Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.10.2017., 09:34   #3141
Quote:
WCPatka kaže: Pogledaj post
....

U Berlinu kad sam bio, nema tamo sta si zavrsio, nego sta znas raditi!
kolega ja sam odmah primjetio da ste iz berlina, nije bilo potrebe da naglašavate
superkrkan is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 12:43   #3142
Quote:
BrianS kaže: Pogledaj post
Ti ostali kriteriji dolaze na red nakon izgleda.
Ne, svi kriteriji su podjednako vazni. Ako neki muskarac ispunjava druge osim izgleda, opet ce bit privlacan.

Sto ne znaci naravno da ce zene nit muskarci bit sa nekime ko im je bas ruzan, fizicki odbojan. Ali to ne znaci imati visoke kriterije u vezi izgleda, koje ti tvrdis da zene imaju, sto nije istina
orhidej107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 12:44   #3143
Quote:
BrianS kaže: Pogledaj post
Opet vise uspjeha kod zena imaju lijepi i glupi nego ruzni i pametni.
Sve da je to istina, vecini ljudi je nebitno, jer vecina ljudi nit su lijepi nit ruzni
orhidej107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 16:15   #3144
Quote:
BrianS kaže: Pogledaj post
Nema to nikakve veze. Zene biraju muskarce na osnovu izgleda.
Quote:
BrianS kaže: Pogledaj post
Zenama je izgled bitniji nego muskarcima. Muskarci imaju dosta nize kriterije sto se tice izgleda.
Quote:
BrianS kaže: Pogledaj post
Ti ostali kriteriji dolaze na red nakon izgleda.
Ajme, koji si ti trolcina. Na svakoj temi jebes sa svojim glupim izjavama.


Quote:
The Ambadassor kaže: Pogledaj post
Briane, još uvijek pokušavaš uvjerit muškarce da se žene lože na izgled?
Od kad se pojavio non-stop gusla jednu te istu notu... na svakoj jebenoj temi.
Podsjeca me na Drumija (al u najgorem izdanju).
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 18:07   #3145
Quote:
superkrkan kaže: Pogledaj post
kolega ja sam odmah primjetio da ste iz berlina, nije bilo potrebe da naglašavate

Ja sam procitala samo zadnju recenicu I slozila se sa njom, u muskom rodu doduse..,
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 18:12   #3146
Quote:
tirkizno kaže: Pogledaj post
Možda na prvu ali to ne znači da izgled i zadržava.
Istina, samo kaj nema druge ako izgledaš loše.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 18:31   #3147
Quote:
jamesbond kaže: Pogledaj post
Ajme, koji si ti trolcina. Na svakoj temi jebes sa svojim glupim izjavama.

Od kad se pojavio non-stop gusla jednu te istu notu... na svakoj jebenoj temi.
Podsjeca me na Drumija (al u najgorem izdanju).
Sta ti nije jasno?
BrianS is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 19:38   #3148
Quote:
BrianS kaže: Pogledaj post
Sta ti nije jasno?
Jasno je meni odavno da si troll... teski troll. I da na svaku jebenu temu moras napisat svoj repertoar od par istih trolerskih upisa.
Nikad nista karakterno od tebe procitat. Nikakvo misljenje, nikakva rasprava... nista. Tabula raza... dosadan troll koji za svoj neuspjeh kod suprotnog spola krivi majku prirodu i oca karikaturistu.
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 19:38   #3149
Quote:
jamesbond kaže: Pogledaj post
Od kad se pojavio non-stop gusla jednu te istu notu... na svakoj jebenoj temi.
Podsjeca me na Drumija (al u najgorem izdanju).
Možda nije trol nego kompleksaš.

Recimo, drum misli da je ful ružan, Stephen Hawking level ružan, pa naravno da stavlja fokus na izgled. Kad je neka karakteristika ekstremna - bilo u pozivitnom ili negativnom smislu - sve ostale su relativno manje važne, jer ta karakteristika postaje dealbreaker (ili clincher).

