Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Svijet

Svijet Zbivanja u svijetu

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.08.2014., 18:14   #21
Quote:
Bhakti kaže: Pogledaj post
nikada Hrvat neće podržavati ničiju imperijalističku politiku ......................
Osim ako su u pitanju Anglo-Zionisti.
__________________
Forumas Deere ne postoji za mene
znanost2000 is offline  
Old 21.08.2014., 18:15   #22
Proruski forumaši danas u općoj defanzivi.
Volter Fajt is offline  
Old 21.08.2014., 18:16   #23
Quote:
Volter Fajt kaže: Pogledaj post
Proruski forumaši danas u općoj defanzivi.
Koliko nikova koristis?
__________________
Forumas Deere ne postoji za mene
znanost2000 is offline  
Old 21.08.2014., 18:17   #24
Quote:
znanost2000 kaže: Pogledaj post
Drazi su nam volonteri iz Srbije u Novorosiji
NEGO
Britanski volonteri u ISIS koji su pogubili britanskog novinara.
ne sumnjam.

fyi.
"..... већином је реч о члановима Српског четничког покрета, на челу с Братиславом Живковићем."

taj iz texta je prijatelj one fr. četvorke. potonji svako malo traže novčane priloge. al kad francuzi vide s kime prijateljuju, nije čudo da nitko ne daje.
antilles is offline  
Old 21.08.2014., 18:17   #25
Quote:
Bhakti kaže: Pogledaj post
Službeno stajalište naše vlade i naše zemlje je da se osuđuje aneksija Krima i drugih dijelova Ukrajine, ovih nekoliko rusoljubaca na ovom forumu sa čudnim IP adresama iz RS i Australije je nebitno, nikada Hrvat neće podržavati ničiju imperijalističku politiku i biti na istoj strani na kojoj su četnici koji se sada bore sa proruskim teroristima u Ukrajini.
Neki dan sam pisao kako Rusima ponestaje plačenika za ratovanje pa su odlučili krenuti sa regularnim snagama ruske vojske. Ovo zarobljavanje dva oklopnjaka i aktovke sa dokumentima to jasno dokazuje. Plačenici su izginuli ili u bježaniji no ima jedan problem.....ruska granica više ne dozvoljava dvosmjerni promet. Oni koji su ušli u Ukrajinu više ne mogu natrag u Rusiju (osim regularnih jedinica), to vrijedi za plačenike i za sve vojnosposobne muškarce iz tzv. Novorusije....znači u tu brzonestajuću tvorevinu je lako ući ali nemoguće izaći....kraj je vrlo blizu


To zarobljavanje samo pokazuje nedostižnu razinu gluposti ukrajinske propagande, kao i onih koji joj vjeruju. Vojnik koji vrši agresiju na drugu zemlju nosi sa sobom putovnicu te svu silu osobnih dokumenata, ma bravo za Lisenka. :klap:
Ziggy Pop is offline  
Old 21.08.2014., 18:20   #26
Quote:
antilles kaže: Pogledaj post
ne sumnjam.

fyi.
"..... већином је реч о члановима Српског четничког покрета, на челу с Братиславом Живковићем."

taj iz texta je prijatelj one fr. četvorke. potonji svako malo traže novčane priloge. al kad francuzi vide s kime prijateljuju, nije čudo da nitko ne daje.
To dokazuje da ima i dobrih ljudi medu Srbima
__________________
Forumas Deere ne postoji za mene
znanost2000 is offline  
Old 21.08.2014., 18:21   #27
Quote:
Ziggy Pop kaže: Pogledaj post
To zarobljavanje samo pokazuje nedostižnu razinu gluposti ukrajinske propagande, kao i onih koji joj vjeruju. Vojnik koji vrši agresiju na drugu zemlju nosi sa sobom putovnicu te svu silu osobnih dokumenata, ma bravo za Lisenka. :klap:
Izvinte, jel to onaj isti Lisjenko koji je za 18.8. (bili linkovi u prethodnoj temi) najavio opcu traktorijadu pobunjenika u Rusiju ?
AndrejX is offline  
Old 21.08.2014., 18:21   #28
Quote:
Ziggy Pop kaže: Pogledaj post
To zarobljavanje samo pokazuje nedostižnu razinu gluposti ukrajinske propagande, kao i onih koji joj vjeruju. Vojnik koji vrši agresiju na drugu zemlju nosi sa sobom putovnicu te svu silu osobnih dokumenata, ma bravo za Lisenka. :klap:
A zašto ne bi nosio? Rusi koji su tamo ne skrivaju tko su i što su...jedino u Kremlju još pričaju da u Ukrajini nema ruskih vojnika..
USAisfreedom is offline  
Old 21.08.2014., 18:25   #29
Kosovski Front
http://kosovo-front.ru/


