Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Svijet

Svijet Zbivanja u svijetu

Pogledaj rezultate ankete: Ja sam u ovom sukobu na strani....
NATOa, EUa, proeuropske Ukrajine 56 33.33%
Rusije, proruske Ukrajine 101 60.12%
Nisam na ničijoj strani. 11 6.55%
Glasovatelji: 168. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.05.2014., 20:33   #8901
Quote:
Škripar kaže: Pogledaj post
Nisu Srbi nikad bili konstitutivni u Hrvatskoj.
...glupost pitanje koje je potaknulo rat u hrvatskoj je želja srba da se ostane u državnoj zajednici s srbijom a takvu politiku podržavao je milošević potpaljujući strah srba od države hrvatske...
igor malteze is offline  
Old 03.05.2014., 20:34   #8902
Quote:
Ovcoder kaže: Pogledaj post
Jutarnji se definitivno pokazao kao najveći širitelj antiruske propagande u Hrvatskoj. Već mjesecima se samo s tim bave i ako se dobro sjećam, objavili su samo jedan nepristran članak do sad.
Sve ostalo je bila čista rusofobija adaptirana za hrvatskog čitatelja.

HRT i Večernji ga prate u stopu, a potom i Nova, RTL, index i drugi.


Sve u svemu, još nisam našao niti jedan hrvatski medij koji se barem trudi kvalitetno i nepristrano izvještavati o događajima u Ukrajini.
U svemu se slazem sa tobom osim sa jednom stvari, postoji jedan medij koji se izdvaja advance.hr
http://www.advance.hr/

Izuzev advance.hr nepostoji niti jedan, svi su antiruski nastrojeni, naravno pocevsi od najveceg sranja zvanog jutarnji list...
FedererFan is offline  
Old 03.05.2014., 20:42   #8903
Quote:
FedererFan kaže: Pogledaj post
U svemu se slazem sa tobom osim sa jednom stvari, postoji jedan medij koji se izdvaja advance.hr
http://www.advance.hr/

Izuzev advance.hr nepostoji niti jedan, svi su antiruski nastrojeni, naravno pocevsi od najveceg sranja zvanog jutarnji list...
Pa kakvi su i tko drzi nase medije se najbolje vidjelo uoci referenduma o braku. Pederoliberali drze sve medije u Hrvatskoj,Soros i njemu slicni.
babas is offline  
Old 03.05.2014., 20:42   #8904
Quote:
darkwood kaže: Pogledaj post
Daj link
Izvoli ovaj, a kad nađem link star 10-tak koji sam nedavno čitao postavit ću ga. Bio je baš nedavno kada je Lavrov bio na kratkoj turneji po tim državama.
__________________
Take five
leonas is offline  
Old 03.05.2014., 20:45   #8905
Quote:
Ovcoder kaže: Pogledaj post
Jučer sam uživo gledao kako Desni sektor, majdanovci i navijači-huligani pale zgradu molotovljevim koktelima, ali ne... Kijev post i zapadni medijski otpad će mene danas učiti što je istina.

Ja sam danas pogledao snimke na kojima se vide pro ruski teroristi sa 2-3 kalaša kako se skrivaju iza murije i pucaju po ukrajincima.Kako to komentiraš?
st.kilda is offline  
Old 03.05.2014., 20:48   #8906
Odmor desetak minuta dok se nova tema ne otvori jer je ova došla skoro do tehničkog limita.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.

Zadnje uređivanje Cuka : 03.05.2014. at 20:59.
Cuka is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:00.