Naravno, postoji varijacija, recimo ovo kad se kaže "džaba mu savršen izgled kad je glup ko kurac" i to upravo znači da mogu bit obje krajnosti prisutne i da opet igra ona negativna, a da nije prisutna, onda bi ova druga po redu, pozitivna, opet izbila iz igre sve ostale karakteristike. Da je tip prosječan po svemu ostalom, ali super izgleda (ili bilokoja druga poželjna karakteristika), automatski to sve ostalo postaje manje bitno odnosno ne razmatra se detaljno.

Naravno, ako si skroz prosječan u svemu, onda možeš birat eventualno prosječne žene, iako tvrdim da je otvoren malo niži kalibar.


No što to stvarno znači?
Ovdje ću isključit faktor subjektivne procjene, jer pričam o stvarim odnosima i omjerima, a ne o dojmovima (ionako kad se zaljubiš izgubiš glavu pa si još manje objektivan).

Na onim skalama 1-10: 5,5 je apsolutna sredina (ne 5, jer je ispod njega 4 broja a iznad 5), ako prosjek definiramo kao sve vrijednosti unutar 1 devijacije, u normalnoj distribuciji dobivamo da je 68% ljudi prosječno (što je i logično).

Efektivno:

- 31,73% ljudi ostupa od intervala 4 - 7 (±1σ - tu se nalazi 68,27% populacije)
- 4,55% ljudi odstupa od intervala 2,5 - 8,5 (±2σ - tu se nalazi 95,45% populacije)
- 0,27% ljudi možemo nazvati "čisti 1"/"čisti 10" ili pak možemo primjenit "goes to 11" (±3σ - tu se nalazi 99,73% populacije)

Nadalje:

- Od sredine do 1σ (5,5 - 7) se nalazi 34,13% populacije.
- Od sredine do 2σ (5,5 - 8,5) se nalazi 47,73% populacije.

Znači ako si skroz prosječan tip kojeg zadovoljava prosječna žena, imaš brate dvije trećine svih žena na svom području; to možemo prepolovit zbog hipergamije - ako ti 20% prolazi kriterije a njima 5%, svejedno ti ostaje 0,33% svih žena.

Vjerojatnost da u n pokušaja (random žena koje sretneš) nađeš ono šta tražiš:

- 32; 10%
- 49; 15%
- 68; 20%
- 87; 25%
- 108; 30%
- 123; 33,33%
- 210: 50%
- 333: 66,67%
- 420: 75%
- 487: 80%
- 697: 90%
- 907: 95%
- 1394: 99%
- 2787: 99,99%
- MGTOW: 100%


Danas imam previše vremena
__________________
We must do whatever it takes to justify what we've already done.
The Ambadassor is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 19:42   #3150
Quote:
The Ambadassor kaže: Pogledaj post
Možda nije trol nego kompleksaš.
Pa ima kompleksasa koji nisu trolovi.
Ovaj je i jedno i drugo.... na ovom pdf trola na svakoj temi.
Skupi njegove upise.
Repertoar od 3-4 iste recenice koje stalno ponavlja i vrti u krug na svim temama.
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 19:46   #3151
Quote:
The Ambadassor kaže: Pogledaj post
Stephen Hawking level ružan,
Stephen Hawking je imao uspjeha kod zena. Koliko se sjecam iz njegove biografije imao je 2 ili 3
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 19:50   #3152
gdje je sad onaj Toloi opet ?
anovi86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 20:06   #3153
Quote:
jamesbond kaže: Pogledaj post
Jasno je meni odavno da si troll... teski troll. I da na svaku jebenu temu moras napisat svoj repertoar od par istih trolerskih upisa.
Nikad nista karakterno od tebe procitat. Nikakvo misljenje, nikakva rasprava... nista. Tabula raza... dosadan troll koji za svoj neuspjeh kod suprotnog spola krivi majku prirodu i oca karikaturistu.
Gdje sam ja spominjao bilo kakav neuspjeh?
BrianS is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 20:19   #3154
Quote:
jamesbond kaže: Pogledaj post
Stephen Hawking je imao uspjeha kod zena. Koliko se sjecam iz njegove biografije imao je 2 ili 3
Ok, ali je genij, selebriti itd... Naravno da postoje žene koje će zažmirit i na tako ekstreman defekt uz uvjet tako ekstremne mentalne kvalitete (a drum nije Hawking), ali fakat tražiš igle u plastu sijena i ne gradiš baš neki odnos na zdravim temeljima ako se igraš time.

