Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.12.2017., 20:39   #781
Liverpool spartak? Zašto?

Edit: ah dobro,ustvari i nema neki bolji izbor...možda neko iz grupe G

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk
ZoomZoom is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2017., 12:29   #782
Jedina utakmica koja je izravno odlučivala o prolasku. A vjerojatno i nismo požalili
klaudio is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2017., 19:35   #783
Jel može netko ovom komentatoru koji komentira utakmicu Rijeka-Milan, reći da se frajer ne zove Gennero nego Gennaro.?
Mariross is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 20:27   #784
A može li ovim debilima itko objasniti da nije lopa nego ljopa
klaudio is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 21:10   #785
Jel može ovima netko objasnit da nije Šuker nego Brend
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 07:50   #786
Od danas prijenosi svjetskog klupskog prvenstva. Prenosit ce ova polufinala i finale (utorak i srijeda te subota finale). Također u subotu, vaterolo - završni turnir Kupa RH (polufinale).

Naravno, prijenosi su opet u popodnevnom terminu zato su valjda i odlucili prenositi. Prime time HTV-u vise za sport nije, sve sto mogu prebacuju popodne.
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 17:36   #787
Da, na Svetog Stjepana prenose i malonogometni Turnir četiri kafića iz Splita u 18.25. Uglavnom, termini za prijenose i ne samo za prijenose, nego općenito za sport su 17.00 i 17.30 h, odnosno i malo kasnije da sportski prijenosi mogu završiti do 20 h.

Idu spotski prijenosi i u prime time-u, ali samo u iznim slučajevima, kao što su prijenosi Lige prvaka srijedom i Europske lige četvrtkom. Što se ostalog sporta tiče, nema više prijenosa u terminima serija, nego idu snimke kasno navečer ili drugi dan u rano poslijepodne, dok u terminima večernjih filmova i znaju nešto prenositi, ali rijetko. Nema više ni prijenosa subotom u 14-15 h, čak ni iz Hrvatske, nego se sportski događaji, koji se održavaju u to vrijeme, puštaju u snimci u 17 h.

Svjetsko klupsko prvenstvo u nogometu nikad nisu prenosili, mislim da prijenosa neeuropskih klubova u bilo kojem od sportova nije bilo još od prijenosa NBA-a prije više od 10 godina. Osim finala nogometne Lige prvaka, već 6 godina nije bilo klupskog nogometa vikendom, a sada će u subotu prenositi finale Svjetskog klupskog prvenstva.

Inače, od sutra do 17. prosinca se u Kopenhagenu održava Europsko prvenstvo u plivanju u 25-metarskim bazenima i na HRT-u uopće nema prijenosa, čak ni snimke, iako je plivanje jedan od najzanimljivijih sportova zbog rušenja svjetskih rekorda. Vidim da polufinala i finala kreću od 18 h, nije mi jasno zašto nisu otkupili prava za plivanje, iako su ga prethodnih godina često prenosili i Europska i Svjetska prvenstva u oba bazena.
teletubiess is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 19:34   #788
Jeli ima išta od Turneje četiriju skakaonica ove zime?
casilda is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 19:56   #789
Znat će se sigurno u subotu, kada izađe raspored za 30.12., kada se skače u Oberstdorfu, a možda se i prije pohvale, kao što se hvale s prijenosom Zimskih olimpijskih igara i Svjetskog prvesntva u nogometu.
teletubiess is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 23:11   #790
Quote:
teletubiess kaže: Pogledaj post

Svjetsko klupsko prvenstvo u nogometu nikad nisu prenosili, mislim da prijenosa neeuropskih klubova u bilo kojem od sportova nije bilo još od prijenosa NBA-a prije više od 10 godina. Osim finala nogometne Lige prvaka, već 6 godina nije bilo klupskog nogometa vikendom, a sada će u subotu prenositi finale Svjetskog klupskog prvenstva.
To im je valjda ostalo para u budžetu jer nisu dobili od uefe one prijenose reprezentacije pa valja na nešto potrošit.
__________________
I'm not crazy, my mother had me tested!!!
mikrofonija18si is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 13:14   #791
Prema pisanju Indexa, naglasavaju da je ArenaSport izgubila pravo na Ligu prvaka od iduce sezone. Na tri godine seli na B.net i Vip. A sto je najbitnije za ovu temu, Liga prvaka ostaje srijedom na HRT-u!

