bi gali ili ostali tražili šta im je pripadalo kroz povjest di bi bili slaveni u današnjoj ukrajini,bjelorusiji i rusiji a i vi srbi imate zdrav pogled na povijest svog naroda jbt pola vas misli da su božji narod a i dosta ih smatra da pola europe potječe od srba,,,ako ste vi ti slaveni koji su se doselili u 6.st. na balkan kako to da večina srba je tamnokosa sa obrčinama i izgleda kao turci a koliko znam slaveni su svjetlokosi i svjetlooki


Ja lično ne razumem ni zadovoljstvo, nekih od vas, što su nam oteli Kosovo i Metohiju, šta time dobijate pa se radujete, osim što pokazujete antipatiju prema Srbima i posle toliko godina, kakvo je to zadovoljstvo, zar tu rupu ne možete ispuniti nečim plemenitijem nevazano za bilo koji drugi narod.

mesni osobno nije bilo drago kad se kosovo odvojilo a dosta njih je sretno zbog toga samo oče li biti sretni ako se nama odvoji i istra jer je tamo sve više muđahedina
 
Odgovori s citatom
Old 21.12.2010., 00:03   #373
Quote:
DUH 54 kaže: Pogledaj post
Kakav program pominješ, četnici nikada nisu imali nikakav program osim da brane svoj narod.

Kad već pominješ genocid, bio bi red prvo da mi kažeš kako ti nazivaš Jasenovac jer ništa slično Srbi nisu imali u WW2 ali i pored toga ja ne mogu da kažem da ste vi genocidan narod, nego da ste imali takve pojedince....
dosat vas srba opravdava svoje zločine zbog jasenovaca kao ogovor na to de mi reci zašto je nasto jasenovac kao odg na ubijanje i zlostavljanje u prvoj jugi odns od 1918 do 1939 jedan od "najljučih ustaša" vjeloslav luburić kao djete bio svjedok ubojstvu oca tako što je ubjen hicom i bačen u bunar te mu je isporučen račun za metak i onda otkuda kod nekih hrvata tolika mržnja prema nama dragim istočnim susjedima
 
Odgovori s citatom
Old 21.12.2010., 00:15   #374
Quote:
DUH 54 kaže: Pogledaj post
Da li misliš da pametni Srbi uopšte ne posećiju bilo koje ili bilo čije forume jer imaju pametnija posla ili si mislio samo na vaš hrvatski forum jer ako si mislio da uopšte ne posećuju forume onda je i tvoj IQ ispod proseka jer upravo pišeš na forumu a ako si mislio samo na hrvatski forum, zaključak je isti pošto ti logika nije jača...
Mislim da kolega griješi, ovaj forum posječuju pametni Srbi , a ta me činjenica tješi jer kad njih čujem kužim kakvi su ostali, koji ne posječuju ovako bedasti forum , zato se treba sa temama koje potenciraju sprdati. Jedan dio njih ovdje je plaćen za to , kao ispituju mišljenje prosečnog Hrvata, moš si mislit obavještajnog rada.Da se malo uhvate posla , možda bi nam i bili opasni a dok se možeš na HR FORUMorumu sa njima zekati na njihov račun sa njima , nemoramo se toga bojati , opasni buju bili kada zašute i primiju se posla , al to nebu bilo još 500 godina, a do tada zeka peka,
franjo thahi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:36.