Ali nekako mi je to ful mali broj... Jel on to uopće htio? Pokušavam zamislit horor kad želiš bit s nekim, a kroz život ostvariš 2-3 odnosa. Brutalno jebote, ne mogu to zamislit. Čak i ja povremeno nešto okrenem, a to me ni ne zanima previše. Mislim da bih popizdio da se toliko suzdržavam, pa čak i da nemam izbora.

Quote:
anovi86 kaže: Pogledaj post
gdje je sad onaj Toloi opet ?
Falila si mi
__________________
We must do whatever it takes to justify what we've already done.
The Ambadassor is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 20:37   #3155
Quote:
The Ambadassor kaže: Pogledaj post
Ok, ali je genij, selebriti itd... Naravno da postoje žene koje će zažmirit i na tako ekstreman defekt uz uvjet tako ekstremne mentalne kvalitete (a drum nije Hawking), ali fakat tražiš igle u plastu sijena i ne gradiš baš neki odnos na zdravim temeljima ako se igraš time.

Ali nekako mi je to ful mali broj... Jel on to uopće htio? Pokušavam zamislit horor kad želiš bit s nekim, a kroz život ostvariš 2-3 odnosa. Brutalno jebote, ne mogu to zamislit. Čak i ja povremeno nešto okrenem, a to me ni ne zanima previše. Mislim da bih popizdio da se toliko suzdržavam, pa čak i da nemam izbora.
Faca ima preko 70 godina, nemam pojma s koliko je zena spavao al imao je par supruga/bracnih partnera (2 puta se zenio iako je 'ruzan')

Inace on je jako poznat (osim naravno po inteligenciji) i po svom izrazitom smislu za humor i nije uvjek bio celebrity niti bogat. Tako da taj adut bogatstva odpada kao 'magnet za koke'. Jednostavno covjek ima personality i spiku, i pozitivan duh... cak i ovakav, kao teski invalid u kolicima.

Ruznoca je samo isprika i iskaznica dosadnih/bezkarakternih ljudi za njihov neuspjeh kod suprotnog spola (ili istog)
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 20:51   #3156
Quote:
BrianS kaže: Pogledaj post
Opet vise uspjeha kod zena imaju lijepi i glupi nego ruzni i pametni.
Kada spoznas razliku izmedju zene i klinke onda ces shvatiti da to nije bas tako. A i ovisno kaj za tebe znaci uspjeh. Mozda je uspjeh umocit ga jednom, daj boze dvaput...
__________________
I may love to shop but I'm not buying your bullshit.
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 21:42   #3157
Quote:
The Ambadassor kaže: Pogledaj post
Vjerojatnost da u n pokušaja (random žena koje sretneš) nađeš ono šta tražiš:
- 87; 25%
- 108; 30%
- 123; 33,33%
- 210: 50%
- 333: 66,67%
- 420: 75%
- 487: 80%
- 697: 90%
- 907: 95%
Brojevi ti čak i djeluju dost dobro, u rangu onog Tinder istraživanja.
Ali ako prosječnom treba 200 žena da nađe pravu, koliko tek jednom ispodprosječnom brajanu treba. Ima li toliko žena na Kugli?
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 22:22   #3158
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Brojevi ti čak i djeluju dost dobro, u rangu onog Tinder istraživanja.
Ali ako prosječnom treba 200 žena da nađe pravu, koliko tek jednom ispodprosječnom brajanu treba. Ima li toliko žena na Kugli?
Situacija je puno bolja ako šanse digneš na 1% umjesto 0,33%:

11: 10%
17: 15%
23: 20%
29: 25%
36: 30%
41: 33,33%
69: 50%
110: 66,67%
138: 75%
161: 80%
230: 90%
299: 95%
458: 99%
912: 99,99%
MGTOW: 100%