Zadnje uređivanje mezzzzzo : 14.12.2017. at 13:33.
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 14:27   #792
Na UEFA-inoj i HRT-ovoj služebnoj stranici i dalje nema nikakve potvrde, tko će prenositi Ligu prvaka, a i Europsku ligu 2018-2021. Ako Liga prvaka i dalje ostaje srijedom na HRT-u, ne mogu se previše veseliti jer što mi znači prijenos Lige prvaka (imao bih isto mišljenje i da su otkupili prava za oba dana), Europske lige i Svjetskog klupskog prvenstva (prekjučerašnja utakmica Gremio-Pachuca mi je bila dosadna, pa sam odustao od gledanja nakon prvog poluvremena), ako su izgubili prava za prijenos hrvatske nogometne reprezentacije, a još gore i za Europsko prvenstvo u nogometu, jedan od 4 najveća sportska događaja (ostala 3 su Olimpijske igre, Svjetsko nogometno prvenstvo i Zimske olimpijske igre).
teletubiess is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 14:39   #793
Je li to samo u hrvatskoj ili u regiji citavoj? Ne kuzim sta ce sad i oni pokretati svoj sportski kanal?
Arial is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 14:52   #794
Quote:
teletubiess kaže: Pogledaj post
Na UEFA-inoj i HRT-ovoj služebnoj stranici i dalje nema nikakve potvrde, tko će prenositi Ligu prvaka, a i Europsku ligu 2018-2021. Ako Liga prvaka i dalje ostaje srijedom na HRT-u, ne mogu se previše veseliti jer što mi znači prijenos Lige prvaka (imao bih isto mišljenje i da su otkupili prava za oba dana), Europske lige i Svjetskog klupskog prvenstva (prekjučerašnja utakmica Gremio-Pachuca mi je bila dosadna, pa sam odustao od gledanja nakon prvog poluvremena), ako su izgubili prava za prijenos hrvatske nogometne reprezentacije, a još gore i za Europsko prvenstvo u nogometu, jedan od 4 najveća sportska događaja (ostala 3 su Olimpijske igre, Svjetsko nogometno prvenstvo i Zimske olimpijske igre).
zato ima na vipovoj

http://www.vipnet.hr/televizija
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 15:00   #795
OK, dakle VIP sigurno prenosi, još se čeka da se i HRT pohvali prijenosima srijedom.
teletubiess is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 18:09   #796
Europska liga na MAX tv-u

Evo što kažu konkretno:

“S velikim ponosom organiziramo događaj koji nagrađuje i slavi izvrsnost pojedinaca upravo u hrvatskom nogometu za koji smo posebno vezani. Hrvatska nogometna liga se zahvaljujući HT-u prikazuje u cijelosti od prvog dana otkad smo dobili prava prikazivanja. Govorimo o svih 180 utakmica za 36 kola u sezoni. Utakmice HT Prve lige najgledaniji su sportski događaji na svim platformama u Hrvatskoj, a MAXtv osim nogometa producira utakmice košarke, vaterpola i rukometa. Godišnje emitiramo preko 360 utakmica najtrofejnih hrvatskih sportova. Na televizijskom tržištu smo više od desetljeća i veliko iskustvo omogućuje nam da odabir sadržaja bude direktan odgovor na ono što naši korisnici traže. Tako ćemo u sljedećoj sezoni imati ekskluzivno pravo za praćenje utakmica UEFA Europa League u kojoj nastupaju uglavnom svi hrvatski predstavnici. Uz MAXtv imate najbolje mjesto na utakmici", istaknuo je Richard John Brešković, direktor Sektora marketinga za privatne korisnike Hrvatskog Telekoma, izdavača tportala.

Izvor: https://www.bug.hr/telekomi/maxtv-ce...pa-league-1865

Ne znam je li ovo boldano znači da je HRT izgubio prava na Europsku ligu ili ne?!
SuperSportski is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 18:29   #797
Quote:
SuperSportski kaže: Pogledaj post
Europska liga na MAX tv-u

Evo što kažu konkretno:

“S velikim ponosom organiziramo događaj koji nagrađuje i slavi izvrsnost pojedinaca upravo u hrvatskom nogometu za koji smo posebno vezani. Hrvatska nogometna liga se zahvaljujući HT-u prikazuje u cijelosti od prvog dana otkad smo dobili prava prikazivanja. Govorimo o svih 180 utakmica za 36 kola u sezoni. Utakmice HT Prve lige najgledaniji su sportski događaji na svim platformama u Hrvatskoj, a MAXtv osim nogometa producira utakmice košarke, vaterpola i rukometa. Godišnje emitiramo preko 360 utakmica najtrofejnih hrvatskih sportova. Na televizijskom tržištu smo više od desetljeća i veliko iskustvo omogućuje nam da odabir sadržaja bude direktan odgovor na ono što naši korisnici traže. Tako ćemo u sljedećoj sezoni imati ekskluzivno pravo za praćenje utakmica UEFA Europa League u kojoj nastupaju uglavnom svi hrvatski predstavnici. Uz MAXtv imate najbolje mjesto na utakmici", istaknuo je Richard John Brešković, direktor Sektora marketinga za privatne korisnike Hrvatskog Telekoma, izdavača tportala.

Izvor: https://www.bug.hr/telekomi/maxtv-ce...pa-league-1865

Ne znam je li ovo boldano znači da je HRT izgubio prava na Europsku ligu ili ne?!
baš sam si mislio hoće li spomenut HNL kao nekakav adut.
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 18:35   #798
Quote:
SuperSportski kaže: Pogledaj post

Ne znam je li ovo boldano znači da je HRT izgubio prava na Europsku ligu ili ne?!
Da, HRT je prema ovome izgubio prava i za Europsku ligu. I sada im od nogometa sigurno ostaje samo Liga prvaka srijedom i Europski Superkup, ako je i dalje u istom paketu, u kojem i Liga prvaka.

Nakon rukometa, izuzev Zagreba u Ligi prvaka, HRT praktički ostaje i bez nogometa i postavlja se pitanje što će Balog i ostali sportski komentatori sada raditi i da li će im se zbog sve manje prijenosa smanjiti plaća.

Istina, zadnjih 7-8 godina su u Europskoj ligi prenosili uglavnom Tottenham, Sevillu, Manchester United, Fiorentinu, ali je bilo zanimljivih utakmica i četvrtkom sam to uvijek pratio.

S obzirom na gubitak prava za Europsko prvenstvo u nogometu, kao i ostale utakmice nogometne reprezentacije, iznenađen sam što je HRT uopće dobio prava i za utakmice Lige prvaka srijedom.

Pitam se, koji je sljedeći sportski događaj, koji HRT neće prenositi. Ako se ne mogu boriti protiv Arene, Sport Kluba i ostalih, onda nek barem smanje pretplatu, s mogu je i ukinuti i uvesti reklame i na Treći i Četvrti program. Već barem dva mjeseca se hvale prijenosima Zimskih olimpijskih igara, već sada se hvale prijenosima Svjetskog prvenstva u nogometa, a kada će doći ta natjecanja, onda će se hvaliti prijenosima tih sportskih događaja u HD rezoluciji. Ja sam već rekao, uopće se ne želim više živcirati oko sportskog programa HRT-a, što se mene tiče, ne trebaju ništa prenositi.

Zadnje uređivanje teletubiess : 14.12.2017. at 18:50.
teletubiess is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 18:47   #799
Znači najgore prošao HRT
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 10:05   #800
Quote:
casilda kaže: Pogledaj post
Jeli ima išta od Turneje četiriju skakaonica ove zime?
Bit će prijenosa, vidim da 30.12. u 16.25 prenose Oberstdorf.
teletubiess is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:41.