Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.04.2014., 23:59   #81
A onda dobro, kak ti veliš.


ios / tt
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2014., 00:23   #82
Pa sta smetaju reklame na news kanalu? Meni primjerice uopce ne smetaju reklame na 24sataTV jer ih nema previse. Taman optimalno. Neka bude reklama, bit ce program kvalitetniji. Primjerice zato 24sata ima skroz korektan program, a nesto slicno ocekujem i od N1..


iphone / tt
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2014., 08:37   #83
ako bude N1 kao 24sata onda uopće ne treba početi emitirati
djtino is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2014., 19:40   #84
jel ovdje sjedište
http://www1.zagreb.hr/galerijakd.nsf...0?OpenDocument
fdsar is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2014., 20:14   #85
Quote:
soundvision kaže: Pogledaj post
Marketinški? Pa kakav je to news kanal koji ovisi o marketingu? Ili su to oni zabrijali da rade filmski a ne news kanal?
Ja znam kakav, eno ti Fox news, 5min reklama,5 min vijesti tj. priče voditelja i gostiju oko ih ima.
Sve ostalo se slažem.
SheldonCooperr is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2014., 22:26   #86
Da, naravno da ih ima, no FOX News je komercijalno smeće a ne primjer kako jedan news kanala mora izgledati. Pod kvalitetne news kanale mislim prije svega na BBC News, SKY News, Euronews, AL Jazeera, RT (u zadnje vrijeme se na žalost jako pokvario), France24, CNN i slični.. čak i neki od spomenutih imaju reklame, posebno recimo CNN (turističke organizacije, banke, aviokompanije i sl) ali to je ipak mala minutaža i nedovoljna da bi jedan news kanal mogao preživljavati od toga. U tome je i biti svega da taj news kanal ostane što više neovisan o sponzorima jer nećeš isto izvještavati o aferama Todorića ako ti isti uplaćuje mjesečno milju eura da bi se reklamirao na tvom kanalu a ti od toga isplaćuješ svoje radnike, ili sa druge strane ako si totalno neovisan o ikome.
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2014., 20:02   #87
Na B.netu bi mogao biti najvjerojatnije u osnovnom paketu.Dobio odgovor od b.neta ako ne onda u proširenim .


Sent from my iPhone using Tapatalk
ZLATNI is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2014., 23:15   #88
@soundvision, u potpunosti se slažem i sad mi očekujemo da će naši mediji biti objektivni. reklame na cnn su eto tako bezutjecajne u granicama prihvatljivosti.
program na N1 treba bi biti sličan Fox news program od onoga što nisu reklame tj. trebaju preuzet taj koncept priče, gosti ovo ono ali to je teško izvedivo ali bi bilo puno zanimljivije od Aljazzere gdje su strikno vijesti i emisije obiznisu i ostalo. ono Fox and friends ili kako se već zove gdje ima više voditelja priče, uključivanja gosti različite teme gdje je cijeli pristup okrenut više nekom gledateljima, nekako mi se taj pristup baš zanimljiv.
SheldonCooperr is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2014., 23:21   #89
Quote:
soundvision kaže: Pogledaj post
Da, naravno da ih ima, no FOX News je komercijalno smeće a ne primjer kako jedan news kanala mora izgledati. Pod kvalitetne news kanale mislim prije svega na BBC News, SKY News, Euronews, AL Jazeera, RT (u zadnje vrijeme se na žalost jako pokvario), France24, CNN i slični.. čak i neki od spomenutih imaju reklame, posebno recimo CNN (turističke organizacije, banke, aviokompanije i sl) ali to je ipak mala minutaža i nedovoljna da bi jedan news kanal mogao preživljavati od toga. U tome je i biti svega da taj news kanal ostane što više neovisan o sponzorima jer nećeš isto izvještavati o aferama Todorića ako ti isti uplaćuje mjesečno milju eura da bi se reklamirao na tvom kanalu a ti od toga isplaćuješ svoje radnike, ili sa druge strane ako si totalno neovisan o ikome.
CNN itekako emitira reklame, njegova americka verzija pogotovo. Rijec je o komercijalnoj kuci i to tako naprosto ide. Isto vrijedi i za Sky News, koji je krcat reklamama (doduse, zadnjih godina ih ne pustaju na verziji za inozemstvo). Vijesti su izrazito skupe za proizvoditi, a ako ce izgledati imalo ozbiljno, necim se to treba financirati. Osim reklama, tu su naravno i carriage fees kabelskih operatera koji kod CNN-a cine vise od polovice prihoda, ali sami po sebi bez reklamnih prihoda ne bi bili dovoljni za trenutnu razinu produkcije. Ovi koji ne emitiraju reklame uglavnom zive na drzavnim jaslama, a zajebi ti neovisnost o Todoricu ako si umjesto toga ovisan o Putinu ili nekom seiku. Uostalom, nije da je bas, primjerice, balkanska Al Jazeera koristila svoju neovisnost da bi bocnula tog Todorica, nego vise briju po ovim temama sto su gazdi iz Katara blize srcu (i rade to sasvim ok).

p.s. sorry ako sam malo previse u off otisao
__________________
There's nothing in the middle of the road but yellow lines and dead armadillos.
Chang Shlang is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2014., 23:43   #90
Quote:
SheldonCooperr kaže: Pogledaj post
program na N1 treba bi biti sličan Fox news program od onoga što nisu reklame tj. trebaju preuzet taj koncept priče, gosti ovo ono ali to je teško izvedivo ali bi bilo puno zanimljivije od Aljazzere gdje su strikno vijesti i emisije obiznisu i ostalo. ono Fox and friends ili kako se već zove gdje ima više voditelja priče, uključivanja gosti različite teme gdje je cijeli pristup okrenut više nekom gledateljima, nekako mi se taj pristup baš zanimljiv.
ako znamo (a zna se ) da je cnn strateški partner united grupe, nije teško zaključiti kakav bi program konceptualno mogao biti..
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2014., 17:17   #91
@DeeJay Dee, trueee
SheldonCooperr is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2014., 20:01   #92
Kad kreće program?


Sent from my iPhone using Tapatalk
ZLATNI is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2014., 00:31   #93
bude. polako. kad sve bude spremno.
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2014., 17:15   #94
sve mi više sliči na NIKAD
djtino is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2014., 17:45   #95
možda. al ne možete uopće pojmiti što znači pokrenuti i tehnički integrirati regionalnu televiziju u sva 3 centra.
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2014., 15:22   #96
znači li to da možda neće ni početi sa emitiranjem?
djtino is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2014., 16:04   #97
Ne znači.
Vjeruješ li da je igdje u svijetu CNN neozbiljan igrač?


ios / tt
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2014., 17:43   #98
ja sam čuo da taj kanal nema nikakve veze sa CNN-om
djtino is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2014., 18:30   #99
E pa totalno si krivo čuo. Guglaj.


ios / tt
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2014., 14:58   #100
budu išli FTA HD na satelitu?
Blue Corsair is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:25.