Btw, govorimo o broju svih žena. Nije svaka žena koju vidiš pokušaj, da li će ti se svidit, oćete li se upoznat itd...
Zato sam i govorio o prolaznosti na bazi 0,33%. Trebao sam ih nazvat događajima.
__________________
We must do whatever it takes to justify what we've already done.
The Ambadassor is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 01:03   #3159
Quote:
AlwaysOnTop kaže: Pogledaj post
Kada spoznas razliku izmedju zene i klinke onda ces shvatiti da to nije bas tako. A i ovisno kaj za tebe znaci uspjeh. Mozda je uspjeh umocit ga jednom, daj boze dvaput...
Hahahaha. Hvali ti sto si me nasmijala.
BrianS is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 01:34   #3160
Quote:
Laralalas kaže: Pogledaj post
Čitam vas i pišem već dugo,ali za ovu temu otvaram novi profil.
Umorna sam već. Želim ga naći,a njega nema.
Svjesna sam svog izgleda i zašto mi stalno prilaze muškarci, ali nikako da bude jedan kompletno normalan. Uskoro ću 25. i to me polako počinje brinuti. Razočarana sam, imam 2 dulje veze iza sebe i nekoliko kraćih. Jedan je bio pravi, onaj kakvog želim i sanjam- ali ostavio me radi druge koja mu je očito pokazivala da ga više cijeni. Tu žalim, neopisivo, što mu nisam davala do znanja da mi je stalo do njega i njegovih kvaliteta.

Moj zamišljeni princ je:

Ambiciozan,pametan,inteligentan, izgrađena ličnost sa čvrstim stavovima i ciljevima u životu, ima svoje ja, samopoudan i cijeni sebe, ali ne bolesno umišljen. Situiran ili se nastoji situirati, nije na teret svojima. Pazi na sebe- uvijek uredan i mirišljav,sportaš. Kulturan, živi uredno- bez kojekakvih ovisnosti, emocionalih repova iz starih veza,nepreboljenih ljubavi itd. Ne živi za Dinamo i ne priča kako je skoro dobio na kladionici.

Prema meni i u vezi posebno bitno:

Voli me i to mi govori

VJERAN do groba- u to spada i da mi ne daje povoda da sumnjam u njegovu vjernost

Ne bježi pred problemima- što u životu,što u vezi.. Čak volim ljude koji su dosta prošli i vidi se na njima da su zbog toga samo mudriji i smireniji kad dođu takve situacije

Ne izbjegava razgovore niti se ponaša kao klinac. Odnosno želi me razumjeti, želi me slušati, pamti sitnice koje mu kažem i stalo mu je da radimo zajedno na našem odnosu. Sa druge strane muško je pa kada kažem glupost ili nešto u čemu nam se pogledi razlikuju- reći će mi to, a ne se samo složiti sa svime i govoriti koliko imamo zajedničkog. ISKREN, ne mulja.

Kod budućih ciljeva želi obitelj i djecu,a nije toliko biti opsjednut poslom da mu to nije do 35. u planu ili se odjednom sjeti da se mora još "iživljavati".

Bit će tu kad sam u nekom svom sranju,PMS-u i neće me izbjegavati i reći da sad nema vremena i da se javim kad se smirim- odnosno nije mi podrška.

Nije ljubomoran i ne provjerava s kim sam i da li je bilo dečki kad odem van s curama

Nije previše predvidiv i zna me iznenaditi nekom sitnicom, porukom ili slično

Kad je samnom može se pretvoriti u veliku bebu i biti samo moj micek, u društvu gospodin

Slobodan u svojoj seksualnosti i dominantan u krevetu- da se ja mogu sam opustiti,a on mi naređuje što i kako

Eto, zaljubila sam se dok sam ovo pisala

Polako, ali sigurno gubim nadu da ću ga naći. Iako je dosta toga što sam napisala stvar zdravog razuma, to se čini kao jako rijetka pojava.
Cure, suosjećate li samnom?

Molim u startu da forumaši puste nama ženama idealiziranje, potporu i razgovor. Suzdržite se dokazivanja ili ispitivanja kakva sam ja kad to želim.
Moji komplimenti na eseju.
Takve osobe postoje.
Ključno je da se krećeš u krugovima gdje gravitiraju ti mužjaci.
Malcontent Cala is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:52.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger