Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.11.2010., 19:31   #61
Quote:
Modern Gent kaže: Pogledaj post
Ova tema već postoji...

Nisu naši mladi neuki nego ih zaboli ona stvar za ove novinarske pizdarije nego gledaju imaju li za marendu, oće li kakvog momka/curu naći i kad će kupit novi mobitel. Bravo dico naša! Još najbolje da se i dica u cvitu mladosti opterećuju s NDH i da im nabijaju krivicu za nešto s čim veze nemaju.

A novinari nek si nađu pametniji posa dok ja ne dođen na vlast... onda će hrvatski mediji biti raspušteni
Svugdje na svijetu na najvaznija strucna i prirodoslovna naobrazba iz egzaktnih znanosti, a politicko znanje im uopce nije vazno.
Oni ne boluju od djecijih bolesti drzava kojesu prije nekoliko godina postale visestranacke. Oni imaju visestranacje vec par stotina godina.

Obzirom da se na ovim prosotorima povijest mijenja svakih 40 godina ovisno o tome ko je pobijedio u kojem ratu,smatram da povijest nije egzaktna i mjerljiva nauka i da njena vjerodostojnost uvelike ovisi o vlasti a i o "dezurnom novinarstvu".
Sto se tice homoseksualnosti nase drustvo jos uvijek ima problema da objasni sto je to: bolest, stanje, izbor u seksualnosti. Ako cemo govoriti o bolesti to je hormonski sastav novog stvorenja koji ce se kroz genetiku iskazati kod pojave spolnih oznaka i interesa.
Ako govorimo o genetskim boestima zasto ne govoriti o genetskoj bolesti gdje osoba iima sekundarne oznake jednog spola, a unutarnji hormonski ustroj u kojem mozak reagira na ista spoljna obiljezja.
Kako to da sad neke genetske bolesti to jesu a homoseksualnost nam ispade stanje duha a ne bolest. Ako je stanje duha, zasto jetom stanju duha potrebna tjelesna konzumacija.
Kod nerasciscenih stvari najlakse je djecu optuziti. Ide se i u krajnost pa se agresivno namece homoseksualnost kao i trenutni izbor u zivotu, daje se djeci primjer neprimjerenog.
Po meni bi parade homoseksualaca (oba spola) trebale predstavljati borbu za prava i te skupine, tj. zastita njihove sigurnosti i osobnosti kada su vec takvi rodjeni, a ne nametanje njihovog zivota osobi koja nema takve genetke preduvjete.

Sto se tice bilo kojih simbola pitanje je sljedece: ili treba zabraniti SVE simbole ili dozvoliti SVE simbole. Ili ce opet TRENUTNA moda ili vlast odredjivati kakve ce bedzeve ko nositi, hoce li kriz ili polumjesec biti oko vrata itd. itd., onda cemo poceti o verbalnom deliktu, pa nadalje.

Zasto se u zapadnim demokracijama niko ne brine kakve oznake i simbole ko nosi dok ne prekrsi javni red i mir stvarnim prekrsajem.
Dok mi brineo o oznakama ginu nam tinejdzeri koji su otisli da se zabave, poznati pocinitelji gaze djecu, starce zene i skoro da i ne odgovaraju, nasilni muzevi ubijaju zene i djecu bez problema.
Jesu li nam vazni bedzevi, simboli i zastave ili nam je vazno da ovdje postoji pravna drzava koja ZAISTA STITI PRAVA GRADJANA.
Jos uvijek mi je u sjecanju zena istjerana iz stana kojeg je dobio njen muz prek bodovne liste, a privatizacijom joj nije dozvoljeno da ga otkupi. Sto bi ona mogla reci o tome sto mladi trebaju da znaju.

Kada nasi mladi budu znali da je pravna drzava ona drzava gdje po istom predmetu se na njenim sudovima trebaju donositi ista rjesenja za sve skupine stanovnistva: i sirotinju i bogate i one na polozaju i ne bez polozaja.
To bi bila LEKCIJA NUMBER 1.
Slizim is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2010., 19:41   #62
pa kako ne bi bili, što je njima uopće dostupno?
osim dijela iz većih gradova (koji će vjerojatno otići van, kako je to uvijek i bilo), ovi ostali imaju lokalnu birtiju, priče o ratu, neprijateljima, ovima onima, uzore imaju u nasilnicima, pijancima, a iz svoje okoline možda i ponekog vrijednog čovjeka čija tuga ih stopostotno vodi da nikada ne postanu takvi
vita_jela is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2010., 19:44   #63
Nisu lošiji od većine staraca,a oni tek izgledaju beznadno sa svojim stavovima.
zacky is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2010., 19:57   #64
Quote:
zacky kaže: Pogledaj post
Nisu lošiji od većine staraca,a oni tek izgledaju beznadno sa svojim stavovima.
ne kužim ove usporedbe. što me briga kakav je tko, ili kakvi su klinci vani.
vita_jela is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2010., 20:49   #65
Ako su mediji ti koji trebaju educirat mlade ljude, onda su rezultati još i dobri.
Čudno je da ih EPH nije podučio da je predsjednik RH Onur, da im je idol Neven Ciganović, najbolji književnik Bubičić, nobelovac Jergović a modna ikona Modni Mačak.
mazajebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2010., 21:03   #66
Quote:
Basta kaže: Pogledaj post
kakva država, takva i mladost, divlja, zaostala i zapuštena...

fala hdz!
Mladi nisu neuki, nego imaju svoje stavove. E sad, to što se njihovi stavovi ne slažu sa vašim stavovima, to je neslaganje a ne neukost.
Tko je taj koji će se popeti na pijedestal i reći da je samo njegovo stajalište istina, a sve one koji se s tim stajlištima ne slažu etiketirati kao neznalice, što je još blago, jer kad porastu najvjerovatnije će postati ustašoidi.

Može se kazati: fala 45.godišnjem ispiranjnu mozga prema kojem nitko nema pravo na drugačije mišljenje
Ovo zadnje naravno se ne odnosi na mladost.
marasovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2010., 21:43   #67
Quote:
hanoa kaže: Pogledaj post
Na vlasti su SDP i HDZ, homoseksualnost je bolest, NDH nije bila fašistička tvorevina, ratne zločine ne treba kažnjavati, Hrvatska ne bi trebala ulaziti u Europsku uniju, a slobodu medija i govora trebalo bi ograničiti... Zastrašujući su to i alarmantni rezultati opsežnog GONG-ova istraživanja tijekom travnja i svibnja 2010. godine na 999 maturanata u cijeloj Hrvatskoj o njihovoj političkoj pismenosti i stavovima te mišljenju o ulasku u Europsku uniju
Ocrtano konkretnim brojkama, zabrinjavajuće stanje u glavama mladih izgleda ovako: više od 40 posto njih misli da Vladu vode SDP i HDZ, a samo je njih 17,6 posto znalo da vladajuću koaliciju čine HDZ, HSS, SDSS i donedavno HSLS.

Više od 45 posto njih misli da je homoseksualnost bolest, a čak 64,3 posto homoseksualcima bi zabranilo da javno nastupaju kako bi se spriječio njihov loš utjecaj na mlade.
Samo 27 posto maturanata smatra da je NDH fašistička tvorevina, naspram njih također 27 posto koji smatraju da nije, a ostali o tome nemaju stava. S druge strane 14 posto njih se oštro protivi kažnjavanju isticanja fašističkih simbola, dok čak više od 40 posto mladih misli da bi Hrvati u Hrvatskoj trebali imati veća prava od drugih naroda.

Svaki pokušaj progona hrvatskih vojnika zbog eventualnih zločina počinjenih tijekom Domovinskog rata treba zaustaviti u potpunosti ili dijelom, smatra nešto više od dvije petine mladih.

Istovremeno, 50 posto naspram njih 49 posto podržava ulazak Hrvatske u EU i 33 posto njih od toga očekuje više štete nego koristi, pokazalo je pak drugo GONG-ovo istraživanje u suradnji s Fakultetom političkih znanosti, koje se bavilo očekivanjima i strahovima mladih od ulaska Hrvatske u EU.


Slaba politička pismenost i informiranost među maturantima iskazuje se i u tome što su za njih 14 posto opozicija stranke i skupine koje se bore protiv državnih interesa, a na pitanje o tome tko čini opoziciju, točno je odgovorilo tek njih 46 posto.