In March the authorities in Albania arrested eight people linked to recruitment for jihad in Syria. Most Albanians are strongly pro-American and this week it was revealed that Albania, which has vast stocks of communist-era arms, will send millions of rounds of ammunition, including 32,000 artillery shells, to Iraq and 10,000 Kalashnikov rifles to Afghanistan.

Meanwhile the press in Kosovo have reported that an agent of the Kosovo Intelligence Agency was executed in Syria earlier this year after he had been caught as infiltrator among Albanian jihadis.

http://www.economist.com/blogs/easte...ighters-abroad

.
__________________
Forumas Deere ne postoji za mene
znanost2000 is offline  
Old 21.08.2014., 18:30   #30
Quote:
Bhakti kaže: Pogledaj post
Službeno stajalište naše vlade i naše zemlje je da se osuđuje aneksija Krima i drugih dijelova Ukrajine, ovih nekoliko rusoljubaca na ovom forumu sa čudnim IP adresama iz RS i Australije je nebitno, nikada Hrvat neće podržavati ničiju imperijalističku politiku i biti na istoj strani na kojoj su četnici koji se sada bore sa proruskim teroristima u Ukrajini.
Neki dan sam pisao kako Rusima ponestaje plačenika za ratovanje pa su odlučili krenuti sa regularnim snagama ruske vojske. Ovo zarobljavanje dva oklopnjaka i aktovke sa dokumentima to jasno dokazuje. Plačenici su izginuli ili u bježaniji no ima jedan problem.....ruska granica više ne dozvoljava dvosmjerni promet. Oni koji su ušli u Ukrajinu više ne mogu natrag u Rusiju (osim regularnih jedinica), to vrijedi za plačenike i za sve vojnosposobne muškarce iz tzv. Novorusije....znači u tu brzonestajuću tvorevinu je lako ući ali nemoguće izaći....kraj je vrlo blizu
A ti imaš uvid u IP adrese, jel?

To što naša vlada osuđuje i misli uopće se ne mora slagati sa stajalištem svih Hrvata. Osobno bi se jako zabrinuo za svoje mentalno i moralno zdravlje da se moja stajališta poklapaju sa onima od jedne Vesne Pusić i njoj sličnih.
__________________
"Volim šetati po kiši, jer tada nitko ne primjećuje da plačem."
Rowan Atkinson
sivko5 is offline  
Old 21.08.2014., 18:33   #31
Quote:
AndrejX kaže: Pogledaj post
Izvinte, jel to onaj isti Lisjenko koji je za 18.8. (bili linkovi u prethodnoj temi) najavio opcu traktorijadu pobunjenika u Rusiju ?
Nije li to Porošenko najavljivao?
__________________
"Volim šetati po kiši, jer tada nitko ne primjećuje da plačem."
Rowan Atkinson
sivko5 is offline  
Old 21.08.2014., 18:33   #32
Quote:
sivko5 kaže: Pogledaj post
A ti imaš uvid u IP adrese, jel?