Tračak svjetla baca činjenica da 70 posto maturanata zna što podrazumijeva trodioba vlasti, njih 84 posto zna tko ima pravo glasa, više od 58 posto ih zna otkad je Hrvatska u NATO-u, a čak 93 posto zna kako se zove aktualni predsjednik Republike.

Homofobi, šovinisti ili etnocentristi, aktivistički cinici, neznalice, ignoranti – zar je to hrvatska mladež i kako to promijeniti - pitaju se mnogi nakon ovakvih rezultata.
Stručnjaci smatraju da je sve to posljedica očito ubojite kombinacije kućnog (ne)odgoja mladih, okružja u kojemu žive i odrastaju i vrijednosti s kojima se pritom susreću, te formalnog i neformalnog obrazovanja koje ovisi i o tome o kojem se tipu škole radi. Takav se zaključak, naime, nameće nakon rasprave održane prilikom predstavljanja rezultata istraživanja na Fakultetu političkih znanosti.
Znam da je već bila ova tema,ali ovo je malko drugačije.Pa što se uopće uči u srednjim školama ako su ovo razmišljanja maturanata?Da li je to zato što oni za vrijeme sata sjede na ušima ili ih to jednostavno ne interesira.Netko od njih će predavati povijest i zanima me kako će on sve to interpretirati.
što kvalificira GONG da provodi anketu i donosi zaključke?
Koliko gong dobiva novca iz državnog proračuna i zašto?
Odakli toj metiljavoj udrzi muda da širi svoje metiljave stavove?
Homoseksualnost je bolest.
frch is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2010., 21:57   #68
Da bi se mogle valorizirati ovakve ankete valja ih komparirati sa ranijima, no takvih, čini se, nema. Pretpostavljam da razlike ne bi bile velike. Široke mase su nezainteresirane za politiku. Pa i na ovom specijaliziranom pdf-u većina su tukci za politiku koji jedino znaju ponavljati izlizane fraze. I Hrvatska nije u tome izuzetak. Realno, ljude to previše ne zanima, a ime predsjednika, premijera u vrlo visokom postotku znaju samo stanovnici država u kojem se poglavaru organiziraju sletovi.
Isto vrijedi i za ostale teme - u ruskim anketama Staljin je velikan.
Allahu_Akbar is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2010., 00:44   #69
Quote:
Modern Gent kaže: Pogledaj post
Ova tema već postoji...

Nisu naši mladi neuki nego ih zaboli ona stvar za ove novinarske pizdarije nego gledaju imaju li za marendu, oće li kakvog momka/curu naći i kad će kupit novi mobitel. Bravo dico naša! Još najbolje da se i dica u cvitu mladosti opterećuju s NDH i da im nabijaju krivicu za nešto s čim veze nemaju.

A novinari nek si nađu pametniji posa dok ja ne dođen na vlast... onda će hrvatski mediji biti raspušteni
Dodao bih još, homoseksualnost jest bolest.

(P. S. Nisam više baš tako mlad)
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 23.11.2010., 06:02   #70
Quote:
piskavac kaže: Pogledaj post
Dodao bih još, homoseksualnost jest bolest.

(P. S. Nisam više baš tako mlad)

aj kakva je to bolest, mentalna??

cudi me kako su onda gejevi svi radno sposobni, mogu vozit auto, imaju dozvolu za oruzje

ajmo i vegetarijance prozvat bolesnima samo zato sto preferiraju neke druge stvari
buntspecht is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2010., 06:34   #71
Quote:
buntspecht kaže: Pogledaj post
aj kakva je to bolest, mentalna??

cudi me kako su onda gejevi svi radno sposobni, mogu vozit auto, imaju dozvolu za oruzje

ajmo i vegetarijance prozvat bolesnima samo zato sto preferiraju neke druge stvari

Ništa gayevi ne preferiraju već imaju anatomsku anomaliju određenih moždanih struktura koja kasnije dovodi i do drugačije hormonalne regulative.
Žene imaju drugačiju anatomiju mozga od muškaraca zato i jesu drugačije, a imaju i drugačiju hormonalnu regulaciju. Genetski. Ali ono što muškarce i žene razlikuje su biološke razlike...

Homoseksualci također imaju morfološke moždane različitosti u odnosu na heteroseksualne muškarce i žene, samo kod njih je to dakako patološkog tipa. Kao što se to smatra patologijom u majmuna, a ne izborom niti stanjem duha. Dakle, homoseksualnost u primata je bolest (kaže znanost), a u čovjeka je izbor. How yes no.

Ono što homoseksualci također imaju, osim morfološke anomalije u CNS-u, je i jak lobi koji od govna napravi čokoladu. Bili bi puno prihvaćeniji među ljudima da se homoseksualnost okarakterizira ka ono što jest - bolest, jer bi tad ljudi heteroseksualci (dakle ogromna većina) imali puno više razumijevanja prema njima. A ovako zbog pozitivne diskriminacije i pravljenja ljudi slijepima pored zdravih očiju uglavnom izazivaju loše osjećaje kod ljudi.

Bolesnim ljudima svak normalan želi pomoći i omogućiti im normalan i ispunjen život, a onima koji te prave budalom i etiketiraju te mrziteljem, nečovjekom i primitivcem jer te ne mogu napraviti budalom obično ljudi baš i ne žele previše dobra. Normalna pojava.

Kako sam već dobija infraction za trollanje kad sam ovo isto napisa ranije u temi, makar se tema dotiče homoseksualnosti i po prvi put je to napisano u temi pa ne vidim što je tu točno trollanje, dapače naše mlade se po pitanju stava o homoseksualcima naziva neukima i primitivnima (dakle upis je izričito vezan za temu) onda ću ovdje stati jer već vidin sljedeći infraction od zagovaratelja građanskih sloboda koji te slobode shvaćaju vrlo selektivno.
__________________
"Hrvatska vidje svakojakih čuda, al' ne nađe štrika za toliko juda." (A.G. Matoš)
Modern Gent is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 23.11.2010., 06:39   #72
Quote:
Modern Gent kaže: Pogledaj post
Ništa gayevi ne preferiraju već imaju anatomsku anomaliju određenih moždanih struktura koja kasnije dovodi i do drugačije hormonalne regulative.
Žene imaju drugačiju anatomiju mozga od muškaraca zato i jesu drugačije, a imaju i drugačiju hormonalnu regulaciju. Genetski. Ali ono što muškarce i žene razlikuje su biološke razlike...

Homoseksualci također imaju morfološke moždane različitosti u odnosu na heteroseksualne muškarce i žene, samo kod njih je to dakako patološkog tipa. Kao što se to smatra patologijom u majmuna, a ne izborom niti stanjem duha. Dakle, homoseksualnost u primata je bolest (kaže znanost), a u čovjeka je izbor. How yes no.

Ono što homoseksualci također imaju, osim morfološke anomalije u CNS-u, je i jak lobi koji od govna napravi čokoladu. Bili bi puno prihvaćeniji među ljudima da se homoseksualnost okarakterizira ka ono što jest - bolest, jer bi tad ljudi heteroseksualci (dakle ogromna većina) imali puno više razumijevanja prema njima. A ovako zbog pozitivne diskriminacije i pravljenja ljudi slijepima pored zdravih očiju uglavnom izazivaju loše osjećaje kod ljudi.

Bolesnim ljudima svak normalan želi pomoći i omogućiti im normalan i ispunjen život, a onima koji te prave budalom i etiketiraju te mrziteljem, nečovjekom i primitivcem jer te ne mogu napraviti budalom obično ljudi baš i ne žele previše dobra. Normalna pojava.

Kako sam već dobija infraction za trollanje kad sam ovo isto napisa ranije u temi, makar se tema dotiče homoseksualnosti i po prvi put je to napisano u temi pa ne vidim što je tu točno trollanje, dapače naše mlade se po pitanju stava o homoseksualcima naziva neukima i primitivnima (dakle upis je izričito vezan za temu) onda ću ovdje stati jer već vidin sljedeći infraction od zagovaratelja građanskih sloboda koji te slobode shvaćaju vrlo selektivno.

sad si me definitivno uvjerio da si psihicki bolestan, paranoja jel
buntspecht is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 23.11.2010., 06:46   #73
Quote:
buntspecht kaže: Pogledaj post
sad si me definitivno uvjerio da si psihicki bolestan, paranoja jel
Paranoja od čega?

Ja tim ljudima niti želim zlo, niti želim da ih se maltretira ili na bilo koji način obespravljuje. Želin da žive normalan i ispunjen život, ka što to isto želim ljudima koji boluju od Downovog sindroma, fenilketonurije ili srpaste anemije. Bolesnom čoviku triba pomoć (ne sažaljenje, već pomoć) šire zajednice da bi što lakše živija svoj život s križem bolesti koju nosi.

Ali da, ja sam vjerojatno mrzitelj, primitivac i kamenjarski klerofašist i ne znan ti ja što sve ne jer ne pušen u rog u koji bi triba puhati da bi me homoseksualci smatrali humanistom. Jebiga, svak nosi svoj križ, a ovo je moj...

A moja nedijagnosticirana psihička bolest će vjerojatno biti predmet odobravanja moderatora jer nisam gay pa se meni more reći što god se oće
__________________
"Hrvatska vidje svakojakih čuda, al' ne nađe štrika za toliko juda." (A.G. Matoš)
Modern Gent is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 23.11.2010., 06:59   #74
Quote:
Modern Gent kaže: Pogledaj post
Paranoja od čega?

Ja tim ljudima niti želim zlo, niti želim da ih se maltretira ili na bilo koji način obespravljuje. Želin da žive normalan i ispunjen život, ka što to isto želim ljudima koji boluju od Downovog sindroma, fenilketonurije ili srpaste anemije. Bolesnom čoviku triba pomoć (ne sažaljenje, već pomoć) šire zajednice da bi što lakše živija svoj život s križem bolesti koju nosi.

Ali da, ja sam vjerojatno mrzitelj, primitivac i kamenjarski klerofašist i ne znan ti ja što sve ne jer ne pušen u rog u koji bi triba puhati da bi me homoseksualci smatrali humanistom. Jebiga, svak nosi svoj križ, a ovo je moj...

A moja nedijagnosticirana psihička bolest će vjerojatno biti predmet odobravanja moderatora jer nisam gay pa se meni more reći što god se oće
da bravo, koji si pacijent. down sindrom je bolest, i osobe koje od njeg boluju nisu sposobne za zivot bez pomoci drugog. kod ovih drugih bolesti moras uzimat lijekove.

s cime bi ti lijecio pederluk, slao ih kod svecenika, koji bi ih vjerojatno guzio sve u 16
buntspecht is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 23.11.2010., 09:21   #75
Quote:
mazajebi kaže: Pogledaj post
Ako su mediji ti koji trebaju educirat mlade ljude, onda su rezultati još i dobri.
Čudno je da ih EPH nije podučio da je predsjednik RH Onur, da im je idol Neven Ciganović, najbolji književnik Bubičić, nobelovac Jergović a modna ikona Modni Mačak.
Danas se oglasio akademik- nobelovac Jergović na temu ankete i fašizma.

Jesmo li svjesni da nam je oko 30 % mladeži antifašisti a 70 % fašisti.

Jergovća za poglavnika!
carlosan is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2010., 09:23   #76
Quote:
carlosan kaže: Pogledaj post
Danas se oglasio akademik- nobelovac Jergović na temu ankete i fašizma.

Jesmo li svjesni da nam je oko 30 % mladeži antifašisti a 70 % fašisti.

Jergovća za poglavnika!
Zaboravih reći da je efendija Jergović anketu proglasio reprezentativnom i odličnom (tako nešto).

To još nitko nije "dokazao" osim jergovića.
carlosan is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2010., 11:38   #77
Zapanjujuća je količina homofobije u ovom threadu... Mislim da su mnogi pomiješali lončiće. Često se spominje gay parada. Tu se MORA napraviti razlika izmešu Gay Pride-a tipa San Francisco i Gay Pride tipa Zagreb/Beograd (bilo bi zanimljivo vidjeti kako bi takav događaj prošao u Sarajevu). Prvi navedeni je parada egzibicionizma, a drugi je borba protiv diskriminacije. Na žalost u Hrvatskoj je i dalje opasno deklarirati se kao osoba homoseksualne orijentacije (postoji fizička prijetnja, doslovno) i zato je to borba za osnova prava.

Baš me zanima odakle kupite informacije vi sa homofobnim ispadima. Meni to zvuči ko skup najsmiješnijh stereotipa, što opet puno govori iznositeljima tih ispada. Ljudi, pokažite malo tolerancije, u osnovi to što je netko homoseksualan se vas niti ne tiče.
__________________
Patriotism is the last refuge of the scoundrel.
anarchello is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2010., 13:42   #78
Quote:
anarchello kaže: Pogledaj post
Zapanjujuća je količina homofobije u ovom threadu... Mislim da su mnogi pomiješali lončiće. Često se spominje gay parada. Tu se MORA napraviti razlika izmešu Gay Pride-a tipa San Francisco i Gay Pride tipa Zagreb/Beograd (bilo bi zanimljivo vidjeti kako bi takav događaj prošao u Sarajevu). Prvi navedeni je parada egzibicionizma, a drugi je borba protiv diskriminacije. Na žalost u Hrvatskoj je i dalje opasno deklarirati se kao osoba homoseksualne orijentacije (postoji fizička prijetnja, doslovno) i zato je to borba za osnova prava.

Baš me zanima odakle kupite informacije vi sa homofobnim ispadima. Meni to zvuči ko skup najsmiješnijh stereotipa, što opet puno govori iznositeljima tih ispada. Ljudi, pokažite malo tolerancije, u osnovi to što je netko homoseksualan se vas niti ne tiče.
Ajde objasni kako je to gay parada u ZG ili BG ili SA borba protiv diskriminacije.

Transparenti tipa - neka vide da nas ima sa aluzijom na Thompsona....ili Hrvatska to može progutati sa aluzijom na spermu...

Po čemu su homoseksualci diskriminirani ako netko ne želi njihove javne povorke, zviždanje i štati ja znam.

Neka zakupe arenu i neka derneče koliko god hoće. Neka je dobiju i besplatno i neka opet derneče. Smanjit će se barem troškovi osiguranja.

Ako je većina protiv povorke i parade a manjina za to, onda je to po meni diskriminacija većine.
carlosan is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2010., 13:47   #79
Quote:
mazajebi kaže: Pogledaj post
Ako su mediji ti koji trebaju educirat mlade ljude, onda su rezultati još i dobri.
Čudno je da ih EPH nije podučio da je predsjednik RH Onur, da im je idol Neven Ciganović, najbolji književnik Bubičić, nobelovac Jergović a modna ikona Modni Mačak.
Tocno. Ali sto bi se time promijenilo? Da li bi ova drzava drugacije izgledala.
Mozda Onur ne bi okolo nosao dekicu i pokusavao uciniti sve da Srbija ne plati ratnu odstetu? U ime visih ciljeva? Cijih ciljeva? Da sestru Srbiju ucinimo podobnom da jednog dana umarsira u EU?
Slizim is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2010., 13:48   #80
Ja sam izuzetno zadovoljan rezultatima istraživanja.
Pokazalo se kako unatoč desetogodišnjem trudu ljevičarskih medija i političara, a financiranih masonskim i novcem britanskih tajnih službi, ipak nije uspjelo ispiranje mozga hrvatskoj mladeži.

Ovo je između ostalog rekao Hrvoje Hitrec komentirajući rezultate istraživanja i medijsku halabuku koja se digla kad su rezultati objavljeni:

''U stvari vrlo zreli maturanti, formirani ponajviše unutar obitelji a manje u školama, imaju snažne rezerve prema Uniji i unionistima, svjesni su da je Hrvatska nacionalna država hrvatskoga naroda, nisu podlegli gongovskoj istospolnoj histeriji, itd. Zdravi, normalni mladi ljudi koji se žele zabavljati i učiti (u prosjeku) koliko se mora i koje posve razumljivo dnevna politika ne zanima, pa tako ni imena raznih političkih patuljaka o kojima njihova djeca sigurno ne će učiti u budućnosti – jer ih povijest ne će zapamtiti. Što onda ako ne znaju tko je sada predsjednik RH? To pitanje ne spada u opću naobrazbu, a i bolje je da ne znaju.''
no_surrender is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:40.