To što naša vlada osuđuje i misli uopće se ne mora slagati sa stajalištem svih Hrvata. Osobno bi se jako zabrinuo za svoje mentalno i moralno zdravlje da se moja stajališta poklapaju sa onima od jedne Vesne Pusić i njoj sličnih.
Što ti imaš protiv gospođe Pusić?
USAisfreedom is offline  
Old 21.08.2014., 18:34   #33
I onda se netko cudi sto stradava toliko Ukra:
http://youtu.be/Nl4E-X5yEm8

U dometu pobunjenicke artiljerije, a oni k'o u western filmovima sloze vozila u krug i kraj njih razvuku satore.
AndrejX is offline  
Old 21.08.2014., 18:35   #34
Quote:
sivko5 kaže: Pogledaj post
Nije li to Porošenko najavljivao?
Ne Lisjenko je obznanio prosli tjedan kako se u Donjecku (Lugans su vec oslobodili) pale pobunjenicke zastave i masovno odbacuju oruzje i uniforme kako bi 18.8. pobjegli infiltrirajuci se medu civilima.

Jos jedna velicanstvena pobjeda ukrajinskih diverzanata:
https://twitter.com/StateOfUkraine/s...848128/photo/1

Navodno njihove elitne stnage pofarbale dalekovod blizu Moskve u boje ukrajinske zastave.
Jedino im je mali problem sto su to sluzbene boje MOESK power kompanije koja je vlasnik tih dalekovoda pa i njihova nogometna ima ovakve dresove:
https://twitter.com/KevinRothrock/st...401728/photo/1


Zadnje uređivanje AndrejX : 21.08.2014. at 18:45.
AndrejX is offline  
Old 21.08.2014., 18:42   #35
Quote:
AndrejX kaže: Pogledaj post
A tko ce ga vise znati, mene se od tih stranaca najvise dojmio onaj Gruzijac Doberman dok je iznad zarobljenika drzao demokratski govor i mahao nozem.
priča o francuzima je zapravo stara oko mj. dana.

moja prva reakcija je bila: ok, ruskog su porjekla, neka idu, njihovo pravo. kad su, medjutim, stigle fotke sa volonterima iz srbije (iz četničkog pokreta !), e, onda mi se .

ps. ne znam tko je doberman (nije ni bitno), ne pratim puno ovu temu.
antilles is offline  
Old 21.08.2014., 18:43   #36
Karta od srijede
plavo-oslobođeno od separatista
crveno - vode se borbe


Pitanje za Koneva, koliko ljudi piše po tvojim nickom, posto vidim da na 4 podforuma pises postove a razlika je u minutama!?
RayBan is offline  
Old 21.08.2014., 18:44   #37
Quote:
RayBan kaže: Pogledaj post
Karta od srijede
plavo-oslobođeno od separatista
crveno - vode se borbe


Pitanje za Koneva, koliko ljudi piše po tvojim nickom, posto vidim da na 4 podforuma pises postove a razlika je u minutama!?
3. Vladimir Putin, Sergej Lavrov i Medvedev. A ubaci se i Strelkov kada ovi odu u Kremlj.
USAisfreedom is offline  
Old 21.08.2014., 18:45   #38
Quote:
USAisfreedom kaže: Pogledaj post
3. Vladimir Putin, Sergej Lavrov i Medvedev. A ubaci se i Strelkov kada ovi odu u Kremlj.
Prva pametna od tebe ....

nisi tragedija ipak
__________________
Attitude is a little thing that makes a big difference. Winston Churchill
Konev is offline  
Old 21.08.2014., 18:46   #39
Quote:
Ziggy Pop kaže: Pogledaj post
Vratio se Darkwood i po osamtisućapedesetčetvrti put oslobodio Lugansk! Dajte čovjeku neku medalju.
Koliko bi brzo trebalo zauzeti cijeli Lugansk pa da ti budeš zadovoljan? U roku od tri minute nakon što prvi ukrajinski vojnik uđe u grad?
Atari_ST is offline  
Old 21.08.2014., 18:47   #40
Mislim da je Ukrajinskoj ofanzivi kraj prenapregli su se do kraja a borbena tehnika im je ušla u 4 mjesec maximalnog naprezanja. Sve je gotovo. Tako je i Guderijan guro 4 i pol mjeseca prema moskvi dok mu se tehnika nije iskidala. Nisu njega rusi pobijedili nego zamor materijala. Tako će proći i ukrajinci na žalost.
Volter Fajt is